Opowiadania w kategorii Krótkie historyjki

"Krótkie historyjki"

Bajka ...

Dodał/a: MałaMiss13 2012-07-19 10:50:17 czytano 1669 razy
Pobuuutkaa!!! - Tylko ot usłyszałam gdy opiekunka robiła pobudkę.. -No wstawaj Weronika..-Pośpieszała mnie Ewelina.. -Bo się spóźnimy!-Krzyczała Patrycja. Myślałam, że chyba ich wszystkich zabiję. Po tym jak już wstałam miałam oczywiście dylemat co na siebie włożyć.W końcu jestem na obozie tanecznym..Daleko od domu.. -AŚKA!EWELINA!PATRYCJA! Chodźcie tu!!-Zawołałam je tak (...)

Miłosc

Dodał/a: Patuśka. 2012-07-19 10:46:35 czytano 1748 razy
- Wstawaj do szkoły! - krzyczała mama z dołu. - No już - odpowiedziałam Zeszłam na dół, by zjeść śniadanie. W kuchni stała mama i mój starszy braciszek Łukasz zajadający śniadanie. -I co tam siora? Idziesz z nami do szkoły ? - zapytał Łukasz. -Z tobą i z kim jeszcze? - zapytała nalewając sobie soku i siadając koło brata przy stole (...)

Nie odwzajemniona miłość

Dodał/a: Magda 2012-07-06 18:34:25 czytano 1566 razy
W maju 2011r. wraz ze szkołą wybraliśmy się na Zieloną Szkołę do Grecji, było tam w wspaniale, morze było ciepłe, pogoda dopisywała, po prostu było super. Jednak pewnego dnia Jasiek spytał się Kaśki czy będzie z nim chodziła, (chodził on do równoległej klasy) oni się dobrze nie znali, tylko z widzenia i raz za czas sobie cześć powiedzieli. Ona go zbytnio nie lubiła,a on chciał z nią chodzić tylko (...)

Wciąż szczęśliwi

Dodał/a: zakochani 2012-07-05 08:50:40 czytano 1359 razy
Moja historia zaczęła si ponad dwa lata temu. Chociaż poznałam go wcześniej i się nienawidziliśmy to teraz bardzo się kochamy. Nasze życie nie było spokojne. Wiele dziewczyn próbowało zabrać mi ukochanego i przez to powstawały kłótnie w naszym związku. Niektórych słów wypowiedzianych wtedy do dziś żałujemy. Ale pomimo to staraliśmy się wszystko odbudować i nam się (...)

Blizna cz.1

Dodał/a: dantesco 2012-07-05 08:50:26 czytano 1278 razy
Skonczylam 19lat. Wydawalo mi sie, ze wiem wszystko. Wszyscy patrzyli na mnie jak na pewná siebie luzaczke. A ja nigdy w zyciu nie mialam chlopaka. Mimo, ze chetnych nie brakowalo, cos nie pasowalo mi w kolegach w moim wieku. No i panicznie balam sie pierwszego razu...Po maturze zdecydowalam sie z lenistwa na studia zaoczne i prace w sklepie.Tam Go poznalam. Siedzial na zwolnieniu lekarskim wiec z nudow zaczal przychodzic na piwko. Byl sporo starszy, mial kase, poczucie humoru (...)

Ja i on

Dodał/a: ola 2012-06-28 08:19:12 czytano 1720 razy
mam na imie ola i mam 17 lat. w mojej miejescowsc jest facet ma 28 lat ma na imie michał.zakochalam cie w nim.na poczatku zaczelo sie tak szalam kiedys do sklepu mam ok 0.5 km, padał deszcz i mnie oplal i wysiat z samochodu i zaczol przepraszac. i tak sie zaczał , dwa czy 3 raz sie spotkalismy i tak sie zaczelo poprocił o nr tel dalamu. zaczelismy sie spotykac rodzicie nie wiedzieli a ni z mojej klasy . kazdy sie pytam kim tak pisze nic nie mowialam. w lipcu mailam konczys 18 lat. byl dzien moich urodzin. zadzowon (...)

Ślepa miłość

Dodał/a: MadziuniaK. 2012-05-14 20:47:03 czytano 2007 razy
Mam przyjaciółkę, która w Liceum poznała pewnego chłopaka na początku nie byli sobą zainteresowani, aż nagle w 2 klasie poprosił ją o pomoc w matematyce Nikola(tak ma na imię moja przyjaciółka) zgodziła się. Parę miesięcy później zostali parą. Dawid był uroczy, kochany traktował ją jak królowe. Po liceum Nikola dostała mieszkanie, ona pochodzi z bogatej rodziny. I w tym mieszkaniu zamieszkali razem. Moja przyjaciółka bardzo pragnęła dziecka między czasie Dawid oświadczył się Nikoli, ona była taka szczęśliwa (...)

The One That Got Away

Dodał/a: ѕz¢zєяα 2012-05-07 18:43:32 czytano 1402 razy
Była między nami kiedyś taka magiczna więź... Setki sms-ów,parogodzinne rozmowy przez telefon ... I nagle z dnia na dzień odpuściliśmy sobie ...Oboje. Dlaczego?Heh...To pytanie zadaje sobie do dziś ... I ta jedna myśl przez którą do tej pory źle sypiam ... To jedno pytanie .które sprawia,że czasem po prostu przestaje kontaktować ... -Dlaczego tak nagle w ciągu paru dni nasze drogi po prostu się rozeszły ?Chciałabym,żebyś jeszcze kiedyś stanął w moich drzwiach,usiadł w fotelu i tak pozostał...Na wieki (...)

To prawdziwa miłość cz.1

Dodał/a: Luśka 2012-04-25 17:14:00 czytano 1672 razy
Miałam trudne dzieciństwo. Ojciec tyran i matka, która kochała go nad życie mimo wszystkich krzywd, które nam wyrządził. Nie mieliśmy pieniędzy, bo ojciec przepijał wszystko co się dało. Często podnosił na mnie rękę, bo ja jako jedyna osoba w domu zarabiałam na siebie kase. Gdy nie chciałam mu dać to mnie wyzywał i bił. W szkole układało się bardzo fajnie, gdy kończyły się lekcje ze smutkiem i strachem (...)

Pamiętnik Anieli

Dodał/a: Anetka 2012-04-23 17:57:06 czytano 1440 razy
Wczoraj miałam urodziny. Dostałam od mojej przyjaciółki Marty notatnik. Szczerze mówiąc nigdy nie prowadziłam pamiętnika, ale myślę, że nie będzie tak źle. A więc opowiem coś o sobie… Nazywam się Aniela Krawczyk i mam 13 lat. Mam troje rodzeństwa, 2 siostry i Brata. Najmłodsza siostra ma 5 miesięcy i ma na imię Natalia. Starsza siostra ma 15 lat i ma na imię Kornelia natomiast brat ma 18 lat i ma na imię Filip. Nasi rodzice strasznie dużo pracują, więc rzadko spędzam (...)