Opowiadania w kategorii Krótkie historyjki

"Krótkie historyjki"

Zabawka

Dodał/a: Korowiow 2013-07-07 16:39:15 czytano 2610 razy
Pewnego dnia znalazłam na drodze zabawkę. Była bardzo ładna, tylko trochę zakurzona. Podniosłam ją i już miałam schować ją do kieszeni, gdy nagle zza rogu najbliższej kamienicy wyszedł mały chłopiec. miał może 5 lat. Podszedł do mnie, wyglądał na bardzo smutnego. Zapytałam go jak ma na imię, lecz nie odpowiedział. Patrzył swoimi smutnymi oczami wprost na rzecz, którą znalazłam chwilę temu. Może to jest jego zabawka i  (...)

Wakacyjna przygoda

Dodał/a: Korowiow 2013-07-07 16:38:02 czytano 7066 razy
Po tym jak przybyliśmy na stację, kupiłem bilety. Nasz pociąg stał na trzecim peronie, ale mój brat pomylił się i wsiadł do pociągu, który stał na drugim. Kiedy to zobaczyłem przeraziłem się. Pociąg jechał szybciej i szybciej. Krzyknąłem ‘hamulec!’ Pociąg gwałtownie zatrzymał się i mój brat z niego wysiadł. Był uśmiechnięty i dumny, bo wszyscy na stacji patrzyli na niego. Obawiałem się , że konduktor zaraz wyjdzie z pociągu i będzie zły (...)

Stracone życie

Dodał/a: Verka 2013-06-21 00:13:03 czytano 1529 razy
Tak dziewczyna wychowana w patologi, ponad wszystko kocha sport, ma pierwsze osiągnięcia, gimnazjum poszła do sportowej klasy, oddała się w całości piłce ręcznej, dla niej wytrzymywała najgorsze, nadeszła 2 klasa, niby wszystko ok, ale dziewczyna zaczęła mieć problemy ze zdrowiej, na początku bóle głowy dawała radę, aż w końcu kręgosłup, to osłabiło jej grę, dziewczyna przestałą widzieć sens życia, sport tak ją ładował że  (...)

Brak pomocy

Dodał/a: Verka 2013-06-21 00:05:18 czytano 1291 razy
Teraz ma 15 lat wiesz co myśli o tym codziennie i sądzi że to jej wina, uważa się za dziwke a skąd ona mogła wiedzieć, jak była młoda, że tak nie można? a teraz uważa się za najgorszą, chce komuś powiedzieć nie umie, jest dla nie trudne, choć chce, nie potrafi nawet powiedzieć tego najbliższej przyjaciółce, wszystko tylko nie, a chce bardzo. Żyję dziewczyna z myślą, że nie jest normalna, że skurwiła się mimo że nie chciał, ta  (...)

Szkolna głupot

Dodał/a: nana:*** 2013-05-26 14:32:52 czytano 1884 razy
Pewnego dnia Dawid postanowił wybrać się z Agatą do kina na komedie romantyczną ...Kumplowali się od dziecka..Oboje chodzili do tej samej szkoły i mieli po 15 lat.. Po wyjściu z kina poszli na lody i coś między nimi zaiskrzyło ...Następnego dla Agata dowiedziała się od swojej dobrej koleżanki,że Dawid założył się z kumplami ,że pójdzie z nią do kina i że coś się między nimi wydarzy ...:( Dziewczyna była załamana , myślała ,że  (...)

Prima

Dodał/a: nutelowyboy 2013-05-09 17:22:52 czytano 1249 razy
-Masz, tylko o tym nie wiesz. W ogóle ludzie nie wykorzystują w pełni swojego niezwykłego umysłu- odrzekł spokojnie. Jego głos był bez emocji. Był również bez osoby, nie mogłem dostrzec czy jest on męski czy kobiecy. -Skąd ja to wiem? Nie stop! To jakiś żart. Rozmawiam sam ze sobą, Boże, zlituj się nade mną, chcesz bym był jeszcze chory umysłowo? (...)

Czy to naprawdę była miłość?

Dodał/a: lovegirl 2013-04-07 20:29:52 czytano 2039 razy
Była sobie pewna dziewczyna imieniem Klaudia. Miała przyjaciółkę Ole. Pewnego wakacyjnego dnia, gdy spacerowały spotkały 2 lata starszego kuzyna Oli, który przyjechał do rodziny. Ola poznała go z Klaudią. Byli zwykłymi znajomymi, pewnego dnia tych wakacji chłopak trafił w dziewczynę piłką. Kilka dni później wyjechał. Dziewczyny żyły jak dawniej, minął rok. Zaczęły się kolejne wakacje, a chłopak ponownie przyjechał wakacje  (...)

Sen

Dodał/a: Najlepsza:* 2013-04-03 18:58:12 czytano 1510 razy
Moja koleżanka się tnie (nie wiem czy aktualnie to teraz robi).Tego dnia obejrzałam horror o Egzorcyzmach w tym filmie była opętana pani przez demona i ona miała pocięte ręce latała po ścianach i suficie(Totalna masakra).Kiedy poszłam spać miałam sen o tym jak zadzwoniono do mnie z szpitala psychiatrycznego i powiedziano że zabiła Księdza podczas egzorcyzmu.Wtedy zadzwoniłam do mojego Przyjaciela i pojechałam z Nim do (...)

Wyjazd cz. 2

Dodał/a: Sandra 2013-03-26 15:23:15 czytano 1498 razy
Teraz gdy to czytasz, ja już pewnie nie zyje, bardzo załuje ze to zrobiłam i bardzo cię za to przepraszam, bo byłaś, jesteś i będziesz moją najlepszą przyjaciółką, ale musiałam to zrobić, nie mogłam uwierzyć w to co mi zrobiłaś, byłaś jedyną osobą której mogłam naprawdę zaufać, a okazało się ze wybrałaś właśnie jego, chodzi mi o Kamila, wzięłaś go ze sobą do Niemczech a mnie zostawiłaś tutaj samą. Gdy skończysz czytać (...)

Czy on ją naprawdę Kocha ?

Dodał/a: Tajemniczaa 2013-03-25 22:30:31 czytano 1352 razy
Sylwia nigdy nie przepadała za Norbertem. Znała go przecież od dzieciństwa. Poznała go trochę lepiej gdy był z jej siostrą. Powiem krótko , miał pecha do dziewczyn , były to kurewki. Ale ona była inna, śliczna i spokojna . Gdy zaczęli ze sobą pisać , Norbert miał dziewczynę, ale Sylwia nie wiedziała. Po kilku tygodniach spotykania jako znajomi i pisania , ona zaczęła coś czuć do niego. ON chyba też . Był o nią cholernie zazdrosny choć (...)