Opowiadania w kategorii Krótkie historyjki

"Krótkie historyjki"

Ludzka podłość nie zna granic ...

Dodał/a: Szpila. 2010-11-28 16:40:54 czytano 2460 razy
Mój chłopak zostawił mnie dla mojej najlepszej przyjaciółki. Co za banalny scenariusz w życiu! Na początku nie wiedziałam kto mu się podoba. Zadzwonił do mnie,poprosił o spotkanie i na nim oznajmił że to koniec. Starałam się być twarda.Nie zamierzałam płakać i dawać mu satysfakcję. Zapytałam tylko dlaczego ta (...)

Miłość odżucona

Dodał/a: aśka1997 2010-10-29 00:00:00 czytano 2342 razy
Podobał się mi pewien chłopak z klasy. Miał na imię Artur. Artur był najładniejszy z klasy. Wiec postanowiłam napisać mu kartkę na, wdżecie, „ kto ci się podoba się z klasy”. On na koniec lekcji cały czas męczył mnie czy to konkretna osoba ja mu mówiłam ze nie. Na drugi dzień znowu mnie męczył, w końcu mu powiedziałam ze mi się podoba się. Był to błąd. Później w ogóle był na mnie zły, ale nie chciał tego mówić. Znowu mu napisałam kartkę tylko na niemieckim napisałam mu " Artur jesteś na mnie zły;/ jak tak to, za co i przepraszam”. On niestety wziął wyrzucił tą kartkę (...)

Chora miłość

Dodał/a: mercedes 2010-10-13 00:00:00 czytano 2181 razy
Chodziłam do szkoły w mieście, przeprowadziłam się na wieś i to tam właśnie miałam chodzić do szkoły. W dzień rozpoczęcia roku szkolnego poznałam pewnego chłopaka, zakochałam się w nim. Był tylko jeden problem on miał dziewczynę, ale po jakimś czasie okazało sie, że ja mu podobam się i że chce zerwać ze swoja dziewczyną dla mnie. Tak się właśnie stało. Zaczęłam z nim chodzić, bo w końcu, co miałam do stracenia..?! Były spacery, długie rozmowy i wszystko było dobrze! Dopóki na jego drodze nie pojawiła się pewna dziewczyna (...)

Spotkanie

Dodał/a: Askaa... 2010-10-10 00:00:00 czytano 1986 razy
To było takie niesamowite. On z moją najlepszą kumpelką z klasy (Paulina), a Ja sama z pustką w sercu...! Poznaliśmy się przy supermarkecie, gdy był na spotkaniu z Moja koleżanka (był z kolega), ja byłam z sąsiadką (Sylwia) i poszłyśmy się przejść do sklepu, gdy nagle widzę ślicznego chłopaka w objęciach mojej koleżanki. To było straszne! Taki ładny chłopak, ale trafiła..!! Później poszliśmy wszyscy na przystanek leczy przystanęliśmy w środku drogi i usiedliśmy na krawężniku, gdy On siedział Ja spojrzałam mu prosto (...)

Głupie i naiwne

Dodał/a: lalunia 2010-09-26 00:00:00 czytano 2354 razy
Podczas wakacji poznałam chłopaka swoich marzeń... Był nieśmiały przystojny... Pewnego dnia zagadaliśmy do niego z koleżankami było fajnie rozmawiał z nami i jego kolega również. Pewnego dnia mijaliśmy się na ulicy żaden z nich nie odpowiedział zwykłego cześć nie wiedziałyśmy, o co im tal właściwie chodzi. Potem jakoś znowu zaczęli z nami rozmawiać. No i czar prysł znowu na jakiś czas było koniec naszych rozmów... Parę dni później odezwali się do nas byłyśmy w szoku no i zaczęłyśmy z nimi znowu rozmawiać (głupie, naiwne) do dzisiaj z nimi rozmawiamy, ale...No właśnie to zły znak (...)

Porcelanowa Lala

Dodał/a: Iwona 2010-08-29 00:00:00 czytano 1549 razy
Były wakacje które spędzałam na Orliku (obiekt sportowy) miałam iść już do 6 klasy. Przyjeżdżali tam fajni chłopacy a natura podarowała mi piękna urodę i szczupłą sylwetkę, dla tych chłopaków byłam tylko "porcelanową lalą" którą można szybko i łatwo poderwać. Nigdy nie miałam chłopaka a mogłam mieć każdego z nich lecz spodobał mi się jeden, ten jeden chłopak który był na uboczu i zerkał na mnie tylko po kryjomu. Widocznie wiedział że nie ma ze mną szans przy tylu konkurentach. I właśnie on mi się spodobał był inny, nie patrzył na wygląd lecz na charakter dziewczyny a ja właśnie taka byłam. Zbliżało się "Zakończenie Lata" super impreza na której wszyscy mieli być. Wszystkie chłopaki  (...)

ta różnica wieku i niespełniona miłość

Dodał/a: Tala 2010-08-26 00:00:00 czytano 3755 razy
Ta zwykła dziewczyna miała wtedy 14 lat i do głowy by jej nigdy nie przyszło, że może zakochać się w dużo starszym od niej facecie. W jej życiu pojawiały się już "drobne" miłości, ale nigdy jeszcze nic poważnego. Gdy skończyła 17 lat zaczęła zauważać jego wzrok na sobie. (...)

Miłośc od pierwszego wejrzenia ...

Dodał/a: Kinga ...;( 2010-08-21 00:00:00 czytano 1902 razy
Był wrzesień początek szkoły. Była pewna dziewczyna o imieniu Kinga i chłopak o imieniu Rafał. Gdy był pierwszy dzień szkoły nie zauważali siebie. Kinga była cichą i piekna osobą nie była popularna w szkole jak Rafał. Gdy wreszcie się zobaczyli i spojrzeli głeboko w oczy zakochali sie w sobie od pierwszego wejrzenia. (...)

Naiwna

Dodał/a: Syl*** 2010-08-10 00:00:00 czytano 1492 razy
Cała historia zaczęła Sie dokładnie 27 stycznia, miałam wtedy 15 lat... On 23... Zaimponował mi wtedy swoja niezależnością i prezencja miał wypasiony srebrny samochód. Widywałam go dość często za kierownica swojego auta, był moja obsesja. Zauroczyłam się w nim bez pamięci, kręciło mnie w nim to ze był silny, miał kasę, kolegów i był z tych niegrzecznych chłopców. Zrobiłabym wszystko byle tylko  (...)

Miłość to nie wszystko...

Dodał/a: Agasia xd 2010-08-07 00:00:00 czytano 1406 razy
Ja i Gośka byłyśmy przyjaciółkami od zawsze. Poznałyśmy się w podstawówce (chodziłyśmy do jednej klasy) i poszłyśmy do jednego gimnazjum. Byłyśmy do siebie podobne: ten sam styl ubierania, taki sam kolor włosów... Nawet tak samo nam się układały. Różniło nas jedno: to na Gośkę lecieli wszyscy chłopacy! Była przewodniczącą szkoły i w podstawówce i w gimnazjum, co było wyczynem, bo nigdy (...)