Opowiadania w kategorii Krótkie historyjki

"Krótkie historyjki"

Krotka chistoria

Dodał/a: Sisi . 2011-08-18 22:49:46 czytano 1607 razy
Zyli razem dosyc krotko a mowa o Kasi i Jacku , Kasia byla chora na uklad krazenia lecz nikt o tym nie wiedzial . Pewnego slonecznego dnia Kasia poszla do lekarza i nagle dostala szoku , dowiedziala sie ze jest w zlym stanie i ze w kazde chwili moze umrzec . Cala zaplakana poszla do domu Jacek byl wtedy w pracy , umuwila sie z nim w cichym miejscu a mianowicie w parku . I wtedy dziewczyna powiedziala mu ta szokujaca wiadomosc (...)

Przyjaźń i miłosć

Dodał/a: Klaudusia 2011-08-03 22:59:43 czytano 1715 razy
Pewnej nocy ok.godziny 24 w Boze Narodzenie, gdy dziewczyna pisała na gg ze swoim chłopakiem. Wydażyło sie coś pięknego.Nagle napisał ktos do niej,okazalo sie ze byla to rodzina jej chłopaka. Ona nie chciała z nim pisac bo miał 23 lata a ona tylko 13lat. Ale on nalegał by pisała z nim,aby sie poznali. Dziewczyna uległa i pisała z nim. Po 2 miesiacach kontaktowania sie z nim, zostali przyjaciołmi.On zapytał czy czuje cos do niego,ona  (...)

Impreza

Dodał/a: patuula 2011-07-30 14:54:37 czytano 2010 razy
Było to dosyc dawno sama to przeżyłam było już pozno bawiłam sie na imprezie przed tym w radju mówili ''uwaga grasuje porywacz nerek prosze uwazać'' wcale sie tym nie przejełam wkońcu poznałam chlopaka był bardzo miły i przystojny zabrał mnie w jakieś miejsce potem dał mi sok do picia reszty nie pamietam a gdy sie obudziłam leżałam w wanie z lodem a przymnie wisiała kartka ''jeżeli chcesz przeżyc nie wychudz z wanny  (...)

Podaba mi sie

Dodał/a: monia 2011-07-20 17:51:55 czytano 1532 razy
Kiedy doszłam do osp poznałam kolegę mojej siostry z jej byłej klasy w gimnazjum jest odemnie starszy o 3lata , nie długo potem były zawody . nasza straż wystawiała trzy drużyny i każda zajeła piersze miejsce kilka dni po tem było ognisko na początku trochę gadaliśmy potem piliśmy razem troche sie gilgotaliśmy on mnie podrzucał potem mocno przytulał a potem poszliśmy siąść i siadłam mu na kolanach on mnie dalej przytulał  (...)

Puzzle

Dodał/a: gabi 2011-07-17 18:23:33 czytano 1648 razy
Pani Mirena była 55 letnią wdową.Uwielbiała układac puzzle.Była w tym najlepsza.W jej szafach znajdowały się miliony układanek,które ułożyła... Był to letni,piękny dzień.Pani Mirenka postanowiła wybrac się na zakupy... Nagle zauważyła jakiś nowy sklep.Od razu jej się spodobał.W środku były różne zaczarowane rzeczy,których jeszcze nie widziała,ale największą jej uwagę zwróciły zaczarowane puzzle.Od razu wiedziała,że musi je miec! Kupiła je (...)

Dlaczego on?

Dodał/a: wiki 2011-06-27 13:16:43 czytano 1886 razy
Szła długim korytarzem przepełnionym ludźmi. Ewangelina. W szkole miała same pały od tego czasu... Wspomnienie o nim było wyjątkowo bolesne. Zerwanie w ten zwykły sposób, pełen łez, smutku i żalu z tak błachego powodu... to właśnie zabolało ją najbardziej. I jeszcze to że codziennie w szkole go widywała i zawsze musiała mu powiedzieć ,,częśc" wtedy ból był nie do zniesienia (...)

Zakochana

Dodał/a: Malutka 2011-06-14 20:36:16 czytano 1914 razy
Była zwykła dziewczyna, choć wyróżniała sie z pośród innych. Wszyscy cenili w niej odwage i wysoka samoocene. Była bardzo ładna, choc w szkole nikt nie zwracał na nią uwagi. Nadszedl koniec roku szkolnego i co roczny bal trzecich klas, ona byla w drugiej klasie, ale została zaproszona jako delegacja klasy drugiej. Kiedy weszła na sale nikt jej nie poznal. On patrzył na nią jakby widział ją poraz pierwszy. Wyglądała pięknie w tej krótkiej, czarnej sukience i w czerwonej róży wpiętej w kosmyki jej czarnych loków. Czuła jego wzrok na sobie. Przewróciła oczam (...)

Zaczarowana miłość

Dodał/a: Edit 2011-06-13 21:30:28 czytano 2184 razy
Ania ma 16 lat i tylko jedną przyjaciółkę Kingę. Kinga ma brata Kubę, który potajemnie kochał się w Ani. Pewnego dnia Ania poszła do Kingi, aktuat u Kuby był jego kolega Piotrek. Ani od razu się spodobał. Kinga postanowiła, że powie o wszystkim bratu. Gdy Piotrek wyszedł Kinga opowiedziała mu o wszystkim i wpadła na pomysł żeby Piotrek znów jutro przyszedł. Zadzwonił do Piotrka i powiedział żeby przyszedł jutro do niego (...)

Morderca

Dodał/a: Oczko 2011-06-06 20:35:21 czytano 1893 razy
Poszli.Rozpalali ogień.Zaczęli gadać.Nie zdając sobie z tego sprawy,zaszli bardzo głęboko.Laura zaczęła sie bać ale Piotrek ja uspokajał.Laura przytuliła się do niego.Piotrek usłyszał szmer.Dziewczyn podskoczyła wystraszona.Spojrzala na chlopaka.Ten bezradnie wzruszyl ramionami.Poszedl sprawdzic co to ona szla za nim.Nagle poczula bol.Piotre spojrzal za sb.Stal tam zamaskowany czlowiek.A moze nie (...)

Park

Dodał/a: Domcia : * 2011-05-27 21:48:04 czytano 2430 razy
Pewnego dnia Monika wybrała się na spacer do parku . Gdy szła zobaczyła przystojnego bruneta i lśniących błękitnych oczach . Po pewnym czasie Monika zauważyła że przystojniak też się na Nią patrzy . Podszedł do Niej i przedstawił się : - Cześć . Jestem Paweł a Ty ? : - Monika miło Mi Cię pozna (...)