Opowiadania w kategorii Inne

"Inne"

Historia Neli CZ 15 Poszukiwań czas start

Dodał/a: Juleka 2018-06-18 14:50:07 czytano 8 razy
Nela otworzyła powoli oczy nie za bardzo zdając sobie sprawę gdzie się znajduje. Ktoś pogłaskał ją po włosach i dziewczyna uśmiechnęła się mimo woli. - Dawid? Od jak dawna tu leżę? - zapytała cicho. - Od wczorajszego wieczora. Wpadłaś mi dosłownie w ramiona księżniczko!- zaśmiał się rozbawiony. Dziewczyna uśmiechnęła się lekko odgarniając włosy do tyłu. - Przyszykuję się i możemy zaczynać śledztwo - wygramoliła się spod kołdry i ruszyła do łazienki. - Nie wiem jak ty, ale ja najpierw liczę na jakieś (...)

Historia Neli CZ 14 Wyjazd

Dodał/a: juleka 2018-06-15 15:06:54 czytano 9 razy
Na lotnisku załatwili najważniejsze formalności by po chwili zasiąść w samolocie i móc rozkoszować się lotem. Wkrótce wylądowali na lotnisko w Kalifornii skąd zamówili taxi, które zawiozło ich do hotelu. Po zameldowaniu się i rozpakowaniu przyszła pora na zjedzenie drobnego posiłku. Tego samego dnia para postanowiła nie opuszczać hotelu tylko skorzystać z jego luksusowych atrakcji. Wieczorem rozmawiali o tym co dalej będą robić.- Moim zdaniem twojego ojca trzeba poszukać w  (...)

mroźne obserwacje

Dodał/a: monikoss 2018-06-15 13:06:05 czytano 13 razy
Jest chłodny zimny wieczór. Patrzę przez okno i widzę śnieg. Śnieg jest wszędzie, na ulicy z wysypanym na nim piaskiem, na maskach kolorowych samochodów, w których jest ciemno, wyglądają na zaniedbane, a niektóre nawet na bogatych właścicieli. Samotne samochody pogrążone w blasku oświetlanych lamp. Właściele nie zdają sobie sprawy, że rano będą musieli zeskrobywać śnieg z szyb, to jak niekończąca się praca - rano zeskrobują śnieg, wieczorem zostawiają auta na parkingu i kolejnego ranka  (...)

Historia Neli CZ 13 Postanowienie wielkiej wagi

Dodał/a: Juleka 2018-06-11 18:49:33 czytano 12 razy
Nela wyrwała się Dawidowi i wbiegła do kuchni Taehyungów z impetem. W ręku ściskała urywkę z gazety przedstawiającą owy artykuł o morderstwie jej matki. Kinga spojrzała na nią zaskoczona, a Nela tylko posłała jej nienawistne spojrzenie. - Jak Pani śmiała tak bezczelnie mnie okłamać?! Jak Pani śmiała nazywać się kiedykolwiek przyjaciółką mojej mamy?! Dlaczego?! - Drżące z wściekłości ciało dziewczyny przerażało Kingę. - Nelu, dziecko o co Ci chodzi?- szepnęła zdruzgotana. - O to! - turkusowo (...)

Historia Neli CZ 12 Para i nowe fakty 2

Dodał/a: juleka 2018-05-29 16:59:18 czytano 21 razy
(...) Zamordował on Panią J. Nowak. Policja przeprowadziła śledctwo (...) Wynikiem śledztwa okazała się sytuacja, z Panem N. Nowakiem, który w wyniku nielegalnego hazardu podpadł szajce. Pan Nowak wyjechał do Californi przed mediami. W sprawie w sądzie wyszło (...) Tak więc zrobił to jedynie dla córki i zmarłej żony. Pani Nowak zmarła w wyniku krowotoku spowodowanego przez kulę. Mała córeczka Nowaków Nela została oddana do domu dziecka. Zapraszał na (...)

Historia Neli CZ 11 Para i nowe fakty 1,2

Dodał/a: Juleka 2018-05-28 17:07:39 czytano 22 razy
Był późny lipcowy wieczór , kiedy po starych schodach w domu Taehyungów przemknęła postać. Weszła do pokoju na poddaszu i położyła coś na łóżku. Coś, a raczej kogoś. Była to Nela, która zasnęła, kiedy oglądali razem gwiazdy. Brunet popatrzył na nią z czułością. Tak bardzo kochał tę małą istotę, którą niósł przed chwilą na rękach. Wyszedł powoli z pokoju (...)

Historia Neli CZ 10 Załamanie i wyznane uczucie

Dodał/a: Juleka 2018-05-19 12:46:07 czytano 38 razy
Ktoś położył Neli rękę na ramieniu. - Nie płacz - pokrzepiający, delikatny głos zabrzmiał jej w uszach. Jego właściciel pomógł jej wstać z klęczek i posadził ją na łóżku. Nela spojrzała w oczy bruneta. - Moje życie to istna porażka... Moja mama nie żyje, a ojciec jest nie wiadomo gdzie! - spuściła głowę. - Wiem, że Ci ciężko, ale zawsze masz mnie Nela. Bo wiesz od dłuższego czasu ja się...- Turkusowo-oka spojrzała na niego bystrze. - Nie wiem jak to wytłumaczyć...- pocałował ją delikatnie, a Nela  (...)

Historia Neli CZ 8 Pani Taehyung

Dodał/a: Juleka 2018-05-09 15:33:11 czytano 30 razy
Przyjaciele wyjechali rankiem zaraz po śniadaniu. Ewka użyczyła Neli swoich ubrań i kosmetyków. Nela wstała tego ranka po przyjemnej nocy. Wyjrzała przez okno i zachwyciła się. Kraków wyglądał olśniewająco w promieniach porannego słońca. Chwilę potem wstali Ewa i Dawid po czym cała trójka zjadła śniadanie. Spakowani byli już wcześniejszego wieczora więc mogli spokojnie wyjeżdżać. Nela ubrała jeansy, podkoszulek z NASA, koszulę flanelową w odcieniu pastelowego fioletu. Swoje włosy spięła  (...)

Historia Neli CZ 6 Wybawiciele

Dodał/a: Juleka 2018-05-07 15:04:02 czytano 25 razy
To właśnie czuła Nela będąc nieprzytomną. Jakieś 4 godziny po tym zdarzeniu dziewczyna odzyskała świadomość. Powoli otworzyła oczy spodziewając się widoku jej pokoiku, ale ku jej zdziwieniu leżała na kanapie w jakimś salonie. Na ścianie znajdowała się tapeta przedstawiająca ciemno-złote kwiaty na granatowym tle. Nela wbiła wzrok w sufit. Jej ciało było obolałe i słabe jakby po wielu godzinach ruchu. Dziewczyna nie pamiętała co się stało, ani jak się tam znalazła. Podniosła się na łokciach, ale (...)

Historia Neli CZ 5 Ucieczka i nowe fakty

Dodał/a: Juleka 2018-05-03 16:59:05 czytano 38 razy
Była godzina 23:53, ale Nela nie spała. Nie zamierzała już nigdy płakać i dawać satysfakcje tym, którzy ją ranią. O 24:27 do jej pokoju ktoś wszedł. Była to dziewczyna w lekarskim kitlu. Wyglądała na góra dwa lata starszą. Jej ciemno-brązowe włosy zakręcały się w ładne loki, a oczy miała zielone. Na widok Neli przyłożyła palec do ust.- Mam na imię Ewelina i przyszłam Cię z tąd wyciągnąć!- rzekła. - Niby dlaczego mam Ci wierzyć?-zapytała nieufnie Nela. - Jak chcesz stąd wyjść to wstawaj i ubierz się- ponagliła (...)