Opowiadania w kategorii Inne

"Inne"

Kolega ojca - cześć 1

Dodał/a: zielonooka ♥:-**** 2015-03-12 23:42:21 czytano 1079 razy
- Wpadaj jak tylko chcesz - mówi ojciec , gdzieś w domu zadzwonił telefon - Przepraszam ale muszę odebrać. Na razie - i odchodzi. Ja pozostaje sama z Mikołajem , czekając aż założy do końca buty. Gdy chce otworzyć drzwi , ubiega mnie i przepuszcza. Od razu wsiadam do samochodu aby go przestawić. Podchodzę do niego (...)

Kolega ojca - prolog

Dodał/a: zielonooka ♥:-**** 2015-03-12 22:38:51 czytano 1168 razy
Justyna - 19 letnia dziewczyna ucząca się w technikum o profilu leśnym. Aby podjąć naukę musiała wyjechać z domu rodzinnego i zamieszkać w internacie. Jest miła, przyjacielska , pomocna , umiejąc myśleć trzeźwo, stanowcza i konsekwentnie osiąga zamierzony cel. Potrafi być osoba również nie miła w stosunku do ludzi którzy ją krzyczą i mówi zawsze to co myśli. Jej sylwetka jest szczupła ale wysportowany również  (...)

Sen

Dodał/a: Lola 2015-03-11 18:54:23 czytano 417 razy
Gdy po kilku tygodniach on się do niej odezwał była taka szczęśliwa ,ale jednocześnie smutna, wiedziała że on nie chce z nią być, ale nie wiedziała po co w ogóle do niej pisał i chciał się z nią spotkać przecież i tak z to nic nie będzie. Kaja zaczęła sobie przypominać kiedy to wszystko się zaczęło , a zaczęło się wcześniej niż jej się wydaje... J naglę zdała sobie sprawę że to już koniec już nigdy nie będzie tak samo już nie wzniesie się (...)

Czarne serce - Rozdział 2

Dodał/a: KoSia102 2015-03-10 11:22:28 czytano 428 razy
Przez kilka minut zastanowiłam się, co by było gdyby to wszystko nigdy się nie wydarzyło, czy była bym tą sama osoba. Osobą bez uśmiechu, pełna żalu i gniewu. Nie mogą już dłużej znieś tych wszystkich myśli wstałam i poszłam do łazienki wsiąść zimny prysznic, być może on przywróci mnie do życia. Ubrałam się i poszłam do kuchni tam czekało na mnie śniadanie przygotowane przez moich rodziców, ale ja nie miałam ochoty nie (...)

Pełnie księżyca cz.1

Dodał/a: Kisii 2015-03-09 21:38:46 czytano 482 razy
Waleria szła wolno szkolnym korytarzem,to był jej pierwszy dzień w liceum.Dotychczas uczyła się w domu pod okiem matki.Gdy ojciec Walerii zmarł matka miała zbyt dużo obowiązków,by nauczać córkę i dlatego posłała jej do normalnej szkoły. Walerii miała długie blond włosy sięgające do pasa,oczy błękitne jak ocean,cera jak róża a usta jak krew.Spokojnie mogłaby uchodzić za postać z bajki.Nowa szkoła,nowi znajomi to  (...)

Czarne serce. Rozdział 1

Dodał/a: KoSia102 2015-03-06 10:28:05 czytano 394 razy
Wtedy za sobą usłyszałam króla. Obróciłam się i wtedy go zobaczyłam był ubrany na czarno. Jego czarne oczy były utkwione wymnie, a raczej mój naszyjnik, który miałam od zawsze. Zawieszka łańcuszka przedstawiała złączone słonce i księżyc, a w środku słońca był kamień, który zmieniał kolor w zależności od mojego nastroju. Po środku słońca i księżyca było czarne serce. Jego oczy podniosły się i spojrzały prosto w moje (...)

Gabrysia w Zapomnianym Zakątku - Rozdział pierwszy

Dodał/a: Majkel 2015-03-03 20:34:25 czytano 391 razy
Znała ich. Para młodych ludzi, którzy często bywali w bibliotece, czasem nawet dwa razy w tygodniu. Nazywali się Iza i Bartosz. Stali teraz przy regale z botaniką i szukali dla siebie książki, a Gabrysia wróciła na swoje miejsce. Czarna osłonka doniczki była rozkosznie wygrzana od słońca i Gabrysia z westchnieniem przytuliła do niej policzek. Powoli zaczęła analizować słowa, które przed chwilą usłyszała. Mieli własną łąkę. Wybierali  (...)

Żelazny Ród cz.1

Dodał/a: Katherina 2015-02-25 10:51:31 czytano 559 razy
Był ranek, na niebo wschodziło, mieniące się pomarańczowymi barwami pierwsze promienie słońca....Po wąskiej „ścieżce” nad rzeką podążał mężczyzna w średnim wieku. Miał roztrzepane ciemnobrązowe prawie czarne włosy, lekko zaczesane do tyłu. Wyglądał na dosyć biednego, poniważ wszystkie jego ubrania były na niego za duże i podniszczone. Nagle zatrzymał się dostrzegając pewną rzecz pod ścianą mostu, sześć  (...)

Niewymowna cz.6

Dodał/a: ⭐Inna⭐ 2015-01-11 12:32:02 czytano 529 razy
Drzwi się otworzyły. Nie. One po prostu wyleciały w powietrze i upadły obok mnie. Do pokoju weszli jacyś chłopcy. Dopiero gdy jeden z nich podniósł butelkę z wodą do moich ust wiedziałam kto to. Niedowierzałam gdy ich rozpoznałam, ale w tej chwili nie było to ważne. Jestem wolna. To najważniejsze. Kilka chwil mi zajęło wstanie z podłogi mimo, że chłopcy mi pomogli. Powoli poszliśmy do wyjścia. Moja świadomość już wróciła (...)

Raczkujące wyznania

Dodał/a: Meke Heaven 2015-01-10 21:05:59 czytano 559 razy
Wbiła się w miękką pościel. Dla niej stało się to szybko, dla niego trwało długo. Za długo. Klęknął przed Sky, jedną ręką łapiąc ją za włosy i podciągając głowę na wysokość jego krocza. Zdjął mokre dresy. - Ssij, głupia dziewczyno. – Przybliżył jej twarz, która niemal dotykała jego małego i tak samo spasionego fiuta (...)