Opowiadania w kategorii Inne

"Inne"

Arianne, znajdziesz swego księcia z bajki...

Dodał/a: Anonimowa 2015-06-16 23:25:28 czytano 494 razy
Arianne nienawidziła swojego życia, chociażby z tego powodu. Nienawidziła ojca -wiecznie spitego i miała żal do matki że nie potrafiła od niego odejść. Nienawidziła swoich szkolnych prześladowców i tego człowieka który gdy była mała zaciągnął ją w krzaki... Nienawidziła swoich "przyjaciół ", którzy tak naprawdę mieli ją gdzieś tak samo jak reszta. Nienawidziła samej siebie za to że nigdy nie była dla innych  (...)

Rodzinna zbrodnia

Dodał/a: #Loveisbeauty# 2015-05-16 17:17:13 czytano 807 razy
Usłyszała wołanie o pomoc.Tata poprosił ją o to żeby przeniosła drewno do piwinicy.Nieświadoma niczego weszła tam.Usłyszała,że za nią wchodzi on zamknął drzwi na klucz..Zakneblował jej usta i związał ręce i nogi.Położył na łożko i mówił "Nareszcie będziesz moja.."Była przerażona.Dotychczas widziała w nim kochającego,troskliwego ojca, a teraz leżała i płakała.On cały czas ją gwałcił.Czuła jego smród..jego  (...)

Kolega ojca - cześć 2

Dodał/a: zielonooka ♥:-**** 2015-05-14 23:06:34 czytano 1087 razy
- Zaprosił mnie fb , przyjęłam je , przeglądając jego profil było kilka zdjęć z małym chłopcem z opisu wynika że to jego syn. Co ja mam z zrobić ? -Och mała , nie wiem. Może się go spytaj , porozmawiaj z nim. I podejmij decyzję. Pamiętaj że zawsze będę po twojej stronie. - Zrobię jak mówisz. Zawsze mogę na Ciebie liczyć. A co u Ciebie (...)

Mąż już mnie nie...

Dodał/a: Lelcia 2015-05-02 23:22:53 czytano 543 razy
Czuje zimne dreszcze na całym ciele. On zasypia z uśmiechem na ustach a ja ze łzami w oczach próbuje przypomnieć swojej skórze dotyk o który tak się w danej chwili domaga. Zamykam powieki wyobrażając sobie, że on na nowo mnie dotyka, na nowo podziwia moje ciało. Sama delikatnie, opuszkami palców przejeżdżam po swoim stęsknionym ciele. Wmawiając sobie, że to on (...)

Boże ja już nie daje rady

Dodał/a: qazzaqqqaazzzzaaqq 2015-05-02 14:24:44 czytano 563 razy
Boże Narodzenie , dni których nie nawidziłam..A raczej nie znałam ich , u mnie nigdy nie było tak jak wszędzie..dla rodziców to nie miało znaczenia , pili jak w każdy inny dzień..Nie dawałam już se rady..wylałam do zlewu alkohol , wykrzyczałam jak bardzo ich porzebuje a oni się nie interesują ! To jednak nie zmieniło sytuacji , znaczy zmieniło na gorsze ;-; Wyrzucili mnie z domu.Pomimo -10 stopni na termometrze musiałam nocować na  (...)

Aokigahara

Dodał/a: Saszi 2015-04-16 18:45:23 czytano 477 razy
- Opowiedz mi o nim - Powiedziała przekrecając się na drugi bok. - No dobrze - powiedział i zaczął - Jak mówił mój tata jest on znany z tego ze chodzą tam ludzie, którzycchcą odebrać sobie życie. Na drzewach wiszą sznury, lub paski. Pomiędzy grubymi i gęstym konarami leżą części garderoby, zdjęcia lub nawet szczątki. To bardzo straszne miejsce (...) - skończył (...)

Mój własny świat cz.1

Dodał/a: MaRzyCieLkaa 2015-04-03 00:27:27 czytano 435 razy
Tego dnia wstałam jak zwykle o 7 rano. Wzięłam ciuchy z szafy i poszłam do łazienki. Umyłam się, lekko pomalowałam. Z racji tego, że była wiosna ubrałam niebieską bluzkę z napisem : "Kocham szkołę. W niedzielę i święta." oraz czarne leginsy. Włosy rozczesałam i zostawiłam rozpuszczone. Na koniec spryskałam grzywkę lakierem i założyłam okulary. Po wyjściu z łazienki zeszłam na dół do kuchni, w której siedzieli moi (...)

Pamiętnik: NOTKA 1| 01.04.2015

Dodał/a: karma. 2015-04-01 08:14:45 czytano 37 razy
Wiecie jak to jest nienawidzić wszystkiego i wszystkich? Tak? To doskonale wiecie jak ja sie teraz czuje. Na początek chciałam zauważyć mały paradoks, a mianowicie date pierwszego wpisu. PRIMA APRILIS!!!!! wszyscy żartują, śmieją się AHAHAHAHAH NIE. Mi nie jest do śmiechu. Siedze na twardym krześle z podkulonymi nogami niszcząc sobie kręgosłup i zaburzając krążenie w nogach. Wylewam hektolitry łez i równie mocno co uciec  (...)

Koniec i początek

Dodał/a: Czorno 2015-03-16 22:52:51 czytano 477 razy
Zważywszy na wysokie obcasy i panującą wokół zawieje idę pewnym,energicznym krokiem.Kosmyki króczo-czarnych włosów,wpadają do oczu wcale nie ułatwiająć mi marszu.Wybieram dłuższą drogę.Robię to świadomie zyskując dzięki temu godzine na zebranie myśli.Usiłuję się skupić.Poskaładać wszystko w całość.To nie możliwe,nic do siebie nie pasuje.Za wiele sprzczecznych odczuć.Za mało sprawdzonych informacji.Ta  (...)

nie doceniona

Dodał/a: aniaa 2015-03-16 18:00:10 czytano 485 razy
Jak zawsze po szkole udała się do domu. Tym razem była w strasznej rozsypce życie waliło się jej na głowę. Tata w szpitalu chłopak kompletnie ją olewał zresztą on nigdy nie dbał zbyt o nią mówił że ją kocha ale ona powoli zaczynała w to wątpić nigdy nie napisał pierwszy można powiedzieć że praktycznie nigdy nie byli na prawdziwej randce. Miała już dość tego wszystkiego, na szczęście nie należała do osób które mogłyby zrobić sobie  (...)