Opowiadania w kategorii Inne

"Inne"

Blog o modelingu

Dodał/a: Avvrell 2015-10-09 23:29:20 czytano 479 razy
Całkiem niedawno zaczęłam przygodę z modelingiem, a tak dokładnie fotomodelingiem - nie jest to moje pierwsze zętknięcie się z tym zajęciem. Gdy miałam 10 lat, wyjechałam z rodzicami nad morze i tam można rzec - wszystko się zaczęło. Poszłam na próbne pare zdjęć, a na drugi dzień zadzwonili i kazali przyjść na prawdziwą sesję zdjęciową. Zostałam lekko umalowana, ubrali mnie i nacykali trochę fotek. Rodzice później przez (...)

WYROK - wstęp

Dodał/a: Minczis 2015-09-16 20:01:53 czytano 783 razy
Gdy położę sie wieczorem i zaczynam myślec. Przychodzi mi tyle pytan do głowy.. Dlaczego ja ? Przeciez mam jeszcze całe życie przed sobą ? Przeciez w głębi duszy jestem jeszcze dzieckiem.. Na żadne nie usłyszę odpowiedzi.. Praktycznie nie mam komu sie wygadać bo jeśli powiem swojej przyjaciółce to ona pewnie i tak z troski o mnie powie to mojemu chłopakowi.. Ona tez jest dla mnie ważna osoba i nie potrafię jej tak (...)

Corba - Odcinek 8

Dodał/a: Gosiaczek 2015-08-17 18:18:21 czytano 391 razy
Ja jestem Paulina – powiedziała Paulina w kierunku Sabiny machając ręką na powitanie i posyłając jej swój najładniejszy uśmiech . To może chodźmy do kuchni na herbatę i jakieś ciastka ! - powiedziała Karolina uśmiechając się pod nosem . Goście , Sabina oraz Karolinka weszli do kuchni i usiedli za stołem a Corba zaczęła obsługiwać obecnie w niej zebranych ludzi  (...)

Airport ~ część.1

Dodał/a: ₩illiam 2015-08-14 21:04:46 czytano 472 razy
Nagle ktoś zadzwonił na telefon noony. Ona aż podskoczyła odrzucając na łózko telefon. Wiedziałyśmy, że to pewnie właściciel tej walizki bo był to koreański numer a my żadnego takiego nie miałyśmy. Nawet nie zdążyłyśmy wziąć numerów od wujostwa a ten wcale do kuzyna nie należał. Przypomniało mi się jak Gabi mówiła o tym ze swój zapisała w walizce - szczęście w nieszczęściu (...)

Co czułam gdy...? - cz. 2 Przebudzenie

Dodał/a: Fallenx33 2015-07-16 19:26:08 czytano 582 razy
Przez następną godzinę nie odzywał się, aż poczułam, że jego oddech stał się powolny, a on sam spał. Z trudem spowodowanym mocnym bólem głowy wstałam i podeszłam do drzwi, aby zabrać krzesło. Mama pewnie umierała z niepokoju. Położyłam się obok Tomka. Po chwili weszła mama i zeźliła się na jego widok, ale nic nie powiedziała. A we mnie znów zaczęła tlić się mała  (...)

Walcz o miłość

Dodał/a: Xxx 2015-07-10 00:38:15 czytano 443 razy
Wszyscy zapewne myślicie, że nie da się walczyć o miłość a jednak . Posłuchajcie pewej opowieści ... Nie za ładna ale inteligentna Anka zakochała się w pięknym i popularnym Marku który chodził z Weroniką. Weronika nie była lubiana przez Anke która była zazdrosna o Marka lecz on patrzył na wygląd , przecież jego dziewczyna była piękna ale nie miała za grosz inteligencji (...)

Ludzie zamiast pasjonować się budowaniem, wolą niszczenie

Dodał/a: Rozmarzona Beksa 2015-07-09 23:20:41 czytano 356 razy
Człowiek jest jak budynek , całe życie musi się udoskonalać , budować. Jednak niemusimy tego robić sami, możemy sobie nawzajem pomagać. Jednak dla ludzi bardziej pasjonujące jest burzyć niż budować. Znencając się nad innymi , prześladując ich , wytykając sprawiamy , że ich konstrukcja zaczyna sie chwiać i jeżeli niejest zbyt mocna budowa sie zawala...Chodzi tu o samobujstwo. Jednak ludzie niedostrzegają nietylko  (...)

Drogi ktokolwiek...

Dodał/a: Osoba 2015-07-04 02:33:53 czytano 343 razy
Piszę ten list jak wiele osób przedemną i z pewnością nie jestem ostatnią która go pisze. Depresja, brak pracy ,prześladowania ... powodów jest wiele, a każde samobójstwo niesie za sobą inną historię. Smutne ,prawda? Jeszcze smutniejszy jest fakt że każdemu z nich dało się zapobiec , mojemu też jednak nie o to się teraz rozchodzi. Rozejrzyj się teraz. Wszędzie dookoła są smutni ludzie - tacy którzy nie mają powodu by się (...)

Płacz smoczych dzieci.

Dodał/a: Neii 2015-06-18 22:48:04 czytano 424 razy
Wybiła północ. Z zamku u podnóża miasta Shihoyara ruszył zaprzężony pojazd. Konie czarne jak smoła poruszały się niezwykle zwinnie i cicho. W końcu panienka Haruka nie mogła sobie pozwolić na jakikolwiek hałas. Jadąc sama w tą noc, nie odczuwała jednak żadnego niepokoju. Po mimo, że przez lata obserwowała ten sam teren jedynie przez okno, jej dotychczasowego więzienia. Na jej twarzy malował się zawsze ten tajemniczy  (...)

A miało być tak dobrze cz.1

Dodał/a: Aga 2015-06-17 21:34:31 czytano 767 razy
Kasia była normalną dziewczyną. Chodziła wtedy do 1 klasy podstawówki. Dobrze się uczyła i była bardzo grzeczna.. w 2 klasie jej rodzice się rozwiedli przez co jej oceny uległy małej zmianie , a zachowanie zmieniło się na naganne. Zakolegowała się z Agnieszką. Może nie były najlepszymi przyjaciółkami , ale świetnie się rozumiały i bardzo lubiły.. Przynajmniej tak myślała Aga.. W 4 klasie Kasia zaczęła mieć problemy. Chociaż jej mama (...)