Opowiadania w kategorii Inne

"Inne"

To był sen

Dodał/a: Karena 2016-02-06 22:49:26 czytano 350 razy
Pewnego piątku obudziłam się w bardzo złym humorze, bo rodzice kazali mi iść do szkoły. Nie to, że mam problemy z nauką, bo jednak dwójeczek mam pełno. Chodzi o to, że w weekend przefarbowałam włosy na różowo i boję się reakcji znajomych. Nic z tym jednak już nie mogłam zrobić, więc założyłam jakieś spodnie, bluzkę (trochę za krótką, ale pozostałe były w praniu) no i oczywiście gustowny kapelusz w stylu Sherlocka Holmesa (...)

Wizyta u psychologa - prolog

Dodał/a: wiktoruja 2016-02-02 23:34:13 czytano 571 razy
Dziewczyna nie wiedziała co zrobić, bo tak naprawdę nikt oprócz Rona nie wiedział, że jest w ciąży. Nawet Harry i Ginny nie mieli o tym zielonego pojęcia, chociaż byli ich najlepszymi przyjaciółmi. Po chwili namysłu zdecydowała, że już czas wyjawić prawdę. Nie mogła trzymać tego w sekrecie do czasu, kiedy brzuch będzie wyraźnie mówił co jest na rzeczy. Przyjaciele mogliby mieć im to wtedy za złe. Hermiona wzięła głęboki oddech i na (...)

W rezydencji

Dodał/a: KrólowaSzczerości 2016-01-23 22:12:45 czytano 392 razy
Były twoje urodziny chodzisz po parku jak co dzień. Kiedy spojrzałaś na telefon była już 00:00. Nikt się o Ciebie nie martwił ponieważ nie miałaś nikogo. Twoi rodzice zgineli w dziwnych okolicznościach kilka lat temu, nie miałaś rodzeństwa, a nikt z Twoich bliskich się Tobą nie interesował. Wszyscy przyjaciele zostawili cię po śmierci rodziców. Mieszkałaś niedaleko parku. Zawsze tam chodziłaś. Nikogo tam nie było i dało się w  (...)

To skomplikowane 1

Dodał/a: Kamilla 2015-12-31 18:21:07 czytano 373 razy
Ponury dzień. Dzisiaj nic mi się nie udawało. To był jeden z najgorszych dni w moim życiu. Warszawa, to miasto już mnie przytłaczało. Miałem wszystkiego dosyć. Za bardzo skomplikowałem sobie życie. To wszystko coraz bardziej przygniatało mnie do ziemi. Te wszystkie kłamstwa. Było to strasznie skomplikowane. A w pracy, szkoda gadać. Papiery gonią papiery. Tyle spraw niepozamykanych. Prawnik zawsze ma dużo na głowie (...)

Szczyt zwycięstwa część 1

Dodał/a: Bibi 2015-12-10 18:02:17 czytano 346 razy
Każdy z nas ma swoje tajemnice, żale do kogoś moją jest tylko to, że uważam że wszyscy ludzie dokoła są jak powietrze. A dlatego że gdy coś mam to chętnie przyjdą i będą się przymilać, a gdy się skończy odlatują jak wiatr w drugą strone. Jedynymi osobami którzy trzymają się ze mną to (...)

Memento mori

Dodał/a: Mrs Grey 2015-12-08 14:27:35 czytano 324 razy
Popatrz na to , co ci dał Bóg... Śmierci nieprzyjazny jest kruk... Przychodzi w najmniej spodziewanym momencie życia... Wtedy gdy mamy najwięcej do ukrycia... Wtedy łzy rozpaczy nie mogą spłynąć na ziemię (...)

To tylko ja cz I

Dodał/a: J.K.Black 2015-12-07 19:33:18 czytano 455 razy
Od zawsze marzyłam żeby zmienić coś w swodopóki iu. Dziś w końcu nadszedł ten dzień, moje 16 -ste urodziny. Siedzę wygodnie na skórzanej kanapie w salonie . Za trzy godziny mają przyjść goście i razem ze mną świętować. Zdziwiła mnie trochę ich liczba. Będzie nas ponad czterdzieści osób w czym tylko cztery kobiety . Mama , babcia , Jess- dziewczyna mojego brata i oczywiście ja. Resztę stanowią mężczyźni w wieku Maxa  (...)

List do niego!

Dodał/a: ♥ รค๓๏tภค ♥ 2015-12-05 16:02:25 czytano 327 razy
Pewnie gdy czytasz ten list jesteś już daleko, a może nawet w innym kraju. Wiedz że nigdy o tobie nie zapomnę, ty pewnie stracisz pamięć związaną ze mną bo zauroczą cię miliony fanek ze świata. Już teraz jesteś popularny, a co dopiero przez następne parę lat. Pamiętaj o mnie, nie zapomnij tych wszystkich zabaw na śniegu nie zapomnij naszej przyjaźni! Wiedz tylko że przyjaźń damsko-męska nie istnieje, ja chciałam być kimś (...)

Fanfaction Yaoi

Dodał/a: Rose 2015-11-29 20:11:56 czytano 594 razy
Nagrania do nowego teledysku nareszcie sie skończyły i mogliśmy wracać do dormu. Uradowani skierowaliśmy się w stronę wyjścia gdzie czekał już nasz bus. Powiedziałem chłopakom ze skorzystam z toalety i zaraz do nich dołączę. Kiedy myłem recę usłszałem jak drzwi się otwierają. Stał w nich jeden z menadzerów. Doskonale wiedziałem co to oznacza przez co momentalnie oblał mnie zimny pot i zaczęły trząśc mi się dłonie (...)

List.

Dodał/a: Klaudia 2015-11-17 18:05:11 czytano 339 razy
Możliwe, że widzisz mnie ostatni raz. Chce powiedzieć Ci, że to nie Twoja wina i, że bardzo Cię kocham. Nie obwiniaj się. Planowałam to od dawna, ale zawsze brakowało mi odwagi. Teraz jestem gotowa. Pożegnaj ode mnie wszystkich. Ucałuj tatę, a moje siostry przytul jak najmocniej potrafisz. Chcę Cię przeprosić za wszystko. Przegrałam życie wiem. Wiem też, że mam dla kogo żyć, ale nie potrafię, nie potrafię rozumiesz. Nie byłam dobrą  (...)