Opowiadania w kategorii Inne

"Inne"

Wakacyjne przygody Pauliny,Ani i Maxa cz 1

Dodał/a: **Wiktoria Chomont** 2010-10-18 00:00:00 czytano 2115 razy
-Paulina,Ania i Max przygotowywali się na wyjazd do przepięknego parku,który nazywał się,,Jaśminowe Piękno''.Mieli tam zostać cały dzień więc ich mama robiła jedzenie,tato pompował piłki plażowe bo okazało się że tam są baseny,Paulina pakowała skakanki,piłki i stroje kąpielowe,Ania wpychała do torby słodycze:batoniki,cukierki,gumy do żucia i ciastka a Max szukał swoich pontonów i wziął pieniądze bo dowiedział się że tam będą sklepy.  (...)

To było tak

Dodał/a: Trójca świeta :) [Lady] 2010-08-29 00:00:00 czytano 1844 razy
Do pewniej miejscowości położonej nie daleko miasta [Skierniewic] przyjeżdżała dziewczyna o imieniu Patrycja. Miała nos jak klamkę od zachrystii. Zakochała się w pewnych chłopakach. Chyba była jakaś chora bo jak można kochać kilku na raz rozumiem dwóch ale nie 5 :) . Każda impreza na której ona była zaliczała się do nie udanych i kończyła się źle.Całowała się z każdym po kolei i nie wiem co panowie w niej widzą bo na prawdę nie jest ładna. Wypycha cycki chusteczkami i nie goli nóg a jej tyłek jest tak wielki że nie obejmują tego słowa. Zawsze próbowała upodobnić się do nas. Nie dość że chodziła za nami jak cień to jeszcze wsypała nas na policji. Mieliśmy meline gdzie zawsze mogliśmy się spotkać i spokojnie pogadać oczywiście paliliśmy tam i czasem piliśmy nie mówię że nie.  (...)

Tak to się zaczęło

Dodał/a: Nelika 2010-08-02 00:00:00 czytano 2406 razy
Nigdy nie należała do osób lubianych. Koledzy naśmiewali się z jej zadartego, piegowatego nosa i aparatu na zębach. Właściwie nie wiedziała dlaczego, w końcu Anka też nosiła druty i mimo wszystko tamci ją tolerowali. Koleżanek też nie miała za dużo, a co dopiero przyjaciół. Czasem udało jej się zaczepić kogoś na przerwie i przez chwilę wymienić z nim kilka zdań. Zawsze uznawała to za sukces, bo rzadko kiedy udaje jej się nawiązać jakikolwiek kontakt. (...)

Ten list zmienił wszystko

Dodał/a: Niunia14 2010-07-29 00:00:00 czytano 2651 razy
To był początek roku szkolnego... zabujałam się w kolesiu którego znałam już jakiś czas. Bałam mu się to powiedzieć, ale odwagi mi dodał pewien incydent. Gdy wychodziłam z autobusu pomachałam moim kumpelą one też mi odmachały... Na tyle autobusu stało kilku chłopaków i właśnie On (Karol). Nagle zobaczyłam że mi macha no więc odmachałam. Justyna wieczorem wysłałam mi Smsa że Karol powiedział: "Ona jest już moja" (w sensie że ja). (...)

Nieszczęśliwa

Dodał/a: Oktawia 2010-07-24 00:00:00 czytano 1725 razy
Pewnego dnia poznałam chłopaka na fotka.pl , pisałam z Nim cały czas, mówił mi wszystko i w ogóle. Któregoś dnia powiedział mi że idzie porozmawiać z jego przyjaciółką , bo chciał z nią być. Ta się nie zgodziła bo powiedziała że to nie ma sensu, że nie chce tego wszystkiego psuć bo to był jej najlepszy przyjaciel. (...)

Mój anioł Stróż

Dodał/a: Elżbieta 2009-08-04 00:00:00 czytano 3998 razy
Opowiadanie o Aniołach, którzy żyją wsród nas. Są nimi ludzie, pełnią misję zmieniania drugiego człowieka. Bohaterka spotkała takiego anioła i dzięki niemu zrozumiała, czym jest miłość. (...)