Opowiadania w kategorii Inne

"Inne"

Póki

Dodał/a: Laki 2016-06-13 21:50:08 czytano 572 razy
Był początek roku, miała na imę Paulina i nie cieszyła się za bardzo z tego, że znów trzeba iść do szkoły, zawsze wmawiaiła sobie "szkoła jak toaleta, chodzę bo musze". Miała dwie najlepsze przyjaciółki, a na imię im Julia, była starsza od Pauliny i Wiktoria, rok młodsza od niej. Nie lubiała chodzić w sukienkach, chyba, że od święta. Lubiła nosić ciemne ubrania i zazwyczaj sportowe buty, oglądała komedie romantyczne bo czegoś jej  (...)

Rozdział 1, 2 i 3 W jej oczach- Fanfiction Biedronka i Czarny Kot

Dodał/a: Sailen 2016-05-22 19:41:56 czytano 1611 razy
-Zaraz się przemienisz...- zacząłem, lecz ona zacisnęła mocniej dłoń i delikatnie pociągnęła mnie w jej stronę. Po chwili wahania również delikatnie położyłem się na łóżku i przykryłem nas oboje wielkim kocem, leżącym na skraju łóżka. Moja Księżniczka wtuliła się w moje ramię. Miałem wrażenie że nasze ciała idealnie do siebie pasują. Kropkowata wciąż drżała więc mocniej przytuliłem ją do siebie, chcąc ją ogrzać. Od tak (...)

List do ciebie

Dodał/a: rebeka07 2016-04-19 18:53:01 czytano 506 razy
Wydawałoby się ,że nasze drogi się rozeszły. Ty poszedłeś w swoją stronę a ja w swoją. Nie zważaliśmy na ryzyko tylko dążyliśmy do celu z klapkami na oczach. Rozumiem młoda miłość nie przetrwa długo i nie mam nam tego za złe no cóż życie.Jednak widuję cię i to częściej niż mogłabym przypuszczać. To śmieszne i ironiczne jaki ten świat jest mały. pamiętam ,że zawsze chciałeś zostać pisarzem, udało ci się ? Chciałabym wiedzieć co (...)

Spotkanie po latach...(cześć 1)

Dodał/a: Olivia-Chan 2016-04-14 20:51:28 czytano 349 razy
-Eemm Hej to ja Sonia nie wiem czy mnie pamiętacie w końcu minęło 8 lat..od kiedy się widzieliśmy na żywo...i...może wydać się to dziwne..po tylu latach..chciałam was zaprosić...Taka mała impreza,wyłącznie tylko dla naszej dziewiątki.Jess,Jeremy,Susan,Lilly,Mark,Ken,Scott,Sally.Mam nadzieję że przyjedziecie..Zależy mi na tym aby was spotkać..gdy potwierdzicie zaproszenie..wyśle wam konkretną datę oraz miejsce i mapę ze skrótem..To (...)

Lina na szyi

Dodał/a: paulinka1228 2016-03-31 23:55:33 czytano 417 razy
Nigdy o tobie nie zapomne Moje zycie toba wypelnione Mimo ze ciebie nie pamietam Moje serce bije twoim rytmem Minelo 13 lat a ja nadal siedze i czekam Na moment kiedy spotkam czlowieka Ktory wybral line na szyje Ktora placze moje nogi w kazda chwili Do tej pory nie rozumiem tej drogi Zostwiles dzieci bez slowa wyjasnienia  (...)

Dziewczyna szatana część trzecia

Dodał/a: Sonia 2016-03-26 22:49:07 czytano 457 razy
Następnego dnia obudziłam się o 6 godzinie. Do szkoły miałam na ósmą. Chciałam jeszcze trochę pospać, ale nie mogłam zasnąć, więc wstałam i poszłam się kąpać. Przygotowałam sobie porządną kąpiel. Wlałam do wody swój ulubiony płyn do kąpieli. O zapachu jabłka i cynamonu. Uwielbiałam ten zapach. W mojej klasie chyba nikt nie lubił tego zapachu. Nie wiem, dlaczego to mówię, przecież to mnie nie obchodzi. Chyba (...)

Dziewczyna szatana część druga

Dodał/a: Sonia 2016-03-20 13:22:51 czytano 465 razy
Są tam napisane bardzo osobiste sprawy. O 3 w nocy poszłam spać. Nie mogłam długo spać, bo przyśnił mi się straszny koszmar, więc się obudziłam. Obudziłam się strasznie spocona. Nigdy mi się to nie zdarzało. Sen był dziwny, bardzo dziwny. Śnił mi się chłopak o przeraźliwie zielonych oczach i wąskich źrenicach. Był bardzo piękny, jakby nie był z tego świata. Miał bardzo jasne blond włosy, prawie białe. Nazywał się jakoś (...)

Dziewczyna szatana część pierwsza

Dodał/a: Sonia 2016-03-14 15:47:38 czytano 479 razy
Jestem normalną nastolatką. Nazywam się Sabina. Mam 18 lat. Chodzę do trzeciej liceum. Niedługo mam maturę. Dużo się uczę. Nie jestem najlepszą uczennicą. Jestem z tych najgorszych. Dlatego do matury muszę dużo zakuwać. Nie mam przyjaciół i kolegów, ani koleżanek. Jestem jedynaczką. Ale za to mam psa. Wabi się Szczęściarz. Znalazłam psiaka kiedyś na ulicy. Był wychudzony i zziębnięty. Dzięki mnie przeżył. Miał wtedy  (...)

Nie opuszczę cię aż do śmierci

Dodał/a: Sovbedlly 2016-03-09 16:30:36 czytano 424 razy
– W obliczu Boga Wszechmogącego i Najświętszej Maryi Panny, Królowej Korony Polskiej kładę swe ręce na ten Święty Krzyż, znak Męki i Zbawienia, i przysięgam być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej, stać nieugięcie na straży Jej honoru i o wyzwolenie Jej z niewoli walczyć ze wszystkich sił - aż do ofiary życia mego. Prezydentowi Rzeczypospolitej Polskiej i rozkazom Naczelnego Wodza oraz wyznaczonemu (...)

Depresja

Dodał/a: Zalukaj1111 2016-02-14 18:22:00 czytano 466 razy
Depresja zaczyna się małymi kroczkami, najpierw są to małe drobnostki, potem większe i coraz większe, czujesz się jak gwóźdź. przybity do ściany bez wiszącego na nim obrazu. oddalasz się od rodziny, znajomych jesteś sam zamknięty w swoim świecie, nic cię nie interesuję nic cię nie pociesza  (...)