Opowiadania w kategorii Inne

"Inne"

Upadły anioł. Cz.1

Dodał/a: Kiaraah 2017-01-24 16:38:13 czytano 545 razy
Kolejny dzień. Niby rutyna ale jednak nie. Wraz z moją przyjaciółką Klarą szłam do szkoły. Tam pod budynkiem znowu te dryblasy kogoś odpadły. Gdybym tylko coś z tym mogła zrobić. Szkoła. Jak zwykle. Nauka. Znajomi. I powrót. Wracamy. -Zobacz jaki chomiczek!  (...)

Rezurekcja

Dodał/a: pies co paczy 2016-12-27 16:01:54 czytano 323 razy
Jako że właśnie byłem świadkiem mikro zmartwychwstania czuję się w obowiązku wspomnieć coś jeszcze o Jaśku co Bemowi penisa na czole dorysował. Był pijakiem w stanie czystym. Bez tej całej nadbudowy w stylu Pilcha, dobrej do wkładania ręki pod bluzki studentkom polonistyki. Wienia Jerofiejew był znacznie bliżej. Jasiek w piciu był nieustępliwy, jego mowa była ewangeliczna: "tak-tak, nie -nie". Celem było wyniszczenie (...)

Szark

Dodał/a: pies co paczy 2016-12-27 15:59:41 czytano 357 razy
Zawsze zazdrościłem pogardzanym korpo-ludziom. Szklanych biur gdzie w zimie jest ciepło a w lecie miły chłodek gładzi dżersej. Niebotycznych zarobków przelewanych od razu na tłuste lokaty. Planów emerytalnych spłaconych po roku pracy w 100%. No i najważniejszej części: orgii wyjazdów integracyjnych, skłosza, golfa i pejntbola. Naturalnie wszyscy w tych biurowcach śmigają pomiędzy sobą na wszelki wypadek po  (...)

Nie wierzę już w miłość... Rozdział III

Dodał/a: Paula17 2016-12-22 10:53:56 czytano 407 razy
-Idziesz czy marzniesz?-spytał raczej retorycznie, bo nawet się nie zatrzymał. Powoli ruszyłam za nim, trzymając bezpieczny dystans, ale nie zauważyłam, gdy zatrzymał się na schodach i otworzył mi wejściowe drzwi, chcąc mnie przepuścić. Zawahałam się, ale przeszłam obok niego jak najszybciej, prawie biegnąc. Zaniosłam jajka do kuchni i wstawiłam czajnik na gaz, nalewając w niego uprzednio wody z kranu. Wsypałam  (...)

Nie wierzę już w miłość... Rozdział II

Dodał/a: Paula17 2016-12-20 16:31:20 czytano 384 razy
Puścił mnie bezradny, widziałam, że jest smutny. Ale mi było wszystko jedno, bo był facetem. A facet to świnia, ścierwo najgorsze i przyczyna moich cierpień. Tak wtedy myślałam. Poszłam do kuchni i przyniosłam mu herbatę, przy okazji z nerwów wylewając połowę na podłodze w pokoju. Poszłam po mop i wytarłam moją niezdarność. Ta niedziela szybko minęła, Michał już się zbierał do wyjazdu, ubrał kurtkę i buty, a ja  (...)

Dziewczyna kibola, rozdział 5.

Dodał/a: PaniNikt666 2016-10-25 15:58:27 czytano 451 razy
Szeptam i widzę, że to działa. Puszcza Maxa, odwraca się do mnie twarzą, jego klatka piersiowa unosi się gwałtownie a oddech nadal jest przyspieszony.. Bierze mnie za dłoń i wyciąga z pokoju nie mówiąc nic, nie wiem co jest gorsze.. Jego agresja czy milczenie. Przechodzimy przez salon gdzie zatrzymuje nas jego "ukochana".. Nawet mnie zaskakuje jego reakcja-odpycha ją i prowadzi mnie dalej, przez tłum aż do wyjścia (...)

List do Ciebie

Dodał/a: Baśka 2016-10-24 21:29:34 czytano 322 razy
Siedzę sam w głowie mam tylko ciebie, tak bardzo cie kocham, a ty o tym nie wiesz. Tęsknię kiedy tylko oddycham, nie mogę myśleć, chce ciebie wciąż dotykać. Jesteś moim tlenem moim marzeniem, cierpię bez ciebie, jesteś mym pragnieniem, nie mogę spać bo boję się o ciebie, czy jest Ci tam źle, czy smutno nie wiem. Chciałbym teraz być obok ciebie i trzymać cię w ramionach, jesteś najważniejsza dla mnie. Zrozum to kochanie. Kocham  (...)

Mateusz cz.2

Dodał/a: TakaJa 2016-08-19 13:57:26 czytano 518 razy
Uśmiechając się szeroko ubrałam się kierując się do łazienki, zamknęłam się biorąc w dłoń mydło. Westchnęłam głośno ciesząc się, że uniknęłam niezręcznej sytuacji, umyłam dłonie i twarz. Umyłam zęby szczoteczką Mateusza którą w nocy również miałam w swoich ustach, na które wspomnienie uśmiechnęłam się do lustra nad umywalką. Po chwili wyszłam z łazienki natykając się na jego mamę, na twarzy poczułam jak robie (...)

Sheet of paper z.m

Dodał/a: ErrorXXI 2016-08-16 10:47:32 czytano 314 razy
-Kilka godzin. -Zaśmiał się chłopak siedzący na przeciwko mnie. -Zayn jest nowy. Chodzimy razem na angielski. -Kiwnęłam jedynie głową na znak iż rozumiem. - A właśnie! Zayn organizuje imprezę w piątek. Może wpadniesz? -Spojrzałam na niego jedynie przelotnie po czym mój wzrok spoczął na mulacie (...)

Urodziny

Dodał/a: Pani K. 2016-08-15 19:57:18 czytano 449 razy
Witam wszystkich serdecznie . Pisze ten post by móc wyrzucić z siebie wszystko co mnie meczy . Dziś mój Eks ma urodziny . Mimo ze nie jestesmy razem , mamy nadal ze sobą kontakt . Mieszkamy za granica w jednym mieście , teraz już osobno. Jestem tu sama . On ma w braci ale mieszka sam. Spedziłam z nim cały dzień by było mu miło . W tym czasie nikt nie zadzwonił, nie napisał , nie złożył mu życzeń . Przykre strasznie . Odkąd ze  (...)