Opowiadania w kategorii Inne

"Inne"

Historia Neli CZ 10 Załamanie i wyznane uczucie

Dodał/a: Juleka 2018-05-19 12:46:07 czytano 105 razy
Ktoś położył Neli rękę na ramieniu. - Nie płacz - pokrzepiający, delikatny głos zabrzmiał jej w uszach. Jego właściciel pomógł jej wstać z klęczek i posadził ją na łóżku. Nela spojrzała w oczy bruneta. - Moje życie to istna porażka... Moja mama nie żyje, a ojciec jest nie wiadomo gdzie! - spuściła głowę. - Wiem, że Ci ciężko, ale zawsze masz mnie Nela. Bo wiesz od dłuższego czasu ja się...- Turkusowo-oka spojrzała na niego bystrze. - Nie wiem jak to wytłumaczyć...- pocałował ją delikatnie, a Nela  (...)

Historia Neli CZ 8 Pani Taehyung

Dodał/a: Juleka 2018-05-09 15:33:11 czytano 82 razy
Przyjaciele wyjechali rankiem zaraz po śniadaniu. Ewka użyczyła Neli swoich ubrań i kosmetyków. Nela wstała tego ranka po przyjemnej nocy. Wyjrzała przez okno i zachwyciła się. Kraków wyglądał olśniewająco w promieniach porannego słońca. Chwilę potem wstali Ewa i Dawid po czym cała trójka zjadła śniadanie. Spakowani byli już wcześniejszego wieczora więc mogli spokojnie wyjeżdżać. Nela ubrała jeansy, podkoszulek z NASA, koszulę flanelową w odcieniu pastelowego fioletu. Swoje włosy spięła  (...)

Historia Neli CZ 6 Wybawiciele

Dodał/a: Juleka 2018-05-07 15:04:02 czytano 92 razy
To właśnie czuła Nela będąc nieprzytomną. Jakieś 4 godziny po tym zdarzeniu dziewczyna odzyskała świadomość. Powoli otworzyła oczy spodziewając się widoku jej pokoiku, ale ku jej zdziwieniu leżała na kanapie w jakimś salonie. Na ścianie znajdowała się tapeta przedstawiająca ciemno-złote kwiaty na granatowym tle. Nela wbiła wzrok w sufit. Jej ciało było obolałe i słabe jakby po wielu godzinach ruchu. Dziewczyna nie pamiętała co się stało, ani jak się tam znalazła. Podniosła się na łokciach, ale (...)

Historia Neli CZ 5 Ucieczka i nowe fakty

Dodał/a: Juleka 2018-05-03 16:59:05 czytano 101 razy
Była godzina 23:53, ale Nela nie spała. Nie zamierzała już nigdy płakać i dawać satysfakcje tym, którzy ją ranią. O 24:27 do jej pokoju ktoś wszedł. Była to dziewczyna w lekarskim kitlu. Wyglądała na góra dwa lata starszą. Jej ciemno-brązowe włosy zakręcały się w ładne loki, a oczy miała zielone. Na widok Neli przyłożyła palec do ust.- Mam na imię Ewelina i przyszłam Cię z tąd wyciągnąć!- rzekła. - Niby dlaczego mam Ci wierzyć?-zapytała nieufnie Nela. - Jak chcesz stąd wyjść to wstawaj i ubierz się- ponagliła (...)

Historia Neli CZ 4 Niepomyślne spotkanie

Dodał/a: Juleka 2018-05-02 12:26:33 czytano 73 razy
Nagle na jej ustach pojawił się wredny uśmieszek. - Panno Nowak chyba zdajesz sobie sprawę z własnej wyobraźni?!- zaśmiała się kpiąco kobieta. - Ale jak to?! Przecież to co mówię jest prawdą! - krzyknęła wzburzona Nela. - Moja droga, kiedy tu trafiłaś z domu dziecka równe 5 lat temu myślałam, że będziesz poważną osobą. Ale teraz po wysłuchaniu tych bzdur mam pewność, że jesteś niezrównoważona psychicznie!- wypaliła Crownley. - Mam takie sny! Po co miałabym to wymyślać?!- Nela była  (...)

Historia Neli CZ 3 Początek Śledztwa

Dodał/a: Juleka 2018-04-07 10:46:58 czytano 100 razy
Z takimi myślami wyszła z pokoiku po czym skierowała swe kroki do szpitalnej jadalni. Dziś wszystko było dla Neli inne. Czujny obserwator zauważyłby, że dziewczyna była żywsza niż zwykle. Nie przypominała strudzonej marionetki chodzącej po korytarzach w jakimś transie. Zwykle taka była... Dlaczego? Ponieważ nie widziała sensu w witaniu kolejnego dnia, który w psychiatryku nie będzie się różnił niczym od poprzedniego. Teraz szła pewnym krokiem, jej ciało było rozluźnione, a oczy mieniły się  (...)

Emma Evans

Dodał/a: juliett_159.12 2018-02-04 21:03:23 czytano 390 razy
Wszyscy wsiedli i zawrczał silnik. Ruszyli. Do Los Angeles mieli jechać około 5 godzin. Wszystko dzięki mamie Emmy, która wygrała konkurs kulinarny i wygrała 50 000. Tata tym czasem dostał awans i został głównym zarządcą firmy. Teraz życie Emmy miało się zmienia zmienić. W Los Angeles mieszkają jej dziadkowie, więc ma ty już przyjaciół. Mieli zamieszkać w willi którą sprzedawał jakiś milioner. Najpierw jednak muszą podjechać do dziadków i odebrać siostrę Emmy. Kate ma już 24 lata i jest dos popularną w  (...)

Szkolna relacja cz.2

Dodał/a: połamaamnaa 2018-01-14 19:12:24 czytano 300 razy
Jak ja mogłem się bawić z uczennicą? Gdybym wiedział prawdę, Wcale bym do niej nie podszedł, ale była taka piękna, pewna siebie, czarująca. Przyciągała bardziej niż każda kobieta przed nią. Jak zobaczyłem ją na lekcji nie wiedziałem co powiedzieć. Nie mogę z nią przecież być, jestem nauczycielem, a ona uczennicą. Porozmawiam z nią o tym. (...)

Szkolna relacja.

Dodał/a: połamaamnaa 2018-01-14 06:43:58 czytano 341 razy
Dostałam zaproszenie na imprezę urodzinową koleżanki. Oczywiście się zgodziłam.. W dniu imprezy, Wstałam zdecydowanie wcześniej, wzięłam gorącą kąpiel, pomalowałam się. Włożyłam bieliznę, założyłam czarne z wysokim stanem jeansy, i krótki top z dekoltem, + wysokie botki. Weszłam do klubu, zauważyłam, Że każdy z moich znajomych bawią się osobno, więc również postanowiłam bawić się sama. Przyłączył się do mnie trzydziestolatek, brązowe duże piękne oczy, umięśniony, wyższy  (...)

Historia Neli CZ 2 Skrawek prawdy

Dodał/a: Juleka 2018-01-03 18:53:28 czytano 217 razy
- NEL....U...- wyszeptała kobieta drżącymi wargami. Ciemne brązowe włosy spływały po jej szyji niczym szal. Turkusowymi oczami wpatrywała się w dziecko z lękiem... Na brzuchu miała głęboką ranę z, której wypływała krew. Dziewczynka schwyciła ją za poszarpany rękaw bluzki. Identycznymi jak kobieta oczami lustrowała twarz matki, a po  (...)