Opowiadania w kategorii Horror

"Horror"

Klątwa obrazu

Dodał/a: Aga.B 2014-03-15 14:42:50 czytano 1204 razy
Sabina niczego się więcej nie dowiedziała . Mama Pauliny , powiedziała żeby wracała do domu , bo Paulina jest zmęczona . Następnego dnia w szkole , miała zjawić się Paulina , jednak nie przyszła . Po lekcjach postanowiła ją odwiedzić . Przyszła pod jej dom . Drzwi jak zwykle otworzyła mama Pauliny . Była zrozpaczona . Sabina zapytała , co się stało . To co usłyszała ją przeraziło . Paulina popełniła samobójstwo , skacząc z 4 piętra . Tego samego dnia Sabina , siedziała w swoim pokoju (...)

Zemsta ofiary

Dodał/a: Aga.B 2014-03-15 13:08:25 czytano 2414 razy
Grace , była zawsze złośliwa i wredna dla Emmy . Odbiła jej chłopaka , w którym Emma się podkochiwała i zawsze nastawiała wszystkich , przeciwko niej . Więc dlatego , także musiała umrzeć . Na koniec Emma włączyła gaz , nie długo potem w domu wybuchł pożar . Dziewczyna zeznała policji , że śledził ją dziwny mężczyzna , podpalił szkołę i jej dom . Policja uwierzyła w zeznania dziewczyny . Emma jednak nie przestała zabijać . Nadal zabija , szukając następnych ofiar (...)

Dom na cmentarzu

Dodał/a: Aga.B 2014-03-14 22:21:24 czytano 1643 razy
Nazywam się Dominik . Historia która mi się przydarzyła jest autentyczna . Pewnego dnia ja i moi dwaj koledzy Jakub i Adam , oglądaliśmy straszne historie na youtube . W pewnym momencie zacząłem się zastanawiać , czy w mojej wsi nie ma nawiedzonych miejsc . Zaczęliśmy szukać informacji , jednak niczego nie udało nam się odnaleźć . Wszedłem na dziwną stronę , na której zamieszczony był adres E-mail . Tajemnicza osoba twierdziła , że zna nawiedzone miejsce , leżące niedaleko stąd (...)

Zachipnotyzowana

Dodał/a: Aga24 2014-03-07 16:47:13 czytano 1002 razy
Ktoś za mną krzyczał, próbował mnie zatrzymać, ale ja nie zwracałam na to uwagi. Jeśli to nie był on, nic mnie nie obchodziło, co ode mnie chcą. Po chwili dostrzegłam jakiś zarys. Przyspieszyłam. Zauważyłam jakąś osobę pochylającą się na ciałem. Odległość między nimi zaczęła maleć. Po chwili zorientowałam się, że stoi tam Miranda. O mój Boże (...)

Kły

Dodał/a: Aga.B 2014-03-02 08:53:34 czytano 1092 razy
Istoty miały zdeformowaną twarz , oraz kilka cm , po chwili zaczęły zbliżać się do dziewczyny . Zaniepokojeni krzykami dziewczyny lekarze , spojrzeli na monitoring . To co ujrzeli naprawdę ich przeraziło . Cztery , małe postacie wgryzały się w ciało dziewczyny . Gdy dotarli na miejsce , było już za późno . Wszędzie była krew . Wśród kałuży krwi leżała Julia . Nagle wszyscy ujrzeli , małą postać , pijącą krew dziewczyny . Była przerażająca . Choć można było ją rozdeptać , wyglądała straszliwie . Blada (...)

Lalka Zuzi

Dodał/a: Aga.B 2014-03-01 11:39:40 czytano 1551 razy
Zuzia w końcu zasnęła . Obudził ją dźwięk , otwierających się drzwi . Zuzia leżała nie ruszając się . Usłyszała maleńki tupot stóp , uderzający szybko , o podłogę . To nie mógł być człowiek . Coś zaczęło biegać po pokoju , nagle wbiegło pod łóżko . Wszystko ucichło . Gdy dziewczynka , schyliła się pod nie , niczego nie znalazła . Podniosła się . Zobaczyła lalkę wspinającą się po łóżku . Zuzia zobaczyła czerwone oczy , patrzące na nią ze złością . Lalka trzymała w maleńkiej rączce nóż . Zuzia  (...)

mały morderca

Dodał/a: Aga.B 2014-02-12 19:51:16 czytano 1903 razy
Chłopiec wyszedł za okno . Ujrzał otwierające się drzwi i mordercę , który rzucił się na Joe'go . Jimmy skoczył na ziemię i uciekł do domu . Naglę usłyszał głośny , przeraźliwy krzyk swojego kolegi . Wiedział , że już mu nie pomoże . Uciekł do domu . Po chwili zjawiła się policja i karetka . Chłopiec obserwował dom Joe'go . Ujrzał jak policja wynosi ciało 12 letniego chłopca . Ponownie nie udało się złapać mordercy . Jimmy , na dobre wyprowadził się do dziadków . Chciał zapomnieć  (...)

The scarry house Miss Richard`s

Dodał/a: Bakuś 2014-02-04 20:27:47 czytano 1043 razy
Dziewczyna idąc z pokoju do pokoju, czuła że strach z niej opada, była z siebie dumna. Już miała się zbliżać do drzwi gdy usłyszała dźwięk jęku dochodzący z pokoju nad nią. Nie miała pojęcia że jest tu góra. Znalezienie jej zajęło jej trochę czasu, ale znalazła, schodki prowadzące do niej usytuowane do niej były w kuchni, w wolnym kącie. Pnąc się górę, nagle zgasło światło, Eli poczuła że nie może przełknąć śliny, a jednak szła dalej, coś ją prowadziło tam na górę, jakaś (...)

Dom wiedźmy

Dodał/a: Aga.B 2014-01-30 21:10:39 czytano 2430 razy
Pewnego razu grupa przyjaciół na wakacje wybrała się do małego miasteczka . Mieli zamiar spędzić trochę czasu z dala od domu . Piątka przyjaciół Maddy , Scot , Seth , Jenny i Richelle , cała piątka cieszyła się z wyjazdu . Opuścili miasto w dobrych humorach . Mieli przed sobą 4 godziny jazdy , a w dodatku niezbyt dokładnie znali drogę . Dojechali do skrzyżowania , postanowili pojechać na skróty . Jechali przez pole , droga miała prowadzić do autostrady , jednak  (...)

Dziewczynka

Dodał/a: Lulu xD 2013-12-30 00:15:14 czytano 2624 razy
Wróciłam do domu, by poszukać informacji o dziewczynce.Dowiedziałam się gdzie została pochowana i postanowiłam pójść na jej grób.Szłam przez ciemny las, który nie robił na mnie żadnego wrażenia.Myślałam ciągle o dziewczynce i o mojej starszej siostrze, która była teraz w pracy.Nikt oprócz mojego chłopaka o tym nie wiedział.W końcu dotarłam na miejsce.Poszukałam jej grobu i  (...)