Opowiadania w kategorii Horror

"Horror"

Kły

Dodał/a: Aga.B 2014-03-02 08:53:34 czytano 1057 razy
Istoty miały zdeformowaną twarz , oraz kilka cm , po chwili zaczęły zbliżać się do dziewczyny . Zaniepokojeni krzykami dziewczyny lekarze , spojrzeli na monitoring . To co ujrzeli naprawdę ich przeraziło . Cztery , małe postacie wgryzały się w ciało dziewczyny . Gdy dotarli na miejsce , było już za późno . Wszędzie była krew . Wśród kałuży krwi leżała Julia . Nagle wszyscy ujrzeli , małą postać , pijącą krew dziewczyny . Była przerażająca . Choć można było ją rozdeptać , wyglądała straszliwie . Blada (...)

Lalka Zuzi

Dodał/a: Aga.B 2014-03-01 11:39:40 czytano 1499 razy
Zuzia w końcu zasnęła . Obudził ją dźwięk , otwierających się drzwi . Zuzia leżała nie ruszając się . Usłyszała maleńki tupot stóp , uderzający szybko , o podłogę . To nie mógł być człowiek . Coś zaczęło biegać po pokoju , nagle wbiegło pod łóżko . Wszystko ucichło . Gdy dziewczynka , schyliła się pod nie , niczego nie znalazła . Podniosła się . Zobaczyła lalkę wspinającą się po łóżku . Zuzia zobaczyła czerwone oczy , patrzące na nią ze złością . Lalka trzymała w maleńkiej rączce nóż . Zuzia  (...)

mały morderca

Dodał/a: Aga.B 2014-02-12 19:51:16 czytano 1854 razy
Chłopiec wyszedł za okno . Ujrzał otwierające się drzwi i mordercę , który rzucił się na Joe'go . Jimmy skoczył na ziemię i uciekł do domu . Naglę usłyszał głośny , przeraźliwy krzyk swojego kolegi . Wiedział , że już mu nie pomoże . Uciekł do domu . Po chwili zjawiła się policja i karetka . Chłopiec obserwował dom Joe'go . Ujrzał jak policja wynosi ciało 12 letniego chłopca . Ponownie nie udało się złapać mordercy . Jimmy , na dobre wyprowadził się do dziadków . Chciał zapomnieć  (...)

The scarry house Miss Richard`s

Dodał/a: Bakuś 2014-02-04 20:27:47 czytano 1002 razy
Dziewczyna idąc z pokoju do pokoju, czuła że strach z niej opada, była z siebie dumna. Już miała się zbliżać do drzwi gdy usłyszała dźwięk jęku dochodzący z pokoju nad nią. Nie miała pojęcia że jest tu góra. Znalezienie jej zajęło jej trochę czasu, ale znalazła, schodki prowadzące do niej usytuowane do niej były w kuchni, w wolnym kącie. Pnąc się górę, nagle zgasło światło, Eli poczuła że nie może przełknąć śliny, a jednak szła dalej, coś ją prowadziło tam na górę, jakaś (...)

Dom wiedźmy

Dodał/a: Aga.B 2014-01-30 21:10:39 czytano 2376 razy
Pewnego razu grupa przyjaciół na wakacje wybrała się do małego miasteczka . Mieli zamiar spędzić trochę czasu z dala od domu . Piątka przyjaciół Maddy , Scot , Seth , Jenny i Richelle , cała piątka cieszyła się z wyjazdu . Opuścili miasto w dobrych humorach . Mieli przed sobą 4 godziny jazdy , a w dodatku niezbyt dokładnie znali drogę . Dojechali do skrzyżowania , postanowili pojechać na skróty . Jechali przez pole , droga miała prowadzić do autostrady , jednak  (...)

Dziewczynka

Dodał/a: Lulu xD 2013-12-30 00:15:14 czytano 2577 razy
Wróciłam do domu, by poszukać informacji o dziewczynce.Dowiedziałam się gdzie została pochowana i postanowiłam pójść na jej grób.Szłam przez ciemny las, który nie robił na mnie żadnego wrażenia.Myślałam ciągle o dziewczynce i o mojej starszej siostrze, która była teraz w pracy.Nikt oprócz mojego chłopaka o tym nie wiedział.W końcu dotarłam na miejsce.Poszukałam jej grobu i  (...)

Kara

Dodał/a: AmyColl 2013-12-27 19:42:01 czytano 1467 razy
To było jak oddech tonącego. Nagłe uczucie bólu w całym ciele, którego nie powinno się już czuć. Mój mózg coś rozrywało. Rozszarpywało go do krwi. W moje oczy ktoś wbijał rozważone igły. Moje ciało było ułożone w żrącym kwasie. Umierałem. Byłem tego pewny. Zacząłem krzyczeć. Z całych sił. By wyrzucić z siebie to wszystko. „Zakończcie to” – chciałem błagać. „Zabijcie mnie” Nie dam rady. Lecz wtedy, gdy byłem już na granicy szaleństwa, wszystko zaczęło słabnąc. Regulować się (...)

Koło histerii

Dodał/a: Kyrcz Jr Kazimierz, Kain Dawi 2013-11-30 14:24:55 czytano 1605 razy
Wyjąłem z kieszeni skalpel i rozpłatałem brzuch Ewy. Zanurzyłem dłonie w jej wnętrznościach, ach, co za ulga, wciąż była ciepła, więc jest jeszcze szansa! Pod spodem, tak, pod spodem jest macica, miękka w dotyku, jak atłas, mięsny pojemnik na skarb - dojrzewającego Nadczłowieka, tak, tak, rozprujemy to, jawohl!, i teraz wbijemy palce w miękki środek, Führerze, mam nadzieję, że duchem jesteś przy mnie w tej Wielkiej Chwili... O, jest! Wewnątrz! Mój Übermensch! Jaki on malutki. Nie  (...)

I tylko głód pozostanie

Dodał/a: Radecki Łukas 2013-11-30 14:23:48 czytano 1354 razy
Romek odwrócił się. Coś masywnego i bezkształtnego zarazem znajdowało się w drugiej sali. Wyłaniało się niemrawo lecz nieodwołalnie. Wiedział co zaraz zobaczy, już czuł ten smród rozkładu. Rozkładu ciał nieszczęśników z jakich składał się NIENASYCONY. Już kiedyś, wprawdzie z daleka, ale widział tą plątaninę gnijących nóg, rąk, genitaliów, wrzeszczących niemo ślepych twarzy... Omal nie umarł wtedy ze strachu... A teraz umrze na pewno... i to w strasznych męczarniach (...)

Bolesne wspomnienia

Dodał/a: Trzeciak Kamil 2013-11-30 14:22:55 czytano 1491 razy
- Mieszkaliśmy tu a Stwórca to mężczyzna który za życia zabijał ludzi dla przyjemności w River Canyon, został za to skazany na krzesło elektryczne, ale on ożył i szukał zemsty, wynalazł pewną miksturę która zabijała a potem ożywiała ludzi, wykorzystał to i przywołał te bestie- Wytłumaczył mi brat-Ktoś musiał mu przeszkodzić, a nasi rodzice umarli więc niemiałem nikogo oprócz ciebie, ale ty miałaś tylko osiem lat mogłaś o mnie zapomnieć (...)