Opowiadania w kategorii Horror

"Horror"

Dom na cmentarzu

Dodał/a: Aga.B 2014-03-14 22:21:24 czytano 1592 razy
Nazywam się Dominik . Historia która mi się przydarzyła jest autentyczna . Pewnego dnia ja i moi dwaj koledzy Jakub i Adam , oglądaliśmy straszne historie na youtube . W pewnym momencie zacząłem się zastanawiać , czy w mojej wsi nie ma nawiedzonych miejsc . Zaczęliśmy szukać informacji , jednak niczego nie udało nam się odnaleźć . Wszedłem na dziwną stronę , na której zamieszczony był adres E-mail . Tajemnicza osoba twierdziła , że zna nawiedzone miejsce , leżące niedaleko stąd (...)

Zachipnotyzowana

Dodał/a: Aga24 2014-03-07 16:47:13 czytano 960 razy
Ktoś za mną krzyczał, próbował mnie zatrzymać, ale ja nie zwracałam na to uwagi. Jeśli to nie był on, nic mnie nie obchodziło, co ode mnie chcą. Po chwili dostrzegłam jakiś zarys. Przyspieszyłam. Zauważyłam jakąś osobę pochylającą się na ciałem. Odległość między nimi zaczęła maleć. Po chwili zorientowałam się, że stoi tam Miranda. O mój Boże (...)

Kły

Dodał/a: Aga.B 2014-03-02 08:53:34 czytano 1064 razy
Istoty miały zdeformowaną twarz , oraz kilka cm , po chwili zaczęły zbliżać się do dziewczyny . Zaniepokojeni krzykami dziewczyny lekarze , spojrzeli na monitoring . To co ujrzeli naprawdę ich przeraziło . Cztery , małe postacie wgryzały się w ciało dziewczyny . Gdy dotarli na miejsce , było już za późno . Wszędzie była krew . Wśród kałuży krwi leżała Julia . Nagle wszyscy ujrzeli , małą postać , pijącą krew dziewczyny . Była przerażająca . Choć można było ją rozdeptać , wyglądała straszliwie . Blada (...)

Lalka Zuzi

Dodał/a: Aga.B 2014-03-01 11:39:40 czytano 1509 razy
Zuzia w końcu zasnęła . Obudził ją dźwięk , otwierających się drzwi . Zuzia leżała nie ruszając się . Usłyszała maleńki tupot stóp , uderzający szybko , o podłogę . To nie mógł być człowiek . Coś zaczęło biegać po pokoju , nagle wbiegło pod łóżko . Wszystko ucichło . Gdy dziewczynka , schyliła się pod nie , niczego nie znalazła . Podniosła się . Zobaczyła lalkę wspinającą się po łóżku . Zuzia zobaczyła czerwone oczy , patrzące na nią ze złością . Lalka trzymała w maleńkiej rączce nóż . Zuzia  (...)

mały morderca

Dodał/a: Aga.B 2014-02-12 19:51:16 czytano 1866 razy
Chłopiec wyszedł za okno . Ujrzał otwierające się drzwi i mordercę , który rzucił się na Joe'go . Jimmy skoczył na ziemię i uciekł do domu . Naglę usłyszał głośny , przeraźliwy krzyk swojego kolegi . Wiedział , że już mu nie pomoże . Uciekł do domu . Po chwili zjawiła się policja i karetka . Chłopiec obserwował dom Joe'go . Ujrzał jak policja wynosi ciało 12 letniego chłopca . Ponownie nie udało się złapać mordercy . Jimmy , na dobre wyprowadził się do dziadków . Chciał zapomnieć  (...)

The scarry house Miss Richard`s

Dodał/a: Bakuś 2014-02-04 20:27:47 czytano 1015 razy
Dziewczyna idąc z pokoju do pokoju, czuła że strach z niej opada, była z siebie dumna. Już miała się zbliżać do drzwi gdy usłyszała dźwięk jęku dochodzący z pokoju nad nią. Nie miała pojęcia że jest tu góra. Znalezienie jej zajęło jej trochę czasu, ale znalazła, schodki prowadzące do niej usytuowane do niej były w kuchni, w wolnym kącie. Pnąc się górę, nagle zgasło światło, Eli poczuła że nie może przełknąć śliny, a jednak szła dalej, coś ją prowadziło tam na górę, jakaś (...)

Dom wiedźmy

Dodał/a: Aga.B 2014-01-30 21:10:39 czytano 2387 razy
Pewnego razu grupa przyjaciół na wakacje wybrała się do małego miasteczka . Mieli zamiar spędzić trochę czasu z dala od domu . Piątka przyjaciół Maddy , Scot , Seth , Jenny i Richelle , cała piątka cieszyła się z wyjazdu . Opuścili miasto w dobrych humorach . Mieli przed sobą 4 godziny jazdy , a w dodatku niezbyt dokładnie znali drogę . Dojechali do skrzyżowania , postanowili pojechać na skróty . Jechali przez pole , droga miała prowadzić do autostrady , jednak  (...)

Dziewczynka

Dodał/a: Lulu xD 2013-12-30 00:15:14 czytano 2586 razy
Wróciłam do domu, by poszukać informacji o dziewczynce.Dowiedziałam się gdzie została pochowana i postanowiłam pójść na jej grób.Szłam przez ciemny las, który nie robił na mnie żadnego wrażenia.Myślałam ciągle o dziewczynce i o mojej starszej siostrze, która była teraz w pracy.Nikt oprócz mojego chłopaka o tym nie wiedział.W końcu dotarłam na miejsce.Poszukałam jej grobu i  (...)

Kara

Dodał/a: AmyColl 2013-12-27 19:42:01 czytano 1493 razy
To było jak oddech tonącego. Nagłe uczucie bólu w całym ciele, którego nie powinno się już czuć. Mój mózg coś rozrywało. Rozszarpywało go do krwi. W moje oczy ktoś wbijał rozważone igły. Moje ciało było ułożone w żrącym kwasie. Umierałem. Byłem tego pewny. Zacząłem krzyczeć. Z całych sił. By wyrzucić z siebie to wszystko. „Zakończcie to” – chciałem błagać. „Zabijcie mnie” Nie dam rady. Lecz wtedy, gdy byłem już na granicy szaleństwa, wszystko zaczęło słabnąc. Regulować się (...)

Koło histerii

Dodał/a: Kyrcz Jr Kazimierz, Kain Dawi 2013-11-30 14:24:55 czytano 1619 razy
Wyjąłem z kieszeni skalpel i rozpłatałem brzuch Ewy. Zanurzyłem dłonie w jej wnętrznościach, ach, co za ulga, wciąż była ciepła, więc jest jeszcze szansa! Pod spodem, tak, pod spodem jest macica, miękka w dotyku, jak atłas, mięsny pojemnik na skarb - dojrzewającego Nadczłowieka, tak, tak, rozprujemy to, jawohl!, i teraz wbijemy palce w miękki środek, Führerze, mam nadzieję, że duchem jesteś przy mnie w tej Wielkiej Chwili... O, jest! Wewnątrz! Mój Übermensch! Jaki on malutki. Nie  (...)