Opowiadania w kategorii Horror

"Horror"

Smutna śmierć

Dodał/a: 4w5 2014-04-20 22:33:57 czytano 1434 razy
Chociaz był dwudziesty pierwszy wiek, on wciąż używał okreslenia per. Panna. Nie dlatego, ze był taki stary o nie. Co prawda, był ledwo przed czterdziestką, ale wychowywal się w domu w którym kultura osobista była wrecz obowiazkowa. Patrzyl na dziewczyne, nadal nie dowierzając tego, czego wlasnie doznal, ale ona już zasnęła, wiec nie mówiąc nic, udal się do operatora głównego (...)

Łowca

Dodał/a: Aga.B 2014-04-11 10:45:34 czytano 1199 razy
Pewnego dnia pojechałem do babci w odwiedziny . Niedaleko mieszkał także mój ojciec , nie miałem z nim zbyt dobrego kontaktu , ale mimo to postanowiłem się z nim spotkać . Moja mama została w domu z ojczymem . Do babci miałem jakieś 400 km . Babcia miała tego dnia urodziny , a ja po ich zakończeniu miałem jechać na dwa dni do ojca . Na dwa , ponieważ uznałem że w tym czasie się nie pokłócimy . Kiedy jechaliśmy samochodem , zaczepił nas jakiś mężczyzna . Jakiś pijak , pewnie kolega  (...)

Piwnica

Dodał/a: Aga.B 2014-04-11 08:12:58 czytano 1454 razy
Ten człowiek był chory psychicznie , zmutował własne dzieci , dla jakiegoś eksperymentu . Nie to nie mogło dziać się naprawdę ! Powtarzałam sobie . Mężczyzna wyszedł . Ogromna krata , która dzieliła mnie od śmierci , powoli słabła . Wreszcie , udało mi się uwolnić jedną rękę , następnie drugą . Wtedy do środka , wpadły te stwory . Wiedziałam , że nie mogę pomóc moim koleżanką . Błagały mnie , a ja nie potrafiłam niczego zrobić . Patrzyłam , jak na moich oczach , zjadają je żywcem (...)

Epitafium

Dodał/a: kolon22 2014-04-06 00:48:29 czytano 929 razy
W jednej chwili usłyszała pukanie do drzwi w przejściu stanął wysoki mężczyzna o muskularnej budowie ciała. Na szyj miał dużą fioletowo-czerwoną plamę. Wywlókł ją do auta wciskając w dłoń paczkę heroiny. Mieli udać się, do przydrożnego motelu na drugim krańcu miasta. Zatrzymali się na światłach, młoda próbując wykorzystać chwilę by wydostać się z auta, mocno szarpnęła drzwiami tak, że o mały włos nie drasnęły samochodu obok, mężczyzna jednak zorientował się w zamiarach i uprzedził  (...)

Nawiedzona aleja

Dodał/a: Aga.B 2014-03-24 21:10:43 czytano 1169 razy
Ja i moi znajomi , od zawsze interesowaliśmy się sprawami paranormalnymi . Mieszkałem wtedy na wsi . Tego dnia mieliśmy ze znajomymi nocować w namiocie , za moim domem . Spotkaliśmy się o 18.15 . Weszliśmy do namiotu . Zaczęliśmy opowiadać sobie straszne historie . Kamil , Żaneta , Gabryśka , Klaudia oraz ja . Wpadliśmy na pomysł zrobienia , czegoś szalonego . Żaneta zaczęła opowiadać historie , nawiedzonej alejki . Znajdowała się niedaleko . Według legendy , pewna kobieta utopiła  (...)

Zmora

Dodał/a: Aga.B 2014-03-23 14:43:00 czytano 1265 razy
Pewnej nocy , obudziłem się z krzykiem . Śniła mi się deformowana twarz mężczyzny , stojącego nad moim łóżkiem . Śni mi się od kiedy pierwszy raz go zobaczyłem , za moim oknem . On tu gdzieś jest , czai się w ukryciu . Czeka aż zasnę . Przychodzi do mnie każdej nocy , obserwuje mnie . Słyszę jego kroki . Boję się zasnąć , bo wiem że to coś na mnie czeka . Pamiętasz jak byłeś mały i panicznie bałeś się ciemności ? On tylko czeka na zmrok . Nie przyjdzie do ciebie od razu , najpierw poczeka (...)

Sara Connor

Dodał/a: Czokoladka38 2014-03-16 23:30:45 czytano 1058 razy
Natalia. Odważna, mądra i uparta dziewczyna. Lubi wyzwania. Nie do przestraszenia. Cóż, przynajmniej do czasu... -Nataliaaaa! Choć tu! Tak, jestem Natalia. Mam 16 lat. Moi rodzice nie żyją od 6 lat. Mieszkam z ciotką, jest okropna. Mam też siostrę, mała ok. 7 dziewczynka. Denerwująca, wredna i zrozumiała. Przynajmniej taka jest według mojego punktu widzenia (...)

Powrót Emmy

Dodał/a: Aga.B 2014-03-15 18:43:27 czytano 1132 razy
Emma po zabiciu swoich adopcyjnych rodziców , trafiła pod opiekę nowej rodziny . Miała zamiar zacząć wszystko od nowa . Zaczęła chodzić do nowej szkoły , a jej przeszłość była nieznana . Miała już 16 lat . Przeprowadziła się do miasta , w którym dwa lata wcześniej grasował zabójca . Emma wprowadziła się do domu jego ofiar . Zabił m.in. swojego starszego brata Matta , rodziców . Również pewne rodzeństwo , Joe'go i Josha , mieszkających dawniej w jej domu . Nikt nie wiedział , że Emma (...)

Klątwa obrazu

Dodał/a: Aga.B 2014-03-15 14:42:50 czytano 1166 razy
Sabina niczego się więcej nie dowiedziała . Mama Pauliny , powiedziała żeby wracała do domu , bo Paulina jest zmęczona . Następnego dnia w szkole , miała zjawić się Paulina , jednak nie przyszła . Po lekcjach postanowiła ją odwiedzić . Przyszła pod jej dom . Drzwi jak zwykle otworzyła mama Pauliny . Była zrozpaczona . Sabina zapytała , co się stało . To co usłyszała ją przeraziło . Paulina popełniła samobójstwo , skacząc z 4 piętra . Tego samego dnia Sabina , siedziała w swoim pokoju (...)

Zemsta ofiary

Dodał/a: Aga.B 2014-03-15 13:08:25 czytano 2299 razy
Grace , była zawsze złośliwa i wredna dla Emmy . Odbiła jej chłopaka , w którym Emma się podkochiwała i zawsze nastawiała wszystkich , przeciwko niej . Więc dlatego , także musiała umrzeć . Na koniec Emma włączyła gaz , nie długo potem w domu wybuchł pożar . Dziewczyna zeznała policji , że śledził ją dziwny mężczyzna , podpalił szkołę i jej dom . Policja uwierzyła w zeznania dziewczyny . Emma jednak nie przestała zabijać . Nadal zabija , szukając następnych ofiar (...)