Opowiadania w kategorii Horror

"Horror"

Epitafium

Dodał/a: kolon22 2014-04-06 00:48:29 czytano 906 razy
W jednej chwili usłyszała pukanie do drzwi w przejściu stanął wysoki mężczyzna o muskularnej budowie ciała. Na szyj miał dużą fioletowo-czerwoną plamę. Wywlókł ją do auta wciskając w dłoń paczkę heroiny. Mieli udać się, do przydrożnego motelu na drugim krańcu miasta. Zatrzymali się na światłach, młoda próbując wykorzystać chwilę by wydostać się z auta, mocno szarpnęła drzwiami tak, że o mały włos nie drasnęły samochodu obok, mężczyzna jednak zorientował się w zamiarach i uprzedził  (...)

Nawiedzona aleja

Dodał/a: Aga.B 2014-03-24 21:10:43 czytano 1155 razy
Ja i moi znajomi , od zawsze interesowaliśmy się sprawami paranormalnymi . Mieszkałem wtedy na wsi . Tego dnia mieliśmy ze znajomymi nocować w namiocie , za moim domem . Spotkaliśmy się o 18.15 . Weszliśmy do namiotu . Zaczęliśmy opowiadać sobie straszne historie . Kamil , Żaneta , Gabryśka , Klaudia oraz ja . Wpadliśmy na pomysł zrobienia , czegoś szalonego . Żaneta zaczęła opowiadać historie , nawiedzonej alejki . Znajdowała się niedaleko . Według legendy , pewna kobieta utopiła  (...)

Zmora

Dodał/a: Aga.B 2014-03-23 14:43:00 czytano 1254 razy
Pewnej nocy , obudziłem się z krzykiem . Śniła mi się deformowana twarz mężczyzny , stojącego nad moim łóżkiem . Śni mi się od kiedy pierwszy raz go zobaczyłem , za moim oknem . On tu gdzieś jest , czai się w ukryciu . Czeka aż zasnę . Przychodzi do mnie każdej nocy , obserwuje mnie . Słyszę jego kroki . Boję się zasnąć , bo wiem że to coś na mnie czeka . Pamiętasz jak byłeś mały i panicznie bałeś się ciemności ? On tylko czeka na zmrok . Nie przyjdzie do ciebie od razu , najpierw poczeka (...)

Sara Connor

Dodał/a: Czokoladka38 2014-03-16 23:30:45 czytano 1042 razy
Natalia. Odważna, mądra i uparta dziewczyna. Lubi wyzwania. Nie do przestraszenia. Cóż, przynajmniej do czasu... -Nataliaaaa! Choć tu! Tak, jestem Natalia. Mam 16 lat. Moi rodzice nie żyją od 6 lat. Mieszkam z ciotką, jest okropna. Mam też siostrę, mała ok. 7 dziewczynka. Denerwująca, wredna i zrozumiała. Przynajmniej taka jest według mojego punktu widzenia (...)

Powrót Emmy

Dodał/a: Aga.B 2014-03-15 18:43:27 czytano 1122 razy
Emma po zabiciu swoich adopcyjnych rodziców , trafiła pod opiekę nowej rodziny . Miała zamiar zacząć wszystko od nowa . Zaczęła chodzić do nowej szkoły , a jej przeszłość była nieznana . Miała już 16 lat . Przeprowadziła się do miasta , w którym dwa lata wcześniej grasował zabójca . Emma wprowadziła się do domu jego ofiar . Zabił m.in. swojego starszego brata Matta , rodziców . Również pewne rodzeństwo , Joe'go i Josha , mieszkających dawniej w jej domu . Nikt nie wiedział , że Emma (...)

Klątwa obrazu

Dodał/a: Aga.B 2014-03-15 14:42:50 czytano 1153 razy
Sabina niczego się więcej nie dowiedziała . Mama Pauliny , powiedziała żeby wracała do domu , bo Paulina jest zmęczona . Następnego dnia w szkole , miała zjawić się Paulina , jednak nie przyszła . Po lekcjach postanowiła ją odwiedzić . Przyszła pod jej dom . Drzwi jak zwykle otworzyła mama Pauliny . Była zrozpaczona . Sabina zapytała , co się stało . To co usłyszała ją przeraziło . Paulina popełniła samobójstwo , skacząc z 4 piętra . Tego samego dnia Sabina , siedziała w swoim pokoju (...)

Zemsta ofiary

Dodał/a: Aga.B 2014-03-15 13:08:25 czytano 2225 razy
Grace , była zawsze złośliwa i wredna dla Emmy . Odbiła jej chłopaka , w którym Emma się podkochiwała i zawsze nastawiała wszystkich , przeciwko niej . Więc dlatego , także musiała umrzeć . Na koniec Emma włączyła gaz , nie długo potem w domu wybuchł pożar . Dziewczyna zeznała policji , że śledził ją dziwny mężczyzna , podpalił szkołę i jej dom . Policja uwierzyła w zeznania dziewczyny . Emma jednak nie przestała zabijać . Nadal zabija , szukając następnych ofiar (...)

Dom na cmentarzu

Dodał/a: Aga.B 2014-03-14 22:21:24 czytano 1568 razy
Nazywam się Dominik . Historia która mi się przydarzyła jest autentyczna . Pewnego dnia ja i moi dwaj koledzy Jakub i Adam , oglądaliśmy straszne historie na youtube . W pewnym momencie zacząłem się zastanawiać , czy w mojej wsi nie ma nawiedzonych miejsc . Zaczęliśmy szukać informacji , jednak niczego nie udało nam się odnaleźć . Wszedłem na dziwną stronę , na której zamieszczony był adres E-mail . Tajemnicza osoba twierdziła , że zna nawiedzone miejsce , leżące niedaleko stąd (...)

Zachipnotyzowana

Dodał/a: Aga24 2014-03-07 16:47:13 czytano 945 razy
Ktoś za mną krzyczał, próbował mnie zatrzymać, ale ja nie zwracałam na to uwagi. Jeśli to nie był on, nic mnie nie obchodziło, co ode mnie chcą. Po chwili dostrzegłam jakiś zarys. Przyspieszyłam. Zauważyłam jakąś osobę pochylającą się na ciałem. Odległość między nimi zaczęła maleć. Po chwili zorientowałam się, że stoi tam Miranda. O mój Boże (...)

Kły

Dodał/a: Aga.B 2014-03-02 08:53:34 czytano 1045 razy
Istoty miały zdeformowaną twarz , oraz kilka cm , po chwili zaczęły zbliżać się do dziewczyny . Zaniepokojeni krzykami dziewczyny lekarze , spojrzeli na monitoring . To co ujrzeli naprawdę ich przeraziło . Cztery , małe postacie wgryzały się w ciało dziewczyny . Gdy dotarli na miejsce , było już za późno . Wszędzie była krew . Wśród kałuży krwi leżała Julia . Nagle wszyscy ujrzeli , małą postać , pijącą krew dziewczyny . Była przerażająca . Choć można było ją rozdeptać , wyglądała straszliwie . Blada (...)