Opowiadania w kategorii Horror

"Horror"

Szafa

Dodał/a: Aga.B 2014-06-17 11:29:34 czytano 1263 razy
Ewelina miała 10 lat , kiedy przeprowadziła się z rodzicami do małego domku jednorodzinnego . Dawniej mieszkała u swojej babci , która mieszkała 20 km , od jej nowego domu . Już pierwszego dnia dziewczynce , wydawał się on dziwny , sprawiał ponure wrażenie , jakby nigdy nie było w nim życia . Zajęła pokój na górze , gdzie było dosyć dużo miejsca . Stała tam tylko stara szafa , było to trochę dziwne , ponieważ szafa była jedyną rzeczą , która została w tym domu . Dawniej mieszkało tam stare małżeństwo , przed śmiercią sprzedali dom rodzicom Eweliny . Po kolacji  (...)

Muminki

Dodał/a: Aga.B 2014-05-31 12:30:19 czytano 1123 razy
Nawet to , że podnosiłem głos nic nie dawało . Zdenerwowałem się , chwyciłem pilota i już miałem wyłączyć telewizor , gdy nagle sceny zaczęły się diametralnie zmieniać . Dwa małe muminki , Muminek i Migotka , powiesiły na drzewie tatę Muminka . W kolejnej scenie weszły do kuchni , gdzie ich mama , robiła kolację . Kiedy się odwróciła dźgnęły ją nożem . Dwa muminki , ciągle powtarzały słowo ,, I kill you '' , co jeszcze bardziej rozbawiło moje rodzeństwo . Tak zakończył się pierwszy odcinek  (...)

Zemsta Pajakow

Dodał/a: Marcela 2014-05-18 12:55:21 czytano 1043 razy
Nie dawno. Jakies 5 lat temu Justin Bieber (nie lubie go wiec przyjmijmy ze to jakis Rufus) kupil sobie kiedys znanom wille,a teraz dom horrorow. Zgadnijcie dla czego horrorow. A to dla tego ze tam tajemniczo zginela cala rodzina Perkinsonow,ale nikt niigdy sie nie dowiedzial czemu w tak dziwny i nnie wytlumaczalny sposob zgineli. Jus o niczym niie wiedzial ale po 1 nocy w tym domu dowiedzial sie ze mieszka w najwiekrzym horrorze swiata (...)

Snickers

Dodał/a: Aga.B 2014-05-17 23:49:10 czytano 1156 razy
Rozwiązali mnie , chwyciłem widelca i wbiłem go w rękę temu świrowi , co siedział obok . Wybiegłem z domu , gonili mnie , jednak zdołałem się ukryć . Ukryłem się w budynku , stojącym obok . Zauważyłem rzeźnika , wrzucającego do wrzącej wody , moją nauczycielkę . W kolejnym pokoju , stał fotel i włączony był telewizor . Światło było zgaszone . Słyszałem dźwięk łańcuchów . Ogromna i niewyobrażalnie gruba kobieta , wstała z podłogi . W zębach trzymała ludzką rękę , obok leżała moja  (...)

Roy powraca

Dodał/a: Aga.B 2014-05-17 22:15:52 czytano 890 razy
- To teraz się wal dz...o ! - Krzyknęła i wystawiła mu na pożegnanie środkowego palca . Odpaliła silnik samochodu i wjechała autem w palącego się Roya . Samochód wjechał w niego , rozwalając ścianę domu . Dziewczyna patrzyła jak spala się jego ciało . Udało jej się bezpiecznie dotrzeć do domu . Rok później przeprowadziła się do ciotki , gdzie mieszkała razem z 10 letnim bratem . Wszyscy zapomnieli o mordercy . Pewnego dnia , Daria nocowała u przyjaciółki . Jej młodszy brat został sam w domu  (...)

Syn diabła

Dodał/a: Aga.B 2014-05-14 21:39:06 czytano 2146 razy
pewna kobieta , która przez wiele lat była grzesznicą . Sprzedając swoje ciało , zarabiała na życie . Pewnego wieczoru , przyszedł do niej tajemniczy mężczyzna . Ubrany na czarno , miał w sobie coś tajemniczego . Coś co przyciągało wszystkie kobiety , wabił je do siebie zwykłym spojrzeniem . Kobieta obudziła się następnego dnia . Nie czuła się najlepiej . Zaczęła zbierać porozwalane w koło ciuchy i wyszła z domu . Mężczyzna zostawił jej sporą sumę pieniędzy , więc kobieta mogła przez  (...)

Stacja Piekło

Dodał/a: Aga.B 2014-05-03 20:22:02 czytano 1921 razy
Był już środek nocy , a my szliśmy jakimś tunelem . Prędzej , czy później musieliśmy gdzieś dojść . Nagle usłyszałem nadjeżdżający pociąg . Ledwo udało nam się pod niego nie wpaść . Nagle zobaczyłem leżące na ziemi zwłoki Joli . Wyglądała strasznie . Dziwne było to , że wyglądała , jakby coś ciężkiego spadło na nią z dużej wysokości , albo jakby skoczyła z wysokiego budynku . Uspakajając dziewczynę , szliśmy dalej . Drogę zablokowały nam szczury . Było ich pełno . Wyszliśmy w końcu z (...)

Przypadek nieznany

Dodał/a: Aga.B 2014-05-03 17:35:19 czytano 1532 razy
Przemierzałam pusty korytarz , wszędzie rozlewała się woda , nawet ze ścian . Słyszałam wodę , wydobywającą się z rur . Przeszłam przez połowę korytarza . Weszłam do pomieszczenia , gdzie było miejsce spotkań . Usiadłam na fotelu i zaczęłam przeglądać gazetę . Po chwili telewizor się włączył . Ekran strasznie śnieżył , wyłączyłam go i rozejrzałam się po pokoju . Nagle światło zaczęło mrugać . Wyszłam z pokoju , wracając na korytarz . Miałam wrażenie , że ktoś na mnie patrzy . Wtedy (...)

Mroczna księga

Dodał/a: Aga.B 2014-05-03 17:27:53 czytano 1102 razy
Przez następne dni z Karoliną , działo się coraz gorzej . Zaczęła również znęcać się nad zwierzętami . Pewnej nocy obudził mnie jej krzyk , przypominający głos z otchłani piekielnych . Obie wbiegłyśmy do jej pokoju . W pokoju dziewczyny , działo się coś strasznego . Książki zaczęły spadać z półek , okna zaczęły się otwierać , szafy przewracały się , a światło gasło i zapalało się na przemian . Zobaczyłam coś , wychodzącego z pod jej łóżka . Oczy przypominały oczy bestii . Ujrzałam jeszcze kły (...)

Miasto umarłych

Dodał/a: Aga.B 2014-04-28 16:08:02 czytano 1286 razy
Położyłam się obok niej i starałam się zasnąć . Obudziłam się dopiero po kilku godzinach . Roksany przy mnie nie było . Wstałam żeby jej poszukać , zobaczyłam ją stojącą , na krawędzi budynku . Patrzyła w dół , a ja zapytałam , czy wszystko z nią w porządku . Odpowiedziała mi cisza . W oddali ujrzałam lecący helikopter , wiedziałam że przeżyjemy . Nagle ona się odwróciła . Zaczęła pluć krwią , a na rękach miała ślady po zębach . Przerażona odskoczyłam do tyłu . Roksana nie chciała ze (...)