Opowiadania w kategorii Horror

"Horror"

Zemsta Pajakow

Dodał/a: Marcela 2014-05-18 12:55:21 czytano 1031 razy
Nie dawno. Jakies 5 lat temu Justin Bieber (nie lubie go wiec przyjmijmy ze to jakis Rufus) kupil sobie kiedys znanom wille,a teraz dom horrorow. Zgadnijcie dla czego horrorow. A to dla tego ze tam tajemniczo zginela cala rodzina Perkinsonow,ale nikt niigdy sie nie dowiedzial czemu w tak dziwny i nnie wytlumaczalny sposob zgineli. Jus o niczym niie wiedzial ale po 1 nocy w tym domu dowiedzial sie ze mieszka w najwiekrzym horrorze swiata (...)

Snickers

Dodał/a: Aga.B 2014-05-17 23:49:10 czytano 1148 razy
Rozwiązali mnie , chwyciłem widelca i wbiłem go w rękę temu świrowi , co siedział obok . Wybiegłem z domu , gonili mnie , jednak zdołałem się ukryć . Ukryłem się w budynku , stojącym obok . Zauważyłem rzeźnika , wrzucającego do wrzącej wody , moją nauczycielkę . W kolejnym pokoju , stał fotel i włączony był telewizor . Światło było zgaszone . Słyszałem dźwięk łańcuchów . Ogromna i niewyobrażalnie gruba kobieta , wstała z podłogi . W zębach trzymała ludzką rękę , obok leżała moja  (...)

Roy powraca

Dodał/a: Aga.B 2014-05-17 22:15:52 czytano 884 razy
- To teraz się wal dz...o ! - Krzyknęła i wystawiła mu na pożegnanie środkowego palca . Odpaliła silnik samochodu i wjechała autem w palącego się Roya . Samochód wjechał w niego , rozwalając ścianę domu . Dziewczyna patrzyła jak spala się jego ciało . Udało jej się bezpiecznie dotrzeć do domu . Rok później przeprowadziła się do ciotki , gdzie mieszkała razem z 10 letnim bratem . Wszyscy zapomnieli o mordercy . Pewnego dnia , Daria nocowała u przyjaciółki . Jej młodszy brat został sam w domu  (...)

Syn diabła

Dodał/a: Aga.B 2014-05-14 21:39:06 czytano 2118 razy
pewna kobieta , która przez wiele lat była grzesznicą . Sprzedając swoje ciało , zarabiała na życie . Pewnego wieczoru , przyszedł do niej tajemniczy mężczyzna . Ubrany na czarno , miał w sobie coś tajemniczego . Coś co przyciągało wszystkie kobiety , wabił je do siebie zwykłym spojrzeniem . Kobieta obudziła się następnego dnia . Nie czuła się najlepiej . Zaczęła zbierać porozwalane w koło ciuchy i wyszła z domu . Mężczyzna zostawił jej sporą sumę pieniędzy , więc kobieta mogła przez  (...)

Stacja Piekło

Dodał/a: Aga.B 2014-05-03 20:22:02 czytano 1910 razy
Był już środek nocy , a my szliśmy jakimś tunelem . Prędzej , czy później musieliśmy gdzieś dojść . Nagle usłyszałem nadjeżdżający pociąg . Ledwo udało nam się pod niego nie wpaść . Nagle zobaczyłem leżące na ziemi zwłoki Joli . Wyglądała strasznie . Dziwne było to , że wyglądała , jakby coś ciężkiego spadło na nią z dużej wysokości , albo jakby skoczyła z wysokiego budynku . Uspakajając dziewczynę , szliśmy dalej . Drogę zablokowały nam szczury . Było ich pełno . Wyszliśmy w końcu z (...)

Przypadek nieznany

Dodał/a: Aga.B 2014-05-03 17:35:19 czytano 1515 razy
Przemierzałam pusty korytarz , wszędzie rozlewała się woda , nawet ze ścian . Słyszałam wodę , wydobywającą się z rur . Przeszłam przez połowę korytarza . Weszłam do pomieszczenia , gdzie było miejsce spotkań . Usiadłam na fotelu i zaczęłam przeglądać gazetę . Po chwili telewizor się włączył . Ekran strasznie śnieżył , wyłączyłam go i rozejrzałam się po pokoju . Nagle światło zaczęło mrugać . Wyszłam z pokoju , wracając na korytarz . Miałam wrażenie , że ktoś na mnie patrzy . Wtedy (...)

Mroczna księga

Dodał/a: Aga.B 2014-05-03 17:27:53 czytano 1094 razy
Przez następne dni z Karoliną , działo się coraz gorzej . Zaczęła również znęcać się nad zwierzętami . Pewnej nocy obudził mnie jej krzyk , przypominający głos z otchłani piekielnych . Obie wbiegłyśmy do jej pokoju . W pokoju dziewczyny , działo się coś strasznego . Książki zaczęły spadać z półek , okna zaczęły się otwierać , szafy przewracały się , a światło gasło i zapalało się na przemian . Zobaczyłam coś , wychodzącego z pod jej łóżka . Oczy przypominały oczy bestii . Ujrzałam jeszcze kły (...)

Miasto umarłych

Dodał/a: Aga.B 2014-04-28 16:08:02 czytano 1271 razy
Położyłam się obok niej i starałam się zasnąć . Obudziłam się dopiero po kilku godzinach . Roksany przy mnie nie było . Wstałam żeby jej poszukać , zobaczyłam ją stojącą , na krawędzi budynku . Patrzyła w dół , a ja zapytałam , czy wszystko z nią w porządku . Odpowiedziała mi cisza . W oddali ujrzałam lecący helikopter , wiedziałam że przeżyjemy . Nagle ona się odwróciła . Zaczęła pluć krwią , a na rękach miała ślady po zębach . Przerażona odskoczyłam do tyłu . Roksana nie chciała ze (...)

Smutna śmierć

Dodał/a: 4w5 2014-04-20 22:33:57 czytano 1425 razy
Chociaz był dwudziesty pierwszy wiek, on wciąż używał okreslenia per. Panna. Nie dlatego, ze był taki stary o nie. Co prawda, był ledwo przed czterdziestką, ale wychowywal się w domu w którym kultura osobista była wrecz obowiazkowa. Patrzyl na dziewczyne, nadal nie dowierzając tego, czego wlasnie doznal, ale ona już zasnęła, wiec nie mówiąc nic, udal się do operatora głównego (...)

Łowca

Dodał/a: Aga.B 2014-04-11 10:45:34 czytano 1195 razy
Pewnego dnia pojechałem do babci w odwiedziny . Niedaleko mieszkał także mój ojciec , nie miałem z nim zbyt dobrego kontaktu , ale mimo to postanowiłem się z nim spotkać . Moja mama została w domu z ojczymem . Do babci miałem jakieś 400 km . Babcia miała tego dnia urodziny , a ja po ich zakończeniu miałem jechać na dwa dni do ojca . Na dwa , ponieważ uznałem że w tym czasie się nie pokłócimy . Kiedy jechaliśmy samochodem , zaczepił nas jakiś mężczyzna . Jakiś pijak , pewnie kolega  (...)