Opowiadania w kategorii Horror

"Horror"

Czysta jak łza..

Dodał/a: NIka 2014-08-16 17:47:19 czytano 2007 razy
Postanowiłam opisać swoją historie, ponieważ zagrała Ona ważna role w moim życiu. A więc było to tak. Był rok 2012 miałam wtedy 14 lat. Byłam jeszcze wtedy młodą dziewczyną , owszem miałam wiele problemów i potknięć ,ale w jakiś sposób umiałam Sobie z nimi radzić,, ale to co wydarzyło się dzień przed wstrząsneło mną. Były ferie. dokładnie był poniedziałek godz.17:30. Jak wiecie zimą robi się szybciej ciemno i tak też było tego  (...)

makabryczny sen

Dodał/a: Jaga 2014-08-15 19:07:46 czytano 1245 razy
zdążyłam zrobić zapasy wody ,jedzenie też bylo przynajmniej na jakiś miesiąc .Od dwóch dni mieszkamy z bratem w piwnicy nad ziemią nie jest bezpiecznie .Grasują bandy . Najgorsze jest jednak to że okolica pustoszeję od kiedy władzę przejeli Rosjanie ludzie zaczęli masowo znikać Jestem przerażona już wiem co się dzieje z tymi ludźmi . A dowiedziałam się przypadkiem . Szłam na wieś kupić za srebrny Łańcuszek (...)

Coś

Dodał/a: Aga.B 2014-08-09 21:57:29 czytano 1963 razy
Tej nocy obudził mnie ten sam koszmar , uciekałam przez las , gdzie goniły mnie wilki . Wstałam z łóżka i rozejrzałam się po ciemnym pokoju . Skrawek cienia , przysłaniał ściany pokoju . Duże okno zwiastowało , że jest środek nocy . Zeszłam na dół po schodach , o czwartej rano rodzice mieli pojechać do pracy , nie chciałam więc ich obudzić . Z każdym krokiem schody , wydawały ciche skrzypnięcie . Powlokłam się do kuchni , nadal zmęczona nalałam sobie wody do szklanki . Weszłam do (...)

Zębowa wróżka

Dodał/a: Aga.B 2014-08-07 23:26:46 czytano 1665 razy
Późnym wieczorem , mała Dorotka kładła się spać . Drzwi do jej pokoju zostały otwarte , ponieważ bardzo się bała . Z uchylonych drzwi , przedostawał się snop słabego światła . Księżyc rzucał promień światła , przez lekko uchylone okno . Dorotka położyła się w swoim łóżku , gasząc światło . Po chwili jej oczy , zaczęły się przyzwyczajać do ciemności , wtedy zaczęła rozglądać się po pokoju . Pamiętała jak (...)

The House

Dodał/a: Kamcia 2014-07-24 14:17:51 czytano 1073 razy
Umowiłam sie z przyjaciolka że jutro zrobimy taki mini oboz ze namiot pianki ognisko i poprostu natura. Natrzedł ubłagany dzień zabrałam potrzebne rzeczy i wyszłam. Mieliśmy sie spotka z Werą (tak miala na imie moja przyjaciółka) przed starym pomnikiem. POddeszła do mnie i razem szukaliśmy miejsca na namiot byłam podeksytowana. Wera wyciągneła piwo przeraziłam sie wkońcu mielismy tylko 16 lat. Ale skusilam sie. bylismy pijane zaczelismy opowiadac bzdury. Nagle usłyszelismy  (...)

to ,,cos,,...

Dodał/a: blondi 2014-07-20 15:03:23 czytano 965 razy
To zdazylo sie kilka lat temu..pamietam to do dzis..ja, jak rowniez one..moje siostry:Zuza i Wera. To byl zwykly dzien, bylysmy mlodziudkie. Lubilysmy chodzic za wioske na tutejsze pola, polanki, lasy. Zawsze sie wyglupialysmy i smialysmy. Lecz tego dnia poszlam tam sama. Chodzilam, gdy nagle zobaczylam cos strasznego... W oddali stala postac, trzymajaca na jakis poteznych lancuchach dwa woly. Co sil w nogach zaczelam uciekac. Po drodze zobaczylam dziewczyny ktore uslyszaly moj krzyk i  (...)

Juliet (2)

Dodał/a: Lula03 2014-07-07 14:18:07 czytano 886 razy
Juliet nie była już tak niespokojna jak wcześniej, lecz nadal płakała kopiąc bezbronne krzesło ojca. Trwało to długo, minęło dopiero po 2 godzinach. Dziewczynka była zimna, a jej policzki i usta zrobiły się sine. Trzęsła się. Ojciec Lucas i matka Jannet ustalili, że powinni zgłosić się na pogotowie z prawie umierającą córką. Jak pomyśleli, tak zrobili. Znów padał deszcz, burza powoli ujawniała swe błyskawice, na które Juliet uwielbiała patrzeć. Nagle Lucas przychamował gwałtownie i uderzył głową o  (...)

Lisetta

Dodał/a: ♥ TAGGG TOOO JAAA ♥ 2014-07-01 21:26:13 czytano 1224 razy
chroniło więcej desek ale równie przegniłych jak ta chroniąca wejście do domu. Pociągnęłam za uchwyt. Udało się! Otworzyłam w końcu. Aśka pociągnęła mnie za rękę. Uderzyłam głową w betonową podłogę. Szłyśmy dawno zaplemnianym tunelem było w nim pełno starych szkieletów. Szłam z wymiocinami na twarzy bo z obrzydzenia się porzygałam. Tunel był długi i ciemny. Wąski i śmierdzący. Zgnilizna i zdechłe zwierzęta. Nagle coś mi usiadło mi na głowie. Zaczęłam krzyczeć ale Aśka przyłożyła mi (...)

Juliet (1)

Dodał/a: Lula03 2014-06-27 13:57:48 czytano 1308 razy
Piątek, dnia trzynastego. Burza. Pioruny trzaskały w drzewa. Słońce odeszło, księżyc ujawnił swe mroczne oblicze. Młoda para - Luckas i Mary ruszyli w drogę do oddalonego o 25 kilometrów szpitala, by Mary mogła spokojnie wydać na świat dziecko. Deszcz lał coraz mocniej, zalewając przednią szybę starego samochodu, lecz oni jechali dalej, myśląc o narodzinach dziecka. Dotarli do szpitala. Lekarze zajęli się Mary, kiedy Luckas odpoczywał, choć stres ogarnął go już po wejściu w bramy kliniki. Usłyszał tylko głos zestresowanej również ukochanej. Minęło pół (...)

Wujek

Dodał/a: Aga.B 2014-06-19 23:14:13 czytano 5020 razy
Na moment weszła do pokoju , kiedy z niego wyszła , nie była sama . Trzymała za rękę swojego martwego wujka . Żył , jednak jego ciało było martwe . Przerażone kobiety , próbowały uciec , jednak bestia była szybsza . Nie miały szans , Natalia była przerażona widokiem krwi . Bestia zaczęła wypijać krew , z ich ciał , a następnie podniosła się z podłogi gdzie leżały dwa ciała . Spojrzał na nią , w jego oczach nie było uczuć , ani nawet duszy . Powoli zaczął się zbliżać w jej stronę . Chwycił ją za włosy i wrzucił do piwnicy . Na chwilę straciła przytomność . Gdy się obudziła było  (...)