Opowiadania w kategorii Horror

"Horror"

Coś

Dodał/a: Aga.B 2014-08-09 21:57:29 czytano 1936 razy
Tej nocy obudził mnie ten sam koszmar , uciekałam przez las , gdzie goniły mnie wilki . Wstałam z łóżka i rozejrzałam się po ciemnym pokoju . Skrawek cienia , przysłaniał ściany pokoju . Duże okno zwiastowało , że jest środek nocy . Zeszłam na dół po schodach , o czwartej rano rodzice mieli pojechać do pracy , nie chciałam więc ich obudzić . Z każdym krokiem schody , wydawały ciche skrzypnięcie . Powlokłam się do kuchni , nadal zmęczona nalałam sobie wody do szklanki . Weszłam do (...)

Zębowa wróżka

Dodał/a: Aga.B 2014-08-07 23:26:46 czytano 1648 razy
Późnym wieczorem , mała Dorotka kładła się spać . Drzwi do jej pokoju zostały otwarte , ponieważ bardzo się bała . Z uchylonych drzwi , przedostawał się snop słabego światła . Księżyc rzucał promień światła , przez lekko uchylone okno . Dorotka położyła się w swoim łóżku , gasząc światło . Po chwili jej oczy , zaczęły się przyzwyczajać do ciemności , wtedy zaczęła rozglądać się po pokoju . Pamiętała jak (...)

The House

Dodał/a: Kamcia 2014-07-24 14:17:51 czytano 1069 razy
Umowiłam sie z przyjaciolka że jutro zrobimy taki mini oboz ze namiot pianki ognisko i poprostu natura. Natrzedł ubłagany dzień zabrałam potrzebne rzeczy i wyszłam. Mieliśmy sie spotka z Werą (tak miala na imie moja przyjaciółka) przed starym pomnikiem. POddeszła do mnie i razem szukaliśmy miejsca na namiot byłam podeksytowana. Wera wyciągneła piwo przeraziłam sie wkońcu mielismy tylko 16 lat. Ale skusilam sie. bylismy pijane zaczelismy opowiadac bzdury. Nagle usłyszelismy  (...)

to ,,cos,,...

Dodał/a: blondi 2014-07-20 15:03:23 czytano 964 razy
To zdazylo sie kilka lat temu..pamietam to do dzis..ja, jak rowniez one..moje siostry:Zuza i Wera. To byl zwykly dzien, bylysmy mlodziudkie. Lubilysmy chodzic za wioske na tutejsze pola, polanki, lasy. Zawsze sie wyglupialysmy i smialysmy. Lecz tego dnia poszlam tam sama. Chodzilam, gdy nagle zobaczylam cos strasznego... W oddali stala postac, trzymajaca na jakis poteznych lancuchach dwa woly. Co sil w nogach zaczelam uciekac. Po drodze zobaczylam dziewczyny ktore uslyszaly moj krzyk i  (...)

Juliet (2)

Dodał/a: Lula03 2014-07-07 14:18:07 czytano 877 razy
Juliet nie była już tak niespokojna jak wcześniej, lecz nadal płakała kopiąc bezbronne krzesło ojca. Trwało to długo, minęło dopiero po 2 godzinach. Dziewczynka była zimna, a jej policzki i usta zrobiły się sine. Trzęsła się. Ojciec Lucas i matka Jannet ustalili, że powinni zgłosić się na pogotowie z prawie umierającą córką. Jak pomyśleli, tak zrobili. Znów padał deszcz, burza powoli ujawniała swe błyskawice, na które Juliet uwielbiała patrzeć. Nagle Lucas przychamował gwałtownie i uderzył głową o  (...)

Lisetta

Dodał/a: ♥ TAGGG TOOO JAAA ♥ 2014-07-01 21:26:13 czytano 1212 razy
chroniło więcej desek ale równie przegniłych jak ta chroniąca wejście do domu. Pociągnęłam za uchwyt. Udało się! Otworzyłam w końcu. Aśka pociągnęła mnie za rękę. Uderzyłam głową w betonową podłogę. Szłyśmy dawno zaplemnianym tunelem było w nim pełno starych szkieletów. Szłam z wymiocinami na twarzy bo z obrzydzenia się porzygałam. Tunel był długi i ciemny. Wąski i śmierdzący. Zgnilizna i zdechłe zwierzęta. Nagle coś mi usiadło mi na głowie. Zaczęłam krzyczeć ale Aśka przyłożyła mi (...)

Juliet (1)

Dodał/a: Lula03 2014-06-27 13:57:48 czytano 1297 razy
Piątek, dnia trzynastego. Burza. Pioruny trzaskały w drzewa. Słońce odeszło, księżyc ujawnił swe mroczne oblicze. Młoda para - Luckas i Mary ruszyli w drogę do oddalonego o 25 kilometrów szpitala, by Mary mogła spokojnie wydać na świat dziecko. Deszcz lał coraz mocniej, zalewając przednią szybę starego samochodu, lecz oni jechali dalej, myśląc o narodzinach dziecka. Dotarli do szpitala. Lekarze zajęli się Mary, kiedy Luckas odpoczywał, choć stres ogarnął go już po wejściu w bramy kliniki. Usłyszał tylko głos zestresowanej również ukochanej. Minęło pół (...)

Wujek

Dodał/a: Aga.B 2014-06-19 23:14:13 czytano 4922 razy
Na moment weszła do pokoju , kiedy z niego wyszła , nie była sama . Trzymała za rękę swojego martwego wujka . Żył , jednak jego ciało było martwe . Przerażone kobiety , próbowały uciec , jednak bestia była szybsza . Nie miały szans , Natalia była przerażona widokiem krwi . Bestia zaczęła wypijać krew , z ich ciał , a następnie podniosła się z podłogi gdzie leżały dwa ciała . Spojrzał na nią , w jego oczach nie było uczuć , ani nawet duszy . Powoli zaczął się zbliżać w jej stronę . Chwycił ją za włosy i wrzucił do piwnicy . Na chwilę straciła przytomność . Gdy się obudziła było  (...)

Szafa

Dodał/a: Aga.B 2014-06-17 11:29:34 czytano 1254 razy
Ewelina miała 10 lat , kiedy przeprowadziła się z rodzicami do małego domku jednorodzinnego . Dawniej mieszkała u swojej babci , która mieszkała 20 km , od jej nowego domu . Już pierwszego dnia dziewczynce , wydawał się on dziwny , sprawiał ponure wrażenie , jakby nigdy nie było w nim życia . Zajęła pokój na górze , gdzie było dosyć dużo miejsca . Stała tam tylko stara szafa , było to trochę dziwne , ponieważ szafa była jedyną rzeczą , która została w tym domu . Dawniej mieszkało tam stare małżeństwo , przed śmiercią sprzedali dom rodzicom Eweliny . Po kolacji  (...)

Muminki

Dodał/a: Aga.B 2014-05-31 12:30:19 czytano 1118 razy
Nawet to , że podnosiłem głos nic nie dawało . Zdenerwowałem się , chwyciłem pilota i już miałem wyłączyć telewizor , gdy nagle sceny zaczęły się diametralnie zmieniać . Dwa małe muminki , Muminek i Migotka , powiesiły na drzewie tatę Muminka . W kolejnej scenie weszły do kuchni , gdzie ich mama , robiła kolację . Kiedy się odwróciła dźgnęły ją nożem . Dwa muminki , ciągle powtarzały słowo ,, I kill you '' , co jeszcze bardziej rozbawiło moje rodzeństwo . Tak zakończył się pierwszy odcinek  (...)