Opowiadania w kategorii Horror

"Horror"

Szkolna szatnia

Dodał/a: Aga.B 2014-12-19 15:57:14 czytano 2645 razy
Tego dnia spóźniłem się na lekcję , a wszystko przez Mariusza który oglądał filmy dla dorosłych w szkolnej szatni . Sam czasem lubiłem oglądać takie rzeczy , ale on z każdym dniem uzależniał się coraz bardziej . Jeszcze przed dzwonkiem , zaciągnął mnie do szatni , miało być tylko pięć minut , a weszliśmy do klasy prawie przed końcem lekcji . Dzień zapowiadał się naprawdę cudownie , zwłaszcza kiedy już dostaliśmy porządny  (...)

horror

Dodał/a: Aga.B 2014-12-19 13:21:06 czytano 1200 razy
Tego dnia dwie dziewczyny , postanowiły wybrać się na sesję zdjęciową . Pogoda nie była najlepsza , więc postanowiły przyśpieszyć nieco tempo . W każdej chwili mogło zacząć padać , więc musiały się śpieszyć . Sesja w parku zapowiadała się nudno , więc dziewczyny postanowiły iść w zupełnie inne miejsce . Zatrzymały się na polnej drodze , na której znajdowała się ścieżka , prowadząca do lasu . Nie był to jednak zwykły (...)

Dziadkowie

Dodał/a: Aga.B 2014-12-19 13:11:51 czytano 1197 razy
Patryk i Zuzia byli rodzeństwem . Patryk był młodszy zaledwie o rok , od swojej siostry , która miała 8 lat . Tego dnia ich zabawę przerwał dzwonek do drzwi . Mały chłopiec rozejrzał się po pokoju . Mama robiła coś w kuchni , a tata siedział na kanapie , oglądając coś w telewizji . Wrócił wzrokiem , do rozwalających się po korytarzu zabawek . Zuzia karmiła swojego ulubionego misia . Nigdy nie rozumiał zabaw , w które  (...)

Piekło jest puste... Epizod III

Dodał/a: pawci0 2014-11-12 08:42:53 czytano 761 razy
Nie pamiętała co działo się potem. Każdego dnia budziła się i wieczorem szła spać starając się jak najmniej rozmawiać ze współtowarzyszami. Wymazywała te dni z pamięci, tak było łatwiej, tak było szybciej. Pewnego dnia stało się coś dziwnego. Kiedy wszyscy spali w drzwiach stanął jej kolega z bunkra Paweł. Jej rówieśnik, którego przed epidemią uważała za dupka stał teraz przed nią przyglądając się jej (...)

Piekło jest puste... Epizod II

Dodał/a: pawci0 2014-11-12 08:42:00 czytano 628 razy
- Pogadać – odparł podchodząc bliżej – Słuchaj … zżywanie się z innymi ludźmi nie wyjdzie ci na dobre. Już to widziałem kilka razy. Najpierw przyjaźń zaufanie nadzieja a potem płacz, ale nieważne. Przetrwałaś tyle czasu więc musi coś w tobie być, a może po prostu miałaś szczęście jak tamci. Ja żyje nie dlatego, że mam szczęście, żyje bo umiem sobie radzić. Jak chcesz nauczę cię jak przetrwać, ale nic za darmo – Marcin (...)

Piekło jest puste... Epizod I

Dodał/a: pawci0 2014-11-12 08:41:13 czytano 826 razy
- Ojej spójrz te zombie to kobieta, może ją też przelecisz co ? – powiedziała nie okazując żadnych emocji – Co nie chcesz ? Nie to nie … Nacisnęła spust, pocisk trafił mężczyznę w krocze. Agata zabrała jego torbę z prowiantem, odwróciła się i odeszła zostawiając mężczyznę konającego w bólu. Jak na złość nie pojawił się żaden chodzący trup, który ukróciły jego cierpienia (...)

Na rolkach z przyjaciółką

Dodał/a: PAOLA 144 2014-10-29 15:03:18 czytano 1678 razy
Hejka to zdarzyło sie na prawde .Mam na imię Paulina mam 14 lat w te wakacje z moją przyjaciółką strasznie sie nudziłyśmy więc postanowiłyśmy pojeździć na rolkach wszystko było ok. do czasu kiedy za nami zaczął jeździć taki Filip ma downa i on wszędźie za nami jeździł i nas wnerwiał, więc my sie zdecydowałyśmy jechać na taką drogę asfaltową z dala od domów tam jest tylko jeden dom taki stary nikt w nim nie  (...)

Gwałt.

Dodał/a: Amyy. 2014-08-28 01:42:02 czytano 54302 razy
-Obudziła się panienka!- zawołała zdecydowanie za głośno- idę po lekarza.- wyszła zostawiajac mnie i juz przebudzonego Igora samych. -Domiś...- szepnął podchodząc do mnie.- Boże... Ja...Ja przepraszam.- Zobaczyłam łzy spływajace po jego policzkach. Nagle do sali wpadł lekarz. Rozejrzał się wokół. Sprawdził coś na jednym z ekranów koło łóżka i zwrócił się do mnie (...)

Czysta jak łza..

Dodał/a: NIka 2014-08-16 17:47:19 czytano 1970 razy
Postanowiłam opisać swoją historie, ponieważ zagrała Ona ważna role w moim życiu. A więc było to tak. Był rok 2012 miałam wtedy 14 lat. Byłam jeszcze wtedy młodą dziewczyną , owszem miałam wiele problemów i potknięć ,ale w jakiś sposób umiałam Sobie z nimi radzić,, ale to co wydarzyło się dzień przed wstrząsneło mną. Były ferie. dokładnie był poniedziałek godz.17:30. Jak wiecie zimą robi się szybciej ciemno i tak też było tego  (...)

makabryczny sen

Dodał/a: Jaga 2014-08-15 19:07:46 czytano 1217 razy
zdążyłam zrobić zapasy wody ,jedzenie też bylo przynajmniej na jakiś miesiąc .Od dwóch dni mieszkamy z bratem w piwnicy nad ziemią nie jest bezpiecznie .Grasują bandy . Najgorsze jest jednak to że okolica pustoszeję od kiedy władzę przejeli Rosjanie ludzie zaczęli masowo znikać Jestem przerażona już wiem co się dzieje z tymi ludźmi . A dowiedziałam się przypadkiem . Szłam na wieś kupić za srebrny Łańcuszek (...)