Opowiadania w kategorii Horror

"Horror"

Przyjaciółka

Dodał/a: Aga.B 2015-02-18 13:48:38 czytano 1614 razy
Agata odsunęła się od drzwi , do których zaczęła dobijać się Paulina . Dziewczyna chwyciła nożyczki i zsunęła się na ziemie , wiedząc że w końcu i tak ją dostanie . Nagle hałas , dobiegający z zewnątrz ucichł . Agata otworzyła oczy i rozejrzała się po pomieszczeniu . Z lustra , które stało tuż przed nią , spływała krew . Przerażona dziewczyna , wyciągnęła z kieszeni telefon , niestety w łazience nie było zasięgu . Zrozpaczona , rzuciła  (...)

Razem na zawsze (w twojej głowie)

Dodał/a: Kalina 2015-02-16 23:17:14 czytano 897 razy
Rozumiesz już wszystko. Rozumiesz do czego zmierzam. Wreszcie się zorientowałaś, że wcale ci nie pomagam, tylko pogarszam twój stan. Nie możesz się mnie pozbyć, ale nie jesteś już bezwolną lalką. Robisz to co ci każę z własnej woli, właściwie teraz to nasze wspólne pomysły. Jeden jest z nich wszystkich najważniejszy. Zajmuje twoje myśli przez cały czas, natarczywy i chyba najlepszy w twoim życiu (...)

Nieznajomy

Dodał/a: Aga.B 2015-02-04 11:20:38 czytano 1667 razy
Wstałem z samego rana , jeszcze gdy moi rodzice spali . Miałem zamiar wyjść wcześniej z domu , ponieważ przed szkołą miał czekać na mnie mój kolega , który miał mi pokazać swój nowy telefon . Wielkie mi co , tak na prawdę miałem zamiar nie iść do szkoły , mieliśmy dziś dwa sprawdziany . Wszedłem do salonu , gdzie włączony był już telewizor , przy którym siedziała moja siostra . Pomyślałem , że mnie nie zauważyła , więc szybko  (...)

Dead World- cz.1 Nowy świt

Dodał/a: Patryk 2015-01-29 14:31:43 czytano 1228 razy
To był dziwny poranek. Gdy budzik zadzwonił nie udolnie starałem się go wyłączyć. Po wstaniu poczułem potężny ból głowy który był spowodowany dużą ilością alkoholu na wczorajszej imprezie. Wolnym krokiem szedłem na dół jak co dzień robiąc sobie śniadanie i słuchając radia. Gdy usiadłem i miałem jeść w radiu zaczęli mówić o jakimś wielkiej katastrofie lotniczej. Trochę mnie to zdziwiło ale cóż. Zacząłem dalej  (...)

Bal

Dodał/a: Paola 2015-01-23 04:48:55 czytano 2566 razy
14 letnia Agnieszka była najpiękniejszą dziewczyną w klasie . Była wysoka i szczupła , miała długie brązowe falowane włosy. Pewnego dnia w szkole odbył sie bal karnawałowy ,ale to nie był zwykły bal bo trwał od 19.00 do 24.00 w nocy. Agnieszka po szkole zapytała sie mamy czy może iśc na ten bal . Mama się zgodziła ponieważ i tak by jej nie było w domu bo musiała jechac do biura . Agnieszka zadzwoniła do koleżanki i  (...)

Anonim

Dodał/a: Magdalena :) 2014-12-29 20:25:21 czytano 1770 razy
Byłam załamana a jednocześnie bezradna Chociaż miałam w sobie resztki nadziei na zakończenie tego koszmaru Nie zamierzałam tak łatwo się poddawać Nie miałam też serca z kamienia by po prostu patrzeć jak ktoś umiera na twoich oczach (mówiąc w przenośni) Nie chciałam myśleć o tych ludziach, którzy się poddają, bałam się myśleć o czym kolwiek, myślałam, że w końcu sama nie wytrzymam i inna załamana osoba będzie (...)

PewDiePie i PAN X

Dodał/a: D jak... 2014-12-27 10:10:07 czytano 1049 razy
Pewien facet, o imieniu Felix, i nazwisku Kjellberg, znany też pod pseudonimem PewDiePie, był graczem na skalę wręcz światową. Miał dzięki pieniądzom z YT własne mieszkanie, mnóstwo gier,nie mało ubrań i takie tam. Dużo tych pieniędzy przelewał na charytatywne cele.Celem jego zarobku było granie, wrzucanie tego do sieci i liczenie wyświetleń jego kanału.Ludzie którzy byli nim zafascynowani, tworzyli dla niego wiersze w  (...)

Wesołych Świąt

Dodał/a: Aga.B 2014-12-24 16:12:05 czytano 1018 razy
Tego dnia mała Marysia i Jasiu bawili się w swoim pokoju , gdzie z trudem mogli doczekać się przybycia świętego mikołaja . Starsze dzieci mówiły im , że mikołaj to ściema , ale co oni mogli wiedzieć , tak na prawdę byli niegrzeczni , więc mikołaj nie dał im prezentów . Do wieczora , było jeszcze daleko więc dzieci postanowiły pościągać kilka lizaków z choinki . Po kilku godzinach , dzieciom zaczęło się nudzić , więc zaczęły razem z  (...)

Bagna mają oczy

Dodał/a: Aga.B 2014-12-23 13:26:43 czytano 1053 razy
Pewnego wieczoru , wybrałem się na noc do koleżanki . Mieliśmy spać w namiocie , pod jej domem . Oprócz mnie i Żanety , w namiocie byli jeszcze Gabi i Kamil . Trochę nam się nudziło , więc zaczęliśmy opowiadać sobie straszne historie . Szczególnie zainteresowała mnie historia , o bagnach . W końcu zaczęliśmy grać w butelkę na pytanie , czy wyzwanie . Jak zwykle dostałem najgorsze zadanie . Miałem pójść w nocy na (...)

Koszmarna wycieczka

Dodał/a: Aga.B 2014-12-19 17:40:33 czytano 1214 razy
Tego dnia mieliśmy pojechać na wycieczkę do Drezna . Z samego rana zerwałem się z łóżka i poszedłem do szkoły . Było jeszcze ciemno i w dodatku byłem nie wyspany , ale wolałem to niż bycie na lekcjach . Gdy dotarłem na miejsce , było tam już dość sporo osób . Po kilkunastu minutach zjawił się autobus , a my w końcu weszliśmy do środka . Na zegarku była dopiero siódma rano , czekała nas czterogodzinna jazda (...)