Opowiadania w kategorii Horror

"Horror"

Zabij lub zostań zjedzonym - 1

Dodał/a: Groszeq 2015-10-14 02:14:33 czytano 1024 razy
On tylko pokręcił głową i patrzył w okno bez żadnych emocji. Zszokowana potokiem wydarzeń wychyliłam się, aby zobaczyć, co ich tak wystraszyło. Podeszłam do drzwi i spojrzałam przez szybkę. Przez korytarz szedł nasz nauczyciel od historii, którego wnętrzności zwisały z żołądka. Za nim można było dostrzec bezwładne ciała pożerane przez innych. Pisnęłam i szybko wycofałam się w głąb klasy. Przykucnęłam przy  (...)

Zabij lub zostań zjedzonym - Prolog

Dodał/a: Groszeq 2015-10-14 02:13:02 czytano 904 razy
Gosia to dziewczyna, która ma osiemnaście lat i uczęszcza do drugiej klasy liceum. Jest szczęśliwa wraz ze starszym bratem oraz rodzicami, którzy zawsze otaczali ją wyjątkową miłością rodzinną. Była gotów oddać swoje życie za każdego z nich. Dziewczyna, a właściwie kobieta, uwielbia uczęszczać na treningi z piłki siatkowej oraz nożnej, ponieważ są to jedne z niewielu rzeczy, które sprawiają, że na jej twarzy pojawia się uśmiech (...)

Historia Ali - Urodziny Moniki (cz.1)

Dodał/a: Diiamentowa 2015-09-12 18:38:11 czytano 1343 razy
Jednak za chwile coś ciężkiego zaczęło uderzać w drzwi, okazało się, że to była metalowa rura. Wystraszyliśmy się. Nie wiedzieliśmy co mamy zrobić. Zaczęłam panikować. Więc złapałam telefon i chciałam zadzwonić do taty. Odebrała Karolina. Nie dała mi nawet dojść do słowa. Zaczęła krzyczeć, że budzę ją w środku nocy po czym się rozłączyła. Mój telefon się rozładował. A u reszty nie było zasięgu (...)

Feralna Dyskoteka

Dodał/a: Banshee 2015-07-11 13:31:41 czytano 3207 razy
Biegłam. Nie patrzyłam pod nogi. Było ciemno. Dookoła las. Ja sama. Nikt nie mógł mi pomóc. Słyszałam za sobą trzask łamanych gałęzi. Ktoś mnie gonił, a ja uciekałam. A zaczęło się tak niewinnie... Były wakacje. Przyjechałam do babci na wieś. Pewnego razu idąc do sklepu dowiedziałam się, że dziś w sąsiedniej wsi jest dyskoteka. W końcu jakaś rozrywka. Bardzo chciałam pójść, ale wiedziałam, że babcia  (...)

Wirus LQP-92 [1]

Dodał/a: Mery M. 2015-06-27 21:44:06 czytano 1051 razy
Inga ponownie spojrzała na wiekowy zegar i z przerażeniem stwierdziła, że za osiem minut odjeżdżał tramwaj. -O cholera!-syknęła ubierając skórzaną kurtkę.-Przez twoją głupią gazetę się spóźnię do pracy! Kobieta chwyciła swoją torebkę i poinstruowała siostrę (...)

Co noc

Dodał/a: xDEMONx 2015-06-20 15:50:20 czytano 1451 razy
-NIE! - krzyknęła Marika. Zrobiła to tak głośno, że kobieta padła na ziemię zakrywając obolałe uszy. - Nigdy ci go nie oddam - dodała po chwili po czym poszła do salonu pooglądać telewizje. Było wcześnie rano, więc na niektórych kanałach zauważyła zaczynające się horrory. Zatrzymała na ,,Demon: Historia prawdziwa". Nie bała się gdy go oglądała w przeciwieństwie do psa Bastera, który w pewnym momencie zeskoczył z kanapy i  (...)

Fabryka

Dodał/a: Justa ;( 2015-06-19 21:30:43 czytano 1223 razy
Był ciepły wiosenny poranek wszystko, było takie ciche i spokojne jak zawsze, ale jakby w jej oczach bardziej. Alicja tego dnia miała odwiedzić swoją babcie, która mieszkała na skraju lasu niedaleko opuszczonej od lat fabryki broni. Kiedyś właśnie ta fabryka była najpopularniejsza gdyż dostarczała produkty policji z całego kraju. Dziewczyna nie widziała się z babcią od lat już prawie jej nie pamiętała bo gdy ją ostatni raz widziała (...)

Teletubbies

Dodał/a: Aga.B 2015-04-24 23:53:42 czytano 1462 razy
Tego dnia miałem w szkole rekolekcję , więc zamiast iść do szkoły miałem udać się do kościoła . Nie miałem ochoty siedzieć w kościele , więc postanowiłem pokręcić się po mieście . Po drodze spotkałem kolegę , którego dosyć dawno nie widziałem . Poszliśmy razem do sklepu i kupiliśmy sobie napój gazowany , do którego Karol wrzucił kilka tabletek przeciwbólowych . Powiedział , że od rana boli go głowa i jest to najlepszy  (...)

Płyta CD

Dodał/a: Olka201223 2015-04-15 16:40:34 czytano 1087 razy
Podczas sluchania jej Oli przeszly ciarki. Znała ten głos ale to nie był głos jej siostry. Wyłączyła ją, nie chciała jej dalej słuchać. Ale mimo starań piosenka włączyła się ponownie. Tym razem piosenki nie śpiewał cieniutki i delikatny głos. Teraz śpiewał trochę niższy, lekko zachrypnięty. Ola się przestraszylam gdyż to była duża, bardzo zauważalna różnica i nie moglo się jej przesłyszeć. Gwałtownie ruszyła by zatrzymać nagranie ale nie (...)

Pamiętnik cz2

Dodał/a: Zorza... 2015-04-01 20:12:39 czytano 1038 razy
Pozostała część dnia minęła mi normalnie. Po tym co zaszło między mną a Wiktorem postanowiłam, że nigdy nie pozwole sobie na ,,przyjemności" tego typu, do których między nami doszło. Mój chłopak to zrozumiał i nie miał nic przeciwko temu. Wieczorem pozwoliłam sobie na odrobine relaksu i poszłam się umyć pod prysznicem. Nagle zadzwonił dzwonek do drzwi, więc poszłam je otworzyć, lecz z lekkim przymusem. Zatkało mnie, kiedy (...)