Opowiadania w kategorii Horror

"Horror"

Kobieta na cmentarzu

Dodał/a: KENDI 2015-11-06 12:33:44 czytano 2474 razy
W pewnym niewielkim miasteczku stał dawno już opuszczony cmentarz. Ludzie go nie odwiedzali, ponieważ twierdzili, że jest nawiedzony. Do miasteczka sprowadziła się rodzina z dwójką dzieci. Oni równierz usłyszeli o nawiedzonym cmentarzu od swoich sąsziadów, ale dorośli jak to dorośli jedynie się z tego śmiali. Dzieci ogromnie się przejęły tą historią. Było jeszcze gorzej, gdy okazało się, że ich dom leży niecałe 100m od  (...)

Ostatnie Hallowen

Dodał/a: Aga.B 2015-10-30 15:35:17 czytano 1702 razy
To miał być zwyczajny wieczór pełen zabawy. Wszyscy z wytchnieniem oczekiwaliśmy na nadejście soboty. Hallowen kojarzy się nam głównie z zabawą, niestety tego wieczoru nic nie układało się po naszej myśli. Ja i kilku przyjaciół z klasy, Kacper, Michał i Anka zebraliśmy się właśnie w domu Julki, by dokończyć nasze przygotowania do wieczoru. Mieliśmy gotowe stroje i rekwizyty. Nie planowaliśmy zabawy w zbieranie (...)

Zabij lub zostań zjedzonym - 1

Dodał/a: Groszeq 2015-10-14 02:14:33 czytano 1085 razy
On tylko pokręcił głową i patrzył w okno bez żadnych emocji. Zszokowana potokiem wydarzeń wychyliłam się, aby zobaczyć, co ich tak wystraszyło. Podeszłam do drzwi i spojrzałam przez szybkę. Przez korytarz szedł nasz nauczyciel od historii, którego wnętrzności zwisały z żołądka. Za nim można było dostrzec bezwładne ciała pożerane przez innych. Pisnęłam i szybko wycofałam się w głąb klasy. Przykucnęłam przy  (...)

Zabij lub zostań zjedzonym - Prolog

Dodał/a: Groszeq 2015-10-14 02:13:02 czytano 940 razy
Gosia to dziewczyna, która ma osiemnaście lat i uczęszcza do drugiej klasy liceum. Jest szczęśliwa wraz ze starszym bratem oraz rodzicami, którzy zawsze otaczali ją wyjątkową miłością rodzinną. Była gotów oddać swoje życie za każdego z nich. Dziewczyna, a właściwie kobieta, uwielbia uczęszczać na treningi z piłki siatkowej oraz nożnej, ponieważ są to jedne z niewielu rzeczy, które sprawiają, że na jej twarzy pojawia się uśmiech (...)

Historia Ali - Urodziny Moniki (cz.1)

Dodał/a: Diiamentowa 2015-09-12 18:38:11 czytano 1405 razy
Jednak za chwile coś ciężkiego zaczęło uderzać w drzwi, okazało się, że to była metalowa rura. Wystraszyliśmy się. Nie wiedzieliśmy co mamy zrobić. Zaczęłam panikować. Więc złapałam telefon i chciałam zadzwonić do taty. Odebrała Karolina. Nie dała mi nawet dojść do słowa. Zaczęła krzyczeć, że budzę ją w środku nocy po czym się rozłączyła. Mój telefon się rozładował. A u reszty nie było zasięgu (...)

Feralna Dyskoteka

Dodał/a: Banshee 2015-07-11 13:31:41 czytano 3304 razy
Biegłam. Nie patrzyłam pod nogi. Było ciemno. Dookoła las. Ja sama. Nikt nie mógł mi pomóc. Słyszałam za sobą trzask łamanych gałęzi. Ktoś mnie gonił, a ja uciekałam. A zaczęło się tak niewinnie... Były wakacje. Przyjechałam do babci na wieś. Pewnego razu idąc do sklepu dowiedziałam się, że dziś w sąsiedniej wsi jest dyskoteka. W końcu jakaś rozrywka. Bardzo chciałam pójść, ale wiedziałam, że babcia  (...)

Wirus LQP-92 [1]

Dodał/a: Mery M. 2015-06-27 21:44:06 czytano 1077 razy
Inga ponownie spojrzała na wiekowy zegar i z przerażeniem stwierdziła, że za osiem minut odjeżdżał tramwaj. -O cholera!-syknęła ubierając skórzaną kurtkę.-Przez twoją głupią gazetę się spóźnię do pracy! Kobieta chwyciła swoją torebkę i poinstruowała siostrę (...)

Co noc

Dodał/a: xDEMONx 2015-06-20 15:50:20 czytano 1490 razy
-NIE! - krzyknęła Marika. Zrobiła to tak głośno, że kobieta padła na ziemię zakrywając obolałe uszy. - Nigdy ci go nie oddam - dodała po chwili po czym poszła do salonu pooglądać telewizje. Było wcześnie rano, więc na niektórych kanałach zauważyła zaczynające się horrory. Zatrzymała na ,,Demon: Historia prawdziwa". Nie bała się gdy go oglądała w przeciwieństwie do psa Bastera, który w pewnym momencie zeskoczył z kanapy i  (...)

Fabryka

Dodał/a: Justa ;( 2015-06-19 21:30:43 czytano 1263 razy
Był ciepły wiosenny poranek wszystko, było takie ciche i spokojne jak zawsze, ale jakby w jej oczach bardziej. Alicja tego dnia miała odwiedzić swoją babcie, która mieszkała na skraju lasu niedaleko opuszczonej od lat fabryki broni. Kiedyś właśnie ta fabryka była najpopularniejsza gdyż dostarczała produkty policji z całego kraju. Dziewczyna nie widziała się z babcią od lat już prawie jej nie pamiętała bo gdy ją ostatni raz widziała (...)

Teletubbies

Dodał/a: Aga.B 2015-04-24 23:53:42 czytano 1519 razy
Tego dnia miałem w szkole rekolekcję , więc zamiast iść do szkoły miałem udać się do kościoła . Nie miałem ochoty siedzieć w kościele , więc postanowiłem pokręcić się po mieście . Po drodze spotkałem kolegę , którego dosyć dawno nie widziałem . Poszliśmy razem do sklepu i kupiliśmy sobie napój gazowany , do którego Karol wrzucił kilka tabletek przeciwbólowych . Powiedział , że od rana boli go głowa i jest to najlepszy  (...)