Opowiadania w kategorii Horror

"Horror"

Piekło

Dodał/a: konstancja120 2012-06-15 06:50:52 czytano 3949 razy
To stało się na prawdę mojemu dziadkowi. Dziadek spotkał się z swoimi kolegami w karczmie by pograć sobie w karty.Oczywiście trochę byli podpici. Zaczęli mówić o piekle zastanawiać się czy ono w ogóle istnieje, w końcu jeden z kolegów dziadka zaproponował ze,jak ktoś umrze to powie im czy piekło istnieje czy nie. W końcu poszli do swoich chat.Kilka (...)

Piła Next 4-ciemność (happy end?)

Dodał/a: pitersik12 2011-10-06 00:08:30 czytano 2576 razy
Po paru dniach umarli... Jednak ze szczątek, gnijących ciał narodziło się niemowle-"poczwara". Było tak ochydne i złe samo w sobie że nienawidziło samo siebie ( jakby już myślało). Cały świat ogarneła ciemność , dziecko miało powód istnienia, miało dokończyć dzieło zabijania. Ludzie byli ślepi i bezbronni, "dzieciak" dorósł i siał spustoszenie , zmutował się jeszcze bardziej siekał, siekał i siekał ludzi na małe kawałeczki (...)

Piła Next 2

Dodał/a: pitersik12 2011-10-03 00:19:09 czytano 2147 razy
2 godziny pózniej Jacek obudził się w dziwnym miejscu, nie pamiętał co się stało, nogę miał zawiniętą starą ścierką. Zegar na ścianie głośno pukał i stukał. Wstał z łóżka i zobaczył w oddali postać, był to męzczyzna z tasakiem, szedł do niego powoli ciągnąc za sobą czerwony od gorąca łańcuch. (...)

Piła Next

Dodał/a: pitersik12 2011-09-28 18:48:05 czytano 2530 razy
Była zima, zimno na dworze i śnieg po kolana. Jacek szedł właśnie do sklepu po batoniki i ciasteczka. Był to jego szczęśliwy dzień bo własnie wygrał sporą sumkę w konkursie sms. Chłopak szedł właśnie drogą, powoli , ciężko sapiąc. Był bardzo za myślony tak bardzo że nie zauważył starszego siwego męzczyzne w masce. Jacek po chwili obrócił się i zobaczył że mężczyzna wyciąga tasak, chłopak wystraszył się i zaczął biec, wołał pomocy lecz wszystcy ludzie będący w pobliżu byli jacyś (...)

Amanda

Dodał/a: Visznu 2011-09-02 20:46:46 czytano 3914 razy
Bóg świadkiem a szatan mą zgubą, iż w czarnym łożu śmierci odnaleźć pragnąłem nadzieję. Pośród wijących się na ścianach cieni. W bezdennej nocy, tak cichej, że nawet szept wydawać by się mógł wołaniem rozpaczy. Czekałem na słowo, które przebije otchłań i rozjaśni mrok. Mijały godziny a twarz jej coraz bardziej przybierała blade oblicze. Ciało sztywniało a usta stawały się suche i sine. Co jakiś czas wydawała senne, pojedyncze tchnienie, lecz potem znów słyszałem nocne tykanie zegara i czułem jak dźwięk ten majaczy w głębi mojej pustej (...)

Pociąg

Dodał/a: Halt 2011-08-30 21:09:54 czytano 5299 razy
Mieszkam koło przystanku kolejowego. Do 2006 roku , pociąg przejeżdżał koło mojego domu , dzień w dzień, co godzinę. Do torów mam nie mniej niż 20 m ( w lini prostej), więc gdy jedzie pociąg w całym domu słychać brzęczenie okien , ruchy żyrandola itp... Czasem nawet pęka farba i obrazy były krzywo powieszone , ale przejdźmy do historii właściwej. Chyba w 2009 miał miejsce wypadek.(Wtedy jeszcze nie wiedziałam) Na tym właśnie przejeździe , wpadł pod pociąg głuchy mężczyzna. Właściwie dziadek , jednej z koleżanek mojej byłej przyjaciółki. Nie wiem  (...)

Letni Obóz

Dodał/a: Marta Doo 2011-08-30 14:45:23 czytano 5163 razy
Letni obóz, gdzieś w lesie. Na tym obozie było trzech nastoletnich przyjaciół: Karol, Krzysiek i Hubert. Ich domek był najbliżej lasu ze wszystkich. Pierwszej nocy chłopaki postanowili się wykraść. Około 24, gdy reszta uczestników wycieczki spała, koledzy wyszli do lasu. Szli sobie powoli i gadali o swoich dziewczynach Weronice, Marcie i Gośce, czasami straszyli się nawzajem i w ogóle wygłupiali się. W pewnej chwili zauważyli jakąś  (...)

Rodzinny horror

Dodał/a: gabi 2011-07-16 18:52:27 czytano 7109 razy
Zosia miała 14 lat.była śliczną,mądrą i zdolną córką jak i uczennicą. mieszkała z matką i ojcem w małej wsi,gdzie wszyscy dobrze ich znali. zosia nie bała się nigdy niczego wprost przeciwnie wszystko,co tajemnicze i straszne ciekawiło dziewczynkę. pewnej nocy obudziła się.spojrzała na sufit,z którego zaczęła spływac krew. zosia zorientowała się szybko,że nad jej pokojem znajduje się pokój jej  (...)

Ręka psychopaty

Dodał/a: Visznu 2011-06-25 16:14:14 czytano 5979 razy
Było około trzeciej nad ranem, kiedy coś nagle wyrwało mnie ze snu. Zimny listopadowy wiatr wygrywał w powietrzu jesienne melodie, a nieustający deszcz rozsiewał po ulicach ciche i posępne nuty. Musiałem śnic jakiś koszmar, gdyż ocknąłem się z silnym bólem głowy i niekontrolowanym drżeniem mięśni. Mam jednak to szczęście, że zazwyczaj nie pamiętam sennej mary. Co najwyżej tylko strzępy, ale i te szybko rozpływają się w białości dnia. To dziwne uczucie, kiedy serce niemal rozrywa płuca a w głowie zieje paniczną pustką. Niczym dziura  (...)

Jakieś jęki

Dodał/a: Samobójka;***(EMO) 2011-06-09 20:44:03 czytano 3166 razy
Kiedy jeszcze żył mój dziadek i nie było mnie na świecie w wiosce, w której mieszkali działy się dziwne rzeczy.W lesie o bok tej wsi była stara chata , w której mieszkała szamanka można też o niej mówić CZAROWNICA.Znajdowała się ona na samym szczycie ,,Góry Czarownic'' i nikt nie wiedział jakim trafem prowadziły do niej schody skoro nic tam wcześniej nie było, ale tylko schodzę z tej historii więc tu urwę resztę i zacznę od tego co ważne. (...)