Opowiadania w kategorii Horror

"Horror"

Niebieskie róże

Dodał/a: Krytyczka . 2012-07-14 15:03:55 czytano 6262 razy
Żyła sobie pewna dziewczynka. Na imie miała Kornelia. Mieszkała w okolicy Miasta. Jej matka była rozwódka, a ojciec widywał się z nią raz w miesiącu. Pewnego dnia, gdy przyszla do domu mama powiedziała do niej: Kornelia! Zejdź proszę! Mamy gościa!... To jest Marek i wskazała palcem na mężczyznę. Marek kierując wzrok na dziewczynkę powiedział: Twoja mama opowiadała mi o Tobie dużo. Jesteś solidną i grzeczną dziewczynką, ale to już nie ma znaczenia bachorze (...)

Uwięzione w szkole

Dodał/a: Pacia 2012-07-05 08:50:31 czytano 6963 razy
Po W-F -ie . Patrycja, Magda i Maja przebierały się w szatni nie zauważyły iż inne koleżanki wyszły . Nauczycielki ani woźnej też nie było . Przerażone wybiegł z szatni . Uciekały po całej szkole , gdyż szukały wyjścia . Drzwi były zamknięte . Dziewczynki postanowiły czekać . . . Nagle usłyszały dziwne szepty zabije cię i przerażające krzyki . Wystraszone dziewczynki schowały się w bibliotece (...)

Piekło

Dodał/a: konstancja120 2012-06-15 06:50:52 czytano 3969 razy
To stało się na prawdę mojemu dziadkowi. Dziadek spotkał się z swoimi kolegami w karczmie by pograć sobie w karty.Oczywiście trochę byli podpici. Zaczęli mówić o piekle zastanawiać się czy ono w ogóle istnieje, w końcu jeden z kolegów dziadka zaproponował ze,jak ktoś umrze to powie im czy piekło istnieje czy nie. W końcu poszli do swoich chat.Kilka (...)

Piła Next 4-ciemność (happy end?)

Dodał/a: pitersik12 2011-10-06 00:08:30 czytano 2589 razy
Po paru dniach umarli... Jednak ze szczątek, gnijących ciał narodziło się niemowle-"poczwara". Było tak ochydne i złe samo w sobie że nienawidziło samo siebie ( jakby już myślało). Cały świat ogarneła ciemność , dziecko miało powód istnienia, miało dokończyć dzieło zabijania. Ludzie byli ślepi i bezbronni, "dzieciak" dorósł i siał spustoszenie , zmutował się jeszcze bardziej siekał, siekał i siekał ludzi na małe kawałeczki (...)

Piła Next 2

Dodał/a: pitersik12 2011-10-03 00:19:09 czytano 2156 razy
2 godziny pózniej Jacek obudził się w dziwnym miejscu, nie pamiętał co się stało, nogę miał zawiniętą starą ścierką. Zegar na ścianie głośno pukał i stukał. Wstał z łóżka i zobaczył w oddali postać, był to męzczyzna z tasakiem, szedł do niego powoli ciągnąc za sobą czerwony od gorąca łańcuch. (...)

Piła Next

Dodał/a: pitersik12 2011-09-28 18:48:05 czytano 2536 razy
Była zima, zimno na dworze i śnieg po kolana. Jacek szedł właśnie do sklepu po batoniki i ciasteczka. Był to jego szczęśliwy dzień bo własnie wygrał sporą sumkę w konkursie sms. Chłopak szedł właśnie drogą, powoli , ciężko sapiąc. Był bardzo za myślony tak bardzo że nie zauważył starszego siwego męzczyzne w masce. Jacek po chwili obrócił się i zobaczył że mężczyzna wyciąga tasak, chłopak wystraszył się i zaczął biec, wołał pomocy lecz wszystcy ludzie będący w pobliżu byli jacyś (...)

Amanda

Dodał/a: Visznu 2011-09-02 20:46:46 czytano 3942 razy
Bóg świadkiem a szatan mą zgubą, iż w czarnym łożu śmierci odnaleźć pragnąłem nadzieję. Pośród wijących się na ścianach cieni. W bezdennej nocy, tak cichej, że nawet szept wydawać by się mógł wołaniem rozpaczy. Czekałem na słowo, które przebije otchłań i rozjaśni mrok. Mijały godziny a twarz jej coraz bardziej przybierała blade oblicze. Ciało sztywniało a usta stawały się suche i sine. Co jakiś czas wydawała senne, pojedyncze tchnienie, lecz potem znów słyszałem nocne tykanie zegara i czułem jak dźwięk ten majaczy w głębi mojej pustej (...)

Pociąg

Dodał/a: Halt 2011-08-30 21:09:54 czytano 5317 razy
Mieszkam koło przystanku kolejowego. Do 2006 roku , pociąg przejeżdżał koło mojego domu , dzień w dzień, co godzinę. Do torów mam nie mniej niż 20 m ( w lini prostej), więc gdy jedzie pociąg w całym domu słychać brzęczenie okien , ruchy żyrandola itp... Czasem nawet pęka farba i obrazy były krzywo powieszone , ale przejdźmy do historii właściwej. Chyba w 2009 miał miejsce wypadek.(Wtedy jeszcze nie wiedziałam) Na tym właśnie przejeździe , wpadł pod pociąg głuchy mężczyzna. Właściwie dziadek , jednej z koleżanek mojej byłej przyjaciółki. Nie wiem  (...)

Letni Obóz

Dodał/a: Marta Doo 2011-08-30 14:45:23 czytano 5192 razy
Letni obóz, gdzieś w lesie. Na tym obozie było trzech nastoletnich przyjaciół: Karol, Krzysiek i Hubert. Ich domek był najbliżej lasu ze wszystkich. Pierwszej nocy chłopaki postanowili się wykraść. Około 24, gdy reszta uczestników wycieczki spała, koledzy wyszli do lasu. Szli sobie powoli i gadali o swoich dziewczynach Weronice, Marcie i Gośce, czasami straszyli się nawzajem i w ogóle wygłupiali się. W pewnej chwili zauważyli jakąś  (...)

Rodzinny horror

Dodał/a: gabi 2011-07-16 18:52:27 czytano 7129 razy
Zosia miała 14 lat.była śliczną,mądrą i zdolną córką jak i uczennicą. mieszkała z matką i ojcem w małej wsi,gdzie wszyscy dobrze ich znali. zosia nie bała się nigdy niczego wprost przeciwnie wszystko,co tajemnicze i straszne ciekawiło dziewczynkę. pewnej nocy obudziła się.spojrzała na sufit,z którego zaczęła spływac krew. zosia zorientowała się szybko,że nad jej pokojem znajduje się pokój jej  (...)