Opowiadania w kategorii Horror

"Horror"

Zombie Planeta – Opowiadanie Fantastyczno-Apokaliptystyczne

Dodał/a: zombieplaneta.pl 2016-11-22 17:35:43 czytano 686 razy
Wstał z łóżka, schylił się po butelkę wody niegazowanej, powoli się napił. Czuł, że ten sen naprawdę musiał narobić mu sporo problemów, skoro całe łóżko było mokre od potu. Zdjął swoją białą koszulkę, którą można było wycisnąć, udał się w stronę łazienki. Szybki prysznic postawił go na nogi, wyszedł z kabiny prysznicowej, po tym zaczął ubierać w to, co akurat wpadło mu w ręce. Stare granatowe dżinsy, czarne skarpetki za  (...)

Ogród przemienienia

Dodał/a: ignisdei 2016-10-20 08:50:50 czytano 585 razy
Wiara w “Króla drzew” była starsza niż wiara w chrześcijańskiego Boga. Miejscowi czcili go w ten sposób od wieków, niezależnie czy chodzili do zboru czy kościoła. Zapalając Bogu świeczkę a diabłu przysłowiowy ogarek. Wiesz Karol – rzekła dziewczyna. – Gdy umierali moi on również cierpiał, nawet bardziej niż ja. Nie mógł temu zapobiec. Tak naprawdę on nienawidzi śmierci. Nie mógł wybaczyć sobie, że ich wtedy przed nią nie  (...)

zapomniany las i piekna miłosc

Dodał/a: oliwia 2016-07-12 22:39:51 czytano 1409 razy
kiedyś gdy miałam 16 lat spotkało mnie cos dziwnego a zarazem strasznego . był 7 lipiec moje urodziny w ten dzień moje przyjaciółki miały isc na zakupy . wiec jedna z nich do mnie zadzwoniła [emilia] i powiedziała mi czy chce pójść z nimi ja potwierdziłam .[oczywiście poszłam] . powiedziam moje urodziny zaczynają się o 18 wiec zdążę ale tak jednak nie było. emila kamila i marlena [ moje przyjaciółki ] po mnie przyszły wiec szybko się (...)

Klątwa Poltergeista

Dodał/a: Black Shadow 2016-03-18 17:40:55 czytano 1342 razy
Pewnie oglądaliście wiele horrorów, które zapadły wam głęboko w pamięci... Ja nie napisze kolejnego opowiadania, tylko coś co naprawdę się zdarzyło. Pamiętacie te piękne czasy gdy leciały codziennie horrory na kanałach?? Ale nie w tym rzecz. Duch, tego filmu nie da się zapomnieć ;) kiedy małą dziewczynkę wciąga telewizor. Ten film pod względem innym też ma swoją straszną stronę... Miejska legenda głosi, że wszyscy (...)

Zakręcone nożyce

Dodał/a: Lala 2015-11-16 21:11:53 czytano 2160 razy
Około miesiąc temu do starego opuszczonego domu wprowadziła się rodzina z dwujką dzieci. Wydawała się być to zwykłą rodzina lecz pozory często mylą. Do mojej klasy doszła nową uczennica wanessa West ubrana na czarno mocny makijasz wulgarny wyraz twarzy. Siedziała przedemną na sam jej widok strach oblatywał grozą. Gdy wracałam do domu po dodatkowych zajęciach widziałam ją na podwórku kiedyś opuszczonego  (...)

Kobieta na cmentarzu

Dodał/a: KENDI 2015-11-06 12:33:44 czytano 2366 razy
W pewnym niewielkim miasteczku stał dawno już opuszczony cmentarz. Ludzie go nie odwiedzali, ponieważ twierdzili, że jest nawiedzony. Do miasteczka sprowadziła się rodzina z dwójką dzieci. Oni równierz usłyszeli o nawiedzonym cmentarzu od swoich sąsziadów, ale dorośli jak to dorośli jedynie się z tego śmiali. Dzieci ogromnie się przejęły tą historią. Było jeszcze gorzej, gdy okazało się, że ich dom leży niecałe 100m od  (...)

Ostatnie Hallowen

Dodał/a: Aga.B 2015-10-30 15:35:17 czytano 1624 razy
To miał być zwyczajny wieczór pełen zabawy. Wszyscy z wytchnieniem oczekiwaliśmy na nadejście soboty. Hallowen kojarzy się nam głównie z zabawą, niestety tego wieczoru nic nie układało się po naszej myśli. Ja i kilku przyjaciół z klasy, Kacper, Michał i Anka zebraliśmy się właśnie w domu Julki, by dokończyć nasze przygotowania do wieczoru. Mieliśmy gotowe stroje i rekwizyty. Nie planowaliśmy zabawy w zbieranie (...)

Zabij lub zostań zjedzonym - 1

Dodał/a: Groszeq 2015-10-14 02:14:33 czytano 990 razy
On tylko pokręcił głową i patrzył w okno bez żadnych emocji. Zszokowana potokiem wydarzeń wychyliłam się, aby zobaczyć, co ich tak wystraszyło. Podeszłam do drzwi i spojrzałam przez szybkę. Przez korytarz szedł nasz nauczyciel od historii, którego wnętrzności zwisały z żołądka. Za nim można było dostrzec bezwładne ciała pożerane przez innych. Pisnęłam i szybko wycofałam się w głąb klasy. Przykucnęłam przy  (...)

Zabij lub zostań zjedzonym - Prolog

Dodał/a: Groszeq 2015-10-14 02:13:02 czytano 878 razy
Gosia to dziewczyna, która ma osiemnaście lat i uczęszcza do drugiej klasy liceum. Jest szczęśliwa wraz ze starszym bratem oraz rodzicami, którzy zawsze otaczali ją wyjątkową miłością rodzinną. Była gotów oddać swoje życie za każdego z nich. Dziewczyna, a właściwie kobieta, uwielbia uczęszczać na treningi z piłki siatkowej oraz nożnej, ponieważ są to jedne z niewielu rzeczy, które sprawiają, że na jej twarzy pojawia się uśmiech (...)

Historia Ali - Urodziny Moniki (cz.1)

Dodał/a: Diiamentowa 2015-09-12 18:38:11 czytano 1281 razy
Jednak za chwile coś ciężkiego zaczęło uderzać w drzwi, okazało się, że to była metalowa rura. Wystraszyliśmy się. Nie wiedzieliśmy co mamy zrobić. Zaczęłam panikować. Więc złapałam telefon i chciałam zadzwonić do taty. Odebrała Karolina. Nie dała mi nawet dojść do słowa. Zaczęła krzyczeć, że budzę ją w środku nocy po czym się rozłączyła. Mój telefon się rozładował. A u reszty nie było zasięgu (...)