Opowiadania w kategorii Fantasy

"Fantasy"

Upadły anioł. Cz.1 Rozdział 8

Dodał/a: Kiaraah 2018-11-16 09:17:55 czytano 49 razy
Poczuł ukłucie w sercu. Westchnął ciężko i odszedł od niej zostawiając ją samą i wspominał jak kiedyś załamana zdradą, pełna emocji jakie ma teraz; smutku, gniewu, rozpaczliwego tonu proszącego o wsparcie. Z zawstydzeniem pytała czy może się przytulić. Teraz wręcz wyrywała się w anielskiego uścisku. Nie chciała nawet mu się wygadać. Poczuł tą wściekłość. Przeklinał samego siebie za to co zrobił. Postanowił wrócić i jej wszystko wyznać. Jednak gdy wbiegł do salonu jej już nie było (...)

Upadły anioł. Cz.1 roździał 7

Dodał/a: Kiaraah 2018-11-07 19:56:18 czytano 61 razy
Siedziała na kanapie. Miała spuszczoną głowę i czuła nadchodzącą kłótnię. Niestety tym razem się nie myliła. -Możesz mi powiedzieć czemu uciekasz?! Po chwili ciszy zaczął mówić. Wiedział że sama nie zacznie. Mówił głośno, dało się wyczuć jego wściekłość. Wzdrygnęła się gdy ciszę przerwał jego krzyk. Nadal milczała. -Czemu nam niee ufasz? (...)

Naznaczona klątwą rozdział 1

Dodał/a: Aga.B 2018-11-01 20:40:22 czytano 84 razy
Nagle miecz w dłoniach Rose przybrał barwę czerwieni, następnie wykonując zamach rzuciła się do ataku. Nie spodziewała się jednak, że jej cięcie zostanie zablokowane błyskawicznie przez łańcuch który miała ze sobą Setra. Z pomocą Rose nadszedł wilk, który tym razem zamierzał dopilnować by ich przeciwnik był trupem. Kolejny raz znalazła się w okręgu, który uniemożliwił jej ruchy. Tym razem to ona znalazła się w potrzasku. Jednak ani Rose, ani Herogan nie byli gotowi na to co stało  (...)

Upadły anioł cz.1 rozdział 6

Dodał/a: Kiaraah 2018-10-17 20:58:17 czytano 120 razy
Obudziła się owinięta kocem pod drzwiami. Od razu przypomniała sobie wczorajszą kłótnię. Postanowiła wyjść jeszcze na chwilę. Wstała cichutko i otworzyła drzwi. Zobaczyła że Alex śpi na kanapie w salonie. Przeszła obok nie budząc go i wymknęła się. -No...To może małe "zakupy". Choć nie można tego nazwać zakupami (...)

Czarownica : Prolog

Dodał/a: Yurisana 2018-08-25 16:12:21 czytano 206 razy
Nagle nastała cisza-kruki zamarły, a wszelaki lekki wiaterek ustał. Każda minuta zdaje się trwać wieczność, a w lesie słychać tylko ciebie. Twój oddech jest zbyt głośny, a przełykaną ślinę da się wyraźnie słyszeć na kilometr. Nie potrafisz zamilknąć, tak jak całe otoczenie. Nie potrafisz, wtopić się w tło. Dociera do ciebie, że to kolejny błąd z twojej strony i właśnie wtedy słyszysz kraknięcie jednej wrony,a zaraz potem do twojej głowy wdziera się głośny szept rozdzierając twój mózg. Z krzykiem  (...)

Naznaczona Klątwą- PROLOG

Dodał/a: Aga.B 2018-08-25 15:09:45 czytano 147 razy
Nagle niebieskie oczy dziewczyny powędrowały prosto na mężczyznę, a chłód który dało się wyłapać z jej spojrzenia był tak dotkliwy, że żołnierz który wypowiedział te słowa niemal natychmiast stracił pewność siebie. Nie patrzyła tak na nikogo, odkąd tam trafiła. Wystarczyło jedno spojrzenie w przeszłość, by powróciła cała zebrana wcześniej nienawiść. Nikt nie znał prawdy, mogła za to sprawić by poczuli kryjącego się w niej potwora. Po chwili kolejny strażnik wykonał spory zamach w kierunku jej  (...)

dłoń cz. 1

Dodał/a: john smith 2018-07-26 07:54:27 czytano 374 razy
Była trzecia w nocy. Nie mogłam zasnąć, bo w głowie cały czas miałam obrazy horroru, na który namówiła mnie moja przyjaciółka.Spojrzałam na nią. Agnieszka spała spokojnie, wsparta na moim ramieniu.w uszach słyszałam krzyki obdzieranej ze skóry kobiety z filmu. Pokój tonął w mroku, a na telewizorze wyświetlały się jeszcze napisy końcowe. Wiem, że to głupie, ale bałam się choćby wyjąć stopę spod koca. Na myśl, że muszę wstać j wyłączyć telewizor ciarki przeszły mi po plecach. ,,Nie, nie  (...)

Dwa światy studentki cz.3

Dodał/a: Redhead 2018-02-22 19:01:06 czytano 438 razy
Z samego rana wygnałam rodziców do sklepów aby przywieźli zakupy, alkohol, jedzenie i jakieś przekąski dla gości.Dekorację domu wzięłam na swoje barki, białe balony poręcze prowadzące na górne piętro przewiązałam białymi wstęgami. Miałam dość sporo czasu aby na spokojnie sobie wszystko poukładać w głowie, zrobić taki mały plan. Chciałam podarować im wspólny wylot do ciepłych krajów. Myślę że będzie im się podobać.Po godzinie usiadłam na schodach z piwem w ręce byłam na (...)

Dwa światy Studentki cz.2

Dodał/a: Redhead 2018-02-21 16:34:03 czytano 325 razy
Mama nic nie mówiła tylko rozglądała się po wielkiej kopule zrobionej ze stopu kilkunastu metali szlachetnej żadne zło nie wejdzie, wzrok padł na wielki znak pentagramu dostosowany jest do egzorcyzmów, na ścianach wszelakie znaki odstraszające siły nieczyste z różnych kultur wyznawań bożków.Przy ścianie stał regał, na którym było pełno książek o tematyce religijnej, kilka ksiąg Biblii i stare księgi po łacinie. Tata stał w miejscu i czekał na reakcję mamy, a ona milczała. Cisza dudniła mi w  (...)

Dwa światy studentki

Dodał/a: Redhead 2018-02-19 22:52:09 czytano 590 razy
Wiedziałam że teraz będzie już spokój w tym lesie. Udałam się do drogi powrotnej gdzie zostawiłam samochód. Wsiadłam i zajchałam do domu. Wyjątkowo szybko poszło, wykonałam telefon do Tatka w celu zdania raportu, jak zawsze powiedział dobra robota i tyle. Wchodząc do domu musiałam być cicho aby moja rodzicielka się nie zbudziła, czmychnęłam do swojego pokoju, pozbyłam się torby która znów wylądowała w szafie (...)