Opowiadania w kategorii Fantasy

"Fantasy"

Zacznijmy od nowa

Dodał/a: xKr3skAx 2017-12-01 20:42:51 czytano 63 razy
Gdy już skończyłam jeść, zauważyłam że jego włosy zmierzwione zostały przez mocny sen. Słodko wyglądał, a te jego oczy. Słońce przebijało się promieniami przez jego okna, ukazując nowy kolor źrenic jasnobrązowy. Każdy z kosmyków włosów był wywinięty w inną stronę. Wyglądał teraz jak małe dziecko, po dobrej zabawie. Jego koszulka opinała mięśnie, teraz mój wzrok zszedł na niżej. On siedział w bokserkach przez ten cały czas. Wtedy usłyszałam cichy chichot, od razu popatrzyłam na (...)

Klatwa Fortunetty

Dodał/a: biala konwalia 2017-08-18 17:34:39 czytano 190 razy
Fortunetta szła za grupką klasy do kolejnego już nie wiedział którego z kolei muzeum oglądając następne starocie zgromadzone w krakowskim Intrest Pointsie. Większość ludzi z jej klasy szło tam głównie z zamiarem złapania nowych Pokemonów niżeli przeglądania odkurzonych, oświeconych gablot z monetami i mieczami. (...)

Szkoła demonów cz.3

Dodał/a: Agaciaaa 2017-05-24 21:43:05 czytano 623 razy
Otworzyłam oczy, i poczułam jaka moja głowa jest ciężka. Złapałam się za jej tyłz i podniosłam do pozycji siedzącej. Wydarzenia z poprzedniego wieczora, były dość nie wyraźne. Mrugnełam kilka razy, i dopiero wtedy dotarło do mnie, że miejsce w którym jestem nie jest moim pokojem. Przestraszona jak i zdezorientowana, poderwałam się szybko z łóżka. Chwilę to trawało, zanim przeszły mi zawroty głowy. Miałam na sobie  (...)

Szkoła demonów cz.2

Dodał/a: Agaciaaa 2017-05-20 19:22:34 czytano 466 razy
Było grubo po 20, wracałam właśnie ze sklepu. Miałam do przejścia spory kawałek. W pewnym momencie usłyszałam jakieś odgłosy, głośne rozmowy.. No właśnie, moje miasteczko jest niebezpieczne. Jak nie złodzieje, to bandyci, i to dosłownie.. Postanowiłam zawrócić, i iść przenocować u Jess. Jednak kiedy zaczełam wracać, głosy były coraz głośniejsze. Serce waliło mi tak szybko, że miałam wrażenie, jakby zaraz  (...)

Szkoła demonów cz.1

Dodał/a: Agaciaaa 2017-05-19 21:55:27 czytano 558 razy
Ledwo co udało mi się podnieść głowę, nie wspominając już o wyjściu z łóżka. Wyjełam z szafy ciemne jeansy z wysokim stanem, biały crop top, i czystą bieliznę, po czym pokierowałam się do łazienki. Do tej pory miałam zakwasy na nogach po wczorajszych zawodach. Tak.. Biegam dużo, ale i tak nie zajełam jakiegoś wybitnego miejsca, pewnie dlatego, że głównie zlałam tw zawody.. Ale trzynaste miejsce na sto, to chyba nie  (...)

Upadły anioł. Cz.1 roździał 4

Dodał/a: Kiaraah 2017-04-22 22:39:55 czytano 203 razy
Gdy dotarli na miejsce Kiara zauważyła że są lekcje...ta cisza. Nagle zza rogu od drzwi wyskoczyła dziewczyna i ciągnęła za sobą chłopaka. -Heh para na potajemnym spotkaniu.-wskazał na nich palcem. Kiara spojrzała na nich i...stanęła jak wryta.  (...)

Upadły anioł. Cz.1 roździał 3

Dodał/a: Kiaraah 2017-02-10 12:31:19 czytano 330 razy
Biegły. Iria prowadziła Kiarę z takim pędem że nie zadążała. Nagle wbiegła za róg i...zniknęła. Kiara przerażona rozglądała się za nią ale nigdzie jej nie było. Nagle coś ją Złapało od tył za ramię i wyciągnęło w ścianę ceglanego budynku. W środku było biało...bardzo biało. -Gdzie mi znikasz? -Wybacz...to było szybkie. (...)

Upadły anioł. Cz.1 roździał 2

Dodał/a: Kiaraah 2017-02-07 21:57:55 czytano 332 razy
I wyszła trzymając w dłoni telefon. Gdy wyszła z tunelu, Kiara za sobą zobaczyła jasny słup światła w kolorze pięknego błękitu...czy ona ma odejść? Spojrzała za plecy szukając wzrokiem Klary. Wiedziała że już jej nie można pomóc. Wyciągnęła rękę i dotknęła czubkiem palca światła. Ten w tym samym czasie zmienił się nagle na czerwony. Odskoczyła. Słyszała dziwny dźwięk. Zbliżyła się powoli i nagle (...)

Legenda Złota i Srebra: Straż: Prolog

Dodał/a: Marethyux 2017-01-05 00:47:38 czytano 504 razy
Zanim Król i Królowa wyprowadzili córkę z zamku, napastnicy ich dopadli, otaczając z każdej strony, uniemożliwiając ucieczkę. Królowa stanęła do walki, zaciekle broniąc Księżniczki, jednak Król nie potrafił użyć własnej mocy przeciwko własnym poddanym. Wierzył, że bogowie podarowali im moce do zwalczania Ciemności, a nie do krzywdzenia ludzi. Zabójcy wykorzystali jego słabość, przeszywając jego serce na oczach Królowej (...)

Barwy nocy [2]

Dodał/a: Josephine 2016-12-07 22:07:52 czytano 420 razy
- Nie rozumiem. Spojrzałam na chłopaka. Mógł mieć co najwyżej dwadzieścia lat, a i to pewnie mocno zawyżone. Było mi go szkoda, ale wiedziałam co go czeka. I byłam winna mu prawdę. - Tamta osoba nazywała się Mercedes- zaczęłam wyjaśniać- Była jedną z Przeklętych. Próbowaliśmy ją wtedy wytropić, ale było to utrudnione (...)