Fantasy

"Fantasy"

Legenda Złota i Srebra: Straż: Prolog

Dodał/a: Marethyux 2017-01-05 00:47:38 czytano 47 razy
Zanim Król i Królowa wyprowadzili córkę z zamku, napastnicy ich dopadli, otaczając z każdej strony, uniemożliwiając ucieczkę. Królowa stanęła do walki, zaciekle broniąc Księżniczki, jednak Król nie potrafił użyć własnej mocy przeciwko własnym poddanym. Wierzył, że bogowie podarowali im moce do zwalczania Ciemności, a nie do krzywdzenia ludzi. Zabójcy wykorzystali jego słabość, przeszywając jego serce na oczach Królowej (...)

Barwy nocy [2]

Dodał/a: Josephine 2016-12-07 22:07:52 czytano 84 razy
- Nie rozumiem. Spojrzałam na chłopaka. Mógł mieć co najwyżej dwadzieścia lat, a i to pewnie mocno zawyżone. Było mi go szkoda, ale wiedziałam co go czeka. I byłam winna mu prawdę. - Tamta osoba nazywała się Mercedes- zaczęłam wyjaśniać- Była jedną z Przeklętych. Próbowaliśmy ją wtedy wytropić, ale było to utrudnione (...)

Barwy nocy. [1]

Dodał/a: Josephine 2016-12-04 01:09:24 czytano 112 razy
Otworzyłem szeroko oczy i dostrzegłem trzy dziewczyny... Nie, wróć, kobiety. No i oczywiście otworzyłem oczy jeszcze szerzej. Pomijając tatuaże, piercing i dziwne kolory włosów nieznajome wręcz oszałamiały urodą. Dosłownie. I tylko jedna miała na sobie makijaż, chociaż i tak go nie potrzebowała (...)

Mroki Niepewności

Dodał/a: KRySTek 2016-11-14 21:26:10 czytano 81 razy
-Dobra skończ pieprzyc głupoty Harry skup się masz ważniejsze sprawy niż wspominanie jakiegoś wampira! Powiedział do siebie po cichu. Chociaż wiedział że niema racji, watasze już nic nie zagrażało, byli bezpieczni. A przynajmniej tak mu się wydawało. Jedno go męczyło przed śmiercią powiedział "Dasz radę przyjacielu teraz to na tobie spoczywają losy watahy ". I chociaż Marcus zmarł mu na  (...)

Mój anioł cz.1

Dodał/a: Crazy Atka 2016-11-09 13:32:24 czytano 102 razy
Słyszałam jego śmiech, zaczęłam się wiercić, aż w końcu udało mi się go zwalić z siebie. Wybiegł z pokoju, prawie krztusząc się ze śmiechu. I pomyśleć, że ten mały gnom ma dopiero 7 lat, a już jest wkurzający. Leniwie podniesłam się z łóżka, i wyglądnęłam przez okno. Wszędzie śnieg. Zimno... Co to za pomysł z nową szkołą, w połowie roku?! Wyjęłam z szafy czarne rurki, biały crop top, i pudrowy sweterek. Włosy związałam w  (...)

Mój anioł. Prolog

Dodał/a: Crazy Atka 2016-11-07 20:41:46 czytano 53 razy
Codzienne szaleństwo. To moje życie. Jestem nastolatką, otoczoną wianuszkiem znajomych. Lubianą przez wszystkich. Nie lubię być w centrum uwagi, ale praktycznie nie mam na to wpływu. Jakoś specjalnie mi to nie przeszkadza. Odważna, miła, czasami wścibska Erika. To właśnie ja. Kocham swoje życie, i wszystkich którzy mnie otaczają. Rodzice co prawda dużo pracują, odczułam to przez ciągłe przeprowadzki, ale i tak znaczą  (...)

Księga Ocalenia część 4

Dodał/a: voldemortismylife 2016-10-03 12:04:24 czytano 74 razy
Ci, którzy nie opadli z sił, dalej wypowiadali słowa. Charlie nie posiadał się ze szczęścia, wiedział, że nic mu nie zepsuje tej chwili. Miłość do niego wracała. Nie mógł się doczekać aż obejmie Kate w ramiona i odda tysiąc pocałunków. Seans dobiegł końca, gdy dziewczyna wydobyła z siebie głośny jęk bólu, a jej głowa opadła bezwładnie. Podbiegł do niej, wyciągając zabezpieczenia, delikatnie klepał ją po policzku, próbując ocucić (...)

Kamień Znaku Prolog

Dodał/a: AlienCreatureGrunge 2016-09-08 18:19:05 czytano 139 razy
Weszłam do dużej błękitnej kuchni i spojrzałam na moją mamę, leżącą na ziemi z przeciętym ciałem. Wiedziałam, że tak będzie, gdy tylko zobaczyłam tatę. Kucnęłam i ze łzami w oczach pogłaskałam ja po jej żółto czerwonych piórach, zdobiących jej głowę niczym jedwabne włosy. Jej czarne oczy spoglądały w przestrzeń nie dając oznak życia. Ostatni raz przejechałam wzrokiem po jej twarzy i delikatnych rękach, które układały  (...)

Historia Leny w Hogwarcie 4

Dodał/a: zawsze_razem 2016-08-19 19:40:43 czytano 179 razy
Obudziła mnie kłótnia z WP. *Która jest godzina? Oni są nienormalni jest 6:42 i się kłócą!! Jak ma tak być dalej to się wyprowadzam. No nic trzeba wstawać, bo coś czuje, że to jeszcze potrwa.* Powoli wyszłam się z łóżka. Wzięłam ubrania i udałam się do łazienki. Umyłam się, ubrałam i wyszłam. W tym samym momencie do dormitorium weszli moi przyjaciele, który się kłócili. *To już wiem kto mnie obudził. Nawet Pansy bierze w (...)

Luna cz.1

Dodał/a: Moongirl777 2016-08-18 22:51:13 czytano 198 razy
-To cię w ogóle nie tłumaczy!- zaczęła krzyczeć ciotka Kinga- Za karę zostajesz w swoim pokoju do jutra! Nigdzie nie wyjdziesz i po domu też nie będziesz się pałętać! Aha i dzisiaj nie dostajesz kolacji- dodała ciotka i zeszła ze strychu. Pomiędzy odgłosem kroków ciotki usłyszałam cichy szczęk zamka. Podeszłam do klapy i spróbowałam ją otworzyć. Bez skutku. Ciotka zamykając mnie na strychu myślała, że mnie uziemi, ale się (...)

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »  Ostatnia