Opowiadania w kategorii Fantasy

"Fantasy"

Dziecko Szatana cz.1

Dodał/a: Eiden 2019-04-29 20:16:39 czytano 30 razy
Szłam pustą, ciemną ulicą. W ręku trzymałam metalowy krzyż, który to musiałam odnieść do kościoła. Nie wiem nawet po co dzisiaj to dźwigam, skoro już dziś nie ma żadnej Mszy Świętej. Nikt o tej godzinie nie przyjdzie się modlić,prawda? Jakby nie było nie robiłam tego z czystej przyjemności, tylko z przymusu (...)

Cyrograf rozdział X

Dodał/a: Little One 2019-04-28 21:41:02 czytano 35 razy
Gada od rzeczy. Rzuciłam od tak niedowierzając. Chce mnie zmanipulować albo coś. Jednak on odwrócił głowę w moją stronę. Jego czerwone tęczówki zaświeciły w półmroku. Minę miał poważną. Aż zaczęłam się zastanawiać. Czy to właśnie o tym mówił? Szukam tam gdzie nie trzeba; szukam tylko najgorszego podstępu u niego, a on chce tylko pomóc, dodatkowo ten kontrakt... Że kontrakt może mnie zmylić? Przyjaciele kłamią? Tyle różnych  (...)

Zacznijmy od nowa 3

Dodał/a: xKr3skAx 2019-03-19 19:11:09 czytano 253 razy
Poranek minął - bardzo szybko i bez większych rozmyślań. Ponieważ wcale nie myślałam o romansie który był mogła mieć, nagle rzucanie na łóżko i całowanie bez tchu, numerek w łazience, raczej tej jego.... nie oszukujmy się ktoś kto jest dojrzały myśli o takich rzeczach. Nie jesteśmy tylko facetami i nie myślimy tylko o tym, ale porywy milosne mogą sprawić, że to będzie dla nas coś nowego i będziemy myśleć tylko o tym (...)

Cyrograf rozdział Vlll

Dodał/a: Little One 2019-01-15 18:48:50 czytano 227 razy
Jego twarz wyrażała wręcz przerażającą obojętność. Brak emocji na jego twarzy jest dla mnie już normalny ale tym razem to było więcej niż bez emocji. Poza tym co to miało oznaczać? Gapiłam się na niego oczekując jakiejkolwiek reakcji, łzy spływały mi po policzkach z lekko przymkniętych oczu prawie jak wodospad, zaciskałam zęby oraz pięści by nie jęczeć żałośnie. Spuściłam głowę łkając cichutko. Nagle usiadł przy mnie rozciągając jedno skrzydło którym mnie otulił oraz objął mnie ramionami  (...)

Cyrograf rozdział Vll

Dodał/a: Little One 2019-01-08 19:05:16 czytano 177 razy
Kolejny dzień. Jutro mam zamiar iść do szkoły, chociaż wolałabym być na razie niewidoczna. Założyłam maskę na twarz zakrywającą moje rany i postanowiłam przejść się po mieście by znaleźć chwilę spokoju i przemyśleć wszystko. Czy Roza rzeczywiście chce mi odbić Kaydena? Ufam jej jednak słowa demona zasiały we mnie ziarno niepewności. Gdyby to były tylko bezpodstawne oskarżenia olałabym je jednak jej zachowanie wzbudza we mnie wątpliwości. Usiadłam przy stoliku na zewnątrz (...)

Cyrograf rozdział lV

Dodał/a: Little One 2019-01-05 12:50:29 czytano 182 razy
Przez chwilę milczałam. Jego twarz już przybrała zwycięzką minę, ale ja na tym nie kończę. Zaśmiałam się tak bardzo jakby opowiedział genialny dowcip. Zgięłam się w pół łapiąc za brzuch z boku wywołanego przez śmiech. Nawet łezka poleciała z mojego oka. On przybrał na początku zdziwioną minę po czym spoważniał. Po chwili się wyprostowała i starałam łzę palcem. Wciąż lekko się podśmiewując mówiłam (...)

Upadły anioł. Cz.1 Rozdział 8

Dodał/a: Kiaraah 2018-11-16 09:17:55 czytano 191 razy
Poczuł ukłucie w sercu. Westchnął ciężko i odszedł od niej zostawiając ją samą i wspominał jak kiedyś załamana zdradą, pełna emocji jakie ma teraz; smutku, gniewu, rozpaczliwego tonu proszącego o wsparcie. Z zawstydzeniem pytała czy może się przytulić. Teraz wręcz wyrywała się w anielskiego uścisku. Nie chciała nawet mu się wygadać. Poczuł tą wściekłość. Przeklinał samego siebie za to co zrobił. Postanowił wrócić i jej wszystko wyznać. Jednak gdy wbiegł do salonu jej już nie było (...)

Upadły anioł. Cz.1 roździał 7

Dodał/a: Kiaraah 2018-11-07 19:56:18 czytano 197 razy
Siedziała na kanapie. Miała spuszczoną głowę i czuła nadchodzącą kłótnię. Niestety tym razem się nie myliła. -Możesz mi powiedzieć czemu uciekasz?! Po chwili ciszy zaczął mówić. Wiedział że sama nie zacznie. Mówił głośno, dało się wyczuć jego wściekłość. Wzdrygnęła się gdy ciszę przerwał jego krzyk. Nadal milczała. -Czemu nam niee ufasz? (...)

Naznaczona klątwą rozdział 1

Dodał/a: Aga.B 2018-11-01 20:40:22 czytano 285 razy
Nagle miecz w dłoniach Rose przybrał barwę czerwieni, następnie wykonując zamach rzuciła się do ataku. Nie spodziewała się jednak, że jej cięcie zostanie zablokowane błyskawicznie przez łańcuch który miała ze sobą Setra. Z pomocą Rose nadszedł wilk, który tym razem zamierzał dopilnować by ich przeciwnik był trupem. Kolejny raz znalazła się w okręgu, który uniemożliwił jej ruchy. Tym razem to ona znalazła się w potrzasku. Jednak ani Rose, ani Herogan nie byli gotowi na to co stało  (...)

Upadły anioł cz.1 rozdział 6

Dodał/a: Kiaraah 2018-10-17 20:58:17 czytano 255 razy
Obudziła się owinięta kocem pod drzwiami. Od razu przypomniała sobie wczorajszą kłótnię. Postanowiła wyjść jeszcze na chwilę. Wstała cichutko i otworzyła drzwi. Zobaczyła że Alex śpi na kanapie w salonie. Przeszła obok nie budząc go i wymknęła się. -No...To może małe "zakupy". Choć nie można tego nazwać zakupami (...)