Opowiadania w kategorii Fantasy

"Fantasy"

Upadły anioł. Cz.1 roździał 3

Dodał/a: Kiaraah 2017-02-10 12:31:19 czytano 78 razy
Biegły. Iria prowadziła Kiarę z takim pędem że nie zadążała. Nagle wbiegła za róg i...zniknęła. Kiara przerażona rozglądała się za nią ale nigdzie jej nie było. Nagle coś ją Złapało od tył za ramię i wyciągnęło w ścianę ceglanego budynku. W środku było biało...bardzo biało. -Gdzie mi znikasz? -Wybacz...to było szybkie. (...)

Upadły anioł. Cz.1 roździał 2

Dodał/a: Kiaraah 2017-02-07 21:57:55 czytano 63 razy
I wyszła trzymając w dłoni telefon. Gdy wyszła z tunelu, Kiara za sobą zobaczyła jasny słup światła w kolorze pięknego błękitu...czy ona ma odejść? Spojrzała za plecy szukając wzrokiem Klary. Wiedziała że już jej nie można pomóc. Wyciągnęła rękę i dotknęła czubkiem palca światła. Ten w tym samym czasie zmienił się nagle na czerwony. Odskoczyła. Słyszała dziwny dźwięk. Zbliżyła się powoli i nagle (...)

Legenda Złota i Srebra: Straż: Prolog

Dodał/a: Marethyux 2017-01-05 00:47:38 czytano 174 razy
Zanim Król i Królowa wyprowadzili córkę z zamku, napastnicy ich dopadli, otaczając z każdej strony, uniemożliwiając ucieczkę. Królowa stanęła do walki, zaciekle broniąc Księżniczki, jednak Król nie potrafił użyć własnej mocy przeciwko własnym poddanym. Wierzył, że bogowie podarowali im moce do zwalczania Ciemności, a nie do krzywdzenia ludzi. Zabójcy wykorzystali jego słabość, przeszywając jego serce na oczach Królowej (...)

Barwy nocy [2]

Dodał/a: Josephine 2016-12-07 22:07:52 czytano 158 razy
- Nie rozumiem. Spojrzałam na chłopaka. Mógł mieć co najwyżej dwadzieścia lat, a i to pewnie mocno zawyżone. Było mi go szkoda, ale wiedziałam co go czeka. I byłam winna mu prawdę. - Tamta osoba nazywała się Mercedes- zaczęłam wyjaśniać- Była jedną z Przeklętych. Próbowaliśmy ją wtedy wytropić, ale było to utrudnione (...)

Barwy nocy. [1]

Dodał/a: Josephine 2016-12-04 01:09:24 czytano 189 razy
Otworzyłem szeroko oczy i dostrzegłem trzy dziewczyny... Nie, wróć, kobiety. No i oczywiście otworzyłem oczy jeszcze szerzej. Pomijając tatuaże, piercing i dziwne kolory włosów nieznajome wręcz oszałamiały urodą. Dosłownie. I tylko jedna miała na sobie makijaż, chociaż i tak go nie potrzebowała (...)

Mroki Niepewności

Dodał/a: KRySTek 2016-11-14 21:26:10 czytano 143 razy
-Dobra skończ pieprzyc głupoty Harry skup się masz ważniejsze sprawy niż wspominanie jakiegoś wampira! Powiedział do siebie po cichu. Chociaż wiedział że niema racji, watasze już nic nie zagrażało, byli bezpieczni. A przynajmniej tak mu się wydawało. Jedno go męczyło przed śmiercią powiedział "Dasz radę przyjacielu teraz to na tobie spoczywają losy watahy ". I chociaż Marcus zmarł mu na  (...)

Mój anioł cz.1

Dodał/a: Crazy Atka 2016-11-09 13:32:24 czytano 162 razy
Słyszałam jego śmiech, zaczęłam się wiercić, aż w końcu udało mi się go zwalić z siebie. Wybiegł z pokoju, prawie krztusząc się ze śmiechu. I pomyśleć, że ten mały gnom ma dopiero 7 lat, a już jest wkurzający. Leniwie podniesłam się z łóżka, i wyglądnęłam przez okno. Wszędzie śnieg. Zimno... Co to za pomysł z nową szkołą, w połowie roku?! Wyjęłam z szafy czarne rurki, biały crop top, i pudrowy sweterek. Włosy związałam w  (...)

Mój anioł. Prolog

Dodał/a: Crazy Atka 2016-11-07 20:41:46 czytano 112 razy
Codzienne szaleństwo. To moje życie. Jestem nastolatką, otoczoną wianuszkiem znajomych. Lubianą przez wszystkich. Nie lubię być w centrum uwagi, ale praktycznie nie mam na to wpływu. Jakoś specjalnie mi to nie przeszkadza. Odważna, miła, czasami wścibska Erika. To właśnie ja. Kocham swoje życie, i wszystkich którzy mnie otaczają. Rodzice co prawda dużo pracują, odczułam to przez ciągłe przeprowadzki, ale i tak znaczą  (...)

Księga Ocalenia część 4

Dodał/a: voldemortismylife 2016-10-03 12:04:24 czytano 110 razy
Ci, którzy nie opadli z sił, dalej wypowiadali słowa. Charlie nie posiadał się ze szczęścia, wiedział, że nic mu nie zepsuje tej chwili. Miłość do niego wracała. Nie mógł się doczekać aż obejmie Kate w ramiona i odda tysiąc pocałunków. Seans dobiegł końca, gdy dziewczyna wydobyła z siebie głośny jęk bólu, a jej głowa opadła bezwładnie. Podbiegł do niej, wyciągając zabezpieczenia, delikatnie klepał ją po policzku, próbując ocucić (...)

Kamień Znaku Prolog

Dodał/a: AlienCreatureGrunge 2016-09-08 18:19:05 czytano 182 razy
Weszłam do dużej błękitnej kuchni i spojrzałam na moją mamę, leżącą na ziemi z przeciętym ciałem. Wiedziałam, że tak będzie, gdy tylko zobaczyłam tatę. Kucnęłam i ze łzami w oczach pogłaskałam ja po jej żółto czerwonych piórach, zdobiących jej głowę niczym jedwabne włosy. Jej czarne oczy spoglądały w przestrzeń nie dając oznak życia. Ostatni raz przejechałam wzrokiem po jej twarzy i delikatnych rękach, które układały  (...)