Opowiadania w kategorii Fantasy

"Fantasy"

Upadły anioł cz.1 rozdział 6

Dodał/a: Kiaraah 2018-10-17 20:58:17 czytano 0 razy
Obudziła się owinięta kocem pod drzwiami. Od razu przypomniała sobie wczorajszą kłótnię. Postanowiła wyjść jeszcze na chwilę. Wstała cichutko i otworzyła drzwi. Zobaczyła że Alex śpi na kanapie w salonie. Przeszła obok nie budząc go i wymknęła się. -No...To może małe "zakupy". Choć nie można tego nazwać zakupami (...)

Czarownica : Prolog

Dodał/a: Yurisana 2018-08-25 16:12:21 czytano 122 razy
Nagle nastała cisza-kruki zamarły, a wszelaki lekki wiaterek ustał. Każda minuta zdaje się trwać wieczność, a w lesie słychać tylko ciebie. Twój oddech jest zbyt głośny, a przełykaną ślinę da się wyraźnie słyszeć na kilometr. Nie potrafisz zamilknąć, tak jak całe otoczenie. Nie potrafisz, wtopić się w tło. Dociera do ciebie, że to kolejny błąd z twojej strony i właśnie wtedy słyszysz kraknięcie jednej wrony,a zaraz potem do twojej głowy wdziera się głośny szept rozdzierając twój mózg. Z krzykiem  (...)

Naznaczona Klątwą- PROLOG

Dodał/a: Aga.B 2018-08-25 15:09:45 czytano 89 razy
Nagle niebieskie oczy dziewczyny powędrowały prosto na mężczyznę, a chłód który dało się wyłapać z jej spojrzenia był tak dotkliwy, że żołnierz który wypowiedział te słowa niemal natychmiast stracił pewność siebie. Nie patrzyła tak na nikogo, odkąd tam trafiła. Wystarczyło jedno spojrzenie w przeszłość, by powróciła cała zebrana wcześniej nienawiść. Nikt nie znał prawdy, mogła za to sprawić by poczuli kryjącego się w niej potwora. Po chwili kolejny strażnik wykonał spory zamach w kierunku jej  (...)

dłoń cz. 1

Dodał/a: john smith 2018-07-26 07:54:27 czytano 270 razy
Była trzecia w nocy. Nie mogłam zasnąć, bo w głowie cały czas miałam obrazy horroru, na który namówiła mnie moja przyjaciółka.Spojrzałam na nią. Agnieszka spała spokojnie, wsparta na moim ramieniu.w uszach słyszałam krzyki obdzieranej ze skóry kobiety z filmu. Pokój tonął w mroku, a na telewizorze wyświetlały się jeszcze napisy końcowe. Wiem, że to głupie, ale bałam się choćby wyjąć stopę spod koca. Na myśl, że muszę wstać j wyłączyć telewizor ciarki przeszły mi po plecach. ,,Nie, nie  (...)

Dwa światy studentki cz.3

Dodał/a: Redhead 2018-02-22 19:01:06 czytano 383 razy
Z samego rana wygnałam rodziców do sklepów aby przywieźli zakupy, alkohol, jedzenie i jakieś przekąski dla gości.Dekorację domu wzięłam na swoje barki, białe balony poręcze prowadzące na górne piętro przewiązałam białymi wstęgami. Miałam dość sporo czasu aby na spokojnie sobie wszystko poukładać w głowie, zrobić taki mały plan. Chciałam podarować im wspólny wylot do ciepłych krajów. Myślę że będzie im się podobać.Po godzinie usiadłam na schodach z piwem w ręce byłam na (...)

Dwa światy Studentki cz.2

Dodał/a: Redhead 2018-02-21 16:34:03 czytano 276 razy
Mama nic nie mówiła tylko rozglądała się po wielkiej kopule zrobionej ze stopu kilkunastu metali szlachetnej żadne zło nie wejdzie, wzrok padł na wielki znak pentagramu dostosowany jest do egzorcyzmów, na ścianach wszelakie znaki odstraszające siły nieczyste z różnych kultur wyznawań bożków.Przy ścianie stał regał, na którym było pełno książek o tematyce religijnej, kilka ksiąg Biblii i stare księgi po łacinie. Tata stał w miejscu i czekał na reakcję mamy, a ona milczała. Cisza dudniła mi w  (...)

Dwa światy studentki

Dodał/a: Redhead 2018-02-19 22:52:09 czytano 513 razy
Wiedziałam że teraz będzie już spokój w tym lesie. Udałam się do drogi powrotnej gdzie zostawiłam samochód. Wsiadłam i zajchałam do domu. Wyjątkowo szybko poszło, wykonałam telefon do Tatka w celu zdania raportu, jak zawsze powiedział dobra robota i tyle. Wchodząc do domu musiałam być cicho aby moja rodzicielka się nie zbudziła, czmychnęłam do swojego pokoju, pozbyłam się torby która znów wylądowała w szafie (...)

Zacznijmy od nowa 2

Dodał/a: xKr3skAx 2018-01-28 21:36:48 czytano 669 razy
Zamykam drzwi na górny zamek. Rozbieram płaszcz, kurtkę, czapkę i mecze się z zamkiem przy butach. Poddaje się i na razie rozwiązuje kok. Fala włosów spływa po materiale sukienki oraz szyi. Właśnie w tej chwili słyszę jak ktoś puka, otwieram a tam osoba ktora była tu kilka sekund temu. Wchodzi bardzo pewnym krokiem, popycha mnie na ścianę, chwyta jedna ręka w tali, drugą za podbródek i całuje. Jest to pocałunek bardzo drapieżny, pełen zaklopotania. Czy to jest dobre co właśnie (...)

Ostatnie Tchnienie - Rozdział I

Dodał/a: Mitsuya 2017-12-12 18:17:45 czytano 502 razy
Budząc się nad ranem, pierwszym co poczułem, było letnie powietrze, przedostające się przez niewielkie otwory starej stodoły wypchanej po brzegi sianem. Drugą rzeczą były wrzaski mojego starszego już ojca, który zapewne szukał mnie w celu ogłoszenia, jakież to cudowne zadania muszę dzisiaj wykonać, aby spełnić swój dzienny obowiązek związany z pracą. Po kilku sekundach drzwi od stodoły powoli zostały otwarte, a światło które wydobywało się z zewnątrz natychmiast mnie (...)

Ostatnie Tchnienie - Prolog

Dodał/a: Mitsuya 2017-12-12 18:17:00 czytano 325 razy
Na świecie wiele legend uważanych jest za bajki, które mają strzec ludzi przed złym i budzić w nich strach lub odwrotnie - napawać ich nadzieją na dalsze życie. Istnieją jednak i takie, w którą wierzą wszyscy. Jedną z nich jest legenda o Areil, bogini, która sprzeciwiła się zasadom. Od dziecka, co noc ojciec opowiadał mi ją na dobranoc. Legenda ta ukazywała nasz przeszły świat, który pokryty był mrokiem, a żadne z bóstw nie ingerowało w nasze istnienie ludzkie. To co działo się na powierzchni, nie było  (...)