Opowiadania w kategorii Fantasy

"Fantasy"

Dwa światy studentki

Dodał/a: Redhead 2018-02-19 22:52:09 czytano 24 razy
Wiedziałam że teraz będzie już spokój w tym lesie. Udałam się do drogi powrotnej gdzie zostawiłam samochód. Wsiadłam i zajchałam do domu. Wyjątkowo szybko poszło, wykonałam telefon do Tatka w celu zdania raportu, jak zawsze powiedział dobra robota i tyle. Wchodząc do domu musiałam być cicho aby moja rodzicielka się nie zbudziła, czmychnęłam do swojego pokoju, pozbyłam się torby która znów wylądowała w szafie (...)

Zacznijmy od nowa 2

Dodał/a: xKr3skAx 2018-01-28 21:36:48 czytano 138 razy
Zamykam drzwi na górny zamek. Rozbieram płaszcz, kurtkę, czapkę i mecze się z zamkiem przy butach. Poddaje się i na razie rozwiązuje kok. Fala włosów spływa po materiale sukienki oraz szyi. Właśnie w tej chwili słyszę jak ktoś puka, otwieram a tam osoba ktora była tu kilka sekund temu. Wchodzi bardzo pewnym krokiem, popycha mnie na ścianę, chwyta jedna ręka w tali, drugą za podbródek i całuje. Jest to pocałunek bardzo drapieżny, pełen zaklopotania. Czy to jest dobre co właśnie (...)

Ostatnie Tchnienie - Rozdział I

Dodał/a: Mitsuya 2017-12-12 18:17:45 czytano 248 razy
Budząc się nad ranem, pierwszym co poczułem, było letnie powietrze, przedostające się przez niewielkie otwory starej stodoły wypchanej po brzegi sianem. Drugą rzeczą były wrzaski mojego starszego już ojca, który zapewne szukał mnie w celu ogłoszenia, jakież to cudowne zadania muszę dzisiaj wykonać, aby spełnić swój dzienny obowiązek związany z pracą. Po kilku sekundach drzwi od stodoły powoli zostały otwarte, a światło które wydobywało się z zewnątrz natychmiast mnie (...)

Ostatnie Tchnienie - Prolog

Dodał/a: Mitsuya 2017-12-12 18:17:00 czytano 155 razy
Na świecie wiele legend uważanych jest za bajki, które mają strzec ludzi przed złym i budzić w nich strach lub odwrotnie - napawać ich nadzieją na dalsze życie. Istnieją jednak i takie, w którą wierzą wszyscy. Jedną z nich jest legenda o Areil, bogini, która sprzeciwiła się zasadom. Od dziecka, co noc ojciec opowiadał mi ją na dobranoc. Legenda ta ukazywała nasz przeszły świat, który pokryty był mrokiem, a żadne z bóstw nie ingerowało w nasze istnienie ludzkie. To co działo się na powierzchni, nie było  (...)

Zacznijmy od nowa

Dodał/a: xKr3skAx 2017-12-01 20:42:51 czytano 394 razy
Gdy już skończyłam jeść, zauważyłam że jego włosy zmierzwione zostały przez mocny sen. Słodko wyglądał, a te jego oczy. Słońce przebijało się promieniami przez jego okna, ukazując nowy kolor źrenic jasnobrązowy. Każdy z kosmyków włosów był wywinięty w inną stronę. Wyglądał teraz jak małe dziecko, po dobrej zabawie. Jego koszulka opinała mięśnie, teraz mój wzrok zszedł na niżej. On siedział w bokserkach przez ten cały czas. Wtedy usłyszałam cichy chichot, od razu popatrzyłam na (...)

Klatwa Fortunetty

Dodał/a: biala konwalia 2017-08-18 17:34:39 czytano 260 razy
Fortunetta szła za grupką klasy do kolejnego już nie wiedział którego z kolei muzeum oglądając następne starocie zgromadzone w krakowskim Intrest Pointsie. Większość ludzi z jej klasy szło tam głównie z zamiarem złapania nowych Pokemonów niżeli przeglądania odkurzonych, oświeconych gablot z monetami i mieczami. (...)

Szkoła demonów cz.3

Dodał/a: Agaciaaa 2017-05-24 21:43:05 czytano 759 razy
Otworzyłam oczy, i poczułam jaka moja głowa jest ciężka. Złapałam się za jej tyłz i podniosłam do pozycji siedzącej. Wydarzenia z poprzedniego wieczora, były dość nie wyraźne. Mrugnełam kilka razy, i dopiero wtedy dotarło do mnie, że miejsce w którym jestem nie jest moim pokojem. Przestraszona jak i zdezorientowana, poderwałam się szybko z łóżka. Chwilę to trawało, zanim przeszły mi zawroty głowy. Miałam na sobie  (...)

Szkoła demonów cz.2

Dodał/a: Agaciaaa 2017-05-20 19:22:34 czytano 597 razy
Było grubo po 20, wracałam właśnie ze sklepu. Miałam do przejścia spory kawałek. W pewnym momencie usłyszałam jakieś odgłosy, głośne rozmowy.. No właśnie, moje miasteczko jest niebezpieczne. Jak nie złodzieje, to bandyci, i to dosłownie.. Postanowiłam zawrócić, i iść przenocować u Jess. Jednak kiedy zaczełam wracać, głosy były coraz głośniejsze. Serce waliło mi tak szybko, że miałam wrażenie, jakby zaraz  (...)

Szkoła demonów cz.1

Dodał/a: Agaciaaa 2017-05-19 21:55:27 czytano 692 razy
Ledwo co udało mi się podnieść głowę, nie wspominając już o wyjściu z łóżka. Wyjełam z szafy ciemne jeansy z wysokim stanem, biały crop top, i czystą bieliznę, po czym pokierowałam się do łazienki. Do tej pory miałam zakwasy na nogach po wczorajszych zawodach. Tak.. Biegam dużo, ale i tak nie zajełam jakiegoś wybitnego miejsca, pewnie dlatego, że głównie zlałam tw zawody.. Ale trzynaste miejsce na sto, to chyba nie  (...)

Upadły anioł. Cz.1 roździał 4

Dodał/a: Kiaraah 2017-04-22 22:39:55 czytano 243 razy
Gdy dotarli na miejsce Kiara zauważyła że są lekcje...ta cisza. Nagle zza rogu od drzwi wyskoczyła dziewczyna i ciągnęła za sobą chłopaka. -Heh para na potajemnym spotkaniu.-wskazał na nich palcem. Kiara spojrzała na nich i...stanęła jak wryta.  (...)