Opowiadania w kategorii Fantasy

"Fantasy"

Inna niż wszyscy cz.16

Dodał/a: agacia 2016-05-02 10:06:02 czytano 457 razy
Chciałam powiedzieć że nic mi nie jest ale nie moglam się poruszyć. Krzyczałam w duszy co sie stało?! Ratunku! Ale to nie pomagało. Nie mogłam ruszyć nawet palcem, słyszałam nadal błagalny głos Kyla, czułam sie z tym bardzo źle. Nie wiedziałam tylko dlaczego on już prawie płacze? Dość tego, musze wstać-pomyślałam. Zebrałam całą swoją energie, udało mi się otworzyć oczy. Popatrzyłam w kierunku Kyla pytającym wzrokiem. On  (...)

Niezniszczalna cz.1

Dodał/a: Niezgodna 2016-05-01 21:12:41 czytano 505 razy
Zaczęło się to niedawno gdy tylko zrobiłam sobie jakąś krzywdę nigdy mnie to nie bolało wręcz przeciwnie czułam się jeszcze lepiej jakby przypływ mocy, przeróżne zadrapani, rany znikały po pięciu minutach, tak samo było z emocjami nigdy nie czułam się zraniona było dobrze. Teraz mam 16 lat więc zaczęłam się zastanawiać co jest ze mną nie tak nigdy nie poznałam swoich rodziców od małego mieszkam sama z ciocią, jest ona bardzo  (...)

Inna niż wszyscy cz.15

Dodał/a: agacia 2016-04-20 21:59:04 czytano 536 razy
Bez słowa poszlam przed siebie, weszłam do mniejszego, acz kolwiek nie malego pomieszczenia. Mocny wiatr popchnoł mnie na słup stojacy przedemną. Odruchowo zasłoniłam głowe. Poszłam dalej przed siebie, ale juz po chwili uslyszalam trzask metalu, i swist w powietrzu obok mnie. Podnieslam z ziemi przedmiot, który prawie we mnie uderzył, i przełknełam głosno sline. To był nóż, chcąc sprawdzic jego ostrosc przejechalam  (...)

Inna niż wszyscy cz.14

Dodał/a: agacia 2016-04-17 23:02:09 czytano 508 razy
Ze 3 godziny później stałam przed tym samym garazem. Weszlismy i zjechalismy na sam dół. Kyle otworzył drzwi z numerem 1 a moim oczom ukazał się długii korytarz. Bolala już mnie ręka, bo Kyle sciskal ja bardzo mocno, ale postanowilam być silna. Doszliśmy do końca, a przedemną stały wielkie wrota, które w pewnym momencie się otworzyły. Dwóch mężczyzn wynosiło na noszach kobiete, która zwijała się z bulu. Kyle  (...)

Inna niż wszyscy cz.13

Dodał/a: agacia 2016-04-16 20:58:53 czytano 520 razy
-Uspokuj sie. Wejdźmy do srodka wtedy pogadamy.-odpowiedzial mi zdenerwowany Kyle, zapewne takze mojim zachowaniem. Weszlismy do srodka, do salonu, mimo zdenerwowania, zmusiłam się by usiąść. Szukalam wzroku Kyla, odnalazłam go był blady, jeszcze nigdy nie widzialam kogos o tak smutnym i zaniepokojonym spojrzeniu (...)

Inna niż wszyscy cz.12

Dodał/a: agacia 2016-04-15 21:59:44 czytano 478 razy
Następny dzień tak swietnie sie zapowiadał, miałam nadzieje ze będe mogła troche poleniuchować. Wstałam jeszcze tylko po wode, ale jakos nie mialam ochoty widziec Kyla. Tak dziwnie czulam sie w jego towarzystwie, pewnie dlatego że czytał mi w myślach. Stanełam blizej jednej z scian i usłyszałam odgłosy przewracania kartki, a potem spokojny oddech. Pomyslałam zr pewnie kolejna moc się ukazuje i nie myliłam się (...)

Inna niż wszyscy cz.11

Dodał/a: agacia 2016-04-14 23:03:23 czytano 484 razy
-No dobra. Zaczne od tego ze w naszych plemiomach rodzą się równoczesnie dzieci tronu czyli królowie o tej samej krwi. Nasz stary król, choc nie taki stary, zaginoł kilkadziesiąt lat temu, ozenil sie z przymusu. Jednakze byl prawdziwie zakochany w smiertelniczce. Zdradzil swą zone i został wygnany z królestwa, krazy plotka ze jest uwięziony u jedej ze swoich wielbicielek... Tak czy inaczej jemu i jej wybramce narodziło się  (...)

Inna niż wszyscy cz.10

Dodał/a: agacia 2016-04-09 09:45:33 czytano 482 razy
Mineła dobra chwila zanim się uspokoiłam, mimo to ciągle szukałam oparcia dla stóp. Czulam że usnusze się coraz wyrzej i wyrzej, z jednej strony to było wspaniałe! Ale z drugiej serce stawało mi ze strachu. W myślach błagałam na ziemie, zaczełam się pomału zsuwać na dół. Poczulam się już lepiej kiedy poczułam podłoge. Stanełam na chwiejnych i upadlam na ziemie z wrażenia. Przed chwilą dosłownie frunełam (...)

Inna niż wszyscy cz.9

Dodał/a: agacia 2016-04-07 21:49:33 czytano 494 razy
Kyle wlał kilka kropel fioletowego płynu do szklanki i dolał soku. Nie zamierzalam nawet otworzyć ust, i nawet nie zauważylam kiedy wypilam już połowe szklanki. Smakowało to ochydnie, czułam jak bym miala w ustach metal. Kiedy przypomniqlam sobie ze to jest krew chcialam puscić szklanke, ale Kyle mocno ją trzymał. Zaczeło mi się dziwnie kręcić w głowie, słyszałam głosy, ale takie znajome, a jednocześnie podejżane (...)

Inna niż wszyscy cz.8

Dodał/a: agacia 2016-04-05 21:46:44 czytano 468 razy
Następnego dnia miałam dużo czasu wolnego, Kyle z rana uparl się zeby zobaczyć moje rany po tym wydarzeniu na statku. Nie mialam wyboru zgodziłam się. Jeszcze nie było z nimi najlepiej. Ja zostałam sama w domu, a Kyle miał jakieś treningi. Oczywiście nie pozwolil mi tak poprostu zmarnowac dnia i pokazał mi jakieś dziwne cwiczenie. Ustawil jabłko na stole i kazal za pomocą umysłu ją przesunąć. To wydawało się nie  (...)