Opowiadania w kategorii Chcę się wygadać

Chcesz się wygadać. Masz problem? Nie masz problemu? Potrzebna Ci pomoc? A może chcesz się zwierzyć, pochwalić albo pożalić i nie masz komu? Zrób to tu. Podziel się tym, co leży Ci na sercu!

Dla Mojej idolki z quku!

Dodał/a: Nela forever 2018-05-28 18:31:15 czytano 69 razy
Inspirujesz mnie każdego dnia, Twoje opowiadanie siłę mi da! Gdy patrzę na TWE serie 2, I na 3 rozwijającą się, (...)

Sens Życia

Dodał/a: Weronika 2018-05-02 23:05:02 czytano 130 razy
Życie to tylko życie rodzimy się dorastamy większość zakłada rodziny i żyje szczęśliwie. Mam 15 lat i w takim wieku może się wydawać "dzieci" mało wiedzą, ale tak naprawdę ja sądzę że to błędne stwierdzenie. Dzisiaj obok mojego domu mężczyzna miał wypadek na motorze i niestety nie przeżył. Nie znałam go ani nie widziałam wypadku ale przejeło mnie to .Uświadomiłam sobie czym jest życie w ułamku sekundy stracił wszystko nigdy nie zobaczy swojej rodziny nie napije się kawy (...)

Uzależniona

Dodał/a: Uzależniona 2018-02-27 17:46:04 czytano 403 razy
Około dwoch lat temu zaczełam robić sobie zdjecia. Na początku były to zdjecia w ubraniu z czasem bez , w bieliźnie i bez niej. Robiłam mnostwo zdjec ktore po jakims czasie wyslalam kilku osobom , poznanym przez gg i mojemu bliskiemu przyjacielowi ktoremu takie zdjecia wysylalam regularnie przez jakis czas. Na zdjeciach nigdy nie pokazywalam twarzy , uzaleznilam sie od komplementow od tylu milych slow czulam sie atrakcyjna , kiedy slyszalam ze jestem piekna czulam sie bardzo pewna siebie (...)

Nie wiem co mam robić ?

Dodał/a: Basia 2018-01-15 23:30:34 czytano 319 razy
Witam mam 23 lata w wieku 16 lat zaszłam w ciąże mój chłopak miał 19 lat, od początku lubiał sobie wypić, a jak wypije to ma trudny harakter, chce bić każdego bez powodu, przezywa, jeździ po pijaku itd. Jak miałam urodzić to Mama mi dała na cała wyprawkę, on nie dał na nic jeszcze mówił że to nie jego dziecko, a on był moim pierwszym chłopakiem później było ino gorzej Zabranial mi wychodzic z domu, spotykać się z koleżankami Z mamą nie mogłam nigdzie jeździć, nie dawał na utrzymanie  (...)

8 lat poszło na marne

Dodał/a: Gosiix_340 2017-11-01 19:19:28 czytano 270 razy
Hej, w sumie jestem tu nowa i chciałam wam się wygadać. Moja przyjaciółka Marta zerwała ze mną przyjaźń miesiąc temu. Był to strzał prosto w serce. Dużo się kłóciłyśmy, ale też godziłyśmy. W końcu miała ona tego wszystkiego dosyć. Zmieniałam się na gorsze , byłam chamska, dużo przeklinałam, wszystkich wyzywałam. W sumie to chciałam zaszpanować, że jestem taka fajna bo przeklinam itd. To nie wyszło na dobre. Moja cała klasa się odemnie odwróciła (jestem w klasie 6), nikt się do mnie nie (...)

nieszczęścia miłość

Dodał/a: Rubineczek 2017-10-04 17:52:09 czytano 195 razy
Tak jak zawsze co rano Maja szykowała się do szkoły nie chciała się wyróżniać z tłumu wiec ubrała rurki i bluzę zjadła śniadanie i wyszła do szkoły. Podszedł do niej chłopak który jej się podobał zaczął z nią rozmawiać rozmawiali tak do konca przerwy i potem spędzali juz tak każdą przerwę ona czuła ze zakochuje się w nim coraz bardziej i chciała mu to wyznać ale nie wiedziała jak i umówili się ze przyjdzie po nią i pójdą razem do szkoły na następny dzień. Na następny dzień Maja postanowiła ze  (...)

Podoba mi się pewien chłopak

Dodał/a: мσżє тωσנα, мσżє иιє 2017-09-29 22:57:50 czytano 222 razy
Hej. Szukałam strony na której mogę się wygadać. No więc trafiłam tutaj. Jest taki chłopak w mojej klasie. Rok temu podobał mi się trochę, po jakimś czasie przez jedną (...)

Czasu nie cofnę

Dodał/a: Odserca 2017-08-25 09:35:15 czytano 865 razy
Nie wiem od czego zacząć. Mam 22 lata , jestem w związku od 4 lat. Mój chlopak jest moja pierwsza miłością , najwiekszym skarbem jaki mam , przyjacielem i pierwszym mężczyzną w życiu. Między nami bywało różnie jako że jestem osobą ktora poprzez nieszczęsliwe dziecinstwo caly czas pragnie okazywania uczuc , po pewnym czasie zaczelo mi tego brakowac. Mój chlopak nie mówil ze mnie kocha , nie słyszalam od niego ze mnie  (...)

Zniszczona psychika

Dodał/a: Zwykły śmieć 2017-08-14 13:49:46 czytano 416 razy
Odczego zacząć? No właśnie moje życie to jedna wielka fikcja. Pochodzę z biednej rodziny ojciec był w sumie jest alkoholikiem i człowiekiem który zniczył mi życie. Wiecznie bita wyzywana poniżana przez kogoś kto powinien mnie kochać prawda ? Dzieciaki śmiały sie, kiedy wracaliśmy ze szkoły a ojciec leżał najebany gdzies na ulicy. W domu nie było pieniędzy rzecz jasna, start przyprowadził do domu tego bydlaka kiedy miałam 10 lat  (...)

Tne sie

Dodał/a: Wiolciak23 2017-08-04 21:08:41 czytano 422 razy
Hej wszystkim. Jestem Wioleta mam 18 lat. Gdy miałam 13 lat miałam problem ze sobą , z myślami. Była połowa roku szkolnego w 6klasie podstawowej. Wtedy miałam poważna kłótnie z przyjaciółka. Więc postanowiłam zrobić mała ranę tak jak robili to inni. O dziwo było mi lżej. Przez jakiś czas nie robiłam tego.Az do rozpoczęcia roku w gimnazjum. Zaczęły sie wyzwiska, wysmiewanie sie . Pierw robiłam to cyrklem. Zobaczyła to (...)