Opowiadania w kategorii Chcę się wygadać

Chcesz się wygadać. Masz problem? Nie masz problemu? Potrzebna Ci pomoc? A może chcesz się zwierzyć, pochwalić albo pożalić i nie masz komu? Zrób to tu. Podziel się tym, co leży Ci na sercu!

Wszytko mnie przerasta

Dodał/a: suka246 2017-06-14 21:37:45 czytano 27 razy
Hej. Na lekcji polskiego pani powiedziała że można wygadać w internecie, więc próbuje... A więc mam 15 lat mieszkam na wsi xd ale to nie o to chodzi.. Nie ma za kolorowego życia... Jestem nastolatką z tysiącem problemów, które uważam za blachę i nikomu o nich nie mówię, i to wszytko dusze w sobie. A więc jednym z głównych problemów są moi rodzice którzy moim  (...)

My

Dodał/a: Beznadziejna 2017-03-08 21:46:38 czytano 97 razy
Moja przyjaciółka nie była w nim zakochana tylko czuła do niego przywiązanie. A on nie lubiany chłopak który palił. Wszystko ok do czasu kiedy oni zaczęli się do siebie zbliżać... Oczywiście chciałam szczęścia mej przyjaciółki a jednocześnie wiedziałam że nie powinna się z nim zadawać. Nie słuchała. Zaczęła lekceważyć szkole i swoich przyjaciół. W tym mnie. Czuje się okropnie a ona nie zwraca na to uwagi. Boje się ze ten chłopak ja (...)

Jak wszystko zacząć od nowa?

Dodał/a: Kreatywna 2017-02-23 13:05:51 czytano 124 razy
Wielu z nas posiada jakiś nałóg. Papierosy, narkotyki, alkohol. Ehh. Strasznie ciężko wyjść z takiego gówna. Jak ja w nie weszłam?Wszystko było związane z chłopakiem. Impreza, muzyka, odreagowanie problemów to wszystko sprowadziło mnie do takiego stanu. Było fajnie można powiedzieć, że zajebiście . Zakochałam się w nim i nic innego mnie nie obchodziło. Olałam przyjaciół. Dla dobrego humoru gdy u mnie spał zapaliliśmy trawkę (...)

Jak to jest być kochanym

Dodał/a: NYxi 2017-02-19 10:38:16 czytano 88 razy
Jak to jest być kochanym? Tego nie wiem. Myślę ze miłość nie zaistniała narazie w moim życiu. Z rodziną mało okazujemy sobie miłość, mało spędzam z nimi czasu. Można by powiedzieć że ich wcale nie znam. Nie to że ukrywam się w swoim pokoju, bo tak nie jest. Po prostu nie ma mnie w domu, dom jest dla mnie jak hotel. Ale ja wcale nie potrzebuje miłości. Dobrze mi jest byc samotną. Wolała bym być chyba sama na tym świecie (...)

Zgwałcona przez... Co robić? Proszę, pomocy!

Dodał/a: załamanażyciem508 2017-02-18 18:37:46 czytano 224 razy
Mam 16 lat i jestem Maja. Moi rodzice się rozwiedli i od 3 lat mieszkam z mamą, a od 4 miesięcy z nią i jej partnerem. Pewnego dnia mama poszła do koleżanki. Najpierw na zakupy potem do jej domu zrobić babski wieczór. Tego wieczoru Marcin ( kochanek mamy ) miał iść do kolegi. Nie wiem jakiego i nie wiem po co. Nie mówił. Powiedział że jak mama zrobiła sobie wypad do koleżanki to on do kolegi. Bardzo kochałam i kocham swoją  (...)

Problem z całowaniem?

Dodał/a: ciekawaswiata 2017-02-12 17:44:13 czytano 91 razy
Hej. Ogólnie to mam pewnien problem z którym zmagam się juz od pewnego czasu i z którym nie potrafie sobie jakos poradzić. Problem jest z chłopakami.. Jestem osobą, która lubi zawierać nowe znajomości, bawić sie, śmiać ale jeśli chodzi o chłopaków to jest jakoś inaczej. Poprostu kiedy zaczyna byc poważnie to zazwyczaj kończe znajomość. Ostatnio poznałam chłopaka starszego ode mnie o 2 lata, on juz na pierwszym spotkaniu  (...)

mój pamietniczku

Dodał/a: Gosia 2017-02-09 20:57:11 czytano 67 razy
Ja ambitne studia, on bez matury Ja firma, on robotnik Ja zadbana, on wiecznie brudny (...)

Mój pożegnalny list do P.

Dodał/a: SennaMgła 2017-01-18 11:41:42 czytano 127 razy
Nawet nie wiem od czego zacząć, nie sadziłam, ze nasza znajomość będzie tak wyglądać. To miało być przejściowe, chwilowe i miało mnie nie obejść kiedy by się skończyło. Tymczasem teraz zastanawiam się dlaczego Cie obok nie ma, czemu nie mogę Cie dotknąć, pocałować, przytulic, powiedzieć jak mi na Tobie zależy, jak bardzo chciałabym żeby Tobie na mnie tez. Oddałabym teraz wszystko żebyś chciał mi oddać choćby  (...)

Co by było gdybym dała mu szansę..

Dodał/a: Zakochana 2016-12-27 20:22:01 czytano 213 razy
Zaczęło się niewinnie. Kolega z klasy wraz z moją najlepszą przyjaciółką chcieli mnie zeswatać z kolegą z równoległej klasy, któremu się podobałam. Nie znałam go zbyt dobrze bo nie utrzymywaliśmy kontaktu. Pewnego wieczoru napisał do mnie na fb "Cześć". Muszę przyznać, że rozmowa nam się kleiła. Niestety w realu nie było już tak kolorowo. W internecie mogliśmy rozmawiać godzinami a kiedy wiedzieliśmy się w szkole (...)

Czy jest coś jescze?

Dodał/a: Hopeful1026 2016-11-13 18:09:58 czytano 173 razy
Wszystko się zaczęło kilka tygodni wcześniej, miesiąc po rozpoczęciu liceum. Nigdy się nie uczyłam bardzo dobrze. Zawsze byłam przeciętna. Kocham taniec, ale tylko dwa razy w życiu cokolwiek wygrałam, a tańczę już od ośmiu. Dostałam pierwszą jedynkę w szkole. Zdarza się, nic specjalnego. W domu tylko to powiedziałam i już Dziecko, jak dostaniesz jeszcze jedną to miesiąc bez tańca. Przyzwyczaiłam się do takich gróźb (...)