Opowiadania w kategorii Chcę się wygadać

Chcesz się wygadać. Masz problem? Nie masz problemu? Potrzebna Ci pomoc? A może chcesz się zwierzyć, pochwalić albo pożalić i nie masz komu? Zrób to tu. Podziel się tym, co leży Ci na sercu!

Zniszczona psychika

Dodał/a: Zwykły śmieć 2017-08-14 13:49:46 czytano 13 razy
Odczego zacząć? No właśnie moje życie to jedna wielka fikcja. Pochodzę z biednej rodziny ojciec był w sumie jest alkoholikiem i człowiekiem który zniczył mi życie. Wiecznie bita wyzywana poniżana przez kogoś kto powinien mnie kochać prawda ? Dzieciaki śmiały sie, kiedy wracaliśmy ze szkoły a ojciec leżał najebany gdzies na ulicy. W domu nie było pieniędzy rzecz jasna, start przyprowadził do domu tego bydlaka kiedy miałam 10 lat  (...)

Tne sie

Dodał/a: Wiolciak23 2017-08-04 21:08:41 czytano 25 razy
Hej wszystkim. Jestem Wioleta mam 18 lat. Gdy miałam 13 lat miałam problem ze sobą , z myślami. Była połowa roku szkolnego w 6klasie podstawowej. Wtedy miałam poważna kłótnie z przyjaciółka. Więc postanowiłam zrobić mała ranę tak jak robili to inni. O dziwo było mi lżej. Przez jakiś czas nie robiłam tego.Az do rozpoczęcia roku w gimnazjum. Zaczęły sie wyzwiska, wysmiewanie sie . Pierw robiłam to cyrklem. Zobaczyła to (...)

ON

Dodał/a: BLANKA 998 2017-07-21 02:02:00 czytano 58 razy
Mam chłopaka który ma 21 lat i za nie długo wychodzi z poprawczaka, moim rodzicom na początku było go trudno zaakceptować, ale po czasie go zaakceptowali. Na początku związku z nim było cudownie żadnych kłamstw, cudowne randki, ale od pewnego czasu wszystko się zmieniło, zaczął mnie kłamać i oszukiwać. Mam dostęp do jego Fb więc to nie problem żeby sprawdzić czy z kimś pisze, na początku nie sprawdzałam, lecz po czasie (...)

Wszytko mnie przerasta

Dodał/a: suka246 2017-06-14 21:37:45 czytano 146 razy
Hej. Na lekcji polskiego pani powiedziała że można wygadać w internecie, więc próbuje... A więc mam 15 lat mieszkam na wsi xd ale to nie o to chodzi.. Nie ma za kolorowego życia... Jestem nastolatką z tysiącem problemów, które uważam za blachę i nikomu o nich nie mówię, i to wszytko dusze w sobie. A więc jednym z głównych problemów są moi rodzice którzy moim  (...)

My

Dodał/a: Beznadziejna 2017-03-08 21:46:38 czytano 141 razy
Moja przyjaciółka nie była w nim zakochana tylko czuła do niego przywiązanie. A on nie lubiany chłopak który palił. Wszystko ok do czasu kiedy oni zaczęli się do siebie zbliżać... Oczywiście chciałam szczęścia mej przyjaciółki a jednocześnie wiedziałam że nie powinna się z nim zadawać. Nie słuchała. Zaczęła lekceważyć szkole i swoich przyjaciół. W tym mnie. Czuje się okropnie a ona nie zwraca na to uwagi. Boje się ze ten chłopak ja (...)

Jak wszystko zacząć od nowa?

Dodał/a: Kreatywna 2017-02-23 13:05:51 czytano 168 razy
Wielu z nas posiada jakiś nałóg. Papierosy, narkotyki, alkohol. Ehh. Strasznie ciężko wyjść z takiego gówna. Jak ja w nie weszłam?Wszystko było związane z chłopakiem. Impreza, muzyka, odreagowanie problemów to wszystko sprowadziło mnie do takiego stanu. Było fajnie można powiedzieć, że zajebiście . Zakochałam się w nim i nic innego mnie nie obchodziło. Olałam przyjaciół. Dla dobrego humoru gdy u mnie spał zapaliliśmy trawkę (...)

Jak to jest być kochanym

Dodał/a: NYxi 2017-02-19 10:38:16 czytano 144 razy
Jak to jest być kochanym? Tego nie wiem. Myślę ze miłość nie zaistniała narazie w moim życiu. Z rodziną mało okazujemy sobie miłość, mało spędzam z nimi czasu. Można by powiedzieć że ich wcale nie znam. Nie to że ukrywam się w swoim pokoju, bo tak nie jest. Po prostu nie ma mnie w domu, dom jest dla mnie jak hotel. Ale ja wcale nie potrzebuje miłości. Dobrze mi jest byc samotną. Wolała bym być chyba sama na tym świecie (...)

Zgwałcona przez... Co robić? Proszę, pomocy!

Dodał/a: załamanażyciem508 2017-02-18 18:37:46 czytano 338 razy
Mam 16 lat i jestem Maja. Moi rodzice się rozwiedli i od 3 lat mieszkam z mamą, a od 4 miesięcy z nią i jej partnerem. Pewnego dnia mama poszła do koleżanki. Najpierw na zakupy potem do jej domu zrobić babski wieczór. Tego wieczoru Marcin ( kochanek mamy ) miał iść do kolegi. Nie wiem jakiego i nie wiem po co. Nie mówił. Powiedział że jak mama zrobiła sobie wypad do koleżanki to on do kolegi. Bardzo kochałam i kocham swoją  (...)

Problem z całowaniem?

Dodał/a: ciekawaswiata 2017-02-12 17:44:13 czytano 135 razy
Hej. Ogólnie to mam pewnien problem z którym zmagam się juz od pewnego czasu i z którym nie potrafie sobie jakos poradzić. Problem jest z chłopakami.. Jestem osobą, która lubi zawierać nowe znajomości, bawić sie, śmiać ale jeśli chodzi o chłopaków to jest jakoś inaczej. Poprostu kiedy zaczyna byc poważnie to zazwyczaj kończe znajomość. Ostatnio poznałam chłopaka starszego ode mnie o 2 lata, on juz na pierwszym spotkaniu  (...)

mój pamietniczku

Dodał/a: Gosia 2017-02-09 20:57:11 czytano 122 razy
Ja ambitne studia, on bez matury Ja firma, on robotnik Ja zadbana, on wiecznie brudny (...)