Opowiadania w kategorii Chcę się wygadać

Chcesz się wygadać. Masz problem? Nie masz problemu? Potrzebna Ci pomoc? A może chcesz się zwierzyć, pochwalić albo pożalić i nie masz komu? Zrób to tu. Podziel się tym, co leży Ci na sercu!

8 lat poszło na marne

Dodał/a: Gosiix_340 2017-11-01 19:19:28 czytano 65 razy
Hej, w sumie jestem tu nowa i chciałam wam się wygadać. Moja przyjaciółka Marta zerwała ze mną przyjaźń miesiąc temu. Był to strzał prosto w serce. Dużo się kłóciłyśmy, ale też godziłyśmy. W końcu miała ona tego wszystkiego dosyć. Zmieniałam się na gorsze , byłam chamska, dużo przeklinałam, wszystkich wyzywałam. W sumie to chciałam zaszpanować, że jestem taka fajna bo przeklinam itd. To nie wyszło na dobre. Moja cała klasa się odemnie odwróciła (jestem w klasie 6), nikt się do mnie nie (...)

nieszczęścia miłość

Dodał/a: Rubineczek 2017-10-04 17:52:09 czytano 56 razy
Tak jak zawsze co rano Maja szykowała się do szkoły nie chciała się wyróżniać z tłumu wiec ubrała rurki i bluzę zjadła śniadanie i wyszła do szkoły. Podszedł do niej chłopak który jej się podobał zaczął z nią rozmawiać rozmawiali tak do konca przerwy i potem spędzali juz tak każdą przerwę ona czuła ze zakochuje się w nim coraz bardziej i chciała mu to wyznać ale nie wiedziała jak i umówili się ze przyjdzie po nią i pójdą razem do szkoły na następny dzień. Na następny dzień Maja postanowiła ze  (...)

Podoba mi się pewien chłopak

Dodał/a: мσżє тωσנα, мσżє иιє 2017-09-29 22:57:50 czytano 36 razy
Hej. Szukałam strony na której mogę się wygadać. No więc trafiłam tutaj. Jest taki chłopak w mojej klasie. Rok temu podobał mi się trochę, po jakimś czasie przez jedną (...)

Czasu nie cofnę

Dodał/a: Odserca 2017-08-25 09:35:15 czytano 227 razy
Nie wiem od czego zacząć. Mam 22 lata , jestem w związku od 4 lat. Mój chlopak jest moja pierwsza miłością , najwiekszym skarbem jaki mam , przyjacielem i pierwszym mężczyzną w życiu. Między nami bywało różnie jako że jestem osobą ktora poprzez nieszczęsliwe dziecinstwo caly czas pragnie okazywania uczuc , po pewnym czasie zaczelo mi tego brakowac. Mój chlopak nie mówil ze mnie kocha , nie słyszalam od niego ze mnie  (...)

Zniszczona psychika

Dodał/a: Zwykły śmieć 2017-08-14 13:49:46 czytano 151 razy
Odczego zacząć? No właśnie moje życie to jedna wielka fikcja. Pochodzę z biednej rodziny ojciec był w sumie jest alkoholikiem i człowiekiem który zniczył mi życie. Wiecznie bita wyzywana poniżana przez kogoś kto powinien mnie kochać prawda ? Dzieciaki śmiały sie, kiedy wracaliśmy ze szkoły a ojciec leżał najebany gdzies na ulicy. W domu nie było pieniędzy rzecz jasna, start przyprowadził do domu tego bydlaka kiedy miałam 10 lat  (...)

Tne sie

Dodał/a: Wiolciak23 2017-08-04 21:08:41 czytano 195 razy
Hej wszystkim. Jestem Wioleta mam 18 lat. Gdy miałam 13 lat miałam problem ze sobą , z myślami. Była połowa roku szkolnego w 6klasie podstawowej. Wtedy miałam poważna kłótnie z przyjaciółka. Więc postanowiłam zrobić mała ranę tak jak robili to inni. O dziwo było mi lżej. Przez jakiś czas nie robiłam tego.Az do rozpoczęcia roku w gimnazjum. Zaczęły sie wyzwiska, wysmiewanie sie . Pierw robiłam to cyrklem. Zobaczyła to (...)

ON

Dodał/a: BLANKA 998 2017-07-21 02:02:00 czytano 135 razy
Mam chłopaka który ma 21 lat i za nie długo wychodzi z poprawczaka, moim rodzicom na początku było go trudno zaakceptować, ale po czasie go zaakceptowali. Na początku związku z nim było cudownie żadnych kłamstw, cudowne randki, ale od pewnego czasu wszystko się zmieniło, zaczął mnie kłamać i oszukiwać. Mam dostęp do jego Fb więc to nie problem żeby sprawdzić czy z kimś pisze, na początku nie sprawdzałam, lecz po czasie (...)

Wszytko mnie przerasta

Dodał/a: suka246 2017-06-14 21:37:45 czytano 263 razy
Hej. Na lekcji polskiego pani powiedziała że można wygadać w internecie, więc próbuje... A więc mam 15 lat mieszkam na wsi xd ale to nie o to chodzi.. Nie ma za kolorowego życia... Jestem nastolatką z tysiącem problemów, które uważam za blachę i nikomu o nich nie mówię, i to wszytko dusze w sobie. A więc jednym z głównych problemów są moi rodzice którzy moim  (...)

My

Dodał/a: Beznadziejna 2017-03-08 21:46:38 czytano 193 razy
Moja przyjaciółka nie była w nim zakochana tylko czuła do niego przywiązanie. A on nie lubiany chłopak który palił. Wszystko ok do czasu kiedy oni zaczęli się do siebie zbliżać... Oczywiście chciałam szczęścia mej przyjaciółki a jednocześnie wiedziałam że nie powinna się z nim zadawać. Nie słuchała. Zaczęła lekceważyć szkole i swoich przyjaciół. W tym mnie. Czuje się okropnie a ona nie zwraca na to uwagi. Boje się ze ten chłopak ja (...)

Jak wszystko zacząć od nowa?

Dodał/a: Kreatywna 2017-02-23 13:05:51 czytano 239 razy
Wielu z nas posiada jakiś nałóg. Papierosy, narkotyki, alkohol. Ehh. Strasznie ciężko wyjść z takiego gówna. Jak ja w nie weszłam?Wszystko było związane z chłopakiem. Impreza, muzyka, odreagowanie problemów to wszystko sprowadziło mnie do takiego stanu. Było fajnie można powiedzieć, że zajebiście . Zakochałam się w nim i nic innego mnie nie obchodziło. Olałam przyjaciół. Dla dobrego humoru gdy u mnie spał zapaliliśmy trawkę (...)