Chcę się wygadać

Chcesz się wygadać. Masz problem? Nie masz problemu? Potrzebna Ci pomoc? A może chcesz się zwierzyć, pochwalić albo pożalić i nie masz komu? Zrób to tu. Podziel się tym, co leży Ci na sercu!

Co by było gdybym dała mu szansę..

Dodał/a: Zakochana 2016-12-27 20:22:01 czytano 41 razy
Zaczęło się niewinnie. Kolega z klasy wraz z moją najlepszą przyjaciółką chcieli mnie zeswatać z kolegą z równoległej klasy, któremu się podobałam. Nie znałam go zbyt dobrze bo nie utrzymywaliśmy kontaktu. Pewnego wieczoru napisał do mnie na fb "Cześć". Muszę przyznać, że rozmowa nam się kleiła. Niestety w realu nie było już tak kolorowo. W internecie mogliśmy rozmawiać godzinami a kiedy wiedzieliśmy się w szkole (...)

Czy jest coś jescze?

Dodał/a: Hopeful1026 2016-11-13 18:09:58 czytano 80 razy
Wszystko się zaczęło kilka tygodni wcześniej, miesiąc po rozpoczęciu liceum. Nigdy się nie uczyłam bardzo dobrze. Zawsze byłam przeciętna. Kocham taniec, ale tylko dwa razy w życiu cokolwiek wygrałam, a tańczę już od ośmiu. Dostałam pierwszą jedynkę w szkole. Zdarza się, nic specjalnego. W domu tylko to powiedziałam i już Dziecko, jak dostaniesz jeszcze jedną to miesiąc bez tańca. Przyzwyczaiłam się do takich gróźb (...)

GWAŁT

Dodał/a: Faustyś 2016-11-09 16:15:44 czytano 691 razy
hey, mam na imię Faustyna(17l). Opowiem Wam co mi się przytrafiło. Wydarzyło się to 05.08.2015 roku. Dzień przed narodzinami mojego ukochanego kuzynka. Była to środa, parę minut po 15-tej. Wracałam z mszy z parafii pod wezwaniem Św. Stanisława BM w Czeladzi. Z miasta weszłam na pole uprawne, prze które przeszłam może w dwie minuty – nie więcej, następnie weszłam do lasu. Szłam prószką leśną, przeszłam (...)

O całym moim życiu

Dodał/a: Marcela.xo 2016-10-28 19:14:08 czytano 89 razy
Mam 15 lat może powiecie że jakaś durna nastolatka czy cos no nw w sumie przywyczailam sie. Pochodzę z rodziny niby normalnej znaczy mam dom fajne buty i wgl . Ale mój tata bardzo często pije chodzi "pod sklep" za każdym razem się boję o niego ponieważ on jest chory pare razy w  (...)

Zakochana ? Nie

Dodał/a: Zaciekawiona 2016-09-30 17:31:40 czytano 135 razy
To było w szóstej klasie spotkałam go poraz pierwszy przynajmniej wtedy jeszcze go nie pamiętałam . Było to w kościele po roratach chciałam obrazek i podeszła m do ministranta z kuzynką wtedy podszedł do nas on popatrzyłam się na niego przez chwilę i zorientowałam że sie do mnie uśmiecha wiec odwzajemnilam go i chyba przez kilka sekund patrzylismy sie na siebie aż w końcu przestał i chyba sam był w szoku co zrobił i gadał  (...)

Nasz wygląd ma znaczenie... dla nas samych

Dodał/a: Matas 2016-09-24 04:15:16 czytano 75 razy
Zawsze byłem w oczach ludzi nikim. Taki stereotypowy kujon z historyjek. Brakowało tylko wieszania mnie za majtki na maszcie. Ponadto byłem dość agresywny, co ludzie w moim otoczeniu wykorzystywali. Wiecie, ciągle mnie zaczepiali i jak przychodziło co do czego to ja zaczynałem. Nie byłem jakoś szczególnie lubiany wśród nauczycieli, raczej tak samo jak reszta łobuzów. Z tego powodu po prostu skoro większość osób była  (...)

Tandetna historia o przyjaźni.

Dodał/a: aania 2016-09-23 22:43:20 czytano 62 razy
Otóż kumplowałyśmy się i było zabawnie jak w żadnej z moich przyjaźni. Wszystkie chyba trochę zaczęłyśmy się w pewnym momencie zachowywać jak święte krowy, pełna akceptacja siebie. Ale. Ale żałosne były dla nas słabości, niezręczność. Często podkręcone na pokaz. To wzięło się od Karoliny ale szybko podłapałyśmy. Emila często dostawała po nosie jako ta najbardziej nieśmiała, ale w gruncie rzeczy wszystkie  (...)

Będziemy tęsknić

Dodał/a: anonimus 2016-09-15 17:00:04 czytano 97 razy
Na każdego w życiu czeka śmierć, niestety. Każdy z nas będzie musiał przebrnąć przez ten trudny okres żałoby po kimś bliskim. Nadszedł ten moment, kiedy i ja muszę pożegnać kogoś, kogo bardzo lubiłam i szanowałam. Nie był to nikt z mojej rodziny. Był to mój kolega. Może nie spotykaliśmy się codziennie, może nie miała z nim takiej więzi jak niektórzy, ale jego śmierć była dla mnie ciosem w samo serce (...)

Chce przestać.

Dodał/a: Agliww 2016-08-15 01:33:45 czytano 205 razy
Wiec zacznijmy od początku. Pod koniec roku szkolnego 2015 roku zaczal sie mną interesować Dominik z 3 klasy, ja byłam wtedy w drugiej. Zaczal do mnie pisać, że mu sie podobam.. Ze jestem wręcz stworzona dla niego. Zaczęliśmy sie umawiać na spotkania.. I w końcu stało sie tak ze zostaliśmy parą dokładnie 1 lipca. Było cudownie. Czułam sie z nim wspaniale. On nie patrzył na mój wygląd ( nie wiem czy wspominałam ale  (...)

Moja mała historia.

Dodał/a: ginger 2016-07-29 23:19:20 czytano 144 razy
Wyobraźcie sobie, że jesteście w związku. Nagle druga osoba oznajmia, że przyjaciel jest dla niej ważniejszy, że woli spędzać czas z przyjacielem/przyjaciółką a z Tobą tylko wtedy gdy sama zechce/pozwoli. Nawet przy sytuacji, o której mowa w akapicie wyżej specjalnie musiałem przyjechać do miasta wyżej, bo u niej rzekomo nocowała przyjaciółka i bym im przeszkadzał! Poczułem się odsunięty na boczny tor. Nie (...)

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »  Ostatnia