Opowiadania w kategorii Chcę się wygadać

Chcesz się wygadać. Masz problem? Nie masz problemu? Potrzebna Ci pomoc? A może chcesz się zwierzyć, pochwalić albo pożalić i nie masz komu? Zrób to tu. Podziel się tym, co leży Ci na sercu!

Własna głupota

Dodał/a: Idiotka 2014-08-20 02:40:07 czytano 696 razy
A jeszcze przed tym powiedziałam mu , żeby się na mnie nie patrzył ponieważ mnie to denerwuję . A , gdy szliśmy na plaże graliśmy w siatkówkę ja parę dziewczyn on i jego koledzy odezwałam się do niego , że jest baba , on że ja jestem obojniakiem i wtedy zaczęłam go gonić po plaży przy zachodzie słońca . ( Wiem wygłupiłam się ) To nie koniec , gdy wróciliśmy do szkoły zaczęłam robić jeszcze gorsze rzeczy i to jeszcze przy  (...)

W splątanej sieci nie spełnionych marzeń.

Dodał/a: Nika 2014-08-18 18:07:32 czytano 535 razy
W splątanej sieci nie spełnionych marzeń, zawodów i upadków, we mgle rozlanej jak szklanka mleka podążam przez swe nieszczęśliwe życie. Każdego dnia mam miliony myśli w głowie, które powodują, że zbaczam z toru , którym podążałam w poszukiwaniu szczęścia. Całe swoje życie  (...)

głupotaa..

Dodał/a: pamiii1098 2014-08-02 20:08:40 czytano 632 razy
Cześć. Mam 17 lat. Nie mam się komu wyżalić, ponieważ jedna przyjaciółka o ile mogę ją tak nazwać najprościej w świecie odrzuciła, a druga znalazła sobie lepszą ode mnie Magdę. Może to się wydawać głupie, ale mam chłopaka który mieszka ode mnie ponad 400 km dalej.. Poznaliśmy się głupio bo przez internet w styczniu ubiegłego roku, a jesteśmy ze sobą ponad 10 miesięcy. Nie widzieliśmy się jeszcze nigdy, ale mamy się spotkać na koniec sierpnia na weselu mojego brata ciotecznego. Nie wiem  (...)

zraniona

Dodał/a: Paulina 2014-07-29 18:18:54 czytano 717 razy
Witam, mam 18 lat ale w zyciu przezylam juz duzo. Zawiodlam sie na swoich przyjacielach jak i na rodzinie. Nie mam komu opowiedziec co sie stalo. Pierwsza rzecza jest to, ze od zawsze nie modlam natrafic na tego ,,jedynego,, mialam wielu chlopakow lecz zaden z nich nie byl OK co do mnie, mozecie pomyslec ze to pewnie dlatego ze nie mam urody ale tak nie jest, choc tez nie jestem narcyzem aby siebie tak oceniac. Chlopacy czesto mnie wystawiali do wiatru, lub robili cos co mnie smucilo, powiedzialam  (...)

Dziwne życie.

Dodał/a: ami 2014-07-27 23:39:12 czytano 912 razy
Moje życie nie jest usłane różami. Bywało lepiej ale i gorzej. Zacznę to od czasów podstawówki. Okres wspaniały dla dziecka. Szkoła wtedy jest fajna. Chce się uczyć i bawić. Miałam opinie od psychologa o problemach w nauce i tam było jeszcze opinia od wychowawcy jak z rówieśnikami się zadaje. Tam było napisane ze jestem kolezenska i lubiana w otoczeniu. Kłamstwo nie miałam nikogo wtedy. Byłam sama ! Na lekcji jak rozmawiałam zawsze mnie przegadywali. Oni byli zawsze w centrum a ja (...)

Czy jestem psychopatką?

Dodał/a: Anonimówka 2014-07-03 18:01:00 czytano 701 razy
Parę rozmów wystarczyło żebym go znienawidziła. Zaczęłam więc udawać, że już jest dobrze. Uśmiechałam się, śmiałam i spotykałam ze znajomymi. Miałam ochotę ich wszystkich zabić. Zabić za to, że nie mogę być sobą. Wciąż ich nienawidzę. Ale już jest chyba lepiej. Tylko, że... znów się zakochałam. Nazywa się Hubert. Ale odtrącił mnie (...)

Tak a może jednak niee? Hmm

Dodał/a: pata 2014-06-26 16:39:45 czytano 637 razy
Nie wiem czy można zakochać sie przez internet. Nie znam go osobiście ale jakoś nie mogę bez niego normalnie funkcjonować. Gdy doszło do tego że mieliśmy zerwać kontak to tak to strasznie bolało. Ale nie możemy jakoś tego kontaktu zerwać. Z 5 razy dochodziło do momentu że koniec znajomości ale zawsz albo ja go przekonałam albo on mnie że warto wstrzymać sie z tą decyzja (...)

kocham Cię Paweł na zawsze

Dodał/a: jessi ;)) 2014-06-15 02:08:38 czytano 716 razy
Paweł jesteś najlepszą rzeczą jaką mogłam spotkać. . Jesteś dla mnie bardzo ważny mimo tych wszystkich kłótni i rozstań.. długo nie byliśmy ze sb ale ja jeszcze nie straciłam wiary w nas.. kocham cię najbardziej na świecie. Po mimo że zraniłeś mnie bardzi i ja cb, ja nadal nie potrafię o nas zapomnieć. . To wszystko co było pomiędzy nami to było wyjątkowe! Nie wiem jakimi słowami mam pisać co do cb czuje.. ale naprawdę czuje że jesteś tym jedynym.. przepraszam się również za to że Cię tak bardzo raniłam.. nie żałuję ani jednej chwili jaką z tb przeżyłam. Szczerze ty mi  (...)

niby mam chłopaka ale czy to tak ma wyglądać?

Dodał/a: ania 2014-06-10 19:17:08 czytano 1302 razy
Pisze to nawet nie wiem dlaczego po prostu musze wyrzucić to z siebie gadałm z przyjaciółką ale mam wewnętrzną potrzebe napisania tu.. Mam 14 lat mam chłopaka pewnie osoby strarsze mogą komentować w takim młodym wieku nie można się zakochać.. i takie różne nie ważne nie obchodzi mnie to w każdym wieku można się zakochać... ale to szczegół bardzo go kocham ma na imie Irek jedną jego największą chyba wada to że bardzo lubi grać w gry komputerowe.. i nie ma czasu dla mnie znaczy rozmwia ze mna i tak  (...)

samotna

Dodał/a: samotnaona 2014-06-01 01:16:45 czytano 710 razy
pisze te opowiadanie żeby się wygadać bo tak na prawdę nie mam komu. poznałam chłopaka. zaczęło się od zaczepki na facebooku, pisaliśmy ze sobą po prostu się poznawalismy i spotkaliśmy się. długo czekałam za tym spotkaniem bo mieszkał on za granicą. spotykaliśmy się codziennie jak był w polsce i zostaliśmy parą. po 9 dniu dniach musiał wrócić, trudno było się pożegnać. chciał żebym do niego przyleciała. zgodziłam się. rzuciłam szkole i poleciałam. na poczatku bylo wszystko idealnie po  (...)