Opowiadania w kategorii Chcę się wygadać

Chcesz się wygadać. Masz problem? Nie masz problemu? Potrzebna Ci pomoc? A może chcesz się zwierzyć, pochwalić albo pożalić i nie masz komu? Zrób to tu. Podziel się tym, co leży Ci na sercu!

Dziwna, Ale z życia wzięta

Dodał/a: mlodaleczdojrzala 2015-04-03 01:02:40 czytano 519 razy
Jestem młoda, jestem młoda lecz dojrzała. Jak login na co drugim koncie. Jestem szczęśliwa, uśmiecham się, śmieje, nawet z własnych problemów. Nie wiem czemu. SmIeszy mnie ze nie potrafię ogarnąć życia sama. Mimo to idę sama przed siebie i to własna ścieżka. Jeszcze 8 miesięcy temu byłam w mocnej depresji. :) mimo,ze cierpiałam na bezsenność, problemy ze skoncentrowaneiem się,nauka. Moja mama wtedy wyjechała (...)

Brak sił.

Dodał/a: Julka 2015-03-27 18:37:05 czytano 614 razy
cała obszczana krzyki głodowanie.. Do tego wszystkiego mam strasznę kompleksy nienawidzę swojego ciała, uśmiechu, charakteru całymi dniami mam uśmiech na twarzy dlaczego? To bardzo proste za każdym razem, gdy komuś coś powiedziałam nie umiał mi pomóc i mnie zazwyczaj zostawiał nie chce aby ktokolwiek zauważył, że potrzebuję pomocy aby, wtedy znowu żałować wszystkiego. Ufam tylko zwierzętom wiem, że to może być  (...)

Pomóżcie..

Dodał/a: niezapominajka 2015-03-26 22:41:58 czytano 511 razy
Poznałam go w swoje urodziny, dokładnie 2 listopada, dogadywaliśmy się świetnie. Od tamtego dnia przez prawie miesiąc widywalismy się dzień w dzień. Powtarzał, że ma nadzieję że jestem tą jedyną, że zakochał się "do żywego" i nic nie jest w stanie tego zmienić. Jednak jak widać to były tylko puste słowa. Pewnego pięknego dnia wszystko się zakończyło, a wszystko przez zazdrość mojego byłego chłopaha. Kiedy dowiedział się, że  (...)

Czy to ze mną jest coś nie tak?

Dodał/a: Aankaa 2015-03-18 23:23:25 czytano 673 razy
Nie da się tu streścić całej mojej historii, ale spróbuję to zrobić chociaż w skrócie, ponieważ zależy mi na Waszym zdaniu...Mam na imię Ania i mam 21 lat. Od półtora roku jestem z chłopakiem, o którym marzyłam przez całą szkołę średnią. Między nami było naprawdę dużo zawirowań. Na początku gadaliśmy tylko przez Internet, w szkole jakbyśmy się nie znali. Ciągnęło się to przez rok. Potem nasze rozmowy stały się coraz dłuższe (...)

Kiedy będzie w końcu dobrze ?

Dodał/a: anonim69 2015-01-20 14:49:22 czytano 724 razy
We wrześniu 2013r. poszłam do 1 gimnazjum niecały miesiąc temu poznałam chłopka o rok starszego Piotrka, zakochałam się ale strasznie było dużo kłopotów na początku rozstałam się z nim bo moja mama nie chciała żebym z nim była bo uważała że jest nienormalny bo na gg miał opisy o śmierci.. Mama niczego nie rozumiała a ja go rozumiałam po prostu to był chłopak który potrzebował pomocy.. Ciął się na początku nie  (...)

Smutne, ale prawdziwe

Dodał/a: Sad but true 2015-01-10 20:44:05 czytano 1027 razy
Mam na mię Ania i mam 15 lat. Wiem jestem młoda ale już smutna i zmęczona życiem :C Nigdy nie myślałam o samobójstwie bo zawsze uważałam że samobójcy to tchórze no i niestety wiedziałam że zazwyczaj zostawiają tym żyjącym ludziom pełno zmartwień i kłopotów. Ale nie o tym chciałam napisać... Zacznę od tego, że powinnam być szczęśliwa z tego co mam. Mam (podobno) kochającą rodzinę i przyjaciół. Dlaczego napisałam  (...)

Ja na żywo.HIstoria w pigułce

Dodał/a: bozia 2015-01-05 22:56:27 czytano 595 razy
https://www.youtube.com/channel/UCrcvdvbo7VTL-TdtueaniIQ (...)

Chcę skończyć cz.3

Dodał/a: Nikla0399 2014-12-13 21:33:06 czytano 711 razy
Tak wiem, że czasami przeginam. Ale na prawde tyle co przeżyłam w ciągu mojego nędznego życia... Na prawde mi na nim zależy. Wydaje mi się, że lekko się od niego uzależniłam. Teraz żałuje, że się pociełam. Że chciałam ze sobą skończyć. Bo wtedy nigdy by się nie dowiedział co do niego czuje. Nie wiem czy dobrze zrobie ale mam ochotę mu o wszystkim powiedzieć. Czyli o mojej miłość do niego, o tym jak przez niego płakałam na  (...)

To nie dzieje sie naprawde..

Dodał/a: Nika 2014-12-11 20:00:51 czytano 579 razy
Był i jest jak terrorysta dla swoich dzieci i zony.. Nie moge pojac jak mozna byc takim czlowiekiem.. moj niby ojciec.. nie nawidze go calym swoim sercem jest dla mnie nikim.. mimo ze czasami jest mi go szkoda.. zniszczyl mi zycie.. Mimo to ,ze mam 16 lat mam wlasne poglady i uwazam ze kazdy czlowiek ma szanse aby sie nawrucic i nalezy mu sie druga szansa..kazdy powinien umiec wybaczac..ale ja mu nie wybacze nigdy tego jak  (...)

Chce skończyć cz.2

Dodał/a: Nikla0399 2014-12-10 20:43:01 czytano 2318 razy
No tak tak jak napisałam przedtem nie wiedziałam co mam zrobić i się pociełam, a dokładniej chciałam sobie podciąć żyłe ale mój brat mnie powstrzymał do znaczy rękę miałam i tak już całą pociętą tylko tyle, że złapał moja rękę zanim dotarłam do żyły. Oczywiście nie obyło się od szpitala i kazania wszystkich na około teraz muszę chodzic do szkoły z obandarzowaną ręką żeby nikt się o tym nie dowiedział. Jest to trochę uporczywe bo (...)