Opowiadania w kategorii Chcę się wygadać

Chcesz się wygadać. Masz problem? Nie masz problemu? Potrzebna Ci pomoc? A może chcesz się zwierzyć, pochwalić albo pożalić i nie masz komu? Zrób to tu. Podziel się tym, co leży Ci na sercu!

Nie daje rady

Dodał/a: KA 2015-10-04 21:12:28 czytano 510 razy
Mam 20 lat niedawno urodziłam dziecko (5 miesięcy). Na początku się cieszylam szkołę skonczylam i obrazu rodzina. Teraz mam po mału dość kocham małego ale nieraz mam go dosyć całe dnie tylko z nim i żadnej pomocy ze strony partnera. Do tego czuje się jak bym była dla mojego  (...)

zerwali przez przyjaciółke

Dodał/a: zakochana 2015-08-25 23:12:07 czytano 550 razy
On dawid ona marta mieli 12lat bardzo sie kochali. Codziennie pisali na skype i na facebooku. Mogli rozmaeiać godzinami. On codziennie we wakacje do niej przyjerzdzał. Jak była na wakacjach to dzwonił co kilka godzin. Pewnego dnia jak była u babci pojechał do niej. Poszli razem do  (...)

Jestem naiwna

Dodał/a: Sztyla 2015-07-13 14:50:40 czytano 637 razy
Hej jestem Roksana mam 15 lat i tne się od jakiegos miesiąca.9 maja poznałam Wiktorię moją byłą przyjaciółkę Zaufalam jej i stalysmy sie przyjaciolkami Po 2 miesiacach znajomosci ona stwierdzila ze nasza przyjazn nie ma sensu poniewaz byla na odleglosc Mialysmy do siebie ok. 600 (...)

Zniszczył mnie.

Dodał/a: Wilgus 2015-06-18 18:48:45 czytano 821 razy
Zaczęło się od rozpoczęcia roku szkolnego. Wszystko było pięknie, dogadywalam sie z każdym. W pierwszych dniach szkoły nie zwrocilam na niego uwagi.. Nauczyciele czytali jego imię i nazwisko, ale ja mogłam się tylko domyślać kim on jest. Zjawił się nagle, po dwóch tygodniach od rozpoczęcia. Zaczęłam z nim gadać i okazało się że jest szczerym, kochanym i wrażliwym chłopakiem. Każda dziewczyna o takim marzy (...)

Moja choroba to klatka bez wyjścia..

Dodał/a: Smutna... 2015-06-16 14:02:39 czytano 600 razy
Od pewnego czasu czuje się jak w klatce a dokładnie od zeszłego roku.. Wtedy moje życie diametralnie się zmieniło na gorsze, wszystko się posypało jeszcze bardziej.. Przedtem żyłam całkiem dobrze chociaż muszę się przyznać że od podstawówki choruję na epilepsje, ale były to ataki raz na rok, dwa lata. Zdarzały się tylko w nocy więc nie bałam się wychodzić z domu z myślą że mogę dostać atak. Pracowałam, imprezowałam  (...)

Uśmiech

Dodał/a: zuzu 2015-06-12 17:04:24 czytano 587 razy
Kiedy pierwszy raz zobaczyłam jego uśmiech, serce mi mocniej zabiło. Nigdy nie wierzyłam w miłość od pierwszego wejrzenia, bo uważam, że w miłości nie o to co widoczne chodzi. Koleżanki mówią, że jest nieatrakcyjny, ale dla mnie jest ideałem. Nie w takim sensie, że nie ma wad, ale cokolwiek by się w nim zmieniło, gdyby miał gładką twarz, gdyby był lepiej zbudowany, gdyby nie ten jego krzywy uśmiech, to by nie było to samo (...)

Marzenie

Dodał/a: depressed 2015-05-26 20:27:20 czytano 580 razy
Nawet nie wiesz jak życie w takim 2-letnim związku na odległość od niego jest ciężkie, ale ja nie o tym chciałam napisać. Chcę napisać Ci o moim marzeniu. Więc moim marzeniem jest..... Śmierć. Tak dobrze czytasz, nie daje sobie juz rady na tym bezdusznym, niewrażliwym, szarym, bezosobowym świecie gdzie każdy człowiek wyżywa się na 2 bezbronnym człowieku. Jestem juz zmęczona tym że nie  (...)

Czy to miłość?

Dodał/a: pamira 2015-05-15 20:26:13 czytano 571 razy
Czy jest przystojny? Raczej nie. Miły? No, do mnie się nie odzywa, tak jakby te 6 lat w jednej klasie nic dla Niego nie znaczyło. Inteligentny? Jest tak głupawy, że aż zabawny. A jednak jest jakaś siła, która mnie do Niego przyciąga. Coś sprawia, że gdy zdejmuje koszulkę, choć nie ma kaloryfera, miękną mi kolana. Gdy o Nim myślę kręci mi się w głowie. Marzę, by móc Go przytulić. A wiecie co w tym wszystkim tak boli? Kiedy  (...)

moja historia zycia

Dodał/a: Tomek499 2015-05-01 19:20:09 czytano 605 razy
Wiekszosc nadawanych tresci na tej stronie jest fałszem ale to jest real poniwasz napisze wam muj problem prosz o pomoc ok dwuch tygodni temu moja matka w nocy dostała dużego krwotoku z druk rodnych wezwałem pogotowie rano o jakies szustej byłem jusz w szpitalu buk mi swiatkiem ze to byla najdłusza noc w moim zyciu całą noc niespałem kiedy przyszłem do szpitala siedzałem tam godzine bo czekałem na lekaza zawołali mnie do  (...)

Moment zguby

Dodał/a: cuukiemaster 2015-04-11 23:33:40 czytano 576 razy
Świadomość mojego "momentu zguby" nadeszła dość nieoczekiwanie. Chociaż podświadomie przeczuwałam, że stanie się coś złego - ta niezawodna kobieca intuicja... Zwyczajny dzień w szkole, kolejna nudna lekcja angielskiego i to odliczanie do końca zajęć - ach, kto tego nie zna.. Dzwonek, dosłownie pierwsza wybiegam z sali (potrzeby fizjologiczne XD) na pusty jeszcze korytarz i nagle BUM! Kumulacja emocji uderza we mnie (...)