Opowiadania w kategorii Chcę się wygadać

Chcesz się wygadać. Masz problem? Nie masz problemu? Potrzebna Ci pomoc? A może chcesz się zwierzyć, pochwalić albo pożalić i nie masz komu? Zrób to tu. Podziel się tym, co leży Ci na sercu!

Ogólna lipa

Dodał/a: Marko Polo 2016-03-22 00:47:47 czytano 685 razy
Witajcie, na wstępie powiem, że jestem psychicznie chorą osobą. 8 lat temu moja matka wbiła mi nóż w ramie bo była opętana, mój ojciec w mojej obronie ją zadźgał tym nożem. Niestety.. przesadził i matke zabił, trafił do więzienia na 12 lat. Wychowała mnie babcia, która rok temu zmarła... zmarła przez co? Ojciec wyszedł z paki 2 lata temu, był zdegenerowany choć wyszedł z więzienia za dobre sprawowanie, nie wiem jak udawał (...)

Samotność ...

Dodał/a: Samotna 22 2016-02-15 18:40:15 czytano 483 razy
Niedługo kończę 22 lata jestem sama czuje że nikt mnie nie rozumie ale co najgorsze sama siebie nie rozumiem ... Brak mi czułości kogoś kto by mnie przytulił powiedział ze jestem najważniejsza , było kilku chłopaków którzy chcieli ze mną być ale ja każdemu mówiłam ze nie mogę z nimi być bo nic do nich nie czuje. Kiedyś wyjechałam do pracy za granice na zbiory poznałam tam chłopaka był taki jak w filmach ten niegrzeczny słodki  (...)

Przemijanie

Dodał/a: Hime 2016-01-28 19:19:52 czytano 345 razy
Przeraża mnie to że wszystko tak szybko się kończy, jednocześnie jestem wdzięczna za chwile radości, wzruszenia i smutku, wszystkie przelane łzy dzięki którym mogę pozwolić sobie choć na moment zrzucić z siebie ciężar jaki biorę na siebie, zburzyć mury za którymi chowam się, odgradzając od ludzi. Wolę uciec w swój własny świat, przejść przez życie bokiem. Lepsze to niż poddanie się i odrzucenie daru jakim jest życie... Chociaż lata  (...)

potrzebuje pomocy

Dodał/a: kseepka 2016-01-19 16:04:30 czytano 582 razy
Od 11 lat miałam przyjaciółkę, zawsze dawała mi do zrozumienia ze nigdy mnie nie zostawi... Była dla mnie siostrą a od własnej siostry jeszcze bliższa miała na imię Wiktoria... Zawsze była obok, dawała ciepło i zrozumienie. Teraz tego cholernie brakuje.. Zerwałyśmy przyjaźń o jakąś drobnostkę.. Chciałam walczyć... Lecz sie poddałam.. Mam chłopaka, od ponad roku. Gdy zawsze sie mu zwierzam mówi ze mam przestać i podobne (...)

Między miłością a przyjaźnią nie ma przepaści, to dwa końce tego samego kija

Dodał/a: Zaklopotana96 2016-01-05 01:06:24 czytano 531 razy
We wrześniu tamtego roku podobał mi się chłopak, ma na imię Dominik miał 18 lat, wysoki brunet o zielonych oczach, był moim ideałem. Oddałabym za niego wszystko, ale jednego dnia zmieniło się wszystko. On wyznał mojej siostrze miłość, ja się załamałam a wszystko szybko pryslo jak bańka. W zimę o godzinie 23 wybieglam na ulicę tak jak stałam, w głowie miałam różne myśli więc chciałam od nich jak najszybciej  (...)

Nie rozumiem ludzi.

Dodał/a: ZetKa 2015-12-16 19:02:13 czytano 497 razy
Oczywiście mam przyjaciół i nie jestem jakimś totalnym odludkiem, bo jednak samotna być nie lubię. Uwielbiam przebywać z ludźmi, z którymi można porozmawiać o oczywistych sprawach, które są zwyczajnie normalne, ale brakuje mi osoby, która wytłumaczyłaby mi, o czym tak naprawdę myśli. Rozmawianie z koleżanką o włosach i makijażu nie daje mi za bardzo satysfakcji i nie potrafię nazwać osoby, z którą rozmawiam tylko o  (...)

Nietypowy ziomek

Dodał/a: Sophija 2015-12-06 15:51:11 czytano 1444 razy
Słuchajcie, jest pewien chłopak. Chodzę z nim na popołudniowe zajęcia z rysunku w centrum miasta. Nazywa się X. Uczęszcza tam jeszcze sporo osób, ale to on najbardziej przykuł moją uwagę. Nosi zawsze luźne spodnie, nie dresy, nie. Bardziej przypominają stare jeansy, coś w tym stylu. Dla sprostowania są one zadbane, nigdy niewygniecione, czy brudne. Żadnej skazy, czysta perfekcja. Przepraszam, że nie zatroszczę się o  (...)

Prosze.

Dodał/a: RADA. 2015-12-05 18:48:29 czytano 460 razy
N wiem od czego zacząć. Jest tego tak dużo. Jak w każde szkole jest kozio ofiarny. Tym razem padło na mnie. 4 klasa szkoły podstawowej. Dawałam rade do czasu, aż nie zaczęłam się ciąć. Było fajnie dopóki, aż się uzależniłam. Jestem teraz w klasie 3 gimnazjum. Mam już za sobą nie jedną próbe samobójczą. Na szczęście nie byłam w stanie tego zrobić ani razu. Po drodze dochodziły tabletki nasenne/przeciwbólowe. Miałam dość  (...)

Kim jesteś ?

Dodał/a: Crowded 2015-11-25 10:32:22 czytano 672 razy
Co odpowiesz na pytanie kim jesteś ? Czy będziesz szczery mówiąc o sobie czy w brawurowy sposób opiszesz kogoś kim nie jesteś. Słysząc takie słowa zawsze zastanawiałam się kim ja tak na prawdę jestem . z jednej strony mozna uznać to za banalne pytanie lecz samo odpowiedzenie na nie nie jest juz takie łatwe. Boimy sie przyznać do naszych słabych stron , boimy się powiedzieć o naszych atutach , o których powinniśmy być  (...)

Nie wiem co mam zrobić

Dodał/a: zaplątana 2015-10-13 01:07:42 czytano 500 razy
Podoba mi się pewien chłopak. Jest ode mnie o 3 lata starszy. Chyba sie zakochałam,ale w sumie ciężko mi jest mówić na ten temat. Znam go w sumie od wczesnych lat dzieciństwa,ale bliższy kontakt zdobyliśmy od poprzednich wakacji. Lubiliśmy spędzać ze sobą czas,rozmawiać,pisać. Kiedy zostawaliśmy sam na sam jakoś "dech w piersi mi zapierał". Po prostu nie mogłam nic powiedzieć. (żałosne) On zawsze był w stosunku do mnie  (...)