Opowiadania w kategorii Chcę się wygadać

Chcesz się wygadać. Masz problem? Nie masz problemu? Potrzebna Ci pomoc? A może chcesz się zwierzyć, pochwalić albo pożalić i nie masz komu? Zrób to tu. Podziel się tym, co leży Ci na sercu!

Z życia wzięte

Dodał/a: Majka ;* 2014-02-28 17:25:28 czytano 747 razy
I znów wracają wspomnienia które nie dają nam spokoju . Znów pamiętam jego twarz ten uśmiech to jak na mnie patrzył. Nie ma to już znaczenia , skoro nie ma już do czego wracać. Lecz wspomnienia wciąż nawiedzają w nocy przed snem (...)

Kocham cie

Dodał/a: Kilerka 2014-02-02 19:42:51 czytano 814 razy
Przeżyliśmy ze sobą tyle cudownych chwil.. Mówiłeś że jestem dla ciebie najważniejsza! Że jestem tylko ja.. Znaczyłeś dla mnie więcej niż ktokolwiek mógłby znaczyć! Działaliśmy na siebie jak dwa odmiennne bieguny magnetyczne.. Przyciągaliśmy się do siebie. Twoja Zdrada trafiła we mnie jak kula armatnia z odległości  (...)

Moje życie

Dodał/a: Kilerka 2014-02-01 18:50:42 czytano 1201 razy
Dzieciństwo miałam raczej normalne. Miałam matkę, ojca i dwóch braci. Wszyscy bardzo się kochaliśmy. Jako dziewczynka byłam bardzo szczęśliwa. wszystko zmieniło się kiedy na początku 4 klasy podstawówki ja, mama i moich dwóch braci pojechaliśmy do bielska do rodziny na parę dni. Tata musiał zostać. Miał pracę a szef nie dał mu urlopu, wyjazd bez niego był najgorszą decyzją jaką mogliśmy podjąć, ale kto wiedział, że wszystko się tak ułoży... Wyjazd był  (...)

Ja i moje myśli

Dodał/a: Magda 2014-01-30 21:07:21 czytano 894 razy
Jestem Magda mam 13 lat i chodze do pielrwszej klasy gimnazjum.Nie mam sie komu wyzalic a ni komu powiedziec co czuje :( Pewnego razu siedzialam z moim bratem i jego kolega ktory ma 17 lat . Spodobal mi sie ,ciagle o nim mysle duzo pisalam z nim smsow i na Fb . Juz sie bardzo dobrze zaprzyjaznilismy , spotykalam  (...)

Niepotrzebna

Dodał/a: Klarka 2014-01-20 22:25:31 czytano 1086 razy
Niby potrzebna ale z drugiej strony jednak nie... Mam wszystko o czym każdy by mógł pomarzyć mam obojga rodziców, rodzeństwo, dom, mam się w co ubrać, pięniędzy nam nie brakuje. Ale... właśnie, ale. Ale brakuje mi szczęścia i miłości. Nie chodzi mi o miłość płci przeciwnej tylko od mojej rodziny. Brakuje mi z ich strony zrozumienia i wsparcia. Mama nawet nie zwraca na mnie już uwagi tak jakbym nie istniała, ważniejsza jest dla nich moja starsza siostra która ma obecnie 20 lat, ja mam (...)

moje serce już do kogoś należy

Dodał/a: justnotthink 2014-01-20 14:39:36 czytano 1051 razy
Po tym jak przestałam go widywać spotkałam go dwa razy za każdym razem po przywitaniu i krótkiej rozmowie stał gdzieś w oddali i póki nie odeszłam sie patrzył myślałam że mi sie tylko wydaje bo przecież chciałam żeby tak było ale koleżanka potwierdziła wszystko ja tylko odpowiedziałam że może jej sie wydaje czy cos w każdym razie zmieniłam temat i więcej o nim nie rozmwiałyśmy w sumie ona nawet go nie znała więc nie wspominała o nim już więcej a ja go już więcej nie spotkałam (...)

O tym jak żyć nie żyjąc

Dodał/a: Imani 2014-01-10 13:47:35 czytano 949 razy
Niby żyję. Oddycham, jem, piję, śpię i budzę się następnego dnia. Rozmawiam z ludźmi, dzielę się poglądami, słucham ich (nie zawsze uważnie, ale słucham). Mam swoją pracę, zajęcia, hobby. Mam dom, samochód, trochę innych gratów oraz trochę odłożonych pieniędzy w banku. Mam rodzinę, którą kocham i która często mnie denerwuje, ale cóż poradzić chyba po to ma się rodzinę. Mam wszystko, czego potrzebuję, ale czuję, że to nie jest to. Czuję, że czegoś w nim brakuje. Budzę się, wstaję, pracuję (...)

niePOTRZEBNE 1

Dodał/a: atlaschmur 2013-12-30 19:41:16 czytano 915 razy
Zmieniłam się. Bardzo się zmieniłam od czasu kiedy moja była przyjaciółeczka mnie zostawiła. Tak po prostu powiedziała że już nie musimy się przyjaźnić. To był ogromny cios. W pewnym czasie było wszystko ok. Potem jedna osoba mi o niej przypomniała przez co jeszcze mocniej rozdrapały się moje rany. Jak by ktoś walił w moje serce dłutem. Nie potrafię opisać emocji jakie mi towarzyszą.Czasem chciałabym wydłubać jej oczy plastikową łyżeczką z masłem, a kiedy indziej pogodzić się z  (...)

Zakazany owoc

Dodał/a: NiNeQa 2013-12-26 00:10:15 czytano 1259 razy
W podstawówce na jednej z dyskotek spodobał mi się pewien chłopak. Miał na imię Maciek. Miał ciemną karnację, włosy i oczy. Był wysoki i szczupły. Bardzo wysportowany. Był moim ideałem. W szkole patrzyłam na niego już od jakiegoś czasu. Chciałam podejść, lecz brakowało mi pewności siebie, mimo że byłam bardzo odważną i charyzmatyczną osobą. Dzień po dyskotece, okazało się, że czuje do mnie to samo co ja do niego. Chciał spędzić ze mną trochę czasu. Jako że było to lato (...)

Kilka prawdziwych słów, którymi chcę się podzielić

Dodał/a: bezsensowna 2013-12-16 19:52:31 czytano 937 razy
Kiedyś miałam kogoś kto nie doceniał mnie w ogóle a teraz mam osobę, która mnie kocha i ja kocham ją a nie umiem tego docenić, nie umiem i nie wiem dlaczego i przez to krzywdzę tę osobę. Czuję się winna, że jestem nie taka jak być powinnam a zawsze muszę być najlepsza we wszystkim a tutaj nie umiem i nikt mi nie odpowie i nie (...)