Opowiadania w kategorii Chcę się wygadać

Chcesz się wygadać. Masz problem? Nie masz problemu? Potrzebna Ci pomoc? A może chcesz się zwierzyć, pochwalić albo pożalić i nie masz komu? Zrób to tu. Podziel się tym, co leży Ci na sercu!

Nie wiem co mam robić ?

Dodał/a: Basia 2018-01-15 23:30:34 czytano 578 razy
Witam mam 23 lata w wieku 16 lat zaszłam w ciąże mój chłopak miał 19 lat, od początku lubiał sobie wypić, a jak wypije to ma trudny harakter, chce bić każdego bez powodu, przezywa, jeździ po pijaku itd. Jak miałam urodzić to Mama mi dała na cała wyprawkę, on nie dał na nic jeszcze mówił że to nie jego dziecko, a on był moim pierwszym chłopakiem później było ino gorzej Zabranial mi wychodzic z domu, spotykać się z koleżankami Z mamą nie mogłam nigdzie jeździć, nie dawał na utrzymanie  (...)

8 lat poszło na marne

Dodał/a: Gosiix_340 2017-11-01 19:19:28 czytano 423 razy
Hej, w sumie jestem tu nowa i chciałam wam się wygadać. Moja przyjaciółka Marta zerwała ze mną przyjaźń miesiąc temu. Był to strzał prosto w serce. Dużo się kłóciłyśmy, ale też godziłyśmy. W końcu miała ona tego wszystkiego dosyć. Zmieniałam się na gorsze , byłam chamska, dużo przeklinałam, wszystkich wyzywałam. W sumie to chciałam zaszpanować, że jestem taka fajna bo przeklinam itd. To nie wyszło na dobre. Moja cała klasa się odemnie odwróciła (jestem w klasie 6), nikt się do mnie nie (...)

nieszczęścia miłość

Dodał/a: Rubineczek 2017-10-04 17:52:09 czytano 312 razy
Tak jak zawsze co rano Maja szykowała się do szkoły nie chciała się wyróżniać z tłumu wiec ubrała rurki i bluzę zjadła śniadanie i wyszła do szkoły. Podszedł do niej chłopak który jej się podobał zaczął z nią rozmawiać rozmawiali tak do konca przerwy i potem spędzali juz tak każdą przerwę ona czuła ze zakochuje się w nim coraz bardziej i chciała mu to wyznać ale nie wiedziała jak i umówili się ze przyjdzie po nią i pójdą razem do szkoły na następny dzień. Na następny dzień Maja postanowiła ze  (...)

Podoba mi się pewien chłopak

Dodał/a: мσżє тωσנα, мσżє иιє 2017-09-29 22:57:50 czytano 379 razy
Hej. Szukałam strony na której mogę się wygadać. No więc trafiłam tutaj. Jest taki chłopak w mojej klasie. Rok temu podobał mi się trochę, po jakimś czasie przez jedną (...)

Czasu nie cofnę

Dodał/a: Odserca 2017-08-25 09:35:15 czytano 1962 razy
Nie wiem od czego zacząć. Mam 22 lata , jestem w związku od 4 lat. Mój chlopak jest moja pierwsza miłością , najwiekszym skarbem jaki mam , przyjacielem i pierwszym mężczyzną w życiu. Między nami bywało różnie jako że jestem osobą ktora poprzez nieszczęsliwe dziecinstwo caly czas pragnie okazywania uczuc , po pewnym czasie zaczelo mi tego brakowac. Mój chlopak nie mówil ze mnie kocha , nie słyszalam od niego ze mnie  (...)

Zniszczona psychika

Dodał/a: Zwykły śmieć 2017-08-14 13:49:46 czytano 552 razy
Odczego zacząć? No właśnie moje życie to jedna wielka fikcja. Pochodzę z biednej rodziny ojciec był w sumie jest alkoholikiem i człowiekiem który zniczył mi życie. Wiecznie bita wyzywana poniżana przez kogoś kto powinien mnie kochać prawda ? Dzieciaki śmiały sie, kiedy wracaliśmy ze szkoły a ojciec leżał najebany gdzies na ulicy. W domu nie było pieniędzy rzecz jasna, start przyprowadził do domu tego bydlaka kiedy miałam 10 lat  (...)

Tne sie

Dodał/a: Wiolciak23 2017-08-04 21:08:41 czytano 700 razy
Hej wszystkim. Jestem Wioleta mam 18 lat. Gdy miałam 13 lat miałam problem ze sobą , z myślami. Była połowa roku szkolnego w 6klasie podstawowej. Wtedy miałam poważna kłótnie z przyjaciółka. Więc postanowiłam zrobić mała ranę tak jak robili to inni. O dziwo było mi lżej. Przez jakiś czas nie robiłam tego.Az do rozpoczęcia roku w gimnazjum. Zaczęły sie wyzwiska, wysmiewanie sie . Pierw robiłam to cyrklem. Zobaczyła to (...)

ON

Dodał/a: BLANKA 998 2017-07-21 02:02:00 czytano 430 razy
Mam chłopaka który ma 21 lat i za nie długo wychodzi z poprawczaka, moim rodzicom na początku było go trudno zaakceptować, ale po czasie go zaakceptowali. Na początku związku z nim było cudownie żadnych kłamstw, cudowne randki, ale od pewnego czasu wszystko się zmieniło, zaczął mnie kłamać i oszukiwać. Mam dostęp do jego Fb więc to nie problem żeby sprawdzić czy z kimś pisze, na początku nie sprawdzałam, lecz po czasie (...)

Wszytko mnie przerasta

Dodał/a: suka246 2017-06-14 21:37:45 czytano 553 razy
Hej. Na lekcji polskiego pani powiedziała że można wygadać w internecie, więc próbuje... A więc mam 15 lat mieszkam na wsi xd ale to nie o to chodzi.. Nie ma za kolorowego życia... Jestem nastolatką z tysiącem problemów, które uważam za blachę i nikomu o nich nie mówię, i to wszytko dusze w sobie. A więc jednym z głównych problemów są moi rodzice którzy moim  (...)

My

Dodał/a: Beznadziejna 2017-03-08 21:46:38 czytano 358 razy
Moja przyjaciółka nie była w nim zakochana tylko czuła do niego przywiązanie. A on nie lubiany chłopak który palił. Wszystko ok do czasu kiedy oni zaczęli się do siebie zbliżać... Oczywiście chciałam szczęścia mej przyjaciółki a jednocześnie wiedziałam że nie powinna się z nim zadawać. Nie słuchała. Zaczęła lekceważyć szkole i swoich przyjaciół. W tym mnie. Czuje się okropnie a ona nie zwraca na to uwagi. Boje się ze ten chłopak ja (...)