kłótnia

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "kłótnia"

Twoim lub jego śladem 10

Dodał/a: Nancy88 2017-02-23 22:01:02 czytano 396 razy
Koło 3 w nocy impreza dobiegła końca. Obeszlo sie bez jakichkolwiek spin. Zostało kilka osób, w tym ja , James i Em. Jednak po chwili została tylko nasza trójka. Czarnowlosy poszedł zapłacić za wynajęcie sali a ja z blondynka czekaliśmy na niego. Upita kumpela lezała na sofie. Po chwili czarnowłosy wrócił , wzięliśmy ją pod pachy , była w najgorszym stanie z nas. James zresztą nie pił, mieliśmy wracać jego autem.Ja dzięki Bogu  (...)

JESTEŚ WSZYSTKIM CZEGO CHCĘ. Rozdział XXII

Dodał/a: Żan 2016-09-30 20:20:27 czytano 757 razy
- Wiem. Ja się nie gniewam, to był twój wybór. Po pijaku czy nie, ja i tak nie zapomnę. -Spuściła głowę i już nie ciągnęła tego tematu. - A teraz tak szczerze - zacząłem. - Serio ściągnęłaś mnie tu do pomocy przy składaniu, czy chodziło ci o coś innego? - Do pomocy, ale potem... Okej, masz rację. Pewnie teraz zerwiesz ze mną kontakty, obrazisz się (...)

Historia Leny w Hogwarcie 3

Dodał/a: zawsze_razem 2016-08-11 19:09:49 czytano 568 razy
[Cz.P.]-Lena, jak ja się za tobą stęskniłem. Jaka ty już duża jesteś. Pamiętam jak pierwszy raz ciebie zobaczyłem. Byłaś taka słodka.-podszedł i mnie przytulił. Ja również go przytuliłam. Przypomniałam sobie, że on był dla mnie jak wujek. Zawsze mnie wspierał. Opiekował się mną jak rodzice gdzieś jechali. (...)

POD DACHEM PENSJONATU. ROZDZIAŁ XVIII

Dodał/a: Żan 2016-08-02 17:31:16 czytano 714 razy
Jeszcze odprowadziłam Dominika do drzwi i wyszedł. Dla bezpieczeństwa przekręciłam zasuwę, odchodząc by posprzątać po śniadaniu. Ogarnęłam kuchnię, naczynia zmyłam ręcznie i po tym znowu nie miałam co robić. Jak usiadłam sobie na kanapie myśląc, tak przysnęłam. Miałam krótki i szybki sen o własnym porodzie. Przez to że cały czas się go boję, mam koszmary. Wiem że mnie bolało, a jak już było po wszystkim, tulił  (...)

POD DACHEM PENSJONATU. ROZDZIAŁ X

Dodał/a: Żan 2016-07-19 22:31:02 czytano 761 razy
Czułam jak znowu nabieram łez. Przecież to moja droga życiowa na przyszłość. Jak mam wybrać? Kocham ich obu. Chłopak poczuł się rozczulony moim zachowaniem i postanowił dodać mi otuchy. Objął mnie i przytulił do siebie. Łzy puściłam w jego ramiona. Jednak chyba wolałabym Patryka za przyjaciela, bo w końcu jak jestm prawdopodobnie w ciąży, powinnam walczyć o Dominika, tylko, czy on mi  (...)

Wiesz kocham Cię (wiesz kiedyś byłeś fujj)-1

Dodał/a: IchLibeDich ♥ ♥ ♥ 2016-05-26 20:17:00 czytano 501 razy
Hej mam na imię Margaret, nie, nie ta sławna piosenkarka Margaret. Zwykła Margaret Butterfly. Mam prawie 18 lat. Już prawie 2lata będę sierotą. Dzień 16 urodzin. Masakra. Gdy słyszę 16 dreszcze mnie przełażą. 16 urodziny. Z rodziną miałam jechać do Bonarki od razu po szkole. Mieliśmy oglądać film w kinach. Tata prowadził i rozmawiał z mamą. Jechał umiarkowanie. Jak widać dla nie których tak nie było. Ojciec jedzie koło  (...)

Niespodziewana Wizyta

Dodał/a: KaroPat4 2016-02-09 17:11:07 czytano 3229 razy
Pogoda była koszmarna ,od rana padało i wiało . Sandra siedziała samotnie w swoim pokoju patrząc na spadające krople , ulice były całkowicie puste .A przecież były wakacje ,po nich ostatni rok nauki w Liceum .- Powinnam teraz opalać się na plaży,zwiedzać zabytki,mieć wakacyjny romans. -pomyślała.Ale przecież to dopiero 3 dzień wakacji i niestety deszczu.Nagle zobaczyła dziewczynę, tak na oko w jej wieku,wyglądała dość mizernie (...)

Chłopak z dzieciństwa. Rozdział 12.

Dodał/a: wiki 2015-07-18 00:41:24 czytano 1087 razy
Marek nastawił wodę na herbatę i podszedł do mnie. Usiadł obok na fotelu i tak po prostu z wyczuwalnym w głosie wahaniem powiedział: - Wiem o wszystkim. Dzwonił do mnie Łukasz i powiedział mi o tej całej sytuacji z dzisiejszego dnia. - przerwał na chwilę spoglądając na moją zaskoczoną minę. - Przypuszczał, że możesz nie wrócić dzisiaj do domu i pytał czy pomogę mu cię szukać. Zakładał, że możesz pójść do cioci (...)

Lekcja życia cz.5

Dodał/a: Szczęśliwie Zakochana 2015-06-27 00:14:01 czytano 677 razy
Zabrał psy i wyszedł z nimi na spacer. Jednak cały czas myślał o chorej dziewczynie. Dwie godziny później skierował się w stronę apteki i wykupił leki zapisane na kratce przez rodzicielkę swojej ukochanej. Powolnym krokiem zbliżał się do domu. A jego myśli szalały z niepokoju i tęsknoty. Blisko domu zobaczył Doriana kłócącego się z nieznajomym chłopakiem. Zaniepokoiło go to nawet bardziej gdy wyłapał imię Sabiny wymienione  (...)

Lekcja życia cz.2

Dodał/a: Szczęśliwie Zakochana 2015-06-20 20:59:29 czytano 917 razy
- Mam przyjaciół wbrew temu co myślisz. I bardzo się lubimy. A chłopaka nie mam bo nie chcę. Z mojego własnego wyboru. – po wypowiedzeniu tych słów posmutniała i poczuła złość do chłopaka za te słowa. Jak on mógł tak uważać? Kto pozwolił mu z góry osądzać jej życie nawet jej nie znając? Przecież nie mieszka na Marsie tylko uczy się w domu (...)