Historia wielkiej miłości cz.1

Ostatnio się coś zmieniło od wakacji jestem jakaś inna. Taka stanowcza księżniczka. Zacznijmy od początku.
Jestem Natalia. We wrześniu trafiłam do pobliskiego gimnazjum. Niestety jestem jeszcze "kotkiem" i to przez to wszystko jest takie trudne. W tej szkole było dużo moich znajomych, jeszcze z podstawówki. Niby to dobrze, ale nigdy ich nie lubiłam ani nie miałam ja i moi znajomi dobrego z nimi kontaktu.
Zaczęło się to może miesiąc od szkoły. Arek - fejm szkoły. . taki popularny. Jesteśmy tak różni jak ogień i woda. . tacy inni. On jest typem niegrzecznego, nawet dojrzałego chłopaka. A ja? Zwykła dziewczyna mająca kilku przyjaciół, choć fałszywych. Jego wszyscy lubią : pali, pije. Wagaruje. . No i. . ma dziewczynę. Znam ją. Chodziłam z nią do szkoły, nawet gadalam. Mniejsza z tym. Jak mnie nie było byko wszystko takie same. Bez wyjątków. Ale od pewnego czasu coś się zmieniło. Było to coś dziwnego, ponieważ Arek często mnie obserwował. Ja nigdy go nie zauważałam. Przecież kto by chciał takiego chłopaka? Choć popularny i niezwykle miły to i tak zły. Nie byłam pewna co do swoich uczuć. No bo przecież ja? Całkiem nie w moim typie. Blondyn? Fuj. Ale niedawno oddałam mu się cała.

To narazie koniec opowiadania. To był dopiero początek. Mały wstęp. W następnych opowiadaniach opowiem o niezwykłych spotkaniach oraz o dziwnych przypadkach. Zachęcam do czytania. Następne historie będą dłuższe, że szczegółami. Komentujcie ;*
Dodał/a: Bajka333 w dniu 19-03-2017 - czytano 487 razy.
Słowa kluczowe: spotkanie zazdrość uczucie zaskoczenie radość miłość cz.1 początek serii Bajka333

Komentarze (0)

Prosimy o nie dodawanie danych osobowych, adresów e-mail, numerów komunikatorów, numerów telefonów itp.

Komentarz do "Historia wielkiej miłości cz.1"

(pole wymagane)

(pole wymagane)

(pole wymagane)