Historia Neli CZ 7 Na tropie

Nela otworzyła leniwie oczy. Wciąż leżała na kanapie przykryta kocem. Obok na krześle drzemał brunet. - Słodko wygląda jak śpi - szepnęła i wstała. Podeszła do drzwi po cichu i wymknęła się. Weszła do małej kuchni zdobionej drewnianymi meblami. Przy dębowym stole siedziała szatynka. - O wstałaś! Wiesz ja... Przepraszam Cię z tamto na parkingu! Tak strasznie mi głupio Nelka - turkusowo-oka skrzywiła się. Nie lubiała jak ktoś mówił do niej Nelka. - W porządku. Twój brat mi wszystko wyjaśnił - uśmiechnęła się pokrzepiająco. - Chcesz się przebrać? Bo wiesz, jesteś w koszuli nocnej - Nela zaśmiała się. Podążyła za Eweliną i weszły do małego pokoju z dwoma łóżkami i olbrzymią szafą. - Tu śpimy ja i brat - Wyjaśniła szybko Ewelina. Wyjęła z szafy dwa komplety modnych ubrań. - Przebierz się Nela - Ewa wyszła. Nela wybrała granatowe rurki, szary T-shirt i czarną bluzę z kapturem. Na nogi włożyła pantofle z futerkiem i poszła do kuchni.

Przy stole rozmawaili Dawid i Ewelina. Na widok Neli szatynka zagadnęła. - O jak ładnie wyglądasz! Chodź do nas! - Dziewczyna dosiadła się do nich i zaczęli rozmawiać. Dawid cały czas uśmiechał się do Neli i nie mógł oderwać od niej wzroku. Nela zarumieniła się, a Ewelina zagwizdała na co oboje dostali buraka. - Ewa, a ty nie miałaś czasem zielonych oczu? - Nela zmieniła temat. - To były soczewki. Naturalnie mam piwne oczy, ale to było dla niepoznaki - uśmiechnęła się tajemniczo. Cała trójka już po chwili wybuchła śmiechem. Gdy się uspokoili Dawid zrobił kolację.
Nagle Nela dostała olśnienia. - Ewa, Dawid znacie taki adres jak Wiosenna 57? - rodzeństwo wymieniło zaniepokojone spojrzenie. - Kojarzę coś, ale jedynie nasza mama wie o co chodzi - zamyśliła się Ewelina. - A gdzie ona jest? - zapytała Nela. - We Wrocławiu. Tam mieszka z naszym ojczymem i Inią. Teraz jesteśmy w Krakowie. Tu mój ojciec i mama mieszkali po naszym urodzeniu. Potem się wyprowadzili, ale mieszkanie jest moje i Ewki - Wyjaśnił Dawid. - Nie mamy szczęścia w miłości więc to jeden z powodów dla, których mieszkamy razem - dokończyła Ewka. - A Maks i Ilka? - dopytywała się dziewczyna. - Maks mieszka w Łodzi, a Ilka również we Wrocławiu tylko, że w innym domu - Objaśnił brunet. - Muszę się skontaktować z waszą mamą. Jak się nazywa? - Rodzeństwo uśmiechnęło się. - Kinga Teahung - powiedzieli chórem. - I tak mieliśmy jechac w odwiedziny więc wyruszamy jutro! - zaapelował Dawid. - Polubisz Wrocław. Nasza mama jest czadowa. Ojczym też jest w porządku. A Inią się zachwycisz!- polotła podekscytowana Ewka. - Siostra spakuj siebie i Nelę, bo wyjeżdżamy rano o 9:30 ok? - zaproponował Dawid. - Nie ma problemu! Chodź Nela, zrobimy sobie jeszcze babski wieczór! - pociągnęła dziewczynę do pokoju. Nela zauważyła, że Dawid uśmiecha się do niej. Odwzajemniła to...

Nela poczuła wielką sympatię do tej dwójki. Mimo, że znali się zaledwie 2 dni to byli już przyjaciółmi. Ewka i Nela zostały bff, ale Dawid to się w turkusowo-okiej zauroczył... I wice versa ( nwm jak się pisze)! Zapowiadała się przygoda!
Dodał/a: Juleka w dniu 8-05-2018 - czytano 170 razy.
Słowa kluczowe: Historia Neli Juleka

Komentarze (1)

Aukalikvednia 2018-05-09 14:57:33.

Super❤❤❤Czekam na next

Prosimy o nie dodawanie danych osobowych, adresów e-mail, numerów komunikatorów, numerów telefonów itp.

Komentarz do "Historia Neli CZ 7 Na tropie"

(pole wymagane)

(pole wymagane)

(pole wymagane)