Friendship/ ROZDZIAŁ 1

Już czekali na Mikea na dworcu kolejowym, zaniepokojeni jego sporym opóźnieniem zerkali na stary zegar wiszący na jednej ze ścian budynku. Katrin trzymała w ręku aparat, właśnie zamierzała wykonać fotografie zegara, gdy usłyszała ciche wołanie Mikea, odwróciła się, stał od niej oddalony o kilkanaście metrów, ciężko było go nie zauważyć, jego postura potrafiła zachwycić nawet ślepca. Te ramiona, ta idealnie wyrzeźbiona klata odznaczała się przez polo.
- Idziemy?- odezwał się nieśmiele Alex, zawsze był typem delikatnego i uczuciowego chłopaka.
- Idziemy, odparł Mikea.
Szli przez pole do opuszczonej fabryki, gdzie mieli nagrać kolejne ujęcia do filmu, miał być to dramat o jakimś żołnierzu ginącym podczas wojny pod gryzami starego tartaku, dlaczego tartak?
Alex to wymyślił, chciał aby w tym filmie coś się odznaczało.
Ułożyli belki tak aby naprawdę wyglądało to jak opuszczony tartak. Mikea miał grać żołnierza a Katrin jego żonę. Po nagraniu potrzebnego materiału, postanowili rozejść się do domów, nie było mowy o dłuższym spacerze, wszyscy byli już wykończeni tą nocą.
- Gdzie będzie kolejna sceneria?- zapytał Alex.
- Jutro wszystko uzgodnimy gdy wszyscy się spotkamy, brakuje Teylora, Megan i Lili.
- Zawsze tak jest, komuś coś wypadnie, ten chory, a temu zdechł pies, ehh, dawno się już wszyscy razem nie spotkaliśmy...- zamruczał Alex.
Mikea tylko zachichotał ...

😊 CDN...
Dodał/a: Lidzia w dniu 23-08-2018 - czytano 135 razy.
Słowa kluczowe: Przyjażń Lidzia

Komentarze (0)

Prosimy o nie dodawanie danych osobowych, adresów e-mail, numerów komunikatorów, numerów telefonów itp.

Komentarz do "Friendship/ ROZDZIAŁ 1"

(pole wymagane)

(pole wymagane)

(pole wymagane)