fantastyka

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "fantastyka"

Mów mi Sam cz.1

Dodał/a: #Nikaa 2014-07-07 20:15:18 czytano 1194 razy
-Bo nie ma dżemu- udaję że poważnieję i czekam na jego reakcję. Robi smutną minę, poddaję się. –żartowałam mów mi Sam – uśmiecham się a on parska śmiechem. Za moment idziemy razem do szkoły, śmiejemy się, jak starzy znajomi z dzieciństwa, którzy spotkali się po latach a ja nie zauważam, kiedy dochodzimy do szkoły. Jest to wielki, przestronny budynek z ładnymi klasami. Z zewnątrz pomalowali go na biało i złoto. Wokół posadzili róże i żywopłot. Do środka wchodzi się przez duże szklane (...)

Tajemnica Rudych Włosów. Rozdział 4: Co raz więcej pytań...

Dodał/a: madoka 2014-07-07 15:54:40 czytano 1049 razy
-Słuchaj, małolato, siedź cicho i nie wpychaj nosa w nie swoje sprawy, a wszystko dobrze się skończy – powiedział równie stanowczym głosem. Rossie uśmiechnęła się tajemniczo. Ona też nie miała zamiaru odpuścić. -To jak mam się do ciebie zwracać?- zapytała (...)

Medalion. cz 20

Dodał/a: Madera. 2014-07-07 12:21:01 czytano 1675 razy
- Tak. Ciebie też kocham, ale o tym doskonale wiesz. – powiedział i pochylił się ku mnie. Musnął moje wargi swoimi i odsunął się. Czekał. Wiedziałam, że czekał aż to powiem. Chciał usłyszeć ode mnie słowa, które do tej pory rezerwowałam tylko dla Sky’a. Jednak nadszedł czas, w którym mogłam otworzyć serce dla innego. Wiedziałam, że moja pierwsza miłość by się ze mną zgodziła. Sky chciał żebym była szczęśliwa. I byłam (...)

dziwna rodzinka

Dodał/a: Klaudia 2014-07-04 23:56:52 czytano 1434 razy
Mam na imię Catrina. Mam 17 lat i chodzę do prywatnego liceum dla świrów. Moje życie jest pasmem dziwnych wydarzeń i niewytłumaczalnych sytuacji. No bo powiedzcie mi.. Czy kiedyś chłopak rozpłynął wam się w powietrzu w dniu 16-nastych urodzin? Bo mi tak. Moim życzeniem było aby coś się zmieniło, no i się zmieniło! mój chłopak zniknął wraz z całą rodzinką! Ale zapomnijmy o tym. Moja rodzina (zwłaszcza ja) od zawsze była (...)

Strażnik 4

Dodał/a: Runo 2014-07-04 12:45:29 czytano 1132 razy
-Pamiętaj demonie- w głosie Simonego zabrzmiała gniewna nuta-niech tylko dziewczynie coś się stanie a wtedy...wtedy się policzymy Leo uniósł brwi udając zaskoczonego. -Przy mnie jej włos będzie cały a przy tobie?Ochronisz ją przed tymi gadami które wy,strażnicy nazywacie swoimi smokami? Simony nic nie odpowiedział tylko zakręcił się napięcie znikając w mroku a Leo odszedł w drugą stronę podgwizdując pod nosem (...)

Tajemnica rudych włosów. Rozdział 3: Spotkanie.

Dodał/a: madoka 2014-07-02 18:41:13 czytano 987 razy
Tymczasem drzwi do pokoju w którym przebywała Rossie otworzyły się. Był to wysoki, dobrze zbudowany mężczyzna o rudych włosach. Dziewczyna odruchowo chwyciła najbliższy, ciężki przedmiot i rzuciła się na intruza, ale ten był silniejszy. Bez trudu wykręcił jej ręce, rzucił ją na łóżko, usiadł na niej i zaczął bawić się jej włosami (...)

Gdzie ty tam i ja

Dodał/a: Mona 2014-06-26 13:38:49 czytano 1144 razy
Szłam ciemną nocą i nie mogłam uwierzyć że to prawda .On ze mną zerwał powiedział że już mu się znudziłam. Musze to zrobić muszę się zabić, zaczęłam biec coraz szybciej oślepiona płaczem nie wiedziałam gdzie się znajduję nagle sobie przypomniałam to był most niedaleko mojej szkoły . Podeszłam do krawędzi i już miałam skakać gdy nagle czyjeś ręce oplotły mnie w pasie zaczęłam się wyrywać ale ktoś nie chciał mnie puścić. Odwróciłam głowę i zobaczyłam chłopaka był bardzo wysoki ale nie widziałam jego twarzy ponieważ było bardzo ciemno (...)

Ostatni atak cz 1

Dodał/a: Aga24 2014-06-25 13:27:12 czytano 1144 razy
-mnóstwo razy- po chwili odwraca sie do reszty i zaczyna mówić-mam wielkie szczęście przyjaźnić się z wami jesteście jak rodzina prawdziwa rodzina. -Aelita twoja matka też jest bardzo ważna nie możemy tego zrobić teraz najpierw pójdziemy do kory a potem gdy pogadasz z nią zniszczymy korę?-Jumi -nie to nie jest dobry pomysł od razu mamy zniszczyć Xane nie możemy czekać (...)

Owiani tajemnicą cz 11. Przjacielska wizyta i życzenia

Dodał/a: SmokAnnaOla 2014-06-25 07:35:53 czytano 1440 razy
Skinęłam głową. Podeszłam do niego. Położył jedną rękę na mojej talii, a drugą położył na mojej ręce, splótł swoje ręce z moimi i uniósł nasze ręce na wysokość głowy. Uranos był bardzo wyrozumiałym partnerem, w dodatku bardzo dobrze tańczył. Tak dobrze że niemal żałowałam tego, że tak szybko się skończył. Nie odsuwaliśmy się od siebie. Dopiero teraz do mnie dotarło jak on pięknie pachnie. Zamknęłam oczy i wzięłam głęboki wdech. Bez. Kocham bez. Nagle poczułam na swoich ustach jego wargi. Jego wargi miał zimne ale miękkie. Pocałunek był delikatny i  (...)

Medalion. cz 19

Dodał/a: Madera. 2014-06-24 18:28:41 czytano 1469 razy
Nie wiem co sobie myślałam po dwóch tygodniach jego nieobecności. Szczerze mówiąc wątpiłam, że w ogóle się pojawi. A teraz, kiedy stałam samotnie w podmiejskim parku, daleko od tego całego zgiełku i spalin, on stał za mną. Czułam jego intensywne spojrzenie tak bardzo, jakby mnie dotykał. Stał parę metrów za mną, a ja wciąż odwrócona do niego plecami, obserwowałam jak ciepłe promienie słoneczne, zatapiają się w ciemnej wodzie jeziora. Widok był piękny. Wokół panował spokój i tylko moje serce biło zbyt szybko, wyłamując się z tej harmonii. Bałam się (...)