fantastyka

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "fantastyka"

Ametyst - ROZDZIAŁ 5

Dodał/a: L. De. Marks 2015-11-14 01:33:15 czytano 640 razy
Postawiła stopę na pierwszym stopniu schodów. Potem ostrożnie na drugim, trzecim, czwartym... Uff, idzie dobrze - pomyślała i w tym momencie usłyszała za sobą czyjeś kroki. Odwróciła się gwałtownie. Przed drzwiami pokoju, który właśnie opuściła stała wysoka, masywna postać. Nie widziała twarzy. Kolana się pod nią ugięły, ciało, które i tak było już częściowo niezdolne do normalnego funkcjonowania, zrobiło się teraz jak z (...)

Początek wiecznego życia cz.13

Dodał/a: voldemortismylife 2015-11-12 17:54:28 czytano 575 razy
Na końcu korytarza, przy wyjściu zatrzymał mnie dźwięk wołania o pomoc. To nie mogło mi się wydawać, był bardzo wyraźny i głośny. Sądząc po głosie, byłą to dziewczyna. Nie rozumiałam co się działo. Ktoś chyba usłyszał wołanie, gdyż otworzyły się drzwi z których wyłonił się jeden z pachołków Johna. Zdenerwowany, żwawym krokiem kroczył ku mnie. Nie zauważył iż stoję na wprost niego, postanowiłam więc wskoczyć na  (...)

Początek wiecznego życia cz.12

Dodał/a: voldemortismylife 2015-11-10 05:27:44 czytano 729 razy
Bezsilność to właśnie czułam, co on sobie myślał? Wyznał mi miłość i ulatnia się z mojego życia. Taki rozwój wydarzeń mógł spotkać tylko mnie, pechową Kate Brown. Wszystko miało się ułożyć, a teraz odchodzi ode mnie miłość mojego życia. Boję się tego co będzie, nie wiem jak dam radę budzić się bez widoku tego pełnego arogancji uśmiechu, pięknej twarzy której widok mnie onieśmiela. Oczu pełnych miłości do mnie, nawet (...)

Początek wiecznego życia cz.11

Dodał/a: voldemortismylife 2015-11-06 16:12:48 czytano 735 razy
-Dobrze, więc zacznijmy od tego że, jesteś hybrydą wampira i czarodzieja. Na świecie istnieją 3 takie mieszance. Ja , ty oraz władca ciemności, król złych wampirów na całym świecie, Cedric . Sam nie wiem, czy od urodzenia twoja moc rosła, czy jesteś dziedziczką tronu Cedrica. Miejmy nadzieję że druga opcja jest nieprawdą gdyż, wówczas bylibyśmy zagrożeni. Jesteś tykającą bombą. W każdej chwili możesz wybuchnąć (...)

Początek wiecznego życia cz.10

Dodał/a: voldemortismylife 2015-11-05 16:07:33 czytano 829 razy
-Nie musisz nic mówić, zapomnijmy o tym co się wydarzyło wczoraj. Na tę chwilę pragnę przybliżyć ci życie wampirów z takim darem jak nasz. Przeszedłem przez to samo, więc przyjmuję twoje przeprosiny Katherino. Zapraszam cię o północy na spacer, dzisiaj dowiesz się wszystkiego. Odetchnęłam z ulgą lecz, nadal nie potrafiłam wypowiedzieć ani jednego słowa. John, odwrócił się i zniknął w ciemnościach korytarza. Zaraz po  (...)

Ametyst - ROZDZIAŁ 4

Dodał/a: L. De. Marks 2015-11-04 21:11:06 czytano 637 razy
Ginthia, zmęczona poprzednimi wydarzeniami, „wizjami”, rozmawiała teraz z Christianem. Naprawdę go polubiła, a wymiana zdań między nimi była dla niej naprawdę przyjemna. Rother uparcie rozprawiał o czymś z Vincentem, który czerwienił się jak burak, przy niemalże każdym wypowiedzianym zdaniu. Natomiast Guilliam po prostu siedział sam ze sobą, wpatrując się w rozżarzone drewno, jakby próbował odnaleźć jakąś  (...)

Początek wiecznego życia cz.9

Dodał/a: voldemortismylife 2015-11-04 00:56:34 czytano 712 razy
-Nie masz się czego bać - zaczął. Jesteś całkowicie bezpieczna. Według moich obserwacji masz ogromy potencjał, jesteś kimś więcej niż zwykłym krwiopijcą. Muszę wiedzieć jak działają na ciebie, czynniki zabijające zwykłe wampiry. Taka istota jak Ty jest nam bardzo potrzebna. Zło nie śpi. -A co jeśli, jednak nie jestem taka silna jak Ci się wydaje? Jeśli coś mi się stanie. Nie możesz mi dać stuprocentowej gwarancji bezpieczeństwa (...)

Czarownica znad morza - prolog

Dodał/a: Laura 2015-09-18 22:46:30 czytano 809 razy
-Jak powiedzieć Cissy o moim odejściu, o tym, że teraz to ona będzie czarownicą znad morza? -Panno Chole przerabiałyśmy już to. Zostawi pani jej książkę w spadku, a w niej list o tym aby przeczytała tę książkę oraz, że teraz ona będzie następczynią (...)

Ametyst - ROZDZIAŁ 3

Dodał/a: MaryMD 2015-08-04 21:29:18 czytano 742 razy
Chwilę zajęło jej, zanim otrząsnęła się i skierowała swój wzrok na sylwetkę, która górowała nad nią, sprawiając wrażenie oddalonej o całe lata świetlne, na tle, już całkowicie rozjaśnionego promieniami sierpniowego słońca, nieba. Wpatrywała się nieco rozkojarzona w postać wysokiego, szczupłego, lecz dobrze zbudowanego, mężczyzny. Miał na sobie czarne dżinsy i szarą koszulę zapiętą pod samą szyję. Nie widziała jego  (...)

Początek końca cz.1/2

Dodał/a: Enchanted 2015-04-23 23:44:11 czytano 627 razy
Po 3 godzinach podróży i gadania o ślubie jesteśmy na miejscu. Budynek nie wyglądał zbyt ciekawie,był ogrodzony murem z zieloną furtką,ściany miały lekko szary kolor,do drewnianych i ogromnych drzwi wejściowych prowadziła ścieżka z kamieni wokół,której była piaskownica,zjeżdżalnia i huśtawki. Zza okna wyglądały dzieci uważnie obserwujące kto przyjechał.Wyjęłam walizkę z bagażnika,ucałowałam ciotkę i powolnym krokiem (...)