Dla zabawy cz.2

Widziałam zdziwienie w jego oczach jak mnie zobaczył . Miałam mętlik w głowie ale z drugiej strony wmawiałam sobie , że to tylko zabawa .
Bałam się , że się zakocham a on jeszcze mnie za to wyśmieje .
-(przestań już myśleć i zacznij gadać)
Cześć mam sprawę
Uśmiechnął się bo na bank wiedział po co przyszłam
- No witaj Maleńka! Kolegów tu zastawmy a my pójdziemy porozmawiać do pokoju na górze .
- Woojtek pamiętasz co ostatnio mówiłeś ?
- Oczywiście , że pamiętam
Stojąc na środku pokoju zobaczyłam jak powoli szedł w moją stronę . Cofałam się aż oparłam się o ścianę a Wojtek był tak blisko , że nie wiedziałam co robić.
- Przepraszam co ty robisz ?
- Nie udawaj , że nie wiesz .
- Chyba nie wiem ! Chciałam porozmawiać .
I go odepchałam .
- Czego chcesz ? Powiedział oburzony
Zmieszałam się ale zaczęłam mówić
- Ja ja się zgadzam na taki układ . Tylko nie dzisiaj . I już się tak nie rzucaj .
Uśmiechnął się
- No i to mi się podoba . Jutro w clubie "Rzym"
będzie impreza będę ochroniarzem ale tylko do 1 w nocy. Przyjedź i wrócimy razem . Rano Cię będę odwoził . Ja będę ustalał gdzie i kiedy . Ja jakbyś się zakochała to nie próbuj niczego robić napiszesz po prostu , że już nie chcesz się spotykać i więcej się nie będziemy " przyjaźnić"
- Ale po tym będziemy normalnie rozmawiać
- A co już się zakochałaś ?
On to ma tupet ale podoba mi się to . Obym się nie zakochała . I nawet nie mam w planach rozkochać go w sobie bo nie widzę z nim przyszłości .
- Nie nie zakochałam się . Ale mój drogi przyjacielu ty lepiej uważaj .
Nie wiem czemu to powiedziałam ale sprawiło mi to satysfakcję . On się tylko zaśmiał . Pożegnaliśmy się i poszłam .
Następnego dnia zaczęłam się szykować na imprezę dobrze się złożyło bo moi dobrzy znajomi przyjechali na wakacje i miałam z kim tam iść .
Ubrałam czarne legginsy z wysokim stanem krótką bluzkę , włosy rozpuściłam i wyprostowałam sięgały mi do pośladków .
Lekko się pomalowałam i wyszłam .
Przyszłam tak dużo było ludzi i ochroniarzy , że zadecydowałam najpierw się napić i pobawić a później szukać Wojtka . Tańczyłam z kolegami z koleżankami aż w końcu los chciał i go zobaczyłam nawet szukać nie musiałam .
WOJTEK
Stojąc na ochronie zastanawiałem się czy przyjdzie . Obojętne mi to było bo Gabi dla mnie była przeciętna . Fajnie się z nią gada może sex też będzie fajny ale nawet nie chce nic więcej .
Myślałem że nie przyjdzie ale po chwili patrząc na ładne dziewczyny zobaczyłem ją nie byłem pewny czy to ona bo wygląda zjawiskowo .
Kiedy podeszła do mnie nie mogłem uwierzyć , że z nią spędzę noc . Dogadaliśmy szczegóły gdzie ma czekać . Gdy odeszła od razu przybiegli koledzy z ochrony pytając o nią . Powiedziałem , że to koleżanka . O pierwszej w nocy zszedłem z ochrony prosto do auta przy , którym stała Gabi . Nie dałem po sobie poznać , że mi się podobała .
- To jak jedziemy Maleńka ?
Wsiadła do auta nic nie mówiąc .
Jechaliśmy widziałem , że jest pijana bo bez przerwy coś mówiła i się śmiała . Jak podjechałem pod hotel zobaczyłem na jej twarzy lekkie zdziwienie .
-Wojtek nie mieliśmy jechać do Ciebie ?
- Tu będzie lepiej.
- No okej.
Wysiadła z auta z uśmiechem na twarzy i poszła ja zaraz za nią . Podszedłem do recepcjonistki wziąłem klucze i zaprowadziłem ją do pokoju .
W pokoju zacząłem ją całować . Ściągnąłem koszulkę i dalej się całowaliśmy w trakcie zacząłem ją rozbierać . Myślałem , że zrezygnuje i ucieknie ale była tak pijna , że mogłem robić z nią co chciałem . Nie sądziłem , że jest taka dobra w łóżku . Nie mogłem przestać na nią patrzeć była taka piękna . Po stosunku ona położyła się spać . A ja trochę żałowałem , że Gabi była pijana bo wiedziałem , że nie będzie tego pamiętać .
GABI
Rano wstałam miałam taki ból głowy aż ledwo widziałam . Po chwili doszło do mnie gdzie jestem i z kim a do tego naga . Wojtek spał ubrałam się zadzwoniłam do Olki żeby przyjechała ja szybko zeszłam na dół .
Tysiąc myśli na sekundę . Dlaczego większości nie pamiętam co się tam działo . Przyjechała Olka wypytywała co robiłam w hotelu powiedziałam jej ,że nie miałam jak wrócić z imprezy i poszłam do hotelu . Resztę drogi milczałam i zastanawiałam się czy Wojtek jeszcze się odezwie a może po tej nocy nie będzie chciał mnie znać . Może to byłoby najlepsze rozwiązanie . Minęło dwa dni Wojtek napisał ..........
Dodał/a: Gabi666 w dniu 6-03-2020 - czytano 533 razy.
Słowa kluczowe: On ona miłość namiętność Gabi666

Komentarze (0)

Prosimy o nie dodawanie danych osobowych, adresów e-mail, numerów komunikatorów, numerów telefonów itp.

Komentarz do "Dla zabawy cz.2"

(pole wymagane)

(pole wymagane)

(pole wymagane)