deszcz

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "deszcz"

Niespodziewana Wizyta

Dodał/a: KaroPat4 2016-02-09 17:11:07 czytano 3229 razy
Pogoda była koszmarna ,od rana padało i wiało . Sandra siedziała samotnie w swoim pokoju patrząc na spadające krople , ulice były całkowicie puste .A przecież były wakacje ,po nich ostatni rok nauki w Liceum .- Powinnam teraz opalać się na plaży,zwiedzać zabytki,mieć wakacyjny romans. -pomyślała.Ale przecież to dopiero 3 dzień wakacji i niestety deszczu.Nagle zobaczyła dziewczynę, tak na oko w jej wieku,wyglądała dość mizernie (...)

Jeśli wiara czyni cuda to ja ide wpaść w kaurze

Dodał/a: jenesNika 2014-04-03 20:58:19 czytano 1056 razy
- Banalne marzenie jeśli w ogóle można to nazwać marzniem. - Banalne, nie banalne. W każdym razie się spełniło. A teraz wybacz musze już iść. Drużyna wzywa. - powiedział idąc w stronę sali gimnastycznej. nagle zatrzymał się - tak w ogóle to jestem Konrad. Prosze Cię, Weroniko nie wpdaj więcej w kaurze. Nie chce żeby ktoś inny niż ja cie z nich wyciągał (...)

To nie takie proste , jak w bajce..cz. 5

Dodał/a: niemożliwa ;) 2013-08-26 21:30:54 czytano 1773 razy
Usiadłam na miejscu pasażera i włożyłam kask , a on jeszcze chwile tam siedział , a potem wstał i usiadł na przodzie . Jechaliśmy już 15 minut , za chwilę mieliśmy się pożegnać. Ta złość , która siedzi teraz we mnie , nie jest tylko z jego winy , ale tez i z mojej. Po prostu nie mogę odwieść moich myśli od jego osoby. Pierwszy raz w życiu poczułam , że mogę na nim polegać. W tamtych czasach byłam naiwna , i chłopcy umieli to dobrze wykorzystać , dlatego teraz wolę być sama. Nim się obejrzałam (...)

Miłość przez Facebook'a

Dodał/a: Licealistka 2013-03-20 15:29:14 czytano 2265 razy
To było całkiem niedawno. Zaledwie kilka miesięcy temu. Szłam wtedy do 1kl. liceum. Czułam że będzie to wspaniały rok, ale nie przypuszczałam, że aż tak. W gimnazjum miałam już chłopaka na imię miał Krystian. Niestety miłość zakończyła się zdradą. Twierdził, że mnie kocha jednak puszczał się z każdą inną. Obiecałam sobie, że już nigdy nie będę z żadnym Krystianem. Wiedziały o tym moje 2 przyjaciółki. Jedna z nich wpadła  (...)

Licealna miłość

Dodał/a: Agusława 2013-01-22 02:26:11 czytano 4070 razy
Moje życie od pewnego czasu to męka. Mając tylu chłopaków do wyboru ja zastanawiam się nad tym jednym. O którym nigdy bym nie pomyślała, gdyby nie te jego piękne, błękitne oczy. Zaczęło się od tego, że jakiegoś razu idąc do szkoły siedział w samochodzie i przyglądał mi się jak jakiś zboczeniec. Wystraszyłam się. Od tego dnia zaczęłam zwracać większą uwagę na tego siedemnastolatka. Jakiegoś dnia szłam za nim i gdy byliśmy przed drzwiami naszej (...)