Depresja ciągnie w dół

Znasz to uczucie bezwartościowego życia i samej siebie ? Czujesz , że jesteś złym człowiekiem i dobrze ci z tym . Czujesz się potworem w każdy miniony dzień, miesiąc, rok . Chociaż jesteś młodym człowiekiem czujesz że marnujesz swoje życie. Każdy dzień jest monotonny i taki sam. Wstajesz rano idziesz do szkoły, pracy czujesz się w miarę szczęśliwy masz nadzieje że ten dzień będzie inny i lepszy od poprzedniego lecz w połowie dnia uświadamiasz sobie że niczym się on nie różni od wszystkich poprzednich nie ma w nim nic wyjątkowego . Wszystko się powtarza . Czujesz się jak w klatce, więzieniu gdzie znasz wszystkie twarze i kąty na pamięć. Nie chcesz tak żyć chcesz uciec zrobić coś innego , wyjątkowego zmienić codzienną rutynę . Myślisz że za kilka lat wszystko może się zmienić ale po chwili zdajesz sobie sprawę że nawet nie wiesz czy przeżyjesz następny dzień i umrzesz nieszczęśliwy .
Dodał/a: wikol8787 w dniu 1-01-2019 - czytano 253 razy.
Słowa kluczowe: Depresja. Smutek. Rozpacz. Egzystencja codzienności

Komentarze (2)

Aga.Bdnia 2019-01-06 23:31:31.

Wiesz, mi przy depresji pomogło pisanie książki, pochłonęło mi to pięć lat i jeśli już coś trzymało mnie przy życiu, to myśl że nie mogę tak po prostu porzucić tego na co poświęciłam tyle czasu. Pomyśl czy coś takiego nie przyda się Tobie. A skoro piszesz o depresji, to chyba coś jest na rzeczy :/

....dnia 2019-01-11 18:27:35.

Nie wiem, czy faktycznie się tak czujesz , czy po prostu tak piszesz , ale jeżeli myślisz tak na swój temat to , dlaczego nie chcesz tego zmienić . Sprawić, aby każdy dzień był piękniejszy od poprzedniego, a może chociażby choć trochę lepszy . W sumie czasem też się tak czuję , jak ty wszystko zaczyna się tak samo i kończy, czy jak powiem coś niewłaściwego do drugiej osoby to sprawi, że on będzie czuć się równie beznadziejnie, jak ja . Chce to zmienić, ale kiedy słyszę głupie komentarze uświadamiam sobie , że bycie człowiekiem jest najbardziej nieodpowiednią rzeczą, jaka jest w moim życiu .

Prosimy o nie dodawanie danych osobowych, adresów e-mail, numerów komunikatorów, numerów telefonów itp.

Komentarz do "Depresja ciągnie w dół"

(pole wymagane)

(pole wymagane)

(pole wymagane)