Czasem mam ochotę

Hej, nazywam się MNIS(my name is secret😗). Mam prawie 15 lat, 7 rodzeństwa, gdzie 3 siostry są już zamężne a jedna ma 2 piękne córeczki. Chodzę do szkoły gimnazjalnej, z nakładem na język niemiecki(6h w tygodniu). Od pół roku zaczęłam grać w grę komputerową i wtedy moi rodzice stali się dla mnie tak jakby... surowi. Tak nagle. Zaczęli zwracać uwagę na to jakie mam oceny, czy mam posprzątane w pokoju. Mój młodszy brat mógł siedzieć od rana do wieczora, a gdy ja weszłam tylko na chwilę już słyszałam jak coś ode mnie chcą. Zdarzało sie, że miałam zejść po to by posadzić na kibelku moja młodsza siostrę, podczas gdy moja mama siedziała obok.

Niedawno poznałam naprawdę super chłopaka. Wiele wspólnego, super się dogadywalismy, nawet graliśmy w ta sama grę. Podczas tygodnia zdążyłam się do niego przyzwyczaić. Spędziliśmy razem nowy rok, znając się dopiero dwa dni. Graliśmy jakieś 3 godziny po tym gadaliśmy 5 godzin. Przez kolejne dni pisaliśmy ciągle. Gdy dowiedział się ze nie mam tyle lat ile on myślał (a myslal ze mam prawie 16) stwierdził że on nie chce żadnych problemów i poprostu odszedł mówiąc że jeśli będę mieć jakiś problem to mogę do niego pisać i być może mi pomoże (miał 21 lat).

Ostatnio podczas lekcji religi katecheta zszedł na temat miłości. Mówił coś o tym, że człowiek może mieć depresję przez to ze rodzice nie mówili mu "kocham cie". Osoba przez to będzie odbierala, że nikt jej nie kocha i nie jest tego warta, przez to sama się nie będzie kochać. Uświadomiłam sobie, że te słowa usłyszałam dwa razy. Od mojej młodszej siostry, która może tego jeszcze nie rozumieć. Druga osoba jest mój przyjaciel, a mąż siostry (oczywiście kocha jak siostrę).

Czasem mam ochotę skoczyć z mostu, albo rozciąc sobie żyły, ale jedyne co mnie trzyma to siostra, przyjaciel i moje marzenia, że kiedyś będzie lepiej.
Dodał/a: My Name Is Secret w dniu 5-01-2019 - czytano 334 razy.
Słowa kluczowe: My Name Is Secret

Komentarze (2)

Miętusekdnia 2019-01-06 21:57:05.

Nie wierzę dosłownie moje relacje z rodzicami 😂 wliczając brata

sexi-girldnia 2019-04-22 13:20:04.

nie martw sie niczym, rodzicami i tak dalej, najlepiej z nimi porozmawiaj lub poproś kumpla o pomoc🙂wiesz w siebie! napewno dużo osób cie kocha, pomyśl jak rospaczone by były twoje siostry gdybyś zniknęła, no i twój przyjaciel! wierze że będziesz miała jeszce cudownie w życiu! nie poddawaj sie przez kilka głupich osób!

Prosimy o nie dodawanie danych osobowych, adresów e-mail, numerów komunikatorów, numerów telefonów itp.

Komentarz do "Czasem mam ochotę"

(pole wymagane)

(pole wymagane)

(pole wymagane)