ciąża

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "ciąża"

Jak nastolatka zaszła w ciążę.

Dodał/a: Kwiatek 2018-08-05 14:00:29 czytano 2160 razy
Witam. Aktualnie jestem 20 letnią kobietą. Szczęśliwą, zadowoloną z życia. Ale nie zawsze tak było... 4 lata temu ( jako 16-letnia dziewczyna) zaszłam w ciążę. Ale nie z własnej woli. Mój ojczym mnie molestował. Zaczęło się niewinnie. Raz klapną mnie w tyłek i tyle. Ale potem, gdzy moja mama była w pracy miałam przerąbane. Całował mnie po calym ciele. Ja płakałam, wyrtwałam się, ale jego to nie obchodziło. Pewnego dnia zmusił mnie  (...)

Nastolatka.... cz.5

Dodał/a: Wisienka1223456789 2017-08-17 23:25:59 czytano 785 razy
Kiedy Jowita wróciła do domu była kompletnie rozbita, nie widziała sensu na nic. Zadawala sobie pytanie czy czuje coś do Oskara. Siedziała na łóżku i już nawet nie miała siły płakać... Nagle usłyszała pukanie do drzwi od swojego pokoju -Prosze..-powiedziała drzacym ze smutku głosem. (...)

NIE POZWÓL MI ODEJŚĆ. ROZDZIAŁ XX

Dodał/a: Żan 2017-07-26 21:26:50 czytano 813 razy
- Zastanowiłam się, ale... - zamilkła na chwilę i ściszyła głos. - Kacper, to się nie uda. Tu jest nie jeden taki podejrzany. Przeszłam na drugą ulicę, bo tu - urwała i słyszałem tylko szelest. Jakieś szarpaniny... No nie... - Wyszedłem z samochodu mimo wszystko i przeszedłem za róg ten za którym powinna być dziewczyna, ale przepadła. Dobrze chociaż że zdążyła mi powiedzieć o przejściu na drugą stronę ulicy. Nie zdążyłem się  (...)

Dlaczego ? Nie rozumiem...

Dodał/a: Malinka❤ 2017-07-18 22:40:44 czytano 621 razy
Od 15 roku życia nie mieszkam w domu z rodziną tylko tulam się po ośrodkach. W grudniu 2016 roku trafiłam do domu dziecka, na początku wydawało się fajnie ale potem już tak ffajnie nie było dyrektorka domu dziecka się na mnie uwziela i robiła wszystko żeby zamknąć mnie w ośrodku zamkniętym. Pewnego dnia poszliśmy ze znajomymi na wagary i naszła nas myśl żeby coś wypić. Gdy wypilismy za dużo poczułam się źle (...)

NIE POZWÓL MI ODEJŚĆ. ROZDZIAŁ XIX

Dodał/a: Żan 2017-07-13 13:33:41 czytano 796 razy
- Tak... - westchnęłam następnego dnia w rozmowie telefonicznej z mamą. Robiłam obiad, mama zadzwoniła i tak się potoczyło, aż w końcu w progu kuchni zobaczyłam Kacpra. Przemieszczał się bez koszulki, bo nie dał rady założyć drugiej. - Dobra mamo, zajrzę do ciebie jakoś i pogadamy. Pa. - Rozłączyłam się, odkładając komórkę na bok, po czym kończyłam mieszać sos spaghetti. Nadal byłam wkurzona od wczoraj, bo  (...)

NIE POZWÓL MI ODEJŚĆ. ROZDZIAŁ XVII

Dodał/a: Żan 2017-06-17 12:44:29 czytano 763 razy
- Już kupiłeś. Pa. - Rozłączyła się. Jakie tulipany? Przecież ja jej nic nie kupiłem. No oczywiście wstyd się przyznać, ale kwiaty to raczej kiepski pomysł na podarunek i z pewnością nie mój styl okazywania uczuć. Ja wolę jej powtarzać że ją kocham i okazywać to po przez pocałunki, ale kwiaty, czekoladki i inne bibeloty? Kto by się tam w to bawił? No ale w sumie może Laura lubi dostawać takie rzeczy. Muszę to wyjaśnić. (...)

NIE POZWÓL MI ODEJŚĆ. ROZDZIAŁ XIV

Dodał/a: Żan 2017-05-26 20:43:46 czytano 660 razy
- Muszę mieć dostęp do komputera. Mogę ten, prawda? - Mężczyzna jeszcze nie zdążył zaprzeczyć, a Kacper władował się z powrotem za biurko. Nie musiał uruchamiać, bo sprzęt był na chodzie. Podeszłam by widzieć co chłopak kombinuje, choć co do tego jego planu, nie jestem zadowolona. Skok samochodem z samolotu? Wolałabym na to nie patrzeć. - Chcę taki wóz - wskazał. - Jest lekki, zwrotny, ale w maskę muszę (...)

NIE POZWÓL MI ODEJŚĆ. ROZDZIAŁ XIII

Dodał/a: Żan 2017-05-11 10:38:02 czytano 752 razy
Chciałam ratować Kacpra i udało mi się. Jurkowi zrzednie mina jak to zobaczy, a tym czasem zaszyliśmy się gdzieś odcięci od świata. Tylko my i samochód dający dach nad głową. Trochę ciasno, ale lepsze to niż nic. - Wiesz że musimy wrócić - mówił trzymając mnie w swoich objęciach. - Tak się starałam żebyś był ze mną wolny, a ty chcesz wracać. (...)

NIE POZWÓL MI ODEJŚĆ. ROZDZIAŁ XI

Dodał/a: Żan 2017-04-27 16:12:51 czytano 635 razy
Karlo jest bardzo sprytny. Sprytniejszy niż by się mogło wydawać. Upatrzył sobie akurat mnie i tak łatwo nie odpuści. Jestem głupi że się godzę, ale to tylko dlatego że wreszcie chcę się od niego uwolnić. Nie wiem czy w to wierzyć że jak zrobię co zechce, da spokój. Liczę na to że nie złamie danego słowa. Facet jako milioner zarabiający nielegalnie, ma dość pokaźną willę w której się teraz znajdujemy. Osiedlił się nad morzem bardzo  (...)

NIE POZWÓL MI ODEJŚĆ ROZDZIAŁ VIII

Dodał/a: Żan 2017-01-09 20:20:59 czytano 1016 razy
- Decyduj - zaczął. - Raczej masz tu większość do wymiany. Mogę ci pomóc. Rzuciłem okiem i części są w porządku, ale padła ci chłodnica i silnik się przegrzewa. - Podszedł do otwartej maski i znowu zaczął coś tam sprawdzać. - Poza tym nie masz przedniej szyby. Trzeba też wymienić światła, niektóre przewody. Zakryć zadrapania i nałożyć nowy lakier. Felgi też zgubiłeś - spojrzał na mnie kiedy podszedłem. - Jakieś życzenia? (...)