bezradność

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "bezradność"

Raczej bez happy endu

Dodał/a: bezradna94 2017-10-26 17:03:55 czytano 339 razy
Spodobał mi się pewien chłopak z mojej szkoły, chodzi do 3 klasy. Jest naprawdę uroczy, jego urok mnie po prostu powala, oczy, uśmiech ehh wszystko.. Nie potrafię wykrztusić żadnego słowa gdy koło mnie przechodzi, aż czuję jakbym miała zaraz zemdleć. Parę razy przez przypadek zderzyliśmy się ramionami, tak w sumie zakochałam się w nim bo jakoś wcześniej go nie zauważałam. Teraz widzę go codziennie pojawia się wszędzie, to chyba jedyny powód przez który szczęśliwa chodzę do szkoły lecz  (...)

To tylko chwila CZĘŚĆ4

Dodał/a: kwiatuszek11 2015-04-05 20:46:01 czytano 1537 razy
Przeniósł mnie tak przez cały park. Musiałam go cały czas prosić by mnie odłożył na ziemie. Byliśmy już na mojej ulicy kiedy mnie chwycił i przysunął do siebie, wiedział, że nie ma co liczyć na pocałunek po takim czasie znajomości, więc mnie mocno przytulił. Staliśmy w wtuleni w siebie chwile kiedy się wyrwałam i pobiegłam do domu. A CO JEŚLI COŚ DO NIEGO POCZUJE?! To idzie w złą stronę! Nie potrafię tego skończyć.. Za nic  (...)

Moja historia

Dodał/a: Loonley 2014-01-03 19:22:44 czytano 1412 razy
Ma na imie Piotrek.Przyszedł do mojej szkoły do 4 klasy.Z pozoru go nie zauważałam,lecz z czasem zapoznaliśmy się i zaczęliśmy ze sobą pisać. Wszystko było fajnie,cieszyłam się za każdym razem gdy z nim pisałam. Podczas wakacji graliśmy razem w piłkę i często chwalił mnie za umiejętności. Jednak początek 6 klasy stał się przełomem. Na początku zimy zaczęiśmy pisać na facebooku, wymieniliśmy się numerami i stało sie tak,że pisaliśmy ze sobą około 8  (...)

Chciałam, by było inaczej...

Dodał/a: ejnoelo 2013-02-09 04:55:27 czytano 2174 razy
Jak to się stało, że zaczął mi się nagle Adrian podobać? Zawsze miałam z Nim dobre kontakty. Był jak brat. Mogłam się mu żalić, śmiać się z Nim. Wszystko rozumiał. Idąc któregoś razu do szkoły na godzinę ósmą usłyszałam wołanie z tyłu. Odwróciłam się i Go zobaczyłam. Uśmiechnął się i powiedział, żebym poczekała. Potem ruszyliśmy razem do szkoły. Jak się okazało mieliśmy łączony WF, gdyż tą lekcją zaczynaliśmy. Adrian to  (...)

Niespełniona miłość

Dodał/a: Sylwia 2011-04-16 10:09:44 czytano 1485 razy
Ta historia co napisze jest troszkę dziwne i zagmatwana. Ale na pewno nie jedni coś podobnego chociaż przeżyli. Od dawna podobał mi się pewien chłopak. Pisałam z nim od czasu do czasu... I raz byłam bardzo smutna. Od tego się zaczęło. Pisał mi wtedy co się stało, próbował pocieszyć i wogóle było super. Od tego wieczoru pisaliśmy codziennie. Zaiskrzylo między nami, przynajmniej mi się tak wydawało. Kręciliśmy z dwa miesiące. Później się popsuło i moja przyjaciółka mi go odbiła. Nie mogłam na nich patrzeć przez ten miesiąc bo (...)