błąd

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "błąd"

Co ja mam robić?!

Dodał/a: MrCiastkowaa 2012-01-14 18:34:52 czytano 4516 razy
- Jezu, dziewczyno! Co ty sobą prezentujesz?! - nie mogłam się powstrzymać - Ogarnij się, nie możesz się skurwić do końca. - Zamknij ryj! To nie twoja sprawa. Od pewnego czasu coraz bardziej nie rozumiałam zachowania swojej przyjaciółki. Nie chciała ze mną rozmawiać. Coraz bardziej zamykała się w sobie. Jesteśmy rówieśniczkami. znamy się można powiedzieć, że od dziecka. Prawie 17 lat. Od jakiegoś miesiąca moja kumpela zaczęła się  (...)

Again IX

Dodał/a: lilikowa 2011-08-19 18:12:38 czytano 2570 razy
Siedziała w domu, przed telewizorem. Jakoś nic nie potrafiło jej zainteresować. Na ekranie, jakieś ludki robiły bezsensowne rzeczy, ale Lena nawet nie odróżaniała, kto jest postacią żeńską, a kto męską. Siedziała na kanapie, ściskając kurczowo telefon... Myślami była już z Dżejem. Umówili się na dzisiaj. Świetna pogoda, ciepło, słońce grzeje... Co może stanąć na przeszkodzie?... No tak, Dżej. Telefon zawibrował. Ale to nie był 'jej chłopak', ale ktoś kogo wolała mieć na tym miejscu (...)

I w jednej chwili wszystko się skończyło

Dodał/a: wiolka1151 2011-02-04 17:06:37 czytano 2596 razy
czasem mam wrażenie jak by cały świat się ode mnie odwrócił... Ale w tym dniu to nie było tylko wrażenie wczoraj za dużo wypiłam powiedziałam swojemu chłopakowi kilka słów za dużo i stało się on też powiedział kilka raniących mnie słów rozeszliśmy się do domów... Dzisiaj nie wiem co mam ze sobą zrobić pisałam do niego że ma przyjść po swoje klucze od domu (...)

Moje serce to nie zabawka !!!!!!

Dodał/a: adziuchna 2011-01-29 21:57:52 czytano 4127 razy
Dni były takie piękne, świat taki kolorowy. Na początku nie wiedziałam co się ze mną dzieje i nie chciałam dopuścić do siebie myśli, że naprawdę POKOCHAŁAM . Po dość krótkim czasie mimo woli doszło to do mnie, moje przyjaciółki postanowiły powiedzieć Mu o tym co czuję. Na przerwie w szkole Michał podszedł do mnie i poprosił o numer telefonu,a na końcu powiedział, że się odezwie. Wydzwaniałam do Niego codziennie i teraz wiem że to by (...)

Uczucie błędem

Dodał/a: Orbitek 2010-11-15 14:16:19 czytano 2485 razy
Moja przyjaciółka chodziła z chłopakiem, który mi się bardzo podobał (niestety). Zakochałam się w nim bez pamięci, dosłownie nie mogłam patrzeć jak obściskuje się z Martą. A kiedy widziałam ich idących za rękę miałam łzy w oczach. Na nieszczęście Marta często zabierała mnie ze sobą kiedy szli na spacer... To było tak dołujące, że kiedy wracałam do domu wyżywałam się na poduszce. I obserwowałam ich tak przez cały miesiąc, aż do (...)