błąd

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "błąd"

Błąd 2

Dodał/a: JuziaFruzia 2013-08-25 19:45:06 czytano 1530 razy
Nazajutrz pierwszy dzień wakacji dzień ,wypadu. Rano zadzwoniła do Nas Anastazja i powiedziała że wyjeżdża, więc po zerwaniu mamy zadzwonić i opowiedzieć . Po zjedzeniu obiadu ja i Klaudia wyszłyśmy na dwór , w drodze do Adama: Klaudia- Wszystko przemyślałaś? Jesteś pewna że chcesz zerwać? (...)

Błąd,1

Dodał/a: JuziaFruzia 2013-08-24 10:04:30 czytano 2097 razy
Było jak w bajce. Zerwałam z chłopakiem myśląc że z tym dla którego to zrobiłam ułożę sobie życie. Kochaliśmy się, przynajmniej ja jego on tylko tak mówił. Choć wszyscy przestrzegali mnie przed tym, że zmienia dziewczyny jak rękawiczki ja nie wierzyłam, musiałam przekonać się o tym na własnej skórze. Był początek wakacji właśnie skończyłam podstawówkę i razem z moją przyjaciółką cieszyłyśmy się z tego że idziemy do wymarzonych gimnazjum i mamy wymarzonych (...)

błąd warty popełnienia ?

Dodał/a: mariolka 2013-06-14 23:10:50 czytano 1325 razy
Każdy człowiek, miewa ciężkie chwile, różne problemy chociażby tak jak problem miłosny. Lecz czy niektóre z przypadków można nazwać „ problemem miłosnym „ ? to nie była miłość, więc to nie był problem . To był zakazany stosunek między nami. W danej chwili, myśleliśmy, że jest ok, że tak to ma wyglądać. Lecz to nie było to . To była „ chora „ relacja między nami . Nie wiem nawet jak to opisać, , ale tak bardzo dobrze przy (...)

To był błąd , i przez niego oboje zgineli

Dodał/a: Ela123 2013-04-25 02:32:49 czytano 2332 razy
I poszli tańczyć , bawili się wspaniale do upadlego ,. Impreza powoli konczyła sie , wymienili się numerami i poszli do domu . Na zajutrz rano do Kasi przyszedł sms , to Tomek , od razu pojawil się jej uśmiech na twarzy . Napisał czy mogą się spotkać w parku za pół godz. Dziewczna mszybko się zgodziła , pobiegla do łazienki umalowac sie i uczesać , i szybkim krokiem wyszła z domu (...)

Stay with me cz. 6.

Dodał/a: pineapple 2012-06-25 20:50:14 czytano 2941 razy
- Panie doktorze dlaczego ona mnie nie poznaje? – spytał załamany Bartek. - To amnezja. Ale proszę się nie martwić. W ciągu paru dni wszystko powinno wrócić do normy. – uspokoił chłopaka lekarz. – I proszę odpocząć. Chyba pan nie chce, żeby dziewczyna zobaczyła pana w takim stanie. - Tak, oczywiście. Dziękuję. Bartek dostosował się do zaleceń lekarza i poszedł do domu wziąć prysznic. Tymczasem do szpitala przyszedł Maciek, ponieważ dowiedział się (...)

Stay with me cz. 5.

Dodał/a: pineapple 2012-06-22 11:40:04 czytano 2642 razy
- Co się stało? – spytał. Aga delikatnym ruchem dłoni głowy wskazała miejsce za Bartkiem. Chłopak odwrócił się i ujrzał Maćka stojącego w drzwiach. Nie wyglądał na zadowolonego. - Nie martw się, ze mną jesteś bezpieczna. Po prostu nie zwracaj na niego uwagi. – poradził Bartek. Jednak nie było to łatwe, bo Maciek podszedł do nich. - Cześć mała. – powiedział. Aga miała coś odpowiedzieć, ale Bartek ją uprzedził. - Odejdź stąd, jesteś pijany. – powiedział stanowczo chłopak. - Ooo.. widzę, że już sobie znalazłaś kogoś nowego na moje miejsce. (...)

Stay with me cz. 4

Dodał/a: pineapple 2012-05-28 21:57:11 czytano 2977 razy
Po 15 minutach Bartek był już u Agi. - Czy on Ci coś zrobił? Co się stało? – spytał troskliwie. - On.. po.. powiedział, że tak łatwo się go nie pozbędę... – powiedziała zapłakana dziewczyna. – Wiem.. wiem.. mówiłeś.. a ja.. byłam tka głupia.. dlaczego Cię wtedy nie posłuchałam..? - Już dobrze. – pocieszał ją chłopak. – Poradzimy sobie. - Dziękuję Ci. Dziękuję, że jesteś. - Daj spokój. To może ja już pójdę, a ty odpocznij. – zaproponował Bartek. - Zaczekaj.. mógłbyś zostać jeszcze chwilę? Nie chcę teraz być sama (...)

Stay with me cz. 2.

Dodał/a: pineapple 2012-05-08 19:04:01 czytano 2909 razy
- Aga? Co ty tu robisz? – spytał chłopak. - Bartek? Ja... – zaczęła dziewczyna. - Co się stało? Jesteś cała przemoczona. Dobrze się czujesz? Chodź, pójdziemy do mnie. Mieszkam niedaleko. - Dobrze. – odparła zapłakana Aga. Po dotarciu na miejsce Bartek zrobił gorącą herbatę i dał Adze swoją bluzę na przebranie. Potem usiedli na kanapie i rozmawiali. - No, to teraz powiedz mi, co się stało. – zaczął Bartek. - Nie, nic... – odparła Aga (...)

Stay with me cz. 1.

Dodał/a: pineapple 2012-05-04 12:21:25 czytano 3092 razy
Po dwugodzinnym spacerze ze swoim chłopakiem, Aga wróciła do domu. Kolejny raz w złym humorze po kłótni z Maćkiem. Znali się od paru miesięcy, ale ostatnio ciągle się kłócili. Maciek był strasznie zazdrosny o swoją dziewczynę, a ona miała dość bezpodstawnych podejrzeń. Weszła do domu i trzasnęła drzwiami. - Aguś to ty? Chodź tu na chwilkę, chciałabym Ci (...)

Jeden głupi błąd

Dodał/a: dresik_pumy 2012-01-20 15:37:26 czytano 1899 razy
Tomek zostaw mnie, proszę. Już Ci mówiłam, że między nami koniec. Nie kocham Cię i nigdy Cię nie kochałam. To była zemsta. Przepraszam. Gdy to powiedziałam brunet nagle osłupiał, ale to co mówiłam to prawda. Byłam z nim dla zemsty, ale teraz żałuję, bo Tomek to miły chłopak. Niestety, gdy się z nim związałam myślałam tylko o zemście. Koleżanka przez niego cierpiała i wpadłam na ten pomysł, ale ostatnio dowiedziałam (...)