błąd

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "błąd"

To tylko wieloletnia przyjaźń? cz.17

Dodał/a: Niewidzialna 2014-04-10 18:45:20 czytano 3479 razy
Do godziny 3 oglądali razem jakieś filmy najpierw Alan zasnął a później Gabi spojrzała jeszcze raz na swojego chłopaka wyglądał tak słodko i był cały jej, tylko jej. Uśmiechnęła się, położyła obok niego i zasnęła. Podczas kolejnych dni Alan i Gabi odwiedzali Filipa w szpitalu, a później Filip wyszedł cały i zdrowy do domu. Alan w końcu zrozumiał, że najważniejszą osobą w życiu Gabi jest on sam co bardzo go cieszyło każdego dnia powtarzał sobie pewne zdanie „Nie dam nigdy  (...)

To tylko wieloletnia przyjaźń? cz.16

Dodał/a: Niewidzialna 2014-04-05 10:15:07 czytano 3970 razy
Dziewczyny nałożyły kurtki i wyszły z domu do auta Alana, gdy trafiły do szpitala Gabi wraz z Darią pobiegły na sale a Alan poszedł po kawę dla nich. Dziewczyny nie mogły się otrząsnąć, usiadły obok Filipa i zaczęły pytać same siebie dlaczego to jemu akurat musiało się stać. Później Daria poszła, bo zawołała ją pielęgniarka , Alan siedział na korytarzu, ale widział Gabi, która zajmowała się Filipem, trzymała go za rękę , głaskała po policzku i płakała, mogło to trochę jednoznacznie wyglądać dla  (...)

To tylko wieloletnia przyjaźń? cz.15

Dodał/a: Niewidzialna 2014-03-26 16:55:25 czytano 3281 razy
W końcu byli pogodzeni, uśmiechali się do siebie, jedli smakołyki i popijali szampanem, ‘rozmawiali’, jeśli tak można to nazwać, bo ciągle przerywali sobie pocałunkami. Było świetnie. Zapomnieli o wszystkim nawet o imprezie, gdy w końcu Gabi namówiła Alan, by wrócili na imprezę Alan uśmiechnął się załapał za rękę Gabi, która uścisnęła ją bardziej i wrócili do baru. Wszyscy już wiedzieli, że Alan i Gabi wrócili do siebie. Gabi i Alan podeszli do Kuby i Filipa oraz ich dziewczyn oraz siostry Alana (...)

To tylko wieloletnia przyjaźń? cz.14

Dodał/a: Niewidzialna 2014-03-24 18:11:01 czytano 3055 razy
Siedzieli tak w ciszy i później oglądali jakiś film to była komedia podczas niej trochę ochłonęli i nawet śmiali się razem i komentowali film. Zasnęli koło 3.00 leżąc obok siebie. Filip obudził się po 7 nie chciał nikogo budzić wziął, więc laptopa Gabi i skorzystał z niego bez pytania, ale wiedział, że Gabi pewnie, by mu pozwoliła. Przy okazji zobaczył, że Gabi nie wyłączyła GG i jakiś koleś do niej napisał ”Hej jak się czujesz wiem, że nie chcesz ze mną rozmawiać, ale daj mi szanse proszę kocham Cię” Filipa (...)

To tylko wieloletnia przyjaźń? cz.13

Dodał/a: Niewidzialna 2014-03-22 19:18:38 czytano 3329 razy
-Em no tak i nie przyszłam, bo znowu nie dała znaku życia, więc się martwiłam, ale widzę, że nie potrzebnie a tak w ogóle, kiedy wróciłeś..? -Eh no tak kilka dni temu a właśnie może Ty mi powiesz co się dzieje, bo tyle wiem, że jest jakiś problem, ale jak wiadomo Gabi nie chce nigdy wyrzucić z siebie , więc na razie nie wydusiłem z niej tego (...)

To tylko wieloletnia przyjaźń? cz.12

Dodał/a: Niewidzialna 2014-03-22 16:01:08 czytano 3365 razy
Dziewczyny zrobiły sobie śniadanie i rozmawiały popijając kawą, Alan nie wychodził w ogóle z sypialni był zbyt wkurzony czy może obrażony. Gabi i Kaśka nie mogły się nagadać zapomniały nawet o wcześniejszej niemiłej sytuacji, było koło 10 jak przyszła Kaśka a tu już 13.00 siostra Alana postanowiła już pójść pomimo tego, że Gabi chciała, żeby przyjaciółka została na obiedzie. Weszła jeszcze do pokoju, gdzie siedział obruszony Alan przed laptopem pożegnała się z, nim, później z przyjaciółką i  (...)

To tylko wieloletnia przyjaźń? cz.11

Dodał/a: Niewidzialna 2014-03-11 17:04:21 czytano 3055 razy
-Ach tak? Okej zobaczymy, kto wytrzyma dłużej..- leżeli tak chwile w ciszy Alan widząc trochę zmartwią Gabi zapytał -No co jest kochanie? Co taka smutna mina? -patrzył wprost na jej usta zamiarem pocałowania ich, ale chciał trochę po wkurzać jeszcze dziewczynę -Eh nic!- Gabi nie mogła wytrzymać już, bo dobrą chwile już tak nią się bawił przybliżał swoje usta do jej i zabierał z powrotem, gdy Gabi w końcu chciała go zatrzymać i  (...)

To tylko wieloletnia przyjaźń? cz.10

Dodał/a: Niewidzialna 2014-02-20 16:54:49 czytano 3523 razy
Godzenie się kontynuowali później w łóżku. Zapomnieli o całym świecie, rozkoszując się sobą nawzajem, swoimi namiętnymi pocałunkami, którymi okazywali swoje uczucia, pragnienia, swoją bliskością. Gdy Gabi obudziła się, usiadła i na początku patrzyła ze zdziwieniem na Alana, ale gdy przypomniało jej się ,że się pogodzili uśmiechnęła się i wpatrywała się w ukochanego ,przytulając się do niego. W końcu po kilku minutach obudził się Alan z tym swoim szyderczym uśmiechem widząc obok (...)

Błąd, 4 (KONIEC)

Dodał/a: JuziaFruzia 2013-09-13 17:20:59 czytano 1560 razy
Obudziłam się promieniejąc z radości, już nie mogłam doczekać się spotkania z nowym chłopakiem. Gdy w końcu się spotkaliśmy z nów pojechaliśmy na plac. Tym razem z Anastazją. Wieczorem gdy było już zimno mój chłopak chciał się przytulić. Gdy siedzieliśmy wtuleni w siebie byliśmy tacy szczęśliwi Oskar i Klaudia i Anastazja. Wszyscy. Lecz znów nastał wieczór i pojawiły się problemy. Niektórzy koledzy byli źli że z nimi nie wyszliśmy i już w tedy wiedziałam że Filip do mnie i mojego świata  (...)

Błąd, 3

Dodał/a: JuziaFruzia 2013-09-01 14:25:54 czytano 1632 razy
Ja zaczęłam gapić się w ten ekran jak głupia. Myślę „przecież jesteśmy tylko przyjaciółmi i jak to będzie wyglądać.” Oczywiście zaraz napisałam do Anastazji i Klaudii lecz obydwie napisały : „Zrobisz jak zechcesz” Nikt nie umiał mi pomóc,a mówili że to siebie pasujemy więc wiedząc że gdzieś tam jeszcze czuje coś do Filipa odpisałam: Ja- Dobrze zgadzam się (...)