ból

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "ból"

Niespodziewana przyjaźń i . . . cz.25

Dodał/a: Niewidzialna 2015-04-26 11:51:39 czytano 2965 razy
Wszyscy usiedli do stołu i zjedli kolacje rozmawiając o tym jak, im minął dzień. Po kolacji Magda poszła uspać małego. W między czasie Michał wziął prysznic. Mały wyjątkowo szybko zasnął, więc Magda poszła od razu wziąć prysznic. Michał siedział w salonie z butelką wina dziewczyna widząc, że ukochanego nie było w sypialni udała się do salonu, gdzie siedział z rozbrajającym uśmiechem. Usiadła obok i wpatrywała się w niego (...)

Rozdział 4. W nieświadomości

Dodał/a: Czarnaczekolada 2015-03-27 22:04:54 czytano 752 razy
-Jajco. Do tego mieliśmy dojść, powiedzieć ci potem ale skoro nas wyprzedziłaś to ci już powiem. Boimy się wampirów, żadnego tutaj nie widzieliśmy ale ostatnio dużo osób ginie, albo są pogryzione w lesie, wilkołaków co prawda również tutaj nie ma, ale i tak lepiej na nie uważać, są dość agresywni. - Znów patrzyłam się jak kretynka, nie mogłam uwierzyć, że moje myśli się spełniły, od lat nie mówi się o wampirach czy  (...)

Rozdział 3. W nieświadomości

Dodał/a: Czarnaczekolada 2015-03-23 21:03:10 czytano 807 razy
Po przyjściu do domu, poszłam od razu do swojego pokoju, poszłam się umyć i położyłam do łóżka. Myślałam o poniedziałku, nie wiedząc dla czego nie mogłam się doczekać lekcji historii z dyrektorem, czy mi do reszty już się coś dzieje z głową, żaden chłopak mnie nie kręcił wręcz miałam do nich obrzydzenie, a teraz nagle zaczęłam się interesować nauczycielem w dodatku moim dyrektorem, to jest dziwne, może i jest  (...)

Wieczność.. w której pada deszcz cz1

Dodał/a: Klaudia21 2015-03-23 15:06:50 czytano 1138 razy
Karina napiła się wody i wyszła z kuchni ignorując złośliwe uwagi swojej matki, wyszykowała się i wyszła do pracy. PO ciężkim dniu wracała wraz z Justyną do domu. Karina za kilka dni kończy 20 lat, skończyła nie dawno szkołę i zaczęła prace, jest świeżą i w miarę dobrą fryzjerką, Justyna jest jej najlepszą przyjaciółką od 11 lat, rozumieją się beż słów (...)

W nieświadomości - Rozdział 2.

Dodał/a: Czarnaczekolada 2015-03-20 17:32:47 czytano 1039 razy
-Witam wszystkich - I po raz kolejny ten "władczy" ton głosu, podniecał mnie . - Dzisiaj temat wojny z Francją, temat co prawda prosty ale dziś to wy mnie oświecicie, będę pytał niektóre osoby, od razu mówię, że to nie będzie miało wpływ na ocenę.-Uspokoiłam się, chodź na ten temat wiedziałam sporo . -Dobrze powiedźcie mi dokładną datę kiedy Francja stała się monarchią konstytucyjną, pytanie pierwsze z łatwiejszych, to (...)

Wika i Hubert cz.18

Dodał/a: Lucy15 2015-03-17 20:34:47 czytano 1791 razy
- Nie Hubert muszę Ci to powiedzieć, bo mamy godzinę zwierzeń.- Wika uśmiechnęła się krzywo.- Że taki chłopak jak on w życiu by na mnie nie spojrzał a co dopiero pokochał. Powiedział, że bawił się mną, bo chwilowo nie miał żadnej dziewczyny na oku. Mówił, że jestem naiwna i żałosna. Rozpaczałam jakieś trzy miesiące. Nie wychodziłam z domu poza szkołą. Potem było tamto Karaoke i poznałam Ciebie.- Hubert napiął mięśnie i  (...)

W nieświadomości. Rozdział 1.

Dodał/a: Czarnaczekolada 2015-03-16 18:11:50 czytano 864 razy
Na pogrzebie mamy nie było sporo ludzi tylko ci najbliżsi którzy mnie najbardziej dołowali swoim płaczem, ja tam starałam się nie płakać, nie myśleć o tym co było trudne, pociekło mi pare łez ale nie zważałam na to . Po pogrzebie znów wsiadaliśmy do auta i jechaliśmy do domu. Pomyślałam sobie, że nie mogę się załamywać i muszę zacząć wszystko od nowa, choć wiem jakie to będzie trudne. Pomyślałam sobie jeszcze o (...)

W nieświadomości. Prolog.

Dodał/a: Czarnaczekolada 2015-03-16 18:09:07 czytano 1133 razy
Odkąd pamiętam w moim życiu zaistniały dwie rzeczy samotność i strach.Pewnie nie wiele osób ma tak, że całe swoje życie to jedna wielka katastrofa, często zastanawiam się po co właściwie tu jestem potrzebna.W końcu jestem jak wszyscy nie wyróżniam się z tłumu, nawet tego nie chce. Ale dziwne jest to poczucie, że tak na prawdę musisz liczyć tylko na siebie i nikomu nie jesteś potrzebna. Cóż, może trochę za ostro  (...)

juz wiem

Dodał/a: zagubionawsobie 2015-03-09 17:22:12 czytano 1076 razy
Co prawda byli bardzo mlodzi... Za mlodzi, a ich jedynymi problemami powinna byc jedynka ze sprawdzianu z matematyki. Jednak w ich przypadku bylo inaczej przez to, ze poznalo siebie. Ona Luiza miala 16 lat, byla nie zbyt wysoka brunetka o jasnoniebieskich oczachchodzila wiecznie usmiechnieta chociaz nigdy nie byla w pelni szczesliwa zawsze wypelniala ja pustka. On Patryk byl rowiesnikiem Luizy byl wysokim  (...)

Rodzina vs Afganistan Cz.2

Dodał/a: WRAZZYMF 2015-02-11 22:50:59 czytano 989 razy
-Musimy ich przenieść w inne, bezpieczniejsze miejsce aż ich dowódca się odezwie.-Odparła amerykańskiego pochodzenia kobieta. Rozglądając się po niewielkim pomieszczeniu uwagę Michała zwróciła tajemnicza postać siedząca na czymś co przypominało tron z czaszek. -Ruszać!- Nakazał Michałowi Talib wskazując palcem drewniane drzwi obok stołu, na którym były jakieś teczki z nazwiskami rosyjskich obywateli. (...)