ból

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "ból"

Tajemnica domowego piekła Cz. VI

Dodał/a: Emily :* 2016-11-03 15:08:32 czytano 665 razy
-Justin... Mnie się nie kocha, o mnie się nie walczy, dla mnie się nie poświęca - po moim policzu spłynęła łza a za nią następne - mnie się nie pragnie, mnie się nie chce. Bo mnie się właśnie odpycha i to mnie się rani - już nie panowałam nad łzami - mnie się niszczy, mnie się zostawia i ode mnie ucieka... Prze ze mnie nawet umiera. Nigdy nie zapomnę. - Uciekłam z tamtąd wyszłam ze szkoły i pobiegłam w stronę cmentarza (...)

Tajemnica domowego piekła Cz. IV

Dodał/a: Emily :* 2016-10-27 15:32:26 czytano 655 razy
-Przepraszam wujku... - Wspięłam się z powrotem po schodach i weszłam do swojego pokoju.... mojego azylu. Czułam się strasznie źle, głowa bolała mnie jak nigdy, jestem tylko szczęśliwa że nie straciłam przytomności przy upadku. Spojrzałam na zegar, powoli dobijała godzina siódma co mnie zaniepokoiło, bo przecież Pam zaraz tu będzie. Spojrzałam w swoje odbicie, byłam strasznie blada, zmęczona i ogólnie wykończona (...)

Czekałam na znak od Ciebie X

Dodał/a: PsychoCzekoladka* 2016-09-18 20:32:30 czytano 780 razy
-Ok ubieraj się. Ja idę do toalety. Po ok 20 minutach oboje byliśmy gotowi. Mama Alliego nas podwiozła. Drogę przebyliśmy w ciszy. Przed bramą czekała na mnie Amy. Kiedy wysiadłam z pickupa od razu do niej podbiegłam. Ostatnio zaczęłam chodzić na płaskiej podeszwie. Bardzo dużo wychodziłam z "mom chłopakiem" och tak cudnie to brzmi (...)

Czekałam na znak od Ciebie IX

Dodał/a: PsychoCzekoladka* 2016-09-15 15:16:37 czytano 663 razy
-No to ruszajmy. - All pożyczył samochód od jego mamy. Jechaliśmy w ciszy. Co chwila przyglądałam mu się jak prowadzi. Był taki skupiony. -Co chwila na mnie patrzysz. Stało się coś? -Nie nic - Tylko sumienie mnie dręczy, że on nie wie o dziecku. Jego dziecku. Boże... A może wtrące ten temat na kolacji? To chyba dobry pomysł. Będę miała i rodziców i jego z głowy. Wiem że nie będzie to łatwe, ale muszę (...)

Czekałam na znak od Ciebie VI

Dodał/a: PsychoCzekoladka* 2016-08-29 20:44:18 czytano 926 razy
Nic więcej nie mówiłam wtuliłam się w niego. Będąc już przed posiadłością zauważyłam że brama jest otwarta. Coś jest nie tak, brama jest otwierana czujnikiem który jest zamontowany w samochodzie moim i samochodzie rodziców, oraz pilotem ale pilotem otwieramy tylko gdy przyjeżdża ktoś z fimy a tak to nikt nas nie odwiedza. A poza tym jest za wcześnie na wizyty. Jest 10 po szóstej. Ok. Zero stresu. Nie stresuj  (...)

Czekałam na znak od Ciebie OGŁOSZENIE

Dodał/a: MisterLove_Again 2016-08-15 15:01:54 czytano 660 razy
Hej ludzie nie bójcie się nie przestaje pisać chociaż i tak mało kogo to obchodzi . A więc info jest takie że zmieniam pseudonim. Tytuł opowiadania zostaje. Dzięki za czytanie tego ala bloga. Wiem że żadne tłumy tego nie czytają i mało osób się tym przejmie. A więc tytuł zostaje ale pseudo mi  (...)

Czekałam na znak od Ciebie II

Dodał/a: MisterLove_Again 2016-08-15 12:45:25 czytano 893 razy
Nie mam żadnych ubrań na zmianę. Kicha. Idę pod prysznic i ubiorę się we wczorajsze. Zimny prysznic z rana na kaca jest dla mnie niesamowity. Zaraz która to godzina? Idę po telefon. 7:23 toż to środek nocy... Dobra ile ja mam nieodebranych połączeń dwa od mamy jedno o mojej kumpeli i cztery od nieznanego numeru. Woow ciekawe kto się do mnie dobijał. O wilku mowa to ten numer teraz dzwoni. (...)

Czasami warto odpuścić

Dodał/a: maarena 2016-07-06 16:45:54 czytano 951 razy
Czasami miała sny. Śniło jej się że wrócił. że po tak długim czasie bez niej, wreszcie zrozumiał co stracił. Rzeczywistość po takich snach dobijała ją jeszcze bardziej . Często płakała. Gryzła ją myśl że była dla niego za brzydka, za głupia i ,,niewystarczająca,,. Może to jej wina że się w nim zakochała chociaż od początku wiedziała że może liczyć tylko na przyjaźń. W końcu zaczęła żyć marzeniami. Tak się dzieje - gdy nie możemy żyć  (...)

List do oprawców

Dodał/a: PrawdziwaJa 2016-07-06 15:08:16 czytano 765 razy
Hej? Dobra, co ja się będę witać :) Mam nadzieje że jeszcze nie zdążyłeś o mnie zapomnieć Chciałam Ci tylko przekazać pare ważnych zdań. By najmniej dla mnie ważnych. Pamiętasz jak jeszcze mi nie dawałeś żyć, śmiać się, cieszyć małymi rzeczami (...)

Przypadkowe spotkanie..

Dodał/a: Mariolka 2016-07-01 22:20:57 czytano 676 razy
Pogrzeb odbył się tydzień później. Michał się na nim pojawił i gdy już wszyscy się rozeszli zaczął płakać i przepraszać ja za wszystko. Opowiedział jej że zrozumiał że naprawdę ją kocha ale nie zdążył jej uż tego powiedzieć i jak bardzi tego żałuje. Tak kończy się historia Blanki i Michała. Czasem uświadamiamy sobie pewne rzeczy za późno i czasem doprowadza to do tragedii. (...)