ból

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "ból"

GWAŁT

Dodał/a: Faustyś 2016-11-09 16:15:44 czytano 6754 razy
hey, mam na imię Faustyna(17l). Opowiem Wam co mi się przytrafiło. Wydarzyło się to 05.08.2015 roku. Dzień przed narodzinami mojego ukochanego kuzynka. Była to środa, parę minut po 15-tej. Wracałam z mszy z parafii pod wezwaniem Św. Stanisława BM w Czeladzi. Z miasta weszłam na pole uprawne, prze które przeszłam może w dwie minuty – nie więcej, następnie weszłam do lasu. Szłam prószką leśną, przeszłam (...)

Alice Część 6.

Dodał/a: mrs.indiffernece 2016-11-06 14:12:36 czytano 570 razy
mieszkam na tym osiedlu. No cóż, jeżeli chcesz, to mogę cię tu wysadzić, chociaż nie robi mi problemu podwiezienie Cię pod dom. - Naprawdę, jest okej. I tak jestem tobie wdzięczna, że mnie zabrałaś. - otworzyłam drzwi aby móc wysiąść. Ale Jess mnie jeszcze zatrzymała. - Czekaj - w między czasie wyciągnęła notes, zapisała coś na kartce i wyrywając ją dodała - masz tu mój numer, jak dotrzesz do domu napisz mi  (...)

Tajemnica domowego piekła Cz. VI

Dodał/a: Emily :* 2016-11-03 15:08:32 czytano 689 razy
-Justin... Mnie się nie kocha, o mnie się nie walczy, dla mnie się nie poświęca - po moim policzu spłynęła łza a za nią następne - mnie się nie pragnie, mnie się nie chce. Bo mnie się właśnie odpycha i to mnie się rani - już nie panowałam nad łzami - mnie się niszczy, mnie się zostawia i ode mnie ucieka... Prze ze mnie nawet umiera. Nigdy nie zapomnę. - Uciekłam z tamtąd wyszłam ze szkoły i pobiegłam w stronę cmentarza (...)

Tajemnica domowego piekła Cz. IV

Dodał/a: Emily :* 2016-10-27 15:32:26 czytano 676 razy
-Przepraszam wujku... - Wspięłam się z powrotem po schodach i weszłam do swojego pokoju.... mojego azylu. Czułam się strasznie źle, głowa bolała mnie jak nigdy, jestem tylko szczęśliwa że nie straciłam przytomności przy upadku. Spojrzałam na zegar, powoli dobijała godzina siódma co mnie zaniepokoiło, bo przecież Pam zaraz tu będzie. Spojrzałam w swoje odbicie, byłam strasznie blada, zmęczona i ogólnie wykończona (...)

Czekałam na znak od Ciebie X

Dodał/a: PsychoCzekoladka* 2016-09-18 20:32:30 czytano 854 razy
-Ok ubieraj się. Ja idę do toalety. Po ok 20 minutach oboje byliśmy gotowi. Mama Alliego nas podwiozła. Drogę przebyliśmy w ciszy. Przed bramą czekała na mnie Amy. Kiedy wysiadłam z pickupa od razu do niej podbiegłam. Ostatnio zaczęłam chodzić na płaskiej podeszwie. Bardzo dużo wychodziłam z "mom chłopakiem" och tak cudnie to brzmi (...)

Czekałam na znak od Ciebie IX

Dodał/a: PsychoCzekoladka* 2016-09-15 15:16:37 czytano 716 razy
-No to ruszajmy. - All pożyczył samochód od jego mamy. Jechaliśmy w ciszy. Co chwila przyglądałam mu się jak prowadzi. Był taki skupiony. -Co chwila na mnie patrzysz. Stało się coś? -Nie nic - Tylko sumienie mnie dręczy, że on nie wie o dziecku. Jego dziecku. Boże... A może wtrące ten temat na kolacji? To chyba dobry pomysł. Będę miała i rodziców i jego z głowy. Wiem że nie będzie to łatwe, ale muszę (...)

Czekałam na znak od Ciebie VI

Dodał/a: PsychoCzekoladka* 2016-08-29 20:44:18 czytano 987 razy
Nic więcej nie mówiłam wtuliłam się w niego. Będąc już przed posiadłością zauważyłam że brama jest otwarta. Coś jest nie tak, brama jest otwierana czujnikiem który jest zamontowany w samochodzie moim i samochodzie rodziców, oraz pilotem ale pilotem otwieramy tylko gdy przyjeżdża ktoś z fimy a tak to nikt nas nie odwiedza. A poza tym jest za wcześnie na wizyty. Jest 10 po szóstej. Ok. Zero stresu. Nie stresuj  (...)

Czekałam na znak od Ciebie OGŁOSZENIE

Dodał/a: MisterLove_Again 2016-08-15 15:01:54 czytano 677 razy
Hej ludzie nie bójcie się nie przestaje pisać chociaż i tak mało kogo to obchodzi . A więc info jest takie że zmieniam pseudonim. Tytuł opowiadania zostaje. Dzięki za czytanie tego ala bloga. Wiem że żadne tłumy tego nie czytają i mało osób się tym przejmie. A więc tytuł zostaje ale pseudo mi  (...)

Czekałam na znak od Ciebie II

Dodał/a: MisterLove_Again 2016-08-15 12:45:25 czytano 916 razy
Nie mam żadnych ubrań na zmianę. Kicha. Idę pod prysznic i ubiorę się we wczorajsze. Zimny prysznic z rana na kaca jest dla mnie niesamowity. Zaraz która to godzina? Idę po telefon. 7:23 toż to środek nocy... Dobra ile ja mam nieodebranych połączeń dwa od mamy jedno o mojej kumpeli i cztery od nieznanego numeru. Woow ciekawe kto się do mnie dobijał. O wilku mowa to ten numer teraz dzwoni. (...)

Czasami warto odpuścić

Dodał/a: maarena 2016-07-06 16:45:54 czytano 980 razy
Czasami miała sny. Śniło jej się że wrócił. że po tak długim czasie bez niej, wreszcie zrozumiał co stracił. Rzeczywistość po takich snach dobijała ją jeszcze bardziej . Często płakała. Gryzła ją myśl że była dla niego za brzydka, za głupia i ,,niewystarczająca,,. Może to jej wina że się w nim zakochała chociaż od początku wiedziała że może liczyć tylko na przyjaźń. W końcu zaczęła żyć marzeniami. Tak się dzieje - gdy nie możemy żyć  (...)