Spotkanie

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "Spotkanie"

Spoglądając za horyzont

Dodał/a: Aexcits 2019-01-24 13:26:30 czytano 84 razy
Stałam i oglądałam słońce, które odbijało się od tafli morza. Idealnie współgrało z zachodem słońca. Stałam na przeciw wielkiej dużej kuli słonecznej, która z sekundę na sekundę znikła za horyzontem. Słyszałam przyjemny szum fal, odbijających się od innych fal i kończących się na odbijaniu od piasku. Nie było mi zimno, ale czułam chłód na całym ciele i przyjemny dreszcz na plecach. Tak, potrzebowałam wolności od innych osób. Za dużo ludzi w koło  (...)

Love Is In The Air III

Dodał/a: Zakochana Dama 66 2017-05-13 20:34:06 czytano 488 razy
-Boże!! Nie mam w co się ubrać! Mamo dlaczego nie zrobiłaś prania ?- krzyczałam na cały dom. Z resztą jak zawsze kiedy wychodziłam na jakieś ważne spotkanie lub do szkoły. Relacja z Sebastianem na razie była, że tak się wyrażę, nijaka. Nie rozmawialiśmy poza szkołą, bo jeszcze jakoś nie było kiedy. Chciałam jakoś wyglądać, i tak znowu!!!  (...)

Love is in the air II

Dodał/a: Zakochana dama 66 2017-03-24 22:04:33 czytano 562 razy
Czekałam w domu na ubłaganą 18:30. Cały czas bałam się, że Sebastian się nie zjawi , że znowu się zawiodę na kolejnym chłopaku. Niestety chłopak spóźniał się dość długo. Było mi przykro i straciwszy nadzieję, przebrałam się, zmyłam makijaż i siedziałam w pokoju objadając się popcornem przy jakiej komedii romantycznej. Wiedziałam, że nie wystawi, bo gdzie taki chłopak jak on do takiego kogoś jak ja. W ogóle nie ta (...)

Historia wielkiej miłości cz.1

Dodał/a: Bajka333 2017-03-19 12:53:42 czytano 439 razy
Ostatnio się coś zmieniło od wakacji jestem jakaś inna. Taka stanowcza księżniczka. Zacznijmy od początku. Jestem Natalia. We wrześniu trafiłam do pobliskiego gimnazjum. Niestety jestem jeszcze "kotkiem" i to przez to wszystko jest takie trudne. W tej szkole było dużo moich znajomych, jeszcze z podstawówki. Niby to dobrze, ale nigdy ich nie lubiłam ani nie miałam ja i moi znajomi dobrego z nimi  (...)

Lubię ? Kocham ? CzIV

Dodał/a: Greta96 2017-03-05 08:21:51 czytano 398 razy
Poszliśmy nad Wisłę tam stał wspaniałe zastawiony stół. Zasiedliśmy. Widziałam jak na mnie patrzył z jakim zainteresowaniem, uwagą i podziwem. Jako pierwsze danie podali nam hamburgera. Było to zaskoczenie. Ale w sumie nie lubię tych wymyślnych potraw. Cała atmosfera sprawiła, że zapytałam Irka, czy pójdzie ze mną na wesele. Był zaskoczony ale się zgodził. Postanowiłam, że pójdę na wesele i będę się dobrze  (...)

Twoim lub jego śladem 11

Dodał/a: Nancy88 2017-02-26 20:47:00 czytano 387 razy
Obudził mnie dźwięk budzika, przeciągnęłam się na łóżku i wstałam.Była 10, choć niewiele spałam, to nie mogłam sobie pozwolic dłużej spać. Wzięłam prysznic i po 10 minutach byłam spowrotem w pokoju. Ubrałam na siebie legginsy i bordową bluzkę i zeszłam na dół. Nikogo tam nie zastałam , nie dziwne,ze Emily śpi, bo nieźle wczoraj zabalowała. Zrobiłam gofry i je spożyłam a naczynia umyłam. Wzięłam szklankę, nalałam  (...)

Historia Leny w Hogwarcie 3

Dodał/a: zawsze_razem 2016-08-11 19:09:49 czytano 568 razy
[Cz.P.]-Lena, jak ja się za tobą stęskniłem. Jaka ty już duża jesteś. Pamiętam jak pierwszy raz ciebie zobaczyłem. Byłaś taka słodka.-podszedł i mnie przytulił. Ja również go przytuliłam. Przypomniałam sobie, że on był dla mnie jak wujek. Zawsze mnie wspierał. Opiekował się mną jak rodzice gdzieś jechali. (...)

JESTEŚ WSZYSTKIM CZEGO CHCĘ. Rozdział I

Dodał/a: Żan 2016-08-09 19:22:56 czytano 1242 razy
No cóż, jeśli nie potrzebuje pomocy, nie będę się jej narzucał, tym bardziej że jest zupełnie obca. Raczej poznałbym jeśli to ktoś z tego bloku. Wystukałem swoje hasło kluczowe i wszedłem na klatkę. Pokonałem parter przechodząc na pierwsze piętro pod swoje drzwi. Te otworzyłem kluczem, wchodząc do mieszkania. Panowała istna ciemność, ale zapaliłem światła i zdjąłem tą mokrą kurtkę. Niby kilka kroków, ale nieźle mnie (...)

POD DACHEM PENSJONATU. ROZDZIAŁ II

Dodał/a: Żan 2016-07-06 07:18:51 czytano 1061 razy
- A nie możesz mu tego powiedzieć? Kamil cały czas siedzi i próbuje dojść do tego dlaczego dama jest silniejsza niż Joker. Wczoraj udało mu się zrozumieć że król jest większy od reszty, ale wciąż myśli że As, to nic. Zaśmiałam się, bo śmiesznie to powiedział, no ale cóż ja mogę zrobić? Sama bym wolała żeby Patryk w końcu zostawił towarzystwo mojego  (...)

Tylko się tam nie patrz II

Dodał/a: Gosiaaaa 2016-07-02 17:07:35 czytano 578 razy
Oboje stwierdziliśmy, że chcemy iść na najnowszą część "Szybkich i wściekłych". Okazało się, że oboje kochamy ten film. Podczas seansu, ja nic nie jadłam. Nie potrafię jeść i oglądać ulubiony film. Gdy film się skończył, czerwona od płaczu wyszłam z sali. Chris zaczął się troszkę śmiać ze mnie, ale lekko go szturchnęłam i się opamiętał. Poszliśmy jeszcze do KFC, jak to wypada (...)