One Direction

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "One Direction"

FALLING in LOVE with LONDON

Dodał/a: Veronica K. 2014-04-14 20:51:59 czytano 60 razy
Zasłoniła żaluzje poczym wychodząc przekręciła klucz w zamku. Z przyzwyczajenia, nacisneła klamkę aby upewnić się czy zamkneła drzwi. Naciągneła kaptur na głowę i ruszyła wzdłuż chodnika. Idąc, skompaną w deszczu ulicą Londynu, rozmyślała o swoim nowym życiu. Od czterech dni była w Anglii i pracowała jako kelnerka w jednym z pubuów,którego właściecielem był jej przyjaciel. Kilka ulic dalej wynajmowała jednopokojowe mieszkanie, które w zupełności jej wystarczało. Krople deszczu spływały (...)

Oni i ja 9

Dodał/a: Kasss ^^ 2014-04-01 19:51:10 czytano 161 razy
- Perrie jest w ciąży. - zamurowało mnie, ale dalej bawiłam się włosami tego kudłacza - Zadzwoniła do mnie i powiedziała mi, że to moje dziecko. Boję się, że to może być prawda wiem, że nie dałbym rady wychowywać tego dziecka, gdyby się okazało, że jest moje. Nie po tym jak jego matka mnie zdradziła. - Ciii, spokojnie... zrobisz badania DNA i wszystkiego się dowiesz. Jeżeli to będzie twoje dziecko, to będziesz kochającym ojcem, a ten malutki bobas będzie miał  (...)

Oni i ja 8

Dodał/a: Kasss ^^ 2014-04-01 19:48:08 czytano 106 razy
- Wiedzieliśmy twoje zdjęcie z Julią , na pewno nie wyglądaliście jak rodzeństwo. – na ustach tego wypindrowanego kolesia zagościł chytry uśmieszek. - Jakie zdjęcie? – Zayn był tak samo zbity z tropu jak ja. Popatrzyłam się na Lou był cały czerwony już wiedziałam, że był z tym związany. W tym momencie na ekranie pojawiło się zdjęcie. Byłam zaskoczona bo przedstawiało mnie i Zayn’a, w mojej sypialni, w moim łóżku, leżeliśmy okryci kołdrą i tuliliśmy się do siebie (...)

Oni i ja 7

Dodał/a: Kasss ^^ 2014-04-01 19:43:43 czytano 93 razy
Nie mogę uwierzyć, że po tym co zobaczyłem ona się tak otworzyła przede mną. No cóż bardzo się cieszę, że to zrobiła, dlatego gdy zauważyłem, że zasnęła położyłem się obok niej i przykryłem ją kołdrą. Nim się obejrzałem leżała już wtulona we mnie więc objąłem ją ramieniem i zacząłem sobie nucić piosenkę "Diana". Od samego początku, kiedy ją zobaczyłem zawładnęły mną dziwne uczucia. Nie wiedziałem jak je mam zrozumieć więc je ignorowałem i byłem dla Julii oschły i arogancki. (...)

Ja i Oni Czyli One Direction Rozdział 15

Dodał/a: Gucio 2014-03-19 18:38:39 czytano 196 razy
Urodziłam syna,zayn jak go zobaczył popłakał się.Był strasznie podobny do Zayna.Nasz miesiąc miodowy spędziliśmy w słonecznej Hiszpanii.Przez ten miesiąc Zayn nie wypuszczał mnie z pokoju bo jak twierdził wszyscy mężczyźni się na mnie patrzyli i pożerali wzrokiem.Przez ten czas jak to stwierdził mój kochany mąż jak to fajnie brzmi musieliśmy nadrobić stracony czas chyba wiecie o co mi chodzi:). Naszego synka nazwaliśmy David Jafaad Malik.Co do reszty każdy założył rodzinkę i mają po  (...)

Appearances are deceptive (rozdział 6)

Dodał/a: hankakarton 2014-03-17 21:58:44 czytano 400 razy
Poszłam w kierunku kuchni. Postanowiłam zrobić herbatę. Nastawiłam wodę i oparłam się o blat. Przemknęlo mi przez myśl dzisiejsze zajście w samochodzie. Nigdy nie byłam zbyt wylewna jeśli chodzi o uczucia, ale dzisiaj... To była wyjątkowa sytuacja. Strach pomyśleć jakby to wszystko się potoczyło gdyby nie Zayn. Swoją drogą... Jason strasznie się zmienił. Kiedyś był naprawdę fajnym chłopakiem. Nigdy, nikogo nie uderzył. Przecież jeszcze do niedawna zastanawiałam się jakby to było  (...)

Appearances are deceptive (rozdział 5)

Dodał/a: hankakarton 2014-03-17 21:57:39 czytano 296 razy
Odłożyłem telefon i odetchnąłem z ulgą. "Przynajmniej zajme się czymś pożyteczny i zapomnę o przeszłości." pomyślałem. Dla pewność wróciłem do laptopa i jeszcze raz spojrzałem na adres warsztatu. I..olśniło mnie..to przecież adres warsztatu Dadzi. Nasze ostatnie spotkanie było "nie co" dziwne ale w sumie cieszyłem się. Ta dziewczyna ma w sobie coś co sprawia że chce lepiej ją poznać. " Będzie ciekawie" pomyślałem i odłożyłem laptopa. Poszedłem do kuchni zjeść coś. Gdy zjadłem  (...)

Our Little Secret

Dodał/a: Lea a 2014-03-17 21:53:50 czytano 180 razy
- Więc Megan jak w Londynie ? - zapytał w końcu tata. Zerkając delikatnie na nią. - Dobrze, radzę sobie - odparłam . - Tak dobrze, że zapomniałaś, że Twój ojciec jeszcze żyje i czasem wypadałoby go odwiedzić- wtrąciła się Rosalie. W głowie Megg kłębiło się tyle myśli by po prostu wytargać ją za te jej sztuczne kudły i wycisnąć botoks z policzków. - Sama mi zabroniłaś, nie pamiętasz ? - zapytała, zaciskając ręce w pięści pod stołem. - oh nie rozśmieszaj mnie - rzuciła żona taty. Bawiąc się  (...)

Oni i ja 6

Dodał/a: Kasss ^^ 2014-03-14 17:21:42 czytano 207 razy
- O a już myślałem, że będę musiał po ciebie iść - widziałam po ich minach, że tym razem mi nie odpuszczą więc czekałam, aż zaczną na mnie krzyczeć. - Co to miało być? Czy zdajesz sobie sprawę jak ja się o ciebie martwiłem.? - widziałam, że Niall wpadnie zaraz w szał. - Nie tylko ty Niall. My też się martwiliśmy 6 dni nie dawałaś żadnych oznak życia.. - widziałam, że Harry też był wściekły popatrzyłam się na każdego z nich, na  (...)

Oni i ja 5

Dodał/a: Kasss ^^ 2014-03-14 17:19:04 czytano 188 razy
- Ona mnie zdradzała...rozumiesz?!?! Sypiała ze swoim gitarzystą już od kilku miesięcy.... - szybko zrozumiałam o co chodzi i usiadłam przy chłopaku. - Nie przejmuj się nią, nie była ciebie warta. - powiedziałam, klepiąc mulata po plecach i delikatnie wyjmując mu alkohol z ręki. - Ehhh ty nic, nie rozumiesz miałem się jej oświadczyć. Nawet nie wiem po co się ze mną spotykała skoro sypiała z tym debilem (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia