One Direction

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "One Direction"

Pamiętnik (rozdział drugi)

Dodał/a: Skreślona 2014-10-24 23:27:03 czytano 176 razy
Super, o co chodzi temu człowiekowi, wchodzi do mojego pokoju bez pozwolenia i zasypuje mnie pytaniami. Przecież wie, że ostatni czas nie należy do najlepszych... Chyba jedyne co mnie dzisiaj miłego spotkało to ta dziewczyna. Chyba powinienem ją znaleźć i oddać jej pamiętnik, tylko gdzie jej szukać...? Zastanowię się nad tym jutro (...)

Actions Speak Louder Than Words - Rozdział 1

Dodał/a: Jessica Collins 2014-08-30 19:35:38 czytano 364 razy
Moje ciało drżało, gdy przekraczałam mury szkolne, by przeżyć ostatnią klasę. Spędziłam tu 3 lata, więc czemu widzę ukratkowe zaciekawione spojrzenia kierowane w moją strone. Nie to na pewno nie ja jestem ich celem pewnie popularsi idą za mną bądź członek tej elitarnej grupy. Pomimo, że był to nasz pierwszy dzień profesor Smith nie widział problemu by zrobić nam kartkówkę z literatury. Na co po klasie rozeszły się jęki (...)

Actions Speak Louder Than Words - Prolog

Dodał/a: Jessica Collins 2014-08-24 00:04:25 czytano 345 razy
Dzisiaj zobaczę ich po długich wakacjach. Dwa miesiące bez jakichkolwiek docinek, prócz tych od mojej mamy byłej top modelki o idealnej figurze. Przez pół roku ciągłego odchudzania się i głodzenia udało mi się schudnąć 20 tłustych kilogramów. Liczę, że nikt nie zwróci na mnie zbytniej uwagi. Podczas wakacji moi rodzice się rozwiedli i musiałam przyjąć nazwisko mojej mamy. Jessica Andreson już nie istnieje od tej chwili jestem (...)

Moja Przygoda rozdział 17

Dodał/a: Miśka 2014-07-25 15:48:45 czytano 333 razy
Po godzinie oczekiwania w kawiarni, wyszedłem . Nigdzie nie było Sheili . Postanowiłem więc ,że sprawdzę czy nie ma jej w domu , przecież mogła zapomnieć . Wsiadłem do samochodu i ruszyłem.Gdy byłem około trzy przecznice od kawiarni spostrzegłem duże zgromadzenie i nadjeżdżający ambulans . Nagle moja podświadomość kazała mi to sprawdzić . Wysiadłem zatrzymując samochód na poboczu i podszedłem do zbiegowiska.Przedarłem się na przód i z przerażeniem odkryłem ,że ratownicy reanimują  (...)

Pamiętnik (prolog i rozdział 1)

Dodał/a: Niewidzialna 2014-07-10 18:28:57 czytano 387 razy
Znowu zaczynam kolejny bezsensowny dzień- myślę wstając z łóżka.- Podnoszę się i idę do łazienki, patrzę w lustro. Chociaż mam długie falowane włosy i niespotykane ciemnoniebieskie oczy, nie uważam siebie za piękną. Widzę tę samą znajomą twarz, jednak mam wrażenie że jest mi obca. Nie było tak zawsze, wszystko się zmieniło kiedy miałam 11lat… Ale nieważne. Do ubrania wybrałam czarne krótkie spodenki, białą bokserkę i czerwone trampki (Był środek czerwca) (...)

Over Again - Rozdział 3

Dodał/a: Babi 2014-05-30 22:13:03 czytano 292 razy
Powoli ruszyliśmy w stronę jego samochodu. Brzuch bolał mnie tak bardzo, że ledwo szłam. Oparłam się o ramię Niall’a żeby było mi trochę lżej. Czułam zapach jego wody kolońskiej. Szliśmy już chodnikiem, gdzie było jasno. Zauważyłam, że ma pofarbowane włosy na blond. Jego oczy były błękitne i hipnotyzujące. Miał na sobie czarne rurki, biały t-shirt i czarną marynarkę (...)

Over Again - Rozdział 2

Dodał/a: Babi 2014-05-28 19:29:04 czytano 525 razy
No to już po mnie. Zaczęłam cała się trząść. Nagle niedaleko mnie zauważyłam spory kawałek szkła. Ostrożnie wyciągnęłam po niego rękę, tak żeby gwałciciel tego nie zobaczył. Kiedy miałam już go w ręce sama nie wiedziałam co z nim zrobić. Bez żadnego namysłu wbiłam go głęboko w udo bandyty. Ten natychmiast przeraźliwie krzyknął i upadł na ziemię. Byłam zbyt zszokowana by zorientować się co się dzieje. Poczułam że ktoś bierze mnie na ręce. To prawdopodobnie chłopak, który chciał  (...)

Over Again - Rozdział 1

Dodał/a: Babi 2014-05-26 18:14:08 czytano 435 razy
Pogoda tego dnia była wyjątkowo piękna, patrząc z perspektywy, że cały tydzień padał deszcz. Podeszłam do taksówki i szybko do niej wsiadłam. Jazda minęła w milczeniu. Po trzydziestu minutach byłam już na lotnisku. Zapłaciłam należytą kwotę i pożegnałam się z Billym. W ciągu następnych dwudziestu minut przechodziłam przez różnego rodzaju bramki i ze dwa razy strażnicy sprawdzali mój bagaż (...)

HARSH - Harry Styles cz. 8

Dodał/a: Niebieskooka ♥ Mała ♥ 2014-05-17 13:47:09 czytano 313 razy
dwadzieścia minut czy coś. Siadam na fotelu mając jedną rękę zajętą, a drugą chwytam telefon. Mam kilka wiadomość, więc odczytuję je po kolei. Nic ważnego, co miałoby coś zmienić. Po kilku minutach odkładam ręcznik i idę się myć. Pewnie inni faceci by to zwyczajnie pieprzyli, ale ze względu na to, że pracowałem dziś przy samochodach i ogółem cały dzień byłem poza domem, coś robiłem to jestem cholernie zmęczony i spocony. Jutro w siłowni ma czekać na mnie dwóch mężczyzn, którzy  (...)

HARSH - Harry Styles cz. 7

Dodał/a: Niebieskooka ♥ Mała ♥ 2014-05-17 13:44:10 czytano 277 razy
Mówię i robią mały krok w jej stronę. Moja dłoń oplata jej kark i całują ją w policzek. Oddalam się od niej i idę w kierunku swojego samochodu. Szczerze miałem zaproponować jej, że ją podwiozę, ale skoro jej praca jest zaledwie po drugiej stronie ulicy to postanowiłem odpuścić. Kiedy czekam na zielone światło w tłumie samochodów moje myśli przypominają mi o słowach Grace co do Brooklyn.. Wyjmuję paczkę papierosów ze schowka i odpalam jednego z nich. Jest mi jej szko..szkoda (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia