One Direction

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "One Direction"

Moja Przygoda rozdział 17

Dodał/a: Miśka 2014-07-25 15:48:45 czytano 123 razy
Po godzinie oczekiwania w kawiarni, wyszedłem . Nigdzie nie było Sheili . Postanowiłem więc ,że sprawdzę czy nie ma jej w domu , przecież mogła zapomnieć . Wsiadłem do samochodu i ruszyłem.Gdy byłem około trzy przecznice od kawiarni spostrzegłem duże zgromadzenie i nadjeżdżający ambulans . Nagle moja podświadomość kazała mi to sprawdzić . Wysiadłem zatrzymując samochód na poboczu i podszedłem do zbiegowiska.Przedarłem się na przód i z przerażeniem odkryłem ,że ratownicy reanimują  (...)

Pamiętnik (prolog i rozdział 1)

Dodał/a: Niewidzialna 2014-07-10 18:28:57 czytano 179 razy
Znowu zaczynam kolejny bezsensowny dzień- myślę wstając z łóżka.- Podnoszę się i idę do łazienki, patrzę w lustro. Chociaż mam długie falowane włosy i niespotykane ciemnoniebieskie oczy, nie uważam siebie za piękną. Widzę tę samą znajomą twarz, jednak mam wrażenie że jest mi obca. Nie było tak zawsze, wszystko się zmieniło kiedy miałam 11lat… Ale nieważne. Do ubrania wybrałam czarne krótkie spodenki, białą bokserkę i czerwone trampki (Był środek czerwca) (...)

Over Again - Rozdział 3

Dodał/a: Babi 2014-05-30 22:13:03 czytano 227 razy
Powoli ruszyliśmy w stronę jego samochodu. Brzuch bolał mnie tak bardzo, że ledwo szłam. Oparłam się o ramię Niall’a żeby było mi trochę lżej. Czułam zapach jego wody kolońskiej. Szliśmy już chodnikiem, gdzie było jasno. Zauważyłam, że ma pofarbowane włosy na blond. Jego oczy były błękitne i hipnotyzujące. Miał na sobie czarne rurki, biały t-shirt i czarną marynarkę (...)

Over Again - Rozdział 2

Dodał/a: Babi 2014-05-28 19:29:04 czytano 455 razy
No to już po mnie. Zaczęłam cała się trząść. Nagle niedaleko mnie zauważyłam spory kawałek szkła. Ostrożnie wyciągnęłam po niego rękę, tak żeby gwałciciel tego nie zobaczył. Kiedy miałam już go w ręce sama nie wiedziałam co z nim zrobić. Bez żadnego namysłu wbiłam go głęboko w udo bandyty. Ten natychmiast przeraźliwie krzyknął i upadł na ziemię. Byłam zbyt zszokowana by zorientować się co się dzieje. Poczułam że ktoś bierze mnie na ręce. To prawdopodobnie chłopak, który chciał  (...)

Over Again - Rozdział 1

Dodał/a: Babi 2014-05-26 18:14:08 czytano 366 razy
Pogoda tego dnia była wyjątkowo piękna, patrząc z perspektywy, że cały tydzień padał deszcz. Podeszłam do taksówki i szybko do niej wsiadłam. Jazda minęła w milczeniu. Po trzydziestu minutach byłam już na lotnisku. Zapłaciłam należytą kwotę i pożegnałam się z Billym. W ciągu następnych dwudziestu minut przechodziłam przez różnego rodzaju bramki i ze dwa razy strażnicy sprawdzali mój bagaż (...)

HARSH - Harry Styles cz. 8

Dodał/a: Niebieskooka ♥ Mała ♥ 2014-05-17 13:47:09 czytano 231 razy
dwadzieścia minut czy coś. Siadam na fotelu mając jedną rękę zajętą, a drugą chwytam telefon. Mam kilka wiadomość, więc odczytuję je po kolei. Nic ważnego, co miałoby coś zmienić. Po kilku minutach odkładam ręcznik i idę się myć. Pewnie inni faceci by to zwyczajnie pieprzyli, ale ze względu na to, że pracowałem dziś przy samochodach i ogółem cały dzień byłem poza domem, coś robiłem to jestem cholernie zmęczony i spocony. Jutro w siłowni ma czekać na mnie dwóch mężczyzn, którzy  (...)

HARSH - Harry Styles cz. 7

Dodał/a: Niebieskooka ♥ Mała ♥ 2014-05-17 13:44:10 czytano 163 razy
Mówię i robią mały krok w jej stronę. Moja dłoń oplata jej kark i całują ją w policzek. Oddalam się od niej i idę w kierunku swojego samochodu. Szczerze miałem zaproponować jej, że ją podwiozę, ale skoro jej praca jest zaledwie po drugiej stronie ulicy to postanowiłem odpuścić. Kiedy czekam na zielone światło w tłumie samochodów moje myśli przypominają mi o słowach Grace co do Brooklyn.. Wyjmuję paczkę papierosów ze schowka i odpalam jednego z nich. Jest mi jej szko..szkoda (...)

Poznajmy się?

Dodał/a: kitty 2014-05-07 20:54:07 czytano 495 razy
Szłam w parku sama, smutna, zimna. Nie wiedziałam co robić, może iść do domu?-Pomyślałam. Chociaż nie chciałam słuchać kłótni rodziców... Znowu się kłócą o kasę. W pewnym czasie, zobaczyłam chłopaka o niebieskich oczętach, o blond włosach, był na prawdę ładny. Powiedziałam sobie w myślach: Eee, tam... Pewnie ma jakąś dziewczynę, nie no! Coś ty! Królową, nie jak ja co rodzice kłócą się prawie codziennie o forsę, nie ta co jest forever alone. W pewnym czasie blondyn mnie zauważył i  (...)

Oni i ja 12

Dodał/a: Kasss ^^ 2014-04-20 13:20:09 czytano 550 razy
Kiedy wyszłam spod prysznica owinęłam się ręcznikiem i przeszłam do pokoju od razu skierowałam się w stronę szachy, szukając moich spodni i bluzki oraz bielizny. - Mmm… mógłbym cię widywać w takim stroju częściej – Zayn wymruczał mi te słowa prosto do ucha. Tak się wystraszyłam, że prawie ręcznik ze mnie spadł. - Czy ty chcesz, żebym ja tutaj zawał miała.!? – wydarłam się na niego, ale on tylko się uśmiechnął i pochylił się do pocałunku. Ale ja się cofnęłam. Kiedy mulat na mnie (...)

Oni i ja 11

Dodał/a: Kasss ^^ 2014-04-20 13:19:04 czytano 318 razy
Nie wiem po co ją wtedy pocałowałem, mogłem się wstrzymać, ale nie zrobiłem tego i już ze sobą w ogóle nie rozmawiamy. Zamknąłem się w swoim pokoju i poszedłem pod prysznic, ubrałem bokserki i położyłem się na łóżku. Próbowałem zasnąć, ale nie mogłem więc wierciłem się na łóżku, myślami powróciłem do momentu, w którym zobaczyłem ją pierwszy raz, wywarła na mnie duże wrażenie było widać, że ona jest inna. Już chyba wtedy coś do niej czułem, a każde wypowiedziane przez (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia