One Direction

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "One Direction"

Mój Harry... cz.3

Dodał/a: Ciacho 2016-03-24 14:13:53 czytano 399 razy
- Daj mi dokończyć. Trzy dni temu zmarł mój przyjaciel z podstawówki i gimnazjum. Zawsze i wszędzie trzymaliśmy się razem. Bardzo często się spotykaliśmy. No i właśnie trzy dni temu potrącił go samochód na pasach. Nawet w ten sam dzień chciałem się z Tobą spotkać, lecz wypadła taka sytuacja. Bardzo to przeżyłem. Wyłączyłem telefon. Miałem dość wszystkiego. Wiem, że może wydawać się to głupie, ale byłem z Johnnym, bo  (...)

Mój Harry... cz.2

Dodał/a: Ciacho 2016-03-23 22:37:59 czytano 375 razy
O 18:00 miał po mnie przyjechać Harry- jeden z wokalistów najsłynniejszego zespołu na całym świecie- One Direction. Nigdy ich nie słuchałam. Ale niektóre piosenki mają fajne. Styles jest bardzo przystojny. W końcu ma tyle fanek. Aż nie mogłam uwierzyć, że to przytrafiło się mnie. Przecież równie dobrze mógł zaprosić na kawę jakąś inną, jeszcze ładniejszą modelkę. Tyle kobiet wzdycha na jego widok, mdleje, a tu on wybrał mnie?! (...)

Mój Harry... cz.1

Dodał/a: Ciacho 2016-03-23 22:16:11 czytano 454 razy
Zaczęto nam robić zdjęcia. Byłam w niebie, gdy trzymał mnie za biodro. Pewnie was to zdziwi, że akurat takie pozy przybieraliśmy, ale głównym tematem sesji zdjęciowej była miłość. Miałam traktować Harrego jako mojego chłopaka i na odwrót. Sesja się skończyła, a ja poszłam się ubrać, gdyż byłam w samej bieliźnie, gdy nagle wszedł do mojej szatni Harry. Lekko się zawstydziłam (...)

Wypadek – Louis&Nathalie

Dodał/a: Halie Lecrie 2016-02-13 13:05:37 czytano 859 razy
Nathalie przygryzła od środka usta. Nie była pewna, czy powinna mówić o wypadku, który miał niedawno miejsce. Były dwie opcje: albo pomyśli, że Nathalie robi sobie z niej żarty i się obrazi, albo dostanie ślinotoku i spyta, jak przebiegł ich rozmowa, a kiedy jej o niej opowie, to nie będzie zachwycona (...)

Love song I, II

Dodał/a: Hideki Nanako 2016-02-05 18:32:12 czytano 376 razy
– Słyszeliście Nathalie, prawda? – spytał retorycznie. – Po szybkiej rozmowie z chłopakami, stwierdziliśmy, że to ona świetnie nadaje się do zespołu. Tak, tak, wiem – powiedział, gdy jakaś dziewczyna wstała – przesłuchaliśmy tylko jedną osobę i może są wśród nas mocniejsze głosy, jednak my wiemy, czego szukamy i właśnie teraz – spojrzał na mnie – to znaleźliśmy (...)

Message from Harry 2

Dodał/a: Ciacho 2016-01-26 13:23:15 czytano 467 razy
Całą noc nie mogłam spać. Byłam ciągle myślami przy Harrym. Ten chłopak ma coś w sobie, coś, co mnie absolutnie przyciąga. Rozmyślałam, co by było, gdyby poprosił mnie o zostanie jego dziewczyną. Nie wiem, co bym wtedy zrobiła. W końcu taki facet pstryknie palcem i już każda jest jego. Nie wiem, czy dałabym radę. Przecież nie jeździłabym z nim na każdy koncert i nie pilnowała, co robi za sceną, ja też mam własne obowiązki (...)

Message from Harry 1

Dodał/a: Ciacho 2016-01-25 15:56:02 czytano 479 razy
W drodze do domu cały czas myślałam, o co chodzi Harremu. Przecież taki chłopak, jak on mógł mieć dosłownie każdą. A on właśnie mnie zaprosił na spacer. W duszy bardzo się cieszyłam. Widać było, że porządnie traktuje dziewczyny. Nie bawi się nimi, jak każdy inny samiec. To mi bardzo imponowało (...)

Harry, my boyfriend Harry Styles cz.6

Dodał/a: Ciacho 2016-01-16 15:31:11 czytano 459 razy
Słowa lekarza bardzo mnie uspokoiły. Gdy zobaczyłam na wyświetlacz telefonu, miałam aż 20 nieodebranych połączeń od Harrego. Wreszcie się zaczął martwić. Nie oddzwoniłam jednak, bo nie miałam na to siły. Znów zasnęłam. Sen przerwał mi jednak znany głos. To był Harry: H: Boże Lisa, jak ja się o Ciebie martwiłem. Nie odbierałaś kompletnie telefonu. Obdzwoniłem wszystkie szpitale i dopiero tu powiedziano mi, że  (...)

Harry, my boyfriend Harry Styles cz.5

Dodał/a: Ciacho 2016-01-08 20:13:17 czytano 527 razy
H: Czy ty zgłupiałaś?! To jest najwspanialsza wiadomość, jaką mogłem usłyszeć. A powiedz mi, to będzie dziewczyna, czy chłopiec? Ja: To jest na razie 8 tydzień. W 4 miesiącu już może się dowiemy. - przytuliłam go znowu. Tak bardzo brakowało mi go przez te dwa tygodnie. H: Boże, nie mogę w to uwierzyć. Zostanę ojcem! OJCEM!!! Muszę się chłopakom pochwalić. Ale nie. Najpierw pobędę z moją dziewczyną! (...)

Harry, my boyfriend Harry Styles cz.4

Dodał/a: Ciacho 2016-01-05 20:30:52 czytano 477 razy
Gdy weszłam stół był nakryty. A przy nim siedział elegancko ubrany Harry z różą w dłoni. H: Kochanie, jak Ty olśniewająco wyglądasz. Powiem Ci, że zrobiłaś mi na siebie ogromną ochotę. Proszę to dla Ciebie- I wręczył mi różę. Zasiedliśmy do stołu, po czym zaczęliśmy spożywać własnoręcznie przygotowaną przez Harrego kolację. Nawet nie wiedziałam, że mój chłopak potrafi tak dobrze gotować. Gdy skończyliśmy, usiedliśmy razem na kanapie, pijąc lampkę czerwonego wina, przy spokojnej romantycznej  (...)