One Direction

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "One Direction"

Oni i ja 12

Dodał/a: Kasss ^^ 2014-04-20 13:20:09 czytano 64 razy
Kiedy wyszłam spod prysznica owinęłam się ręcznikiem i przeszłam do pokoju od razu skierowałam się w stronę szachy, szukając moich spodni i bluzki oraz bielizny. - Mmm… mógłbym cię widywać w takim stroju częściej – Zayn wymruczał mi te słowa prosto do ucha. Tak się wystraszyłam, że prawie ręcznik ze mnie spadł. - Czy ty chcesz, żebym ja tutaj zawał miała.!? – wydarłam się na niego, ale on tylko się uśmiechnął i pochylił się do pocałunku. Ale ja się cofnęłam. Kiedy mulat na mnie (...)

Oni i ja 11

Dodał/a: Kasss ^^ 2014-04-20 13:19:04 czytano 55 razy
Nie wiem po co ją wtedy pocałowałem, mogłem się wstrzymać, ale nie zrobiłem tego i już ze sobą w ogóle nie rozmawiamy. Zamknąłem się w swoim pokoju i poszedłem pod prysznic, ubrałem bokserki i położyłem się na łóżku. Próbowałem zasnąć, ale nie mogłem więc wierciłem się na łóżku, myślami powróciłem do momentu, w którym zobaczyłem ją pierwszy raz, wywarła na mnie duże wrażenie było widać, że ona jest inna. Już chyba wtedy coś do niej czułem, a każde wypowiedziane przez (...)

Oni i ja 10

Dodał/a: Kasss ^^ 2014-04-20 13:14:14 czytano 51 razy
Kiedy piosenka się skończyła, odsunęłam się od mojego partnera i wyszłam na dwór. Słyszałam, że szedł za mną więc w pewnym momencie przystanęłam i odwróciłam się w jego stronę. Kiedy to zrobiłam Zayn chwycił mnie za nadgarstki i przycisnął do muru, już miałam na niego nawrzeszczeć, kiedy jego wargi opadły na moje. Zaskoczona się nie ruszałam więc Zayn przeniósł swoje ręce na moją talię, przesuwając je powoli do góry. Po moim ciele zaczęły się rozchodzić rozkoszne dreszcze (...)

FALLING in LOVE with LONDON

Dodał/a: Veronica K. 2014-04-14 20:51:59 czytano 89 razy
Zasłoniła żaluzje poczym wychodząc przekręciła klucz w zamku. Z przyzwyczajenia, nacisneła klamkę aby upewnić się czy zamkneła drzwi. Naciągneła kaptur na głowę i ruszyła wzdłuż chodnika. Idąc, skompaną w deszczu ulicą Londynu, rozmyślała o swoim nowym życiu. Od czterech dni była w Anglii i pracowała jako kelnerka w jednym z pubuów,którego właściecielem był jej przyjaciel. Kilka ulic dalej wynajmowała jednopokojowe mieszkanie, które w zupełności jej wystarczało. Krople deszczu spływały (...)

Oni i ja 9

Dodał/a: Kasss ^^ 2014-04-01 19:51:10 czytano 196 razy
- Perrie jest w ciąży. - zamurowało mnie, ale dalej bawiłam się włosami tego kudłacza - Zadzwoniła do mnie i powiedziała mi, że to moje dziecko. Boję się, że to może być prawda wiem, że nie dałbym rady wychowywać tego dziecka, gdyby się okazało, że jest moje. Nie po tym jak jego matka mnie zdradziła. - Ciii, spokojnie... zrobisz badania DNA i wszystkiego się dowiesz. Jeżeli to będzie twoje dziecko, to będziesz kochającym ojcem, a ten malutki bobas będzie miał  (...)

Oni i ja 8

Dodał/a: Kasss ^^ 2014-04-01 19:48:08 czytano 126 razy
- Wiedzieliśmy twoje zdjęcie z Julią , na pewno nie wyglądaliście jak rodzeństwo. – na ustach tego wypindrowanego kolesia zagościł chytry uśmieszek. - Jakie zdjęcie? – Zayn był tak samo zbity z tropu jak ja. Popatrzyłam się na Lou był cały czerwony już wiedziałam, że był z tym związany. W tym momencie na ekranie pojawiło się zdjęcie. Byłam zaskoczona bo przedstawiało mnie i Zayn’a, w mojej sypialni, w moim łóżku, leżeliśmy okryci kołdrą i tuliliśmy się do siebie (...)

Oni i ja 7

Dodał/a: Kasss ^^ 2014-04-01 19:43:43 czytano 122 razy
Nie mogę uwierzyć, że po tym co zobaczyłem ona się tak otworzyła przede mną. No cóż bardzo się cieszę, że to zrobiła, dlatego gdy zauważyłem, że zasnęła położyłem się obok niej i przykryłem ją kołdrą. Nim się obejrzałem leżała już wtulona we mnie więc objąłem ją ramieniem i zacząłem sobie nucić piosenkę "Diana". Od samego początku, kiedy ją zobaczyłem zawładnęły mną dziwne uczucia. Nie wiedziałem jak je mam zrozumieć więc je ignorowałem i byłem dla Julii oschły i arogancki. (...)

Ja i Oni Czyli One Direction Rozdział 15

Dodał/a: Gucio 2014-03-19 18:38:39 czytano 205 razy
Urodziłam syna,zayn jak go zobaczył popłakał się.Był strasznie podobny do Zayna.Nasz miesiąc miodowy spędziliśmy w słonecznej Hiszpanii.Przez ten miesiąc Zayn nie wypuszczał mnie z pokoju bo jak twierdził wszyscy mężczyźni się na mnie patrzyli i pożerali wzrokiem.Przez ten czas jak to stwierdził mój kochany mąż jak to fajnie brzmi musieliśmy nadrobić stracony czas chyba wiecie o co mi chodzi:). Naszego synka nazwaliśmy David Jafaad Malik.Co do reszty każdy założył rodzinkę i mają po  (...)

Appearances are deceptive (rozdział 6)

Dodał/a: hankakarton 2014-03-17 21:58:44 czytano 406 razy
Poszłam w kierunku kuchni. Postanowiłam zrobić herbatę. Nastawiłam wodę i oparłam się o blat. Przemknęlo mi przez myśl dzisiejsze zajście w samochodzie. Nigdy nie byłam zbyt wylewna jeśli chodzi o uczucia, ale dzisiaj... To była wyjątkowa sytuacja. Strach pomyśleć jakby to wszystko się potoczyło gdyby nie Zayn. Swoją drogą... Jason strasznie się zmienił. Kiedyś był naprawdę fajnym chłopakiem. Nigdy, nikogo nie uderzył. Przecież jeszcze do niedawna zastanawiałam się jakby to było  (...)

Appearances are deceptive (rozdział 5)

Dodał/a: hankakarton 2014-03-17 21:57:39 czytano 298 razy
Odłożyłem telefon i odetchnąłem z ulgą. "Przynajmniej zajme się czymś pożyteczny i zapomnę o przeszłości." pomyślałem. Dla pewność wróciłem do laptopa i jeszcze raz spojrzałem na adres warsztatu. I..olśniło mnie..to przecież adres warsztatu Dadzi. Nasze ostatnie spotkanie było "nie co" dziwne ale w sumie cieszyłem się. Ta dziewczyna ma w sobie coś co sprawia że chce lepiej ją poznać. " Będzie ciekawie" pomyślałem i odłożyłem laptopa. Poszedłem do kuchni zjeść coś. Gdy zjadłem  (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia