One Direction

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "One Direction"

31 days - Prolog

Dodał/a: stayifyouloveme 2015-04-06 21:07:00 czytano 35 razy
Miesięczna, wakacyjna przepustka jest przyczyną powrotu do jego rodzinnej miejscowości. Jedyna możliwość, by choć na chwile odpocząć od starć toczonych w Afganistanie i jedyny okres, by móc spędzić czas z ojcem pracoholikiem. (...)

One Direction 8

Dodał/a: sweetkarton 2015-03-23 14:19:17 czytano 97 razy
- Louis mnie obroni – wytknęła mi, a ja się zaśmiałam, po czym obydwie wybuchnęłyśmy śmiechem i wróciłyśmy do środka. Po śniadaniu wrócił Harry z Caroline i w tym momencie mój dobry humor prysł. Rzuciłam Harryemu przeprosinowe spojrzenie, ale on nawet nie zwrócił na mnie uwagi tylko poszedł z Caroline na górę. Cały dzień Harry nie wracał na dół. Wieczorem kiedy poszłam do mojego pokoju, dziewczyny siedziały już na  (...)

One Direction 7

Dodał/a: sweetkarton 2015-03-14 23:46:37 czytano 99 razy
- Już ci mówiłem, że to taki spacer po przyjacielsku. – odpowiedział i spojrzał w moje czerwone oczy. No tak zapomniałam wam powiedzieć, że jestem jakaś nienormalna (według moich rodziców), ponieważ mam czerwone oczy. Zaczęłam się wpatrywać w jego zielone patrzałki. Zauważyłam w nich smutek, ale nic nie powiedziałam. W końcu doszliśmy na wielką, rozjaśnioną blaskiem księżyca polanę. Było tam pięknie (...)
Biolada.pl - Zdrowa zywnosc

One Direction 6

Dodał/a: sweetkarton 2015-02-11 13:06:09 czytano 213 razy
Siadłam na zimnej posadzce i zaczęłam rozmyślać o tym co właśnie zobaczyłam. Chyba byłam trochę zazdrosna, ale oni są przecież parą i mogą robić co chcą. Wzięłam się w garść. Przemyłam twarz wodą, uśmiechnęłam się do siebie i wyszłam z łazienki. Szybko weszłam na górę i zapukałam do drzwi mojego i Eleanor pokoju. Kiedy nikt mi nie odpowiedział, pchnęłam drzwi i weszłam  (...)

One Direction 5

Dodał/a: sweetkarton 2015-02-10 16:10:54 czytano 226 razy
- Już cię lubię. - powiedział Zayn, a na jego ustach zagościł uśmiech. Podszedł do mnie cmoknął mnie w policzek i wyszedł z kuchni. W tym momencie ja zerwałam się z miejsca i pobiegłam do łazienki, a wszyscy wybuchli śmiechem. Byłam już w salonie jednak zamiast iść dalej do łazienki, stanęłam jak wryta. Byli tam (...)

One Direction 4

Dodał/a: Sweetkarton 2015-02-01 20:38:23 czytano 209 razy
- Poczekaj. - Powiedziałam i zamknęłam mu drzwi przed nosem. Poszłam szybko do łazienki i ubrałam moje jedyne czyste jeszcze ciuchy, czyli: czarne rurki, białą bluzkę z żółtą buźką i czarną skórzaną kurtkę. Włosy zostawiłam rozpuszczone, jak zawsze. Nie lubiłam spiętych włosów. Pamiętam jak kiedyś kuzynka uczesała mnie w koka i moje czerwone końcówki wyglądały okropnie. Wychodząc z pokoju sprawdziłam czy  (...)

Pamiętnik (rozdział trzeci)

Dodał/a: Skreślona 2015-01-06 00:33:43 czytano 217 razy
Postanowiłam pójść w ostatnie z możliwych miejsc, w którym mógł być mój pamiętnik. Był nim park, w którym spotkałam się z tym chłopakiem. Dlatego chwyciłam telefon i w pośpiechu wyszłam z domu. Gdy byłam w dokładnie tym miejscu, gdzie prawdopodobnie mi wypadł, zaczęłam rozglądać się. Kiedy nie przyniosło to żadnych efektów, podeszłam do krzaków, które znajdowały się obok chodnika i zaczęłam je przeszukiwać (...)

One Direction 3

Dodał/a: sweetkarton 2014-12-27 15:55:27 czytano 372 razy
- Tak mam dziewczynę, ma na imię Caroline. Prawdopodobnie jutro ją poznasz. - Nie wiem dlaczego, ale jakoś nie miałam już ochoty na rozmowę. Odsunęłam się trochę od niego i powiedziałam, że jestem zmęczona i idę się położyć. On tylko kiwnął głową i smutny wrócił do oglądania telewizji. Poszłam na górę i otworzyłam drzwi do mojej i Eleanor sypiaIni. Natknęłam się tam na całującego się z Eleanor Louisa. (...)

Dług I

Dodał/a: nastuchpastuch 2014-12-25 15:42:38 czytano 468 razy
Nie chcę słuchać – prawdopodobnie – wymyślonego tłumaczenia brata. Czemu zaczął brać to świństwo? Odpowiedź jest prosta – bo chciał! Jest z naszej trójki najstarszy i dobrze wiedział jak wygląda sytuacja. Mimo to, zaczął. Nie wiedziałam jak sobie poradzimy bez pieniędzy. Już nawet nie chodzi, że ja i Tomek nie będziemy mieli co jeść, w co się ubrać. Chodzi o Maję – naszą młodszą, ciężko chorą siostrę (...)

One Direction 2

Dodał/a: sweetkarton 2014-12-23 18:54:24 czytano 366 razy
- Chodzisz z Louisem? - spytałam. Eleanor uśmiechna się i przytaknęła. Wydawała się bardzo miła. Zaczęłyśmy rozmawiać o wszystkim. Dowiedziałam się też trochę o chłopakach i że Zayn ma dziewczynę. Kiedy długo nie wracałyśmy na dół, przyszedł po nas Louis. W momencie, w którym zobaczył swoje rzeczy na korytarzu zaczął nam posłać pytające spojrzenia. Eleanor się zaśmiała i oświadczyła (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia